>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League One/ League Two 2013/2014

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Leyton - MK Dons
Gospodarze po świetnej serii zanotowali spadek formy i dwa spotkania zremisowali dziś przyjeżdża do nich MK Dons które na wyjazdach w ostatnim czasie radzi sobie poniżej przeciętnej. Natomiast forma Leyton na własnym terenie przed tym spotkaniem napawa optymizmem. Piłkarze Slade są mocno zmotywowani by dziś wygrać powiedział przed tym spotkaniem jeden z dziennikarzy lokalnej prasy podobno prezes obiecał wysokie premie jeśli uda się do stycznia zostać na fotelu lidera. W dzisiejszym spotkaniu wątpliwy jest występ Lisbiego jednak w jego miejsce zawsze może zagrać dżoker w tabeli Slade Batt. W ekipie Donsów nie zobaczymy dzisiaj Curruthersa,Hodsona,Otsemebora oraz wątpliwy jest występ Mcloughlina. Wydaje mi się żę Leyto na własnym terenie nie przegra.
Zwycięstwo Leyton @@ 2.50 ✅ ✅

Inne spotkanie :
Port Vale - Peterborough 2 @ @ 1,90

✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coventry City - Sheffield United
Pucharowy potyczki obu ekip przekonały mnie w jakiej sytuacji znajdują się goście którzy co prawda pozyskali bogatego sponsora ale znacznie za późno i teraz idą w kierunku dna przegrywają mecz za meczem, zatrudnienie Morgana może coś przyniesie jednak zdecydowanie za wcześnie by mógł jakoś wpłynąć na grę zespołu. Trzeba czekać do okienka i pokupować zawodników a do tego czasu niestety będą musieli męczyć się z tym co mają. Warto dodać że Morgan ma nie lada problem ponieważ jego zespół na 27 pkt które mógł zdobyć, zdobył zaledwie 2pkt.... To o czymś świadczy gospodarze natomiast gdyby nie minusowe punkty na początku sezonu śmiało plasowali by się w trójce.
Wygrana Coventry @@ 2.05
Inny typ ;
Bradford - Tranmere 1 @@ 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomy007 33

tomy007

Użytkownik
Coventry City - Sheffield United

Pucharowy potyczki obu ekip przekonały mnie w jakiej sytuacji znajdują się goście którzy co prawda pozyskali bogatego sponsora ale znacznie za późno i teraz idą w kierunku dna przegrywają mecz za meczem, zatrudnienie Morgana może coś przyniesie jednak zdecydowanie za wcześnie by mógł jakoś wpłynąć na grę zespołu. Trzeba czekać do okienka i pokupować zawodników a do tego czasu niestety będą musieli męczyć się z tym co mają. Warto dodać że Morgan ma nie lada problem ponieważ jego zespół na 27 pkt które mógł zdobyć, zdobył zaledwie 2pkt.... To o czymś świadczy gospodarze natomiast gdyby nie minusowe punkty na początku sezonu śmiało plasowali by się w trójce.

Wygrana Coventry @@ 2.05

Inny typ ;

Bradford - Tranmere 1 @@ 1.60
Dodam tylko ze Sheffield na 5 meczow na wyjezdzie przegralo wszystkie.
 
C 15

coalthar

Użytkownik
Coventry City - Sheffield United

To o czymś świadczy gospodarze natomiast gdyby nie minusowe punkty na początku sezonu śmiało plasowali by się w trójce.
Jak coś piszesz to najpierw sprawdź. Dostali -10, mają 7. 17 punktów plasowało by ich na miejscu 7/8, do pierwszej trójki brakowało by jeszcze 8 punktów. Ale lepiej napisać coś żeby swój typ podbudować niż sprawdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
river 148

river

Użytkownik
Jak coś piszesz to najpierw sprawdź. Dostali -10, mają 7. 17 punktów plasowało by ich na miejscu 7/8, do pierwszej trójki brakowało by jeszcze 8 punktów. Ale lepiej napisać coś żeby swój typ podbudować niż sprawdzić.
Nie rozumiem po co sie tak goraczkujesz i pouczasz uzytkownika o takiej reputacji i doswiadczeniu na forum.
To czy byliby w trojce czy na miejscach 7/8 ma male w tej chwili znaczenie bo i tak byliby wysoko i widac byloby ze licza sie w walce o przynajmniej strefe Play-off.
Typ jak najbardziej do pogrania bo Sheffield jest tam gdzie byc powinno na ten moment a Coventry ze wzgledu na ujemne punkty jest tak nisko.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
coalthar. Tylko jak by zaczęli fajnie i byli na tym 5 miejscu to by się nawet bardziej zmobilizowali... A weź człowieku awansuj jak masz na start -10 punktów! Jednak dają radę i wierzą w awans jak widać, bo grają swoje.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Bradford 0:1 Tranmere
Tranmere czerwona latarnia ligi. Jedno zwycięstwo, 21 goli straconych. Bradford nie może sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu. Dobrym typem będzie zwycięstwo gospodarzy, ale można też pokusić się o HT/FT.
1 1.60 STS ⛔
HT/FT 1/1 2.25 STS
⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak coś piszesz to najpierw sprawdź. Dostali -10, mają 7. 17 punktów plasowało by ich na miejscu 7/8, do pierwszej trójki brakowało by jeszcze 8 punktów. Ale lepiej napisać coś żeby swój typ podbudować niż sprawdzić.
Podbudować typ ???? Człowieku... nie ośmieszaj się twój pierwszy post to krytyka pokaż jakąs analizę i swoją znajomość danej dziedziny a nie matematyki. Gdyby od początku grali bez minusowych byliby już conajmniej na drugim miejscu. Ale Ty znawca wiesz lepiej liczę na twoją analizę w najbliższym czasie także pozdrawiam Cię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Podbudować typ ???? Człowieku... nie ośmieszaj się twój pierwszy post to krytyka pokaż jakąs analizę i swoją znajomość danej dziedziny a nie matematyki. Gdyby od początku grali bez minusowych byliby już conajmniej na drugim miejscu. Ale Ty znawca wiesz lepiej liczę na twoją analizę w najbliższym czasie także pozdrawiam Cię.
Hmm to ciekawe, kolega coalthar odniósł się do tego o czym napisałeś, może forma wypowiedzi nieco zbyt agresywna, jednak nie sposób nie przyznać mu racji. Suche fakty: jak wiadomo Coventry ma teraz 7 pkt dodać te minusowe 10 to w sumie wychodzi 17 co na dzień dzisiejszy dawało by temu zespołowi 7/8 miejsce więc nie wiem co Cie tak poruszyło. W pierwszym opisie do tego meczu stwierdziłeś, że byliby w pierwszej trójce teraz conajmniej na drugim miejscu, tylko na jakiej podstawie tak twierdzisz bo zdobycz punktowa pokazuje co innego. Oczywiście Ty jesteś znawcą brytyjskiego futbolu więc pewnie wypowiedź nt tego meczu ma głębsze dno...
Wracając do samego spotkania to rzeczywiście Sheffield w tym sezonie zawodzi 0-0-5 na wyjeździe jest najgorszym wynikiem w lidze, jednak nic nie trwa wiecznie i prędzej czy później zaczną zdobywać punkty, czy stanie sie to juz dziś? Mam nadzieję, bo moim skromnym zdaniem większa wartość jest w stronę +0.5 @2.00.

Nie rozumiem po co sie tak goraczkujesz i pouczasz uzytkownika o takiej reputacji i doswiadczeniu na forum.
Nie rozumiem, to znaczy, że doświadczenie (ilość postów) i reputacja sprawia, że nie można polemizować z taką osobą?
Jak to kiedyś ktoś powiedział bardziej wartościowa jest jakość a nie ilość...
Pozdrawiam. No offence...
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Peterborough United - Shrewsbury Town

Peterborough ostatnie 5 spotkań: WWWWW, ostatnie 5 meczów u siebie: WWLWW. W ostatniej kolejce grali na wyjeździe z Port Vale (12 miejsce) i wygrali 0-1. W tym meczu goście mieli znaczna przewagę, szczególnie w I połowie, jednak nie udało im się zdobyć bramki, tej sztuki dokonali w II połowie, która rowniez należała do nich, choć trzeba oddać, ze w tej części gry gospodarze byli groźniejsi. Do składu gości wraca obrońca Ntlhe (6/0), wątpliwy jest występ napastnika Tomlina (7/2).
Shrewsbury Town ostatnie 5 spotkań: WDLLD, ostatnie 5 meczów na wyjeździe: LDDDL. W ostatniej kolejce Shrewsbury gral z Gillingham (17 miejsce) u siebie i wygrał 2-0 w pełni zasłużenie. W składzie gości nie zobaczymy ważnego pomocnika Summerfielda (10/1).

Stawiam tutaj na wygraną gospodarzy, są oni w znacznie lepszej formie, maja zwyczajnie lepszych piłkarzy no i trybuny będą za nimi. Shrewsbury w 5 wyjazdowych meczach zdobyli tylko 3 punkty i naprawdę wątpię, aby powiększyli ten dorobek.
Peterborough United - Shrewsbury Town 1,65✅
Bukmacher: William Hill
Stawka: 6/10

Tranmere Rovers - Leyton Orient
Tranmere ostatnie 5 spotkań: WLLLL, ostatnie 5 meczów u siebie: LLDLD. W ostatniej kolejce grali z Bradford (4 miejsce) na wyjeździe 0-1. No i niestety to tyle co mogę powiedzieć o tym meczu, nie wiem czemu, ale nie moglem dorwać nawet skrótu, no ale w ramach rekompensaty mam dla Was dobre wieści ???? . W ekipie Tranmare jest mały szpital. Zabraknie obrońcy Horwooda (8/0), bramkarza Mooneya (1/0), pomocników: Wallace&#39;a (0/0), Koumasa (4/0), Robinsona (5/1), Thompsona (6/2) i napastnika Akpro (8/1).

Leyton Orient ostatnie 5 spotkań: WDDWW, ostatnie 5 meczów na wyjeździe:DWWWW. W ostatniej kolejce Leyton grało u siebie z Milton Keynes Dons (8 miejsce) i wygrali 2-1, choć trzeba przyznać, ze mieli trochę szczęścia, gdyż MK zaliczyło poprzeczkę przy wyniku 2-1. Zabraknie tylko obrońcy Omozusiego (11/0)

Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami:
09th Feb 13 England - League 1 Leyton Orient : Tranmere Rovers 2:1
18th Aug 12 England - League 1 Tranmere Rovers : Leyton Orient 3:1
10th Mar 12 England - League 1 Tranmere Rovers : Leyton Orient 2:0
Tutaj widzę wygrana gości głownie ze względu na braki kadrowe u gospodarzy, gdy do tego dodamy fatalne mecze w domu (cale 2 pkt w 5 meczach:razz ???? , dobre wyjazdy Leyton (13 pkt w 5 meczach) nie pozostaje nic innego jak łyknąć niezły kurs. Tutaj jednak ze stawka nie bede zbytnio szalał, trochę mi się nie podobają mecze bezpośrednie.

Tranmere Rovers - Leyton Orient 2✅
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3/10​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Podpisuje się pod typami kolegi wyżej ja dodam od Siebie coś takiego :
Accington - Oxford
Bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się dzisiaj na Store First Stadium gdzie rozgrywa swoje spotkania Accrington który na chwile obecną lokuje się na ostatniej pozycji w tabeli i bardzo mało wskazuje aby miał z niej wyjść.., James Beattie próbuje znaleźć jakiś sposób by w końcu ta drużyna ruszyła problem polega na tym że dzisiaj zagra bardzo mocno osłabiony albowiem brakiem : Odejayi,Atkinsona,Webbera, Wilsona oraz Liddle. Także pojawiają się problemy w składzie i każdy wynik jak nie porażka okaże się dzisiaj zwycięstwem przyjeżdża bardzo dobrze grający w ofensywie Oxford który jeśli dzisiaj wygra może objąć fotel lidera :!:. Grają tylko bez Pottera który leczy uraz.
Wygrana Oxford @@ 1,95 ⛔ taką grali kupę
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Crewe - Bristol City 2 2.05
Bardzo ciekawi mnie ten pojedynek. Zespołowi gości przyglądam się już od paru kolejek i stawiam konsekwentnie na ich przełamanie (w tym sezonie jeszcze bez zwycięstwa). Teraz grają na wyjeździe, na dodatek z wyżej notowanym zespołem i liczyłem na atrakcyjny kurs. Oferta w granicach 2.05 to jednak bardzo dziwna sprawa, bo Bristol według bukmacherów jest faworytem i różnica z graniem na Crewe 3.50 (!) jest spora. Jestem ciekawy dlaczego właśnie tak zostały wystawione kursy.
Anglia, Conference
Nuneaton Town - Gateshead 1 2.25, 1X 1.35 (kursy spadają!)

Nie ma co się tu wiele rozwodzić. Dla mnie to wymarzony scenariusz według mojej taktyki. Zespół z czołówki tabeli, który ostatnio zanotował sporo meczów bez wygranej, gra z zespołem niżej notowanym, któremu z kolei idzie dobrze. Przyglądam się gospodarzom od tygodnia i liczę na ich przełamanie, które w końcu nadejść musi. Grają przed własną publicznością, a gdzie jak nie u siebie najlepiej się odbudować i wrócić na właściwy tor, tor zwycięstw!
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Liga mistrzów ligą mistrzów, ale i w Anglii można znaleźć coś ciekawego ???? . Do rzeczy.
Peterborough United : Sheffield United Peterborough United ostatnie 5 spotkań: WWWWW, ostatnie 5 meczów u siebie: WWWLW. W ostatniej kolejce grali u siebie z Shrewsbury Town (13 miejsce) i wygrali 1-0, dzięki pięknemu trafieniu. Goscie w tamtym spotkaniu stworzyli tylko dwie warte uwagi akcji, których i tak nie potrafili wykorzystać. Ekipa United mogla wyjść na prowadzeniu wcześniej niż to uczyniła, ale strzał zatrzymał się na słupku. Nie do końca wiadomo czy zagra obrońca Little (6/1), na pewno nie zagra pomocnik McCann (10/4).

Sheffield United ostatnie 5 spotkań: WLDLL ostatnie 5 meczów na wyjeździe: LLLLL. W ostatniej kolejce grali u siebie z Port Vale (12 miejsce) i wygrali 2-1. Town nie miało większych problemów z wygraniem tego meczu, byli strona przeważająca, ale to wszystko za sprawa czerwonej kartki, co prawda wyszli na prowadzenie 1-0 jeszcze, gdy były wyrównane siły, ale oslabienie ich przeciwników pozwalało stwarzać sporo okazji pod ich bramka. Gracze Port Vale strzelili ładną bramkę, ale ta bramka to w dużej mierze był czysty przypadek, gdyż było to nieudane dośrodkowanie. To jednak nie wystarczyło, gospodarze strzelili zwycięską bramkę w 75 min a okazji do tego mieli sporo. W dzisiejszym meczu zabraknie napastnika Baxtera (11/3).

Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami:
09th Mar 10 England - Championship Peterborough United : Sheffield United 1:0
21st Nov 09 England - Championship Sheffield United : Peterborough United 1:0


W tym meczu stawiam na kolejna wygrana gospodarzy. Sa oni w gazie, United niby wygrało w ostatniej kolejce, ale jakoś ich wygrana mnie nie przekonuje. Dokonali oni tego u siebie, a jak radza sobie na wyjeździe? Fatalnie, zdobyli jajowate zero punktów, to o czymś świadczy. Strasznie nie lubię grac takich serii, gdyż kiedyś muszą się skończyć, no ale po takim kursie znów nie spróbować tej drużyny? O nie.

Peterborough United : Sheffield United 1,75⛔
Bukmacher: William Hill
Stawka: 5/10


Gram jeszcze mecz z League 2, ale tutaj bez analizy, przynajmniej na razie.

Rochdale : Northampton Town 1,91✅
Bukmacher: William Hill
Stawka: 4/10​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kontuzje w LEAGUE TWO :
Accrington Stanley v Bristol Rovers
Accrington Stanley: Kayode Odejayi, Rob Atkinson, Laurence Wilson, Michael Liddle, James Caton
Bristol Rovers: David Clarkson, Matt Harrold, Ryan Brunt

Burton Albion v Torquay Utd
Burton Albion: Rory Delap (doubtful)
Torquay Utd: Krystian Pearce, Aaron Downes, Ben Harding

Bury FC v Mansfield
Bury FC: Craig Jones (doubtful), Jessy Reindorf, Marco Navas
Mansfield: -

Cheltenham v Morecambe FC
Cheltenham: Craig Braham-Barrett (doubtful)
Morecambe FC: Marcus Marshall, Chris McCready, Jack Redshaw

Chesterfield v York City
Chesterfield: Drew Talbot
York City: Michael Coulson, Chris Dickinson

Fleetwood Town v Scunthorpe Utd
Fleetwood Town: Stephen Jordan, Alan Goodall
Scunthorpe Utd: Sean McAllister, Chris Iwelumo (both doubtful)

Hartlepool Utd v AFC Wimbledon
Hartlepool Utd: Jack Compton
AFC Wimbledon: Andy Frampton, Barry Fuller (both doubtful), Chris Arthur, Charlie Sheringham

Oxford United v Exeter City
Oxford United: Johnny Mullins, Deane Smalley (both doubtful)
Exeter City: Danny Butterfield, Matt Oakley

Plymouth Argyle v Newport County
Plymouth Argyle: Marvin Morgan
Newport County: Aaron O’Connor, Christian Jolley

Portsmouth v Wycombe
Portsmouth: Danny East, Simon Ferry, David Connolly, Marcos Painter, Tom Craddock
Wycombe: Sam Wood (doubtful), Leon Johnson

Rochdale v Northampton
Rochdale: Peter Cavanagh
Northampton: Roy O’Donovan (doubtful), Clive Platt, Matt Heath, Alex Nicholls, Kelvin Langmead, Lewis Hornby

Southend Utd v Dagenham &amp; Red.
Southend Utd: Craig Reid (doubtful), Adam Thompson, Julian Bennett, Marc Laird
Dagenham &amp; Red.: Gavin Hoyte
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Coventry vs Leyton Orient
Typ: Leyton Orient over 1,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Dziś o 20.45 na Sixfields Stadium wyjdą naprzeciw siebie ekipy Coventry i Leyton Orient. Dla mnie ten mecz od razu wyglada na over.
Wystarczy spojrzeć na statystki zdobytych goli obu zespołów. Coventry na 12 spotkań strzeliło 27 bramek a ich przeciwnik 31. Lecz nie na over meczowy będę stawiał a na jednej z drużyn. Mowa tu o ekipie z Londynu Leyton Orient.
Są oni liderem rozgrywek. Póki co są jedynym niepokonanym zespołem w League One. Bilans 10-2-0 mówi sam za siebie. Do tej pory strzelili 31 bramek (co daje im najlepszy wynik w lidze) przy straconych 8 bramkach. Widać, że są usposobieni ofensywnie ale nie zapominającą o obronie. W przeciwieństwie do ich dzisiejszych rywali którzy jak wspomniałem wyżej strzelili 27 ale za to stracili 21.
Coventry na własnym boisku spisuje się dobrze. Bilans 4-1-1 przy bilansie bramkowym 16-13 . Ostatnio pokonali u siebie słabiutkie Sheffield Utd w stosunku 3-2. Zaczynali oni z -10 punktami, gdyby im je doliczyć byli by na ok 5 miejscu, więc jak na zespół z czołówki tracą wiele bramek.
Co do składów to żaden z zespołów nie ma poważniejszych absencji, więc dzisiaj powinniśmy zobaczyć najsilniejsze składy. Chyba, że gdzieś mi umknęła jakaś kontuzja.
Gdybym miał stawiać na dokładny wynik meczu było by to 2-3.

Swój typ opieram na:
- dużej skuteczności Londyńczyków
- brak absencji jeśli chodzi o skład
- świetny bilans jeśli chodzi o mecze wyjazdowe( 5-1-0; 15-3)
- dużo straconych bramek przez Coventry
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Colchester - Peterborough
Dzisiejszą przygodę z League One zaczne od spotkania w Colchesterze gdzie kursy będą lecieć w ciągu kilku godzin. Gospodarze bardzo mocno osłabieni dzisiaj zagrają bez : Searsa najlepszego strzelca,Ibehre,Wrighta,Eastmana,Thompsona,Spence,Pappoe,Watta i Wrighta. Także lista długa i wydaje mi się że gospodarze dzisiaj mogą mieć poważne problemy w ofensywie. Przyjeżdża Peterborough z Fergusonem na ławce, robi znakomitą robotę w zespole pewnie prowadzi ich drogą do awansu i istnieje ogromna szansa że ten awans wywalczą. Podoba mi się rozwaga z jaką prowadzi Darren Ferguson zespól oni nie rzucają się od początku do ataku by coś udowodnić tylko bardzo dobrze wykonują założenia taktyczne związane z ich silnymi atakami skrzydłami. Dzisiaj powinno być podobnie i może się to skończyć pogromem gdy u gospodarzy jest tyle absencji.
Wygrana Peterborough @@ 1.75
1;0 Handicap @@ 2.85

 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
York - Scunthorpe (over 11 rzutów rożnych) @ 2,05

Do 20 drużyny w tabeli (12 pkt.,bramki 15-21) przyjeżdża spadkowicz z League One Scunthorpe (9 miejsce br. 15-12). Jak widać nie są to drużyny które strzelają sporo bramek,ale sytuacji poprzez RR,do ich zdobycia już mają zdecydowanie więcej.York u siebie gra średnio(2-1-3,br.6-7),ale średnia RR wynosi 12 na mecz,w tym 7,5 na korzyść gospodarzy.Mimo porażki u siebie w ostatniej kolejce z 3 drużyną w tabeli Fleetwood 0-2,York bił aż 9 RR,przy 4 gości,rozegrali dobre spotkanie i teraz liczą w końcu na wygraną.Wyjazdowe mecze Scunthorpe wyglądają podobnie, średnia RR z ich udziałem to 11 na mecz,w tym 5,8 dla gości.Przyjeżdżają oni uskrzydleni dwoma zwycięstwami z rzędu (Hartlepool 1-0 i Fleetwood 0-1),także z pewnością liczą na kolejne 3 pkt. w meczu z 20 drużyną w tabeli.
W następnej kolejce Scunthorpe ma kolejny wyjazd,tym razem do 4 w tabeli Chesterfield,także o punkty lekko nie będzie,York zagra w Cheltencham.Dlatego w tym spotkaniu sytuacji bramkowych z pewnością nie zabraknie,co zwiększa tylko szanse na &quot;wejście&quot; tego typu.
York bez obrońcy McGurka 10/1,goście z wszystkimi kluczowymi zawodnikami w kadrze.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – League Two 2013/2014
Spotkanie: Oxford United – Bristol Rovers
Typ: 1
Kurs: 1,93
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 02.11.13 16:00

W sobotę o godz. 16:00 w ramach 15. kolejki League Two odbędzie się mecz pomiędzy Oxfordem a Bristol Rovers. Gospodarze do lider tabeli i główny kandydat do awansu do League One, goście zajmują dwudzieste pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Goście w 14 spotkaniach zabrali ledwie 11 „oczek” i mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Bristol Rovers nie wygrał żadnego z ostatnich dziesięciu spotkań. Ostatnie zwycięstwo tej ekipy datuje się na sierpień 2013. Mało tego, przyjezdni to drużyna o najgorszym bilansie spotkań wyjazdowych: 0W-2R-5P. Ostatnie zwycięstwo wyjazdowe drużyna gości odniosła w ubiegłym sezonie, a dokładniej w kwietniu.

Gospodarze przewodzą ligowej stawce – wygrali 7 z 14 spotkań i tylko dwukrotnie przegrali swoje spotkanie ligowe. Oxford lepiej prezentuje się w meczach wyjazdowych niż u siebie, jednak myślę, że spotkanie z ligowym słabeuszem będzie dobrą okazją do poprawienia statystyk. W ostatnich 4 meczach Oxford zdobył 8 punktów. Najlepszymi strzelcami tej ekipy są Smalley – 5 bramek oraz Constable i Rose – po 4 trafienia. Gospodarze to drużyna, która dysponuje najlepsza defensywą w lidze, bowiem straciła tylko 12 bramek.

Uważam, iż gospodarze wygrają pewnie to spotkanie i utrzymają prowadzenie w League Two. Goście natomiast wylądują w strefie spadkowej, która prowadzi wprost do Conference Premier.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Milton - Walsall
Obie ekipy w tabeli ligowej dzielą 3pkt.Gospodarze nieco gorsza forma w ostatnim czasie ponieważ na pięć spotkań odnieśli cztery porażki i wygrana.Goście natomiast dwie porażki, dwie wygrane i jeden remis.To tylko puste statystyki dzisiaj w ekipie Robinsona nie zobaczymy aż pięciu graczy wypadł nam David Martin podstawowy i etatowy bramkarz który nie raz ratował skórę drużynie zastąpi go McLoughlin młodziutki bramkarz z Irlandii który jest jeszcze nie pewny. Środkowy pomocnik Glesson który potrafił ułożyć grę. Do tego pomocnik ALli, Skrzydłowy Kay i napastnik Bodwich jednak jego strata będzie najmniej odczuwalna. W ekipie Smitha nie zobaczymy dzisiaj żadnych osłabień do gry wraca Westcarr najlepszy strzelec zespołu i czołowa postać.
DNB Walsall @@ 2.70
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Coventry City : Notts County
Coventry City ostatnie 5 spotkań: WWDWW, ostatnie 5 meczów u siebie: WWLWW. W ostatniej kolejce Coventry grało na wyjeździe z Walsall (7 miejsce) i wygrali 0-1 po bardzo wyrównanym meczu. Gospodarze tamtego spotkania mieli kilka bardzo dobrych okazji jednak za kazdym razem czegoś brakowało, tym czymś było szczęście, szczęście miał za to bramkarz City, który do niego musial dolozyc swoje umiejetnosci. Do składu powrócił obrońca Christie (10/0), zabraknie: obrońców Willisa (9/0) i Phillipsa (4/1) a takze pomocnika Danielsa (7/3).
Notts County ostatnie 5 spotkań: WLLLW, ostatnie 5 meczów na wyjeździe: LLLLL. W ostatniej kolejce grali u siebie z Oldham Athletic (16 miejsce) i wygrali po zaciętym meczu 3-2. County nieźle sobie pogrywało, mieli trochę szans, często w tym pomagali im obrońcy przeciwników, odnieśli moim zdaniem zasłużone zwycięstwo, a gdy do tego dodamy fakt, ze bramka została zdobyta przez Oldham w dość kontrowersyjnych okolicznościach (przydałaby mi się lepsza powtórka albo technologia goal-line:razz ???? to nikt nie powinien mieć wątpliwości kto był lepszy w tym meczu. Do skladu wraca pomocnik Bouland (10/0), zabraknie
obrońcy Dumbuya (12/0), pomocnika Bella (9/0) i napastnika Habera (10/2)
Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami:
27th Apr 13 England - League 1 Notts County : Coventry City 2:2
20th Oct 12 England - League 1 Coventry City : Notts County 1:2
14th Aug 07 England - Capital One Cup Coventry City : Notts County 3:0
W tym spotkaniu widze wygran gospodarzy. Sa oni w dobrej dyspozycji, potrafia grac u siebie, nie maja jakichś wielkich osłabień. Czy to samo można powiedzieć o ich rywalach? No nie bardzo. Ich zdobycze wyjazdowe są mizerne. W 7 meczach zdobyli tylko 1 punkt, to jest bardzo wymowne. Więcej nie trzeba dodawać.
Coventry City : Notts County 1,61✅
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10


Rochdale : AFC Wimbledon
Rochdale ostatnie 5 spotkań: LWWWL, ostatnie 5 meczów u siebie: WWWLW. W ostatniej kolejce grali na wyjeździe z Dagenham &amp; Redbridge (9 miejsce) i przegrali 3-1. Trzeba jasno powiedzieć, ze w tym meczu mieli ogromnego pecha. Juz w pierwszej połowie mieli 2 super okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać w efekcie czego przegrywali 1-0. Druga stracona przez nich bramka to nieporozumienie obrony. Fakt faktem, ze sami strzelili gola po błędzie bramkarza, który wypluł piłkę, ale główną przyczyna ich porażki był brak skuteczności. Zabraknie napastnika Donelly&#39;ego (11/2) i obrońcy Cavanagha (2/0).
AFC Wimbledon ostatnie 5 spotkań: LLDDL ostatnie 5 meczów na wyjeździe: LDLLW. W ostatniej kolejce grali u siebie z Oxford (1 miejsce) i przegrali 0-2. O samym meczu nie ma za bardzo co pisać. Wimbledon miał tylko 1 groźną okazje w ktorej dobrze zachował się bramkarz United. Zabraknie tylko pomocnika Arthura (10/1)

Ostatnie mecze miedzy tymi zespołami:
05th Jan 13 England - League 2 Rochdale : AFC Wimbledon 0:1
15th Sep 12 England - League 2 AFC Wimbledon : Rochdale 1:2
Stawiam tutaj na gospodarzy. Sa oni w dobrej formie, u siebie odnotowali 6 zwycięstw i tylko raz zremisowali, z pewnością beda chcieli sie odkuc za porazke w poprzedniej kolejce, a do tego wystarczy moim zdaniem poprawic skutecznosc, gdy to im sie uda powinno byc dobrze. Wimbledon nie błyszczy na wyjazdach. W 7 meczach zdobyli tylko 5 punktów, po tym meczu ich stan powinien być taki sam.
Rochdale : AFC Wimbledon 1,9⛔
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom