>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lech - Udinese 1/16

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Zdecydowanie wysokie kursy na Lecha , co widziałem 6,5zł to przesada , no niby dla mnie dobrze bo Lech ma dużą szansę na pewno większą niż przewidują krytycy i można nieźle dorobić. Uważam że kurs na ten mecz powinien być zdecydowanie porównywalny może z minimalną przewagą na Lecha do 1zł. W końcu on musi atakować i strzelić pierwszą bramkę. No cóż zobaczymy meczyk nie długo ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
matheen ja zlapalem kurs na lecha 7,20 ???? do HT jest super ???? jeżeli kolejorz rzyma ten styl i pewność gry w obronie to widzi mi sie w tym meczu 2:0 lub nawr 3 ????
 
A 0

ash

Użytkownik
Jak dla mnie Lech gra z pomyslem, kreatywnie...bardzo dobra gra z pierwszej pilki. Jest szansa na wysoki wynik... zobaczymy co wydarzy sie w drugiej polowie. Jak do tej pory bardzo dobry mecz POLAKOW! ???? Lewandowski bardzo aktywny na calym boisku super super oby wytrzymac tempo... ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
TAka piłe gra Lech ze kurde nie ma innej opcji zeby nie przeszli teamu z wloch! pierwsza powloa cudo ???? oby tak dalej ????
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Bardzo dobra połowa;]tylko boje się, że możemy mieć pecha nasze polskie kluby tak mają;/poza tym Lech musi jeszcze więcej szanować piłke nie wybijac kazej na pałe ale jest okey
 
A 0

ash

Użytkownik
Fatalny poczatek lecha w drugiej polowie... szkoda tej przewagi... no coz jeszcze troche czasu na przebudzenie...
 
A 0

ash

Użytkownik
Tragedia... Kikut za takie akcje to od razu wystawiony powinien byc na allegro aukcja od 1zl bez ceny minimalnej...on powinien trawe na boisku strzyc,a nie grac...;/ szkoda szkoda wielka szkoda... szanse byly...i tylko byly
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Brawo dla Lecha za całą postawę w PUCHARZE. Tym razem nie było horroru z happy endem ???? a dużo nie brakło ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Kikut pokazał się z jak najlepszej strony ... Jakub Wilk też wielkich rzeczy nie zdziałał , a szkoda. W pierwszej połowie gra się kleiła , a od początku drugiej to porażka . Szkoda gadać ... wybijanie piłki &quot;na pałę&quot; a potem to już katastrofa , ale gratulacje za całą postawę w Pucharach
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Przegrali z kondycją. Lech jest na tyle ulozona druzyna ze dawno nie widzialem w ich grze takiej kopanki na wybicie. Ładnie okresil to komentator TVP- lechici bali sie pilki jak by ich pazyla. Szkoda, wystarczylo strzelic jeszcze jednego gola- jeszcze albo az. Zabraklo im kondycji a w drugiej polowie dobra gra wykazali sie pilkarze Udinese. Pogratulowac moge i tak dzielnej i dosc dlugiej drogi w UEFA, czesto szczesliwej (Czego dzis zabraklo) ale i tak obiecujacej. Teraz lech niech zajmie sie liga i w nast rundzie zobaczmy kolejne starania o podboj europy (ew. Wisełka ;)) Niestety nic dobrego nie mozna powiedziec o zmianach Smudy ale pozostawmy to juz bez komentarza (moim skromnym zdaniem gdybysmy stracili bramke na 2-1 ciut wczesniej moglo by to przyniesc wiele wiecej pozytku dla nas ;)).
 
r0b3rt0 0

r0b3rt0

Użytkownik
Pierwsza połowa świetna w wykonaniu Lecha, druga to z kolei kompletna porażka. Zupełnie inny zespół... chyba ich za bardzo pochwalono w szatni bo kompletnie odpuścili. Zapomnieli o wymianie podań, pressingu... o wszystkim za co można było ich chwalić przez te początkowe 45 minut.

O wyczynie Kikuta nie będę się nawet wypowiadał... ????

Szkoda... byłą realna szansa na awans bo Udinese nie grało porywająco. ????
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
I część meczu rewelacyjna, dużo gry presingiem, dokładność. To co zrobił Lech w II połowie... Chyba najsłabszy etap spotkania w historii tego klubu. Jak można prowadząc 1:0 grać tak niepoważnie!! Wybijanie piłki byle dalej, byle gdzie. Murawski zagrał beznadziejnie. Nie wiem czym kierował się Smuda zmieniając Wojtkowiaka na Wilka, który kompletnie niczego nie wniósł do drużyny. Nie mówię już o Kikucie, który &quot;błysnął&quot; kiwką jako ostatni obrońca. Nie wiem co się stało, Udine grało słabo. Może Kolejorz sprzedał ten mecz, żeby pomóc Reksiowi, nie wiem, nie potrafię znaleźć wytłumaczenia. Jestem strasznie zły!!! Poza tym cwaniactwo włochów z grą na czas doprowadzało mnie do szału, a i sędzia nie był lepszy
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Akurat wyczyn Kikuta ma sie nijak do avansu Lecha bo i tak nie strzelili tej drugiej bramki
Udinese w drugiej połowie zrobiło to samo co Lech zrobił w drugiej połowie u siebie (niespodziewali się takiej gry po słabej pierwszej połowie i rozsadziło im taktyke )

PS:przynajmniej Kikut uratował troche kuponów ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
No Kikut delikatnie mowiac nie dal dobrej zmiany, gubil pilke, kombinowal. Zabraklo troche konsekwencji i zdecydowania w grze Lecha. Poza tym to wybijanie na sile, nie mozna tak grac cala polowe, wiadome bylo ze predzej czy pozniej strzela tego gola... Szkoda, ale i tak fajnie ze chociaz jedna druzyna pokazala sie z dobrej strony w Europie. Mam nadzieje ze teraz dzialaczom uda sie utrzymac ta druzyne, ze nikogo nie sprzedadza, bo jest to bardzo utalentowany i obiecujacy zespol, aczkolwiek watpie. Tak samo bylo z Wisla, z Groclinem ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
No Kikut delikatnie mowiac nie dal dobrej zmiany, gubil pilke, kombinowal. Zabraklo troche konsekwencji i zdecydowania w grze Lecha. Poza tym to wybijanie na sile, nie mozna tak grac cala polowe, wiadome bylo ze predzej czy pozniej strzela tego gola... Szkoda, ale i tak fajnie ze chociaz jedna druzyna pokazala sie z dobrej strony w Europie. Mam nadzieje ze teraz dzialaczom uda sie utrzymac ta druzyne, ze nikogo nie sprzedadza, bo jest to bardzo utalentowany i obiecujacy zespol, aczkolwiek watpie. Tak samo bylo z Wisla, z Groclinem ????
O ile sadze ze nie utrzymaja tych zawodnikow to mam nadzieje ze ich zastapia kolejnymi, moze nawet lepszymi. Wisła juz ma swoja historie zwiazana z poUEFAmeczowymi tranferami, Groclin to juz inna -pojedyncza- bajka.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Powiem tak. Wielka szkoda tej bramki. Smuda chyba w przerwie kazał im się cofnąć i kontrować co było błędem. Pocieszałem się pod koniec meczu tym, że chociaż wejdzie mi typ w Typach Dnia (zagrałem na X lub Lech), ale Pan Kikut skutecznie pozbawił mnie punktów. Takich piłek to mój czteroletni brat nie traci :/ I jeszcze ta akcja przed bramką na 2:1 kiedy Kikut w polu karnym Udinese sam sobie założył siatkę...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To chyba normalne że dla wybijających się obcokrajowców nasza Liga to jest chwilowy przystanek, pojawi sie dobra oferta to ich sprzedadzą ;) Specjalnie tacy przychodzą do naszej ligi żeby pokazac się w pucharach i spier.. ???? nIektórzy nawet chcą obywatelstwo żeby się łatwiej żyło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom