>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
No dzisiaj przegrali z Lipskiem. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle. Pewno źle bo może świadczyć o złej formie, ale dobrze bo pojadą na LM naładowani jak nigdy no i przegrali z beniaminkiem więc mają nauczkę. Tak czy inaczej &quot;klątwa Konara&quot; już działa, a jeszcze nawet nie zaczęliśmy ???? Możliwe też, że grali na pół gwizdka przed meczem LM co się często zdarza i lepsze kluby jak Bayern czy Barca przegrywały w lidze przed ważnymi meczami LM. Jak ktoś oglądał może coś napisze czy kontrować wszystko co było pograne na Legię. Trochę szkoda tych domów, dziewczyn i samochodów ????
Meczu BVB nie widzialem ale bramka dla Lipska wpadla w koncowce wiec moze bili glowa w mur przez dluzszy czas a na koniec pogodzili sie z remisem bezbramkowym a tu ups i do tylu.Tak czy siak ja mam pograny grubo tripelek za 500 euraskow Bayern wygra z Rostov,BVB wygra z Legia i Barcelona wygra z Celtickiem handi -1.Po tym co Barca dzis pokazala z Alaves juz nie wiem jak zagraja z Celtami.Kazdy ma swoj rozum wiec niech go uzywa,ja nic nie kontruje bedzie sie lepiej ogladalo i bedzie fajna adneralinka i wciaz wierze w wygrana:grin:
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Z taką Borussią co dzisiaj to Rzeźniczak wystarczy na takiego Goetze haha
Tuchel ma ponad 20 piłkarzy którzy w każdej chwili mogą zagrać w pierwszym składzie,drużynie raczej to nie wyjdzie na dobre i na siłe dawanie szansy Goetze który obecnie gra na w ataku to co Rzeźniczak w obronie,czyli totalna padaczka.Najlepsi są Ci którzy postawilby dom na Borussie i piszą o jakimś cudzie który musiałby się stać żeby Borussia straciła punkty.Sezon 2014/15 Ludogorets - Real Madryt 1:2,pamiętam ten mecz jakby to było wczoraj,około 80 minuty dopiero strzelił Kroos a i Ronaldo grał w tamtym meczu.Więc jeśli Real ze swoimi gwiazdami męczył bułe z jakimś Bułgarskiem randomem to dlaczego Borussia która obecnie jest w formie daleko w lesie miałaby nie zgubić punktów? Sprowadzenie Goetze to najgłupszy transfer jaki można było przeprowadzić.Zapłacić 30 milionów za zawodnika który od dwóch lat nie zagrał żadnego dobrego meczu to jakaś kpina i jeszcze ta ściema Watzke że Goetze miał oferty z innych klubów hahaha ciekawego kto go chciał kupić,Shanghaj czy Besiktas?
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
No dzisiaj przegrali z Lipskiem. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle. Pewno źle bo może świadczyć o złej formie, ale dobrze bo pojadą na LM naładowani jak nigdy no i przegrali z beniaminkiem więc mają nauczkę. Tak czy inaczej &quot;klątwa Konara&quot; już działa, a jeszcze nawet nie zaczęliśmy ???? Możliwe też, że grali na pół gwizdka przed meczem LM co się często zdarza i lepsze kluby jak Bayern czy Barca przegrywały w lidze przed ważnymi meczami LM. Jak ktoś oglądał może coś napisze czy kontrować wszystko co było pograne na Legię. Trochę szkoda tych domów, dziewczyn i samochodów ????
Akcje Borussi wyglądały mniej więcej tak, że bramkarz zagrywał do obrońcy, klepanie na swojej połowie przez minutę, później próba ataku i jeśli się nie udało to strata albo z powrotem wycofanie do obrońców i brakarza. Zero przyśpieszenia, zero pomysłu. Widać brak Gundogana w środku. Weigl i Rode to ogórki w kreacji i to było widać. Castro na skrzydle to też śmiech na sali. Albo im się dziś nie chciało albo nie potrafili zaatakować, nie było widać zaangażowania. Wyglądało to trochę jak nasze ligowe &quot;mecze przyjaźni&quot;, gdzie nikt nie chce nikogo skrzywdzić. Schurrle miał 2 dobre okazje i tyle. 1 celny strzał przez 90 minut. Na koniec jeszcze kara w postaci gola.
Z 2 strony patrząc na mecz Legii, taka Borussia i tak wystarczy.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
A Legia ? Co pokazała ? Dwa karygodne błędy w obronie, dwa na może 3-4 akcje jakie Termalica stworzyła. Słonie ustawiły autobus i tylko z lewej do prawej z prawej do lewej, też żadnego przyspieszenia. Czerwiński przy drugim karnym, przy 1:0, końcówce taki błąd. Poślizną się chłopaczyna ???? . Pierwszy karny, to nie tylko wina Rzezniczaka, ale jednak ręką zagrał. Zabraknie hlousek&#39;a, Pazdan raczej nie zdąży wrócić. Jak dla mnie to wystarczy. Borussia bez formy, powinna spokojnie dać sobie rade
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Z taką Borussią co dzisiaj to Rzeźniczak wystarczy na takiego Goetze haha
Tuchel ma ponad 20 piłkarzy którzy w każdej chwili mogą zagrać w pierwszym składzie,drużynie raczej to nie wyjdzie na dobre i na siłe dawanie szansy Goetze który obecnie gra na w ataku to co Rzeźniczak w obronie,czyli totalna padaczka.Najlepsi są Ci którzy postawilby dom na Borussie i piszą o jakimś cudzie który musiałby się stać żeby Borussia straciła punkty.Sezon 2014/15 Ludogorets - Real Madryt 1:2,pamiętam ten mecz jakby to było wczoraj,około 80 minuty dopiero strzelił Kroos a i Ronaldo grał w tamtym meczu.Więc jeśli Real ze swoimi gwiazdami męczył bułe z jakimś Bułgarskiem randomem to dlaczego Borussia która obecnie jest w formie daleko w lesie miałaby nie zgubić punktów? Sprowadzenie Goetze to najgłupszy transfer jaki można było przeprowadzić.Zapłacić 30 milionów za zawodnika który od dwóch lat nie zagrał żadnego dobrego meczu to jakaś kpina i jeszcze ta ściema Watzke że Goetze miał oferty z innych klubów hahaha ciekawego kto go chciał kupić,Shanghaj czy Besiktas?
Tej, trochę szacunku do rywala może co?
Ludogorets w opinii niedzielnych znawców to randomowa ekipa, ale jednak w sezonie 14/15 ograli u siebie w fazie grupowej FC Basel i zremisowali z Liverpoolem, a co najważniejsze w sezonie 16/17 grają znowu w LM...Po dwóch latach znowu ogarnęli sobie awans do tych rozgrywek...a Legia kiedy coś takiego powtórzy? Za sto lat? Żeby nie zaśmiecać tematu...do czego zmierzam...nie ma co porównywać spotkań sprzed 2 lat i to między różnymi drużynami...data rejestracji powinna odzwierciedlać Twój poziom intelektualny w dziedzinie bukmacherki, ale tak nie jest. W sumie Warszawa robi swoje. Wczoraj BVB zagrała słabo, ale Legia jeszcze gorzej. Tak jak pisałem wcześniej...Nawet jeśli zawodnicy Borussi jeździliby na wózkach inwalidzkich to Legia nie ma szans bez Pazdana i mocnych transferów. BVB ma indywidualności, które mogą rozstrzygnąć wynik spotkania nawet w doliczonym czasie gry, a Legia nie. BVB będzie bardziej wymagająca niż Górnik Łęczna. A miano najgłupszego transferu oczywiście zyskuje sprowadzenie dziadka Rado ???? jak spierdzielał do Chin to tak się cieszył, że zrobi hajsik, aż tu nagle mu się odwidziało i wrócił do prawdziwości ???? Tak na prawdę to odpad nikt go nie chce ???? dziwię się szefostwu Legii, że zamiast ściągnąć perspektywicznego zawodnika ściągają szrot.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i się tak nie orientuję do końca co się dzieje w BVB, ale widziałem w składach, że na bramce nie było nawet Weidenfellera tylko Burkie, no i Dembele wszedł późno, tak jak by jednak się trochę oszczędzali, a Legia również zaliczyła dzisiaj (wczoraj) spektakularną wpadkę z wielką potęgą piłkarską - Niecierzą ????
Ja powiem tak - pograłem grubo na Dortmund, nawet jak mi to nie wejdzie nie będę miał do siebie pretensji bo wszelkie możliwe analizy i czynniki z bukmacherskiego punktu widzenia są za grą na Dortmund, ale ponieważ to tylko sport i zawsze wszystko jest możliwe liczę się z przegraną, jak zawsze i najlepiej mieć zawsze w bukmacherce takie podejście - zawsze z pokorą bo nigdy nie ma 100% pewności.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ludogorets to ekipa trzy poziomy lepsza od Legii chyba nie ogladaliscie jak graja. Przynajmniej w tym sezonie. Z nimi Legia skonczylaby wlasnie 1-3 1-4 i to u siebie
Ale Borussia nie ma co robic w majty jesli wystawiaja Gotze to tak jakby Liverpool wystawil Moreno 0-1 juz na starcie jest w plecy
Legia wystawila wczoraj mocny sklad, niektorych to zmylilo i mysleli ze pojda po wygrana, tymczasem zawodnicy mieli nakazane czlapac po boisku i sie oszczedzac
Nie to ze Legia jest mocna ale Borussia to druzyna pelna odrzutow pilkarskich i smiem powiedziec ze zeszly sezon to byl wyjatek od reguly. Generalnie ta druzyna niebedzie sie liczyc w walce o tytul, jest systematycznie wyprzedawana z najlepszych, rokujacych nadzieje zawodnikow, a wracaja ci ktorzym sie nie udalo w powaznej pilce
 
D 7

davis3

Użytkownik
nie było nawet Weidenfellera tylko Burkie, no i Dembele wszedł późno
Kolego Weidenfeller nie jest pierwszym bramkarzem Dortmundu odkąd jest tam Burki.
Natomiast zgadzam się, że warto zagrać na wysoką wygraną Dortmundu, bo to po prostu zupełnie inny poziom sportowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Z taką Borussią co dzisiaj to Rzeźniczak wystarczy na takiego Goetze haha
Tuchel ma ponad 20 piłkarzy którzy w każdej chwili mogą zagrać w pierwszym składzie,drużynie raczej to nie wyjdzie na dobre i na siłe dawanie szansy Goetze który obecnie gra na w ataku to co Rzeźniczak w obronie,czyli totalna padaczka.Najlepsi są Ci którzy postawilby dom na Borussie i piszą o jakimś cudzie który musiałby się stać żeby Borussia straciła punkty.Sezon 2014/15 Ludogorets - Real Madryt 1:2,pamiętam ten mecz jakby to było wczoraj,około 80 minuty dopiero strzelił Kroos a i Ronaldo grał w tamtym meczu.Więc jeśli Real ze swoimi gwiazdami męczył bułe z jakimś Bułgarskiem randomem to dlaczego Borussia która obecnie jest w formie daleko w lesie miałaby nie zgubić punktów? Sprowadzenie Goetze to najgłupszy transfer jaki można było przeprowadzić.Zapłacić 30 milionów za zawodnika który od dwóch lat nie zagrał żadnego dobrego meczu to jakaś kpina i jeszcze ta ściema Watzke że Goetze miał oferty z innych klubów hahaha ciekawego kto go chciał kupić,Shanghaj czy Besiktas?
Zalecam włączyć racjonalne myślenie. Borussia się potknęła, a Legia ma szansę urwać punkty. Czy wy tak na poważnie to wszystko piszecie? Legia wczoraj pokazała swoją klasę i gdzie jest jej miejsce.
Skoro piszesz, że Borussia jest z formą w lesie, to ja się grzecznie pytam gdzie Legia jest z formą? No gdzie?

Borussia to zespół kilka klas lepszy, mimo że grają jak grają. W każdej formacji mają lepszych kopaczy. Legia nie ma argumentów na ten mecz.

Głębsze analizy mijają się z celem i szkoda niszczyć klawiaturę.


Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Czy drużyna 1 strzeli bramkę?
Nie
@2.00
Bwin


Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Dokładny wynik (wiele opcji)
0:1, 0:2 lub 0:3
@2.75
Bwin


Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Ile goli strzeli zespół 2?
Więcej niż 1,5
@1.42
Bwin
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Akcje Borussi wyglądały mniej więcej tak, że bramkarz zagrywał do obrońcy, klepanie na swojej połowie przez minutę, później próba ataku i jeśli się nie udało to strata albo z powrotem wycofanie do obrońców i brakarza. Zero przyśpieszenia, zero pomysłu. Widać brak Gundogana w środku. Weigl i Rode to ogórki w kreacji i to było widać. Castro na skrzydle to też śmiech na sali. Albo im się dziś nie chciało albo nie potrafili zaatakować, nie było widać zaangażowania.
Dla mnie to wszystko co opisałeś wygląda typowo jak oszczędzanie się przed meczem LM. To zero przyśpieszenia mogło wynikać właśnie z tego, a co do Goetze, odnosząc się do zarzutów wobec niego, to pamiętam go z czasów jak grał z Lewym i Kubą i było to naprawdę w mojej ocenie dobre. Problemy zaczęły się jak został &quot;zdrajcą&quot;, właściwie jak tylko zaczęło się zamieszanie transferowe. Grał beznadziejnie w kadrze, w Bayernie tak naprawdę nie dostał szansy, ale z 2 strony te szanse, które miał stracił bo też grał fatalnie. Ja myślę, że problem leży nie w ciele Goetze tylko w jego głowie. Będzie chciał się z powrotem wkupić w łaski kibiców, kto wie czy nie gryzieniem trawy w pierwszym meczu LM.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dla mnie to wszystko co opisałeś wygląda typowo jak oszczędzanie się przed meczem LM. To zero przyśpieszenia mogło wynikać właśnie z tego, a co do Goetze, odnosząc się do zarzutów wobec niego, to pamiętam go z czasów jak grał z Lewym i Kubą i było to naprawdę w mojej ocenie dobre. Problemy zaczęły się jak został &quot;zdrajcą&quot;, właściwie jak tylko zaczęło się zamieszanie transferowe. Grał beznadziejnie w kadrze, w Bayernie tak naprawdę nie dostał szansy, ale z 2 strony te szanse, które miał stracił bo też grał fatalnie. Ja myślę, że problem leży nie w ciele Goetze tylko w jego głowie. Będzie chciał się z powrotem wkupić w łaski kibiców, kto wie czy nie gryzieniem trawy w pierwszym meczu LM.
Dla mnie to dziwne, że oszczędzali się na Legię, bo ta strata punktów będzie nie odrobienia w stosunku do Bayernu, który zapewne w tym sezonie przegra góra 3-4 mecze. Ale tak, jak napisałem i tak mogli to wygrać, bo Schurrle zmarnował taką setę, że aż wstyd. Powtarzam, że na Legię taka gra i tak wystarczy, więc raczej spokojna 2.
Co do Gotze, to na ciąży na nim za duża presja. Koleś jest bez formy od 2 lat i jedzie cały czas na opinii wielkiego talentu i bohatera Niemiec, który strzelił gola w finale i mam wrażenie, że tylko dlatego gra w kadrze. Jak dla mnie, to nie jest wcale takim wielkim piłkarzem. Miał swoje 5 minut i je perfekcyjnie wykorzystał. Teraz nie daje sobie rady z oczekiwaniami. Jak wróci Reus, to ta presja powinna trochę zejść, bo ro Marco jest tam największą gwiazdą i po nim należy się spodziewać, że będzie ciągnął grę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obejrzałem właśnie wywiad z Radovicem po przegranej ze słonikami ???? , na marginesie to już samo świadczy o formie Legii. Po obejrzeniu tego wywiadu kibic Legii powinien się po prostu rozpłakać. Gościu mówił w taki sposób o grze Legii jak by zmarła właśnie bliska osoba. Nawet standardowy tekst o tym, że nie wywieszą białej flagi z BVB mówił w tak kompletnie bez przekonania, że szok. Tak sobie myślę, że my tu dyskutujemy z lideremforum o graniu czystej 2, a może się skończyć z 8:0 dla Dortmundu i to będzie naprawdę wielki blamaż dla całej polskiej piłki.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
meczu dortmundu nie widzialem, ale trzeba tez brac pod uwage ze w lipsk sa/beda pompowane duze pieniadze przez red bulla - przed sezonem podbierali malolatow z bundesligi ktorymi sie interesowala niemiecka czolowka.
tak w ogole to legia odpuscila mecz ligowy, bo liga mistrzow jest dla nich najwazniejsza w tym sezonie ;)
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
meczu dortmundu nie widzialem, ale trzeba tez brac pod uwage ze w lipsk sa/beda pompowane duze pieniadze przez red bulla - przed sezonem podbierali malolatow z bundesligi ktorymi sie interesowala niemiecka czolowka.

tak w ogole to legia odpuscila mecz ligowy, bo liga mistrzow jest dla nich najwazniejsza w tym sezonie ;)


Legia niczego nie odpuściła. Po prostu nie dała rady Termalice. Sytuacji strzeleckich z 1-3 takich, takich dobrych, ale i tak to nie były tak zwane setki. BVB spokojnie 2-3 bramki im wpakuje, szczególnie, że obrona nie będzie szczelna.
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Ja rowniez pojde w kierunke Niemców nawet kurs 1.30 to tak jak pisaliscie wyzej problemy kadrowe Legii i paka BVB to czysta dwójka czysta lokata!!!

P.s jestem w posiadaniu biletów na mecze BVB Real Sporting chetni PRIV
 
O 0

ojciec_mateusz

Użytkownik
Dzień dobry, pierwszy wpis na forum ale nie pierwsze odwiedziny ????

Chętnie zobaczę jak będą wyglądały kursy w Bet365 na kartki, żeby nie doprowadzić do kompromitacji przy braku solidnej obrony Legia może się mocno wykartkować, zwłaszcza obrońcy, przy powrocie Pazdana przynajmniej jeden usiądzie na ławie, nie miałby wiele do stracenia.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
A miano najgłupszego transferu oczywiście zyskuje sprowadzenie dziadka Rado.
Dodałbym jeszcze 3 ananasów - wszyscy zbliżone pozycje. Hamalainen o nim już tu pisałem - najbardziej przepłacony kopacz w historii ligi ale o to miano będzie rywalizował z innym rodzynkiem - niejakim Odidją....
Do tego tercetu kolejny gagatek - Moulin - po 1-2 udanych zagraniach w debiucie okrzyknięty przez weszło olbrzymim wzmocnieniem ????
Leśnodorski, Żewłakow i spółka są w stanie zmarnować budżet jakim dysponuje nawet Barcelona, Real czy City....
 
L 40

liderforum

Użytkownik
No i się tak nie orientuję do końca co się dzieje w BVB, ale widziałem w składach, że na bramce nie było nawet Weidenfellera tylko Burkie, no i Dembele wszedł późno, tak jak by jednak się trochę oszczędzali, a Legia również zaliczyła dzisiaj (wczoraj) spektakularną wpadkę z wielką potęgą piłkarską - Niecierzą ????

Ja powiem tak - pograłem grubo na Dortmund, nawet jak mi to nie wejdzie nie będę miał do siebie pretensji bo wszelkie możliwe analizy i czynniki z bukmacherskiego punktu widzenia są za grą na Dortmund, ale ponieważ to tylko sport i zawsze wszystko jest możliwe liczę się z przegraną, jak zawsze i najlepiej mieć zawsze w bukmacherce takie podejście - zawsze z pokorą bo nigdy nie ma 100% pewności.
Oj Adamo Adamo nie ma to jak stawiać domy dziewczyny i samochody na drużyn której sie nie zna przeciez Roman tam nie broni...

Słuchajcie Borussia i tak nie wygra bo ja tak mówię a jak ja mówię to tak jest.
Gdzie Wy tam te różnice poziomów widzicie Dortmund nic nie gra to jest drużyna bez mocy w tym momencie.
Z bukmacherskiego punktu widzenia nie można postawić tego kursu 1.30
Z czysto Januszowego tak bo widzę że firma czyli Borussia Dortmund gra z Legia to gram grubo na Borussie.

Takim graniem jesteście przegrani u bukmachera niczym sie nie roznicie od milionów którzy postawią u bukmachera na wielka firmę.

Ale pamiętajcie miliony ludzi zawsze sa do tyłu bo gdyby było odwrotnie to bukmacher by nie istniał.
Być może tym razem sie Wam uda.

Ale na dłuższą metę jestem o tym w 100% przekonany Wy nie zarabiacie tylko ciągle tracicie.
A tłumaczenie mi że jest inaczej jest śmieszne przecież w taki sposób miliony ludzi by zarabiało a jest dokładnie odwrotnie miliony ludzi tydzień w tydzień tracą fortuny na tego typu betach.

Legia+1.5 bardzo dobry typ kto nie rozumie temu inteligencji brakuje.
 
W 0

wichura

Użytkownik
Liderforum;6110912 Słuchajcie Borussia i tak nie wygra bo ja tak mówię a jak ja mówię to tak jest. [... napisał:
Być może tym razem sie Wam uda.
Kolego to jak to jest ?? Pierw mówisz, że BVB tego nie wygra i jesteś o tym w 100% przekonany i drwisz z tych co stawiają BVB, a później już jednak tego pewny nie jesteś i mówisz, że być może Wam się uda. To w końcu BVB tego nie wygra czy wygra, bo już sam się gubisz z tej pewności.
Za Legią nic nie przemawia, nic. Jeśli Pazdan nie zagra to odpada na BVB podstawowa para stoperów. Zagra dwóch niezgranych ze sobą słabych na tle europejskim grajków + szybcy ofensywni gracze drużyny przeciwnej + wielkie emocje związane z LM. Jak to może się skończyć w obronie ?
Pytam się kto to jest Dundalk ? Legia te mecze grała na 120% by wejść do LM. Jak wyglądała gra Legii na tle takiego przeciwnika ? DRAMAT.
Nawet tacy półzawodowcy potrafili stworzyć sobie kilka groźnych sytuacji pod bramką Legii, ba nawet strzelili im gola.
To jest pierwszy mecz w grupie. BVB będzie skoncentrowana na 100%. Nie mogą sobie pozwolić na stratę pkt z takim rywalem w tej grupie. Ich celem jest faza pucharowa. Nikt nie będzie odpuszczał z Legią meczu. BVB to nie drużyna, która zadowoli się 0:1 i sama postawi autobus przed swoją bramką.
W każdej formacji BVB jest lepsza o conajmniej 2 klasy. W przyjęciu, w zwykłym podaniu, zagraniu w trójkącie, w rozegraniu piłki, w ustawianiu się na boisku, w szybkim kontrataku, w pressingu, w każdym aspekcie na boisku.
Nic piłkarsko nie przemawia za Legią. Jakby to była Legia, która ogrywała jak chciała Celtic, grała jak na polskie warunki z polotem to może byliby w stanie coś powalczyć. Tamta Legia rozjechałaby dzisiejszą bez żadnego problemu. Ludzie, my tu sraliśmy się o to, żeby Legia nie dostała w ostatniej rundzie Kopenhagi czy Ludogoretz, a mamy być odważni przed BVB ? Cieszyliśmy się z Dundalk, a co się okazało, że łatwo z nimi nie było...
Legia przegrywa z Termalicą, a my mamy stawiać na Legie z BVB ??
Jakby jeszcze Legia grała ładną piłkę, ale gra padake i taka jest prawda.
Sercem jestem za legionistami, bo w końcu polska drużyna jest w LM, ale piłkarsko wszystko jest za BVB. Może jak postawią autobus to będą walczyć o remis, ale czy starczy im sił do końca, czy są w stanie zagrać mecz bez błędu w obronie ?
Czysty win BVB.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Kolega wyżej mądre słowa prawi.

Poza tym. BVB to prawda przegrało, ale kto interesuje się piłką Niemiecką, ta niespodzianka wisiała w powietrzu. RB Leipzig, ta drużyna może jeszcze nie teraz, ale może namieszać, ktoś wspomniał, że tam pieniądze są pompowane przez sponsora. Dwa mecz z BVB to był debiut na własnym stadionie, w najwyższej klasie rozgrywkowej.


Ale tutaj moim zdaniem najmniej powinniśmy patrzeć na BVB, tylko skupić się na Legi, brak Pazdana, brak Lewczuka, brak Hlousek&#39;a.

Obrońcy zgłoszeni do LM :
Obrońcy: Michał Pazdan, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Adam Hlousek, Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Mateusz Wieteska.

Dwóch podstawowych odpada, Lewczuk odszedł. Prawdopodobnie :
Broz/Czerwiński/Rzeźniczak/ i pytanie czy czterech wystawi czy pięciu, ale co Bereś/Broz jeśli któregoś da na drugie skrzydło to będzie grał nie na swojej pozycji. Ciężkie decyzje przez trenerem Legi.

Legia się popisała w meczu z Termalica, oprócz tego że Słonie po bramce ustawiły autobus, to i tak oni znaleźli się dwa razy w polu karnym, i udało im się wywalczyć dwie jedenastki.

Legia przez cały ostatni mecz bez pomysłu na grę, wrzutki nie dochodzące, zero przyspieszenia, zero wygranych pojedynków na skrzydłach 1vs1, żeby Legia zdobyła bramkę z BVB, to musi się zdarzyć cud, cud powtarzam, nie wiem rzut rożny i piłka idealnie trafia do jednego z naszych, karygodny błąd w obronie BVB, i akcja 1vs1, może karny.


Jak dla mnie niektórzy powinni dwa razy się zastanowić, a nie pisać takie głupoty, bo granie czegokolwiek w stronę Legi to głupota.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom