>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League One/ League Two 2013/2014

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Tranmere-Peterborough over 2,5 1,75 5/10 bet365
Gospodarze jak na razie bez zwycięstwa i tylko z jednym punktem, jak na razie stracili 8 bramek. Prawy obrońca Holmes nie zagra dzisiaj i zastąpi go młody Jones. Trenmere ma za to dobra ofensywę Akpo, Lowe powinni cos dzisiaj strzelić. Peterborough ma obecnie chyba najlepsza drużynę, praktycznie cały zespół z tamtego sezonu został, a Gayl’a bardzo dobrze zastąpił Assombalonga. Goscie grają bardzo ofensywnie, wydaje mi się ze tutaj może paść te 3 bramki.​
Chesterfield - Southend under 2,5 1,8 5/10 bet365
Southend zachowali czyste konto w 3 ostatnich meczach, gospodarze także w 2 meczach zachowali czyste konto. Dla mnie minimalnym faworytem w tym meczu sa goście, czego nie sugerują kursy ale jednak pójdę w under ponieważ wydaje mi się tutaj najlepsza opcją, wydaje mi się ze będzie to bardzo wyrównany mecz.​
Bristol Rovers - York City under 2,5 1,65 5/10 bet365
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Anglia / League One
Spotkanie: Tranmere Rovers - Peterborough United
Typ: Peterborough United
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill
vs.

Analiza: wiele razy w bezpośrednich spotkaniach obu tych drużyn padł remis lecz jeżeli chodzi o to by wyłonić zwycięzce dzisiejszego spotkania, to swój typ stawiam na drużynę przyjezdnych przy ładnym kursie 2.0 jakie daje nam tu wh. Peterborough United jest niestety spadkowiczem z Championship, niestety znaleźli się w trójce drużyn które musiały obniżyć belke i poziom swojej gry. Ubiegły sezon 12/13 gospodarze Tranmere Rovers zakończyli mniej więcej w srodku tabeli, na 11 miejscu. Peterborough po 3 kolejkach w League One ma komplet 9 punktów po wygranych 1:0 z Swindon Town, 4:2 z Notts County FC, oraz 2:1 Oldham Athletic. Dodatkowo w Pucharze Ligi wygrali 5:1 z Colchester. Wg. mnie dobrze zaaklimatyzowali się już na początku sezonu w tej lidze, gdzie ich dzisiejszy rywal po trzech kolejkach zajmuje 20 miejsce w tabeli z dorobkiem 1 pkt. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze zagrają bez takich graczy jak :
Wallace (0/0), Sodje (2/0), Goodison (0/0) oraz zawieszony za kartki Holmes (3/0). Gracze których występu nie jest pewny ich trener to dwójka Thompson (2/2) oraz Robinson (3/1). Dla Peterborough United nie zagra tylko pomocnik Joe Newell, który w tym sezonie jeszcze nie zagrał ani jednej minuty na trawie angielskich stadionów League One. Jak dla mnie Stake 10/10 na ten typ !
wynik: Tranmere Rovers 0:5 Peterborough United / ✅ zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Panowie -czy nie dziwi was fakt że na over w meczu Coventry znow jest wysoki kurs np - 1.95 w 365 ? Mówie o overze 2.5 W meczach Coventry w 4 meczach poczatku sezonu za kazdym razem padal over minimum 3.5 . Wiele mowilo sie na poczatku sezonu że maja kryzys bedą grać młodymi i są kandydatem do spadku - a tymczasem chłopaki chcą za wszelką cene walczyć dla renomy klubu. Te hokejowe wyniki biorą sie chyba własnie z tego młodziezowego składu. Ja po 1 meczu zaczałem grać over 2.5 w ich meczach i kursy oscylowały w granicach 2.00-1.85 . Nie znam sie dobrze na tej lidze sledze jedynie wyniki ale na mecz z Preston znow 1.95 over 2.5 - nie wiem czy buki dalej sie nie poznaly ze daja takie kursy czy tez Preston to bardziej defensywna ekipa , ale ja znow zamierzam pograc ten over bo jak mowiłem Covenrty gra Mlodzieża i ich wyniki tez wygldaja jak w meczach mlodziezowki.

Coventry City - Preston - over 2.5 1.95 bet 365
over 3.5 3.40 bet 365
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Accrington Stanley vs Burton / 2DNB @ 1,615 ( BetVictor ) ✅ 0:1
Accrington Stanley vs Burton / 2 @ 2,2 ( BetVictor ) ✅
Tak przegladam rozklad jazdy na weekend i juz w piatek rzucil mi sie na oczy mecz Accringtonu z Burtonem. Po pierwsze juz pisalem gdzies tutaj, ze Accrington to slaba druzyna ktora z bilansem 0-1-3 zamyka stawke w League Two z 3 strzelonymi golami oraz 10 straconymi. Burton to dobry zespol League Two i mysle, ze spokojnie sie zalapie do play-offow w tym sezonie. Miejsce w pierwszej 7 powinni sobie wywalczyc bez wiekszego problemu. Jak narazie idzie im bardzo dobrze. Dwa zwyciestwa i dwa remisy i 5 miejsce w lidze z bilansem 8-6 w bramkach. W tym wygrana na wyjezdzie z Fleetwood Town ktore prezentuje sie dosyc dobrze. Dlaczego jednak ten mecz rzucil mi sie w oczy to fakt, ze dzisiaj, czyli w srode, Accrington gra mecz pucharowy z Cardiff czyli druzyna z Premier League, czyli z wymagajacym przeciwnikiem i jesli postawia wszystko na prestizowy mecz z druzyna Premier League w pucharze moze im nie wystarczyc sily na mecz w lidze. Swoja droga nie wiem kto robil ta rozpiske na mecze ale dla mnie to jakas durnota, bo dawanie zespolowi meczu w Pucharze w srode i potem pierwszy mecz kolejki w piatek to jakies nieporozumienie ale chyba warto z tego skorzystac bo mysle, ze zawodnicy Accrington beda mocno zmeczenia bojami w pucharze i dwa dni (niepelne) na regeneracje i przygotowanie na mecz w lidze moze im nie wystarczyc. Tak dla porzadku powiem, ze Burton tez gral w pucharze z wymagajacym rywalem z FUlham we wtorek i przegral po karnych. W meczu wyraznie lepsi byli zawodnicy Martina Jola ale jednak Burton bedzie mial po tym meczu jeden dzian wiecej na odpoczynek.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dlaczego jednak ten mecz rzucil mi sie w oczy to fakt, ze dzisiaj, czyli w srode, Accrington gra mecz pucharowy z Cardiff czyli druzyna z Premier League, czyli z wymagajacym przeciwnikiem i jesli postawia wszystko na prestizowy mecz z druzyna Premier League w pucharze moze im nie wystarczyc sily na mecz w lidze. Swoja droga nie wiem kto robil ta rozpiske na mecze ale dla mnie to jakas durnota, bo dawanie zespolowi meczu w Pucharze w srode i potem pierwszy mecz kolejki w piatek to jakies nieporozumienie ale chyba warto z tego skorzystac bo mysle, ze zawodnicy Accrington beda mocno zmeczenia bojami w pucharze i dwa dni (niepelne) na regeneracje i przygotowanie na mecz w lidze moze im nie wystarczyc.
Mecz odbędzie się jednak w sobotę. Ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i zmienił termin tego meczu.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Mecz odbędzie się jednak w sobotę. Ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i zmienił termin tego meczu.
No to troche jaja sobie panowie w UK robia, bo ja juz postawilem na ten mecz :p . Ale tak czy inaczej, Burton powinien dac rade, szczegolnie, ze wczoraj Accrington dosyc dobrze i ambitnie zaprezentowal sie w pucharze wiec troche sil stracil.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rotherham - Sheffield United
U gości sporo się zmieniło w tym tygodniu klub został kupiony przez Arabskich szejków a dokłądnie Książę Abdullah bin Mosaad bin Abdulaziz Al Saud. Zdążył już udzielić wywiadu : &#39;&#39;Jestem zachwycony tym, iż zainwestowałem w tak świetnie zorganizowany, rodzinny i zjednoczony klub z wielką historią i dziedzictwem. Dołączenie do Sheffield na krótko przed rocznicą 125-lecia jego istnienia jest dla mnie czymś znaczącym - powiedział książę Abdullah.&#39;&#39; Ciekawe jak to wyjdzie czy klub bedzie w stanie się podnieść i wywalczyć promocję czas pokaże, jutro czeka nas spotkanie z Rotherhamem który w sezon wszedł bardzo obiecująco notując po pięciu spotkaniach dwie wygrane i trzy remisy. Dodatkowo gospodarzy zagrają bez Kari Arnsona ,Michaela O&#39;Connera nie zobaczymy na placu gry także Michaela Bradleya. Goście zagrają bez McGintiego oraz Georga Longa którzy pojechali na kadrę jednak motywacja i system premiowania robi swoje jutro DNB.
DNB Sheffield @@ 2.05 ⛔ Pokazali się szejkowi...
----------------------

Chesterfield - Accringhton

Wybrałem z League Two spotkanie lidera rozgrywek który jedzie do czerwonej latarni rozgrywek. Dodatkowo goście nie potrafili strzelić gola od pięciu spotkań. Zagrają jutro bez Liddle oraz Joyca. Ich forma jest przeciętna jadą do lidera gdzie o punkty będzie bardzo ciężko.
Win Chesterfield @@ 1.48 ✅
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Coventry - Colchester
KRAJ/LIGA: Anglia / League One
TYP: 1
KURS: 1,83
BUK: MarathonBet
STAWKA: 5/10
✅ ✅ ✅
ANALIZA:
Mam nadzieje że nie utopię na tym typie no ale jak tu nie zgrać takie coś jak po:
1. Coventry musi gonić gdyż dostał -10pkt na dzień dobry
2. Braki gości są dość spore i trzeba to wykorzystać
3. h2h lepiej wygląda na gospodarzy ????
12.03.13 LEA Coventry Colchester 2 : 2
20.11.12 LEA Colchester Coventry 1 : 3
19.04.08 CHA Colchester Coventry 1 : 5
27.10.07 CHA Coventry Colchester 1 : 0
10.03.07 CHA Colchester Coventry 0 : 0
23.10.06 CHA Coventry Colchester 2 : 1
03.02.04 PUC Colchester Coventry 3 : 1
24.01.04 PUC Coventry Colchester 1 : 1
Gospodarze jutro bez: A. Barton P (1m, 0br)
Goście jutro zagrają bez: S. Watt P (4m, 0br), F. Sears N (5m, 2br), D. Wright O (5m, 0br), B. Wilson O (4m, 0br), G. Massey P (5m, 1br), R. Dickson P (4m, 0br) oraz M. Okuonghae O (5m, 0br)

Powodzenia ????
 
osom 36

osom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Ligue Two
Spotkanie:
Fleetwood Town - Bury
Typ:
Fleetwood
Kurs: 1.93
Bukmacher: marathonbet
Na ruszt idzie miecz 2giej Ligii angielskiej. U gości bramkarz podstawowy i 2gi rezerowy - kontuzje. Dodatkowo nie zagra obronca 6/0, a także jest niepewny występ pomocnika Jonesa 6/0. W drużynie gospodarzy cała karda do dyscpozycji trenera. Fleetwood Town w tabeli 12 pkt w tym 4Z i 2P. Goście 7 punktów 2Z,1R,3P. Gospodarze grają u siebie zdecydowanie lepiej. Ostatni mecz Bury przegrało na wyjeździe 1:0 z Rochdalem grającym w osłabieniu od pierwszej połowy (czerwona kartka). Gospodarze pocisneli Torquay 4:1 u siebie. Polecam Można zagrać z handicapem (-1) również.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coventry - Gillingham
Wielka szkoda że Coventry rozpoczynało z minusowym bilansem sezon, zapewne gdyby nie to teraz ekipa Pressley byłaby w czubie tabeli. Tymczasem musi się piąć w tabeli ligowej dzisiaj kolejna szansa przyjeżdża Gillingham które w dotychczasowych sześciu spotkaniach zgromadziło aż 3pkt. Drużyna gra bardzo słabo w defensywie przez to traci głupie bramki. W drużynie gospodarzy nie wystąpi Thomas oraz Barton. U gości nie zobaczymy Lee,Legge obaj zawodnicy to podstawowi gracze i jest to ogromne osłabienie dla środka pola.Harriman wraca po kadrze jednak rozpocznie prawdopodobnie mecz na ławce jego organizm musiał kilka tych spotkań ostatnio rozegrać.
Win Coventry @@ 1,78 ✅ ✅ ✅
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Wolverhampton- Walsall 1 @1,72 Bet365
Wolverhampton posiada bardzo mocną drużynę jak na tą ligę i uważam, że są kandydatami do zajęcia czołowych miejsc w tabeli. Zresztą oni sami planują awansować do Championship. Walsall w tym sezonie będzie raczej drużyną środka tabeli, a w dzisiejszym spotkaniu nie widzę z ich strony szans na zwycięstwo. Obie ekipy spotkały się 2 tygodnie temu w Johnstone&#39;s Paint Trophy gdzie mecz zakończył się remisem 2-2. Wolverhampton jednak wygrał w konkursie rzutów karnych i awansował do następnej rundy. Warto zaznaczyć, że w tamtym spotkaniu dzisiejsi gospodarze zagrali mocno rezerwowym składem wystawiając tylko 4 podstawowych zawodników. Natomiast Walsall wystawił jedną z mocniejszych 11 w tamtym spotkaniu a bramkę na 2-2 zdobyli dopiero w 85 minucie spotkania. Dzisiaj Wolves z najmocniejszym składem są murowanym faworytem w tym spotkaniu.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Leyton Orient - Notts County
Leyton ostatnie 5 spotkań: WWWWW, ostatnie mecze u siebie: WWW. Ostatni mecz grali z Port Vale zakończył się on zwycięstwem gospodarzy 3-2 po wyrównanym meczu. W składzie Orient nie ma żadnych nowych kontuzji.
Notts County ostatnie 5 spotkań: LLLDL, ostatnie mecze na wyjeździe: LDL. W ostatnim meczu zmierzyli sie z Milton Keynes Dons i przegrali go 3-1 w naprawdę fatalnym stylu. Tak naprawde tak niski wymiar kary zawdzięczają naszemu Białkowskiemu, który miał kilka znakomitych interwencji bez niego byłoby dużo gorzej. Ta beznadziejna seria jest nagorszym startem w historii klubu, a liczy ona już 151 lat. Manager Kiwomya stwierdził, ze musi dokonać zmian w składzie, niby nie dziwne biorąc pod uwagę ta passe, ale czy to coś da? Wątpię, ale z drugiej strony czy można grać gorzej? Nie wiem, nie wiem... Goście zagrają bez obrońcy Hollisa (0/0)
Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami:
06th Mar 13 England - League 1 Notts County : Leyton Orient 1:1
26th Jan 13 England - League 1 Leyton Orient : Notts County 2:1
06th Apr 12 England - League 1 Leyton Orient : Notts County 0:3
W tym meczu stawiam na gospodarzy, są oni na ten moment zwyczajnie lepszym zespołem. Nie lubie grac na zespoly z takimi dlugimi seriami zwycięstw, ale gdy zobaczyłem to co wyprawiało w ostatnim meczu Notts muszę z tego skorzystać. Ewentualne zmiany Kiwomyi do mnie nie trafiają.

Leyton Orient - Notts County 1,66✅
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3,5/10​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arek666 29

arek666

Użytkownik
Sheffield United - Preston North End
United ostatnie 5 spotkań: LLLLD, ostatnie mecze u siebie:LDW. Sheffield w ostatniej kolejce grało na wyjeździe z zajmującym 19 miejsce zespołem Carlisle United i przegrało 1-0. Nie był to zbyt dobry mecz w ich wykonaniu, stworzyli sobie tylko dwie groźne okazje w przeciągu całego meczu. Jeśli chodzi o sytuacje kadrowa to źle nie jest. Kontuzjowany wciąż jest napastnik Murphy (5/0), do składu powraca po zawieszeniu Brandby, który rowniez gra w napadzie.
Preston North End ostatnie 5 spotkań: WWWDD, ostatnie mecze na wyjeździe: WDD. Preston w ostatniej kolejce grał u siebie z Stevenage plasującym się na 16 miejscu w tabeli, gospodarze tamtego spotkania pewnie wygrali mecz 3-0, pozwalajac gosciom na naprawdę niewiele. Stevenage tylko raz zagroziło bramce Preston a i to było za malo na zdobycie chocby honorowego gola. Sam Preston oddal 20 strzałów na bramkę w tym 9 celnych. Kontuzjowany jest tylko pomocnik King (9/0).
Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami:
27th Apr 13 England - League 1 Sheffield United : Preston North End 0:0
20th Oct 12 England - League 1 Preston North End : Sheffield United 0:1
18th Feb 12 England - League 1 Sheffield United : Preston North End 2:1
Przy graniu tego meczu sugeruje się głównie forma, a raczej jej brakiem u graczy United, nie przemawiają do mnie slowa Weirda o skupieniu na tym meczu, to jest typowa trenerska papka, liczą się fakty, a te są nie najlepsze dla niego. Ostatnie 3 mecze miedzy tymi drużynami każą nam być dość ostrożnym przy stawkowaniu, gdy do tego dodamy fakt, ze Preston nie wygrało z Sheffield na ich terenie od 1978 roku trzeba się dodatkowo zabezpieczyć DNB.
Sheffield United - Preston North End Preston North End DNB 2,15 ✅
Bukmacher: William Hill
Stawka: 2/10
Reszta wkrótce o ile mnie nikt nie uprzedzi ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arek666 29

arek666

Użytkownik
Mansfield Town - Northampton Town
Mansfield Town ostatnie 5 spotkań:WDWDW, ostatnie mecze u siebie: WDD. Mansfield w ostatniej kolejce grało na wyjeździe z zajmującym obecnie 23 miejsce York City i wygrali 1-2. W skladzie gospodarzy nie zobaczymy obroncy Rileya (6/0), Clementsa (5/0) i napastnika Meikla (5/1).

Northampton Town ostatnie 5 spotkań: LDLLL, ostatnie mecze na wyjeździe: LLL. Ostatni mecz grali z Exeter City i go przegrali 1-2, mimo błędów a nawet wielbłądów defensywy Exeter. Dzieki tym i innym okolicznościom mieli 5 bardzo dobrych okazji na gola, przystemplowali poprzeczkę a i tak nie udało im się nawet zremisować. Również Northampton nie był monolitem w obronie co wróży dobrze dla mojego typu.
U gosci nie ujrzymy pomocnika Deegena (7/1), skrzydłowego Demontagnaca (4/0), Hornby&#39;ego (0/0), Langmeada (0/0), Nichollsona (0/0). Do pełnej sprawności powrócił Morris (3/0).
Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami:
20th May 04 England - League 2 Playoff Mansfield Town : Northampton Town 6:7
16th May 04 England - League 2 Playoff Northampton Town : Mansfield Town 0:2
29th Apr 00 England - League 2 Northampton Town : Mansfield Town 1:0
Tutaj rowniez czynnikiem, który w głównej mierze zdecydował o tym, ze gram na gospodarzy jest forma. Sa oni zdecydowanie lepiej dysponowani, nie popelniaja az takich błędów w obronie, graja u siebie. To powinno im zapewnić wygrana.
Mansfield Town - Northampton Town 2✅
Bukmacher: William Hill
Stawka: 3,5/10

Wycombe Wanderers - York City
Wycombe ostatnie 5 spotkań: WWWDL, ostatnie mecze u siebie: WLW. Wanderers w ostatniej kolejce grali na wyjeździe z zajmującym 16 miejsce Plymouth i wygrali 0-3. W tym meczu wykazywali się tylko tak naprawdę gracze w ofensywni, gospodarze tamtego spotkania nie dali sie we znaki Wycombe. Do składu wraca dwóch kluczowych graczy pomocnik Scowen (5/0) i Pittman (3/0). Kontuzjowany jest napastnik Cowan-Hall (3/1).
York City ostatnie 5 spotkań:LLLLD, ostatnie mecze na wyjeździe: LLL. City w ostatniej kolejce grało u siebie z zajmującym 8 miejsce Mansfieldi przegrało 1-2. W tamtym meczu mieli trochę pecha bo goście strzelali im bramki z karnego i po rykoszecie. Jeśli chodzi o absencje to jeden napastnik wraca z zawieszenia a drugi się na nie udaje. Powrót zalicza Bowman (4/0) a wypada Cresswell (3/1)
Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami:
09th Feb 13 England - League 2 Wycombe Wanderers : York City 4:0
18th Aug 12 England - League 2 York City : Wycombe Wanderers 1:3
Forma, zawodnicy, kibice, poprzednie mecze wskazują nam jednoznacznie kto w tym meczu jest faworytem. Nie pozostaje nic innego jak grac na gospodarzy.
Wycombe Wanderers - York City 2,15⛔
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4,5/10​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arek666 29

arek666

Użytkownik
Leyton Orient - Walsall
Leyton Orient ostatnie 5 spotkań: WWWWW, ostatnie mecze u siebie: WWW. W ostatniej kolejce Leyton grał z Brentford na wyjeździe, wygrali ten mecz 0-2, spotkanie było dość wyrównane, jednak to goście potrafili wyjść na prowadzenie po wykorzystaniu rzutu karnego i podwyższyć na 0-2 za sprawa Batta, który nie będzie dostępny w meczu z Walsall. Poza Battem (7/2) nie zagrają dwaj obrońcy Cuthbert (8/1) i Baudry (8/0).
Walsall ostatnie 5 spotkań:DWWLL, ostatnie mecze na wyjeździe: WWLW. W ostatniej kolejce grali u siebie z Rotherham United i zremisowali 1-1, strzelając dość szczęśliwą bramkę, przy tej bramce duży udział miał bramkarz gości, który zaliczył klopsa. Wyglada na to, ze w ekipie gości w końcu będzie dobrze wyglądał napad. Do pełnej sprawnosci wracaja Westcarr (7/4) i Hemmings (7/0)
Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami:
29th Dec 12 England - League 1 Leyton Orient : Walsall 2:1
02nd Oct 12 England - League 1 Walsall : Leyton Orient 1:2
03rd Mar 12 England - League 1 Leyton Orient : Walsall 1:1
W tym meczu szukam malej niespodzianki. Leyton zanotowało fascynujący start w rozgrywkach, jednak tutaj przewiduje, ze po tym meczu juz nie bedzie tak zielono. Walsall ostatnio gra coraz lepiej, wygrali niedawno na wyjeździe z groźnymi Wilkami, wiec czemu mieliby tego nie powtórzyć? Gdy do tego dodamy dziurę w obronie gospodarzy i powroty u gości to widac, ze cos powinno się zdarzyć.

Leyton Orient - Walsall Walsall DNB 3,1 zwrot
Bukmacher: William Hill
Stawka: 2,5/10
i
Leyton Orient - Walsall Walsall lub Remis 1,95✅
Bukmacher: William Hill
Stawka: 4/10​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kursy zaczną spadać więc daję.
Tranmere Rovers - Port Vale
Gospodarze mają ogromne problemy w tym spotkaniu na placu gry nie zobaczymy Evan Horwood, Danny Holmes, Jason Koumas, Andy Robinson, James Wallace, Jake Kirby. Są to kluczowe osłabienia więc dzisiaj gospodarze każdy wynik jak nie przegrana mogą uznać za sukces.
DNB Port Vale @@ 2,10 ✅

Plymouth Argyle - Accrington Stanley

Home Park Plymouth dzisiaj powinno obfitować w świetne akcję przyjeżdża ostatnia drużyna ligi w dodatku bardzo mocno osłabiona nie zobaczymy pierwszego bramkarza Dunbavina. Do tego dochodzi Liddle,Wilson oraz Webber. Kim grać pyta pewnie trener jednak musi zestawić skład przyjeżdżają do rywala który potrzebuje punktów w dodatku John Sheridan menedżer gospodarzy wie jaką stawką jest to spotkanie. Wygrana jest ich obowiązkiem z takim rywalem muszą punktować jak dotąd mają zaledwie 9pkt. Ich rywal nie wygrał od ośmiu spotkań :!:. Także w jakiej sytuacji jest zespół każdy sobie zdaje sprawę 1pkt. zdobyty z Pompey i to wszystko na co stać było ten zespół. W dodatku tak mocno osłabieni dzisiaj mogą nie mieć żadnych szans.
Win Plymouth @@ 1,85 ⛔ Totalna Kupa
0:1 Handicap : @@ 3,20 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Plymouth - Accrington 1 1,83 Bet365
Accrington beznadziejny sezon tylko jeden punkt zdobyty, goście dzisiaj bez podstawowego bramkarza Dunbavina, Liddlesa (def.5) i prawdopodobnie Wilsona (def.3) i napastnika Webbera (4 1g). Accrington jest bardzo młodym zespołem, a dzisiaj także zadebiutuje nowy trener który na pewno z dnia na dzień nie odmieni gry zespołu. Plymounth tez niczym na razie nie zakasuje ale będą mieli za sobą swoja publiczność jeśli gospodarze chcą się piąć w górę tabeli to musza z takimi rywalami wygrywać.​
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Preston North End - Swindon Town
Preston North End ostatnie 5 spotkań: WWWWD, ostatnie mecze u siebie: WWDD. W ostatniej kolejce Preston grał na wyjeździe z Sheffield United i wygrał 0-1. Niestety nie moglem obejrzeć nawet jakiegoś skrótu tego meczu, wiec tu jest mala zagadka jak ten mecz wyglądał. Sytuacja kadrowa Preston jest dobra nie zagra tylko pomocnik King (0/0).
Swindon ostatnie 5 spotkań: WLDWD, ostatnie mecze na wyjeździe: LDLL. W ostatniej kolejce grali z Bristol City u siebie i mecz ten wygrali 3-2. Z pozoru niezbyt wymagający przeciwnik dal im się we znaki. Poczatek meczu niezbyt dobry w ich wykonaniu, po bledzie bramkarza na prowadzenie wyszli goście, no ale koniec końców zdołali wygrać ten mecz, choć przydało im się trochę szczęścia, gdyż gola zdobyli w 87 minucie a już parę chwil później byli w niezłych opalach, na ich szczęście strzał gracza Bristol trafił w poprzeczkę. Jeśli chodzi o absencje to nie wygląda to zbyt ciekawie dla gości. Zabraknie pomocników Harleya (6/0), Smitha (3/0). Nie wiadomo czy zagraja pomocnik Mason (5/4) i napastnik Ranger (6/2). Dobra informacja dla nich jest powrót po zawieszeniu obrońcy Byrne&#39;a (5/1).
Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami:
23rd Feb 13 England - League 1 Swindon Town : Preston North End 1:1
02nd Sep 12 England - League 1 Preston North End : Swindon Town 4:1
No cóż... Forma, własny stadion, mniejsza ilość kontuzji, wypoczęcie to przemawia za drużyną gospodarzy. Co przemawia za gośćmi? Hmm... może pozycja z zeszłego sezonu? Moze, ale dla mnie to za mało, gracze Swindon maja w nogach ciężki mecz z Chelsea, który przegrali 0-2. Niby ten wynik nie powinien nikogo dziwić, ale tu chodzi o zmęczenie, gracze Preston będą po prostu świeżsi. No ja stawiam na gospodarzy, są oni według mnie wyraźnym faworytem.
Preston North End - Swindon Town 2,4✅
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5,5/10​
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Colchester United - Wolverhampton Wanderers
Colchester United ostatnie 5 spotkań: DDDLL, ostatnie mecz u siebie: DLDW. W ostatniej kolejce United grało z Bristol City na wyjeździe i dość szczęśliwie zremisowało. Watpie w tak optymistyczny scenariusz w meczu z dużo lepszymi Wilkami. W ekipie gospodarzy zabraknie 11 pilkarzy!!! Nie ujrzymy bramkarza Couisna (0/0), obrońców Olufemiego (3/0), Eastmana (7/0), Thompsona (0/0), Spence&#39;a (1/0), Dicksona (5/0), Pappoe (1/0), pomocnika Wrighta (7/0) i napastników Watta (4/0) i Masseya (7/1).
Wilki ostatnie 5 spotkań: WWLWW, ostatnie mecze na wyjeździe: WWWD. W ostatniej kolejce goscili Sheffield United i wygrali 2-0 po dość niemrawym początku meczu w którym dali dojść gościom do kilku dobrych okazji, jednak koniec końców przejęli kontrole nad meczem i pokazali klasę. Do skladu po zawieszeniu powraca pomocnik Davis (8/0)

W tym meczu zdecydowanym faworytem są goście. Maja oni zwyczajnie lepszych piłkarzy. Za gospodarzami przemawia jedynie miejsce rozgrywania spotkania. Tutaj będzie zdecydowana wygrana gości.
Colchester United - Wolverhampton Wanderers 1,8 ✅
Bukmacher: Bet365
Stawka: 8,5/10

Jeszcze bez analizy
Wimbledon ₋ Northampton 1,91⛔
Bukmacher: WilliamHill
Stawka: 4,5/10​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Walsall - Bradford City
Kursy będą mocno spadać wśród gości w dzisiejszym meczu zabraknie Jonesa, Thompsona,McArdlego i Wellsa który jest ich czołowym strzelcem.W dodatku gospodarze jeśli dziś wygrają zrównają się punktami z Bradford. W dodatku H2h wskazuje że jeśli już ktoś wygrywa to zawsze są to gospodarze. Wobec tych osłabień nie można mieć złudzeń to gospodarze są faworytami i muszą to potwierdzić w dzisiejszym spotkaniu.
Win Walsall @@ 2,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom