>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
bo raczej rzadko kiedy w Madrycie mogą oglądać tak fanatycznych kibiców
Już wiele razy pokazaliście tą &quot;fanatyczność&quot; i to na całą Europę a nie tylko na jedno miasto, mi najbardziej kojarzy się ta fanatyczność z Wilnem. :grin: Oczywiście, ja bym to nazwał inaczej ale nie chcę bana dostać...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
I bardzo dobrze , nie rozumiem po co ktoś od nas miałby wchodzić na ich sektor skoro będziemy mieć dość spora pulę biletów na sektor gości.
Nawet bym tam nie chciał wchodzić i nie chciał bym siedzieć wśród Chińczyków , Japończyków i innych wynalazków.
Jeszcze zaczął bym coś śpiewać albo dopingować i patrzyli by się na mnie jak na debila ????
Mamy bilety na sektor gości i tam damy z siebie wszystko , tak żeby nas zapamiętali na długo , bo raczej rzadko kiedy w Madrycie mogą oglądać tak fanatycznych kibiców.
A wracając do meczu to gra Legii będzie wyglądać coraz lepiej.
Jak gra Real ostatnio to każdy widzi. Oglądałem ich z Eibar i to była tragedia a Krystyna w takiej formie Legii nic złego nie zrobi.
Wygrać wygrają ale nie spodziewał bym się pogromu.

Myślałem że takowy będzie z Eibar i się srogo rozczarowałem.
Oni mają wyjazd do Betisu po przerwie na reprezentacje , później Legie a później Bilbao.
Jak tak dalej będą kaleczyć grę to z Legią wygrają ale nie liczył bym na pogrom a o hatrickach Ronaldo to mozna zapomnieć chyba że będą 3 karne dla Realu
Dajcie z siebie wszystko, jak ostatnio, to Legię wykluczą w końcu z pucharów.
Uwaga, będę się czepiał od razu mówię.
&quot;Ronaldo w takiej formie nic złego nie zrobi.&quot; - najlepszy piłkarz na świecie i bez formy będzie kręcił obrońcami Legii jak będzie chciał. Ani Dąbrowski, ani Czerwiński, ani nawet Pazdan (który jest wielbiony, określany jako zbawca, dla mnie to śmieszne, ale dobra może i jest dobry, ale dlaczego uważam, że Pazdan może być w średniej formie na mecze z Realem, o ile zagra - właśnie przez to , że jest kontuzjowany i nie gra jego przydatność spada, co pokazał w ostatnim spotkaniu w którym zagrał).
Oni mają wyjazd do Betisu po przerwie na reprezentacje , później Legie a później Bilbao.
Nie rozumiem tego zdania za bardzo. Ale wnioskuję, że będą się oszczędzać z Legią na mecz z Bilbao który jest ważniejszy? Hmm ciekawe.
Legia ma teraz Pogoń, potem Real i potem Lecha czyli mega ważny mecz. Czyli odpuszczą Real, bo w LM już nic nie ugrają. Idąc Twoim tokiem myślenia.
Jak tak dalej będą kaleczyć grę to z Legią wygrają ale nie liczył bym na pogrom a o hatrickach Ronaldo to mozna zapomnieć chyba że będą 3 karne dla Realu
A to zdanie jest najbardziej żenujące z Twojej wypowiedzi. Od razu zaznaczam, nie jest fanem Messiego, Ronaldo itd, ale szacun dla nich co robią i można nie lubić , jednego lub drugiego. Ale powtarzać ten mit, że Ronaldo = Penaldo jest żałosne i zachowanie na poziomie gimnazjalistów którzy sobie w poniedziałek rano na pierwszej lekcji dogryzają, że Ronaldo strzelił więcej niż Messi, a fani Barcy, że co z tego jak to z karnego.
I ogólnie widzę ciśnienie, zajaranie, że Wielka Legia jedzie na wyjazd, wypierdzielać inne niegodne narody. Złośliwie bym zapytał czy byłeś kiedyś za granicą, ale sobie daruję.
-----------------
Teraz co do spotkania, uważam totalnie inaczej niż kolega fanatyk.
Widzisz Real w 2 spotkaniach ma 4 punkty.
Po 4 spotkaniach będzie miał ich 10 - to jest liczba, która mniej więcej wystarczy do awansu, a będą jeszcze 2 spotkania.
Widzisz mentalność gwiazd i dobrych piłkarzy, nie mówię o tej z Polskiej ligi o Legii również, tam nie ma gwiazd, tzn są gwiazdy na miarę Ekstraklasy, ale mowa tu o LM. Kiedy takiemu komuś jak Ronaldo, Bale, Kroos, Benzema, nie idzie , to wiesz co jest najlepszym lekarstwem?
Najlepsze lekarstwo to pogrom jakiejś drużyny, bo skoro strzelone jest 1,2,3, to dlaczego by nie strzelać dalej. Dodatkowo pazerność na gole to jest coś co cechuje Real.
Dodam też, że Ronaldo ma 2 bramki w LM, Milik i jeszcze chyba ktoś ma 4, a więc jest okazja, żeby wyjść na prowadzenie w klasyfikacji.
Wydaje mi się, że niektórzy po spotkaniu z Lechią mają przekonanie, że Legię stać na może gola, a może coś więcej w meczu z Realem,
ale halo czy ktoś widział spotkanie z Lechią?
Owszem Legia dominowała można powiedzieć cały mecz, wygrała 3:0, ale gdyby Paixao jeden i drugi mieli więcej szczęścia i umiejętności byłoby minimum 3:2, obrona kaleczy i to bardzo. Bo dominować 90 minut i dopuścić do kilku stuprocentowych sytuacji to jest masakra.
Jeszcze jest sprawa , bo co uznasz za pogrom? 4:0 wzwyż? Bo moim zdaniem niezależnie od przeciwnika to jest pogrom.
A będę zdziwiony , jeśli Real nie strzeli 4 bramek minimum i u siebie i w Warszawie.
I proponuję podchodzić do sprawy na spokojnie.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
I bardzo dobrze , nie rozumiem po co ktoś od nas miałby wchodzić na ich sektor skoro będziemy mieć dość spora pulę biletów na sektor gości.
Nawet bym tam nie chciał wchodzić i nie chciał bym siedzieć wśród Chińczyków , Japończyków i innych wynalazków.
Jeszcze zaczął bym coś śpiewać albo dopingować i patrzyli by się na mnie jak na debila ????
Mamy bilety na sektor gości i tam damy z siebie wszystko , tak żeby nas zapamiętali na długo , bo raczej rzadko kiedy w Madrycie mogą oglądać tak fanatycznych kibiców.

A wracając do meczu to gra Legii będzie wyglądać coraz lepiej.
Jak gra Real ostatnio to każdy widzi. Oglądałem ich z Eibar i to była tragedia a Krystyna w takiej formie Legii nic złego nie zrobi.
Wygrać wygrają ale nie spodziewał bym się pogromu.
Myślałem że takowy będzie z Eibar i się srogo rozczarowałem.
Oni mają wyjazd do Betisu po przerwie na reprezentacje , później Legie a później Bilbao.
Jak tak dalej będą kaleczyć grę to z Legią wygrają ale nie liczył bym na pogrom a o hatrickach Ronaldo to mozna zapomnieć chyba że będą 3 karne dla Realu
Właśnie przez takie opinie sądzę, że nie warto twoich postów na temat meczów Legi brać poważnie, zero obiektywizmu, co z tego, że Real jest w słabej formie, jak dla mnie to i lepiej bo będą chcieli sobie w takim meczu to odbić. Bale/Ronaldo no sorry, Ronaldo w takiej formie może hat-tricka ustrzelić, a o karnego bym się martwił, bo w meczu ze Sportigiem dwie kontrowersyjne sytuacje były. Legia gra lepiej, ale to nadal Polska Liga.


P.S
Sorry za błędy z kom pisane bylo
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Właśnie przez takie opinie sądzę, że nie warto twoich postów na temat meczów Legi brać poważnie, zero obiektywizmu, co z tego, że Real jest w słabej formie, jak dla mnie to i lepiej bo będą chcieli sobie w takim meczu to odbić. Bale/Ronaldo no sorry, Ronaldo w takiej formie może hat-tricka ustrzelić, a o karnego bym się martwił, bo w meczu ze Sportigiem dwie kontrowersyjne sytuacje były. Legia gra lepiej, ale to nadal Polska Liga
Dokładnie. To, że Real teraz zaliczył kilka wpadek jest tylko i wyłącznie na niekorzyść Legii. Te remisy uznawane są za porażki. Trzeba będzie udowodnić, że to tylko wypadek przy pracy. Nie chce mi się wierzyć, że Real po kilku remisach + będzie jeszcze mecz z Betisem wyjdzie i zagra minimalistycznie jak Sporting.
Nie ma co porównywać drużyn z Ligi Hiszpańskiej, które dwa razy do roku grają z Realem z Legią, która będzie tam pewnie pierwszy raz.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Ja pier... ale ten temat to SMIETNIK! o_O
Zamiast pisac swoje argumenty, typy to same bezpodstawne Legia jest w formi, Real nie jest, bedzie duzo bramek, bedzie mało...

Takie wrózenie z fusów nie podajac nawet zadnych typów.
Bo do meczu zostało jeszcze bardzo dużo czasu. Ja jeszcze nawet nie spr. jak wyglądają kursy. Lepiej zacząć spr. ofertę na najbliższe mecze el.MŚ. To sa rozważania jakby mecz miał się odbyć w najbliższych dniach.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Od razu powiem że z cytujących mnie wypowiedzi przeczytałem 4 zdania.
Nigdzie nie mówię że Legia wygra czy zremisuje z Realem ale mówię że pogromu nie będzie i będzie tak jak po spotkaniu ze Sportingiem - płacz Januszy ????
Co do aspektu z wpuszczaniem kibiców - bardzo dobre rozwiązanie.
Jeszcze by się ktoś tam dostał z &quot;fanatyków&quot; i obił mordę jakiemuś Japońcowi i wtedy by były dopiero kary ????
Użytkownik &quot;OSIEK&quot; pisze że Polacy sa takim samym wynalazkiem jak Japończycy czy Chińczycy. Więc odpowiedz jakie parówki i burgery na stadionach najbardziej lubisz ?
Bo ja wolę pośpiewać , poskakać a nie siedzieć jak smutna torba w teatrze. Oczywiście nie popieram robienia zadym na stadionach bo cierpią wtedy wszyscy.

Co do meczu to stawiajcie co chcecie Wasze siano
Po tym co reprezentuje teraz Real to pójde na pewno w dodatnie handi na Legię
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli i kolejny mecz przed tym naszym Real zremisuje/przegra albo będzie miał problemy, wysokie zwycięstwo w celu poprawy nastrojów jest możliwe. Tak jak pisałem &quot;bezpiecznym&quot; betem wydaje się -3,5 - -4,5. Ale od tego poziomu to już będzie wyłącznie sparing. Fakt, że to LM i u siebie więc może trochę więcej niż sparring.
 
roch 19

roch

Użytkownik
To że Real teraz nie gra najlepszej piłki to nie znaczy że z Legią będzie miał problem. Nie raz już Real tracił punkty z różnymi drużynami z LaLigi a potem jak przychodził kolejny mecz potrafili zdmominować rywala i wygrywać po 5-O, 6-O. Wystarczy spojrzeć na historie takich spotkań z poprzedniego sezonu. Myślę że w przypadku meczu z Legią będzie podobnie i nie będzie żadnego oszczędzania tylko gra na całego.
Obstawiał bym Real over 4.5 bramek i jakiś under kartkowy na pewno.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dla Realu ważniejsze może być kolejne spotkanie ligowe wiedząc że sobie spokojnie poradzą, nie sądzę żeby jakoś specjalnie przygotowywali się na Legię, co zresztą zrobił Sporting (Borussia nie mając większego pojęcia czego się spodziewać mogła odrobić lekcje stąd wynik)
Atutem Legii na pewno jest fakt że to dla nich jeden z ważniejszych meczy w tym roku, sztab staje na głowie co by tu zrobić żeby wymodzić.Real wyjdzie jak na podwórko, nawet nie będą rozkminiać rywala i jak im 1/2-0 wystarczy to może i tak się zakończyć, no chyba że CR7 złapie zajawkę na podbicie rankingu króla strzelców.
Real ma masę meczy w sezonie, masa piłkarzy wyjeżdża na kadrę oni mają co robić.Nie umniejszając nic Legii, dla Realu spotkanie z naszym mistrzem to jak dla naszego z mistrzem Gibraltaru (po tym co Legia zagrała w dwóch meczach)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wszystko zależy od postawy piłkarzy na boisku. Jeśli zawodnicy Legii będą wypluwać płuca próbując stawić opór gospodarzom, to faktycznie może nie być pogromu, bo Realowi wystarczy te 2, czy 3 do 0, a szkoda ryzykować kontuzję. Natomiast jeśli nawet grając na luzie będą ćwiczyć dziadka na drużynie z Polski to możemy mieć ciekawy wynik.
Dla osób dyskutujących o nadchodzącej wielkiej formie Legii i kryzysie w Madrycie. Ile podań w ciągu meczu wymieniają Blancos, a ile Wojskowi ? Ile razy gościom będzie dane cieszyć się z posiadania piłki ?
Oczywiście musimy zaczekać do meczu, by ostatecznie oszacować dyspozycję obu zespołów, składy w jakich zagrają. Wtedy można szukać typów na gole. Moim zdaniem dziś jest za wcześnie i tylko możemy w ten sposób dyskutować ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Takie kursy, na dzień dzisiejszy, wystawia Bet365:



Ktoś sobie przypomina w ostatnich latach coś takiego?

Cofnąłem się do lat, gdzie Barcelona podejmowała BATE i Kopenhagę. Zobaczyłem także Real z Dynamem Zagrzeb i Kopenhagą. Nawet w tym ostatnim spotkaniu nie było takiej miazgi. I tutaj dobrze pasują słowa @TommyTSW, bo jak widać niedużej zmiany potrzeba w kursie na Real, aby to wyglądało jak mecz z Gibraltarem.

Punktów się nie spodziewam, ale niekorzystnie byłoby pobić niechlubny rekord Białorusinów. Szanse na to niestety są spore, no chyba, że rywale po wbiciu tych dwóch, trzech goli zaczną spacerować jak Sporting w 2p.
 
H 902

hank

Użytkownik
Aż bym chciałbym żeby Legia to zremisowała i wszystkie janusze świata płakały 2 lata ????
Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni, bo to Ty najbardziej forsowałeś do tej pory handi przeciw Legii, zarówno w spotkaniach z Dortmundem, jak i Sportingiem, do tego dorzucałeś do tego City czy inne tego typu bety.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Aż bym chciałbym żeby Legia to zremisowała i wszystkie janusze świata płakały 2 lata ????
Jak wszystkie Janusze to i Ty też ????
Zmień ten awatar tolerancyjny chłopaczku bo aż to nie pasuje.
Taki jesteś tolerancyjny jak reszta Polaczków a później walczycie z terroryzmem na fejsbuku wstawiając flagi Francji na profilowe ????
Do meczyku coraz bliżej , już nie mogę się doczekać wygwizdania tego plastusia nażelowanego ????
3 x czarter z Wawy się szykuję plus mnóstwo emigracji.
Wie ktoś może jaki był rekord wyjazdowy polskiej ekipy w europejskich pucharach ?? (dla tych tolerancyjnych i januszowatych - nie chodzi mi o wynik meczu) ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni, bo to Ty najbardziej forsowałeś do tej pory handi przeciw Legii, zarówno w spotkaniach z Dortmundem, jak i Sportingiem, do tego dorzucałeś do tego City czy inne tego typu bety.
Najbardziej forsowałem z BVB bo było wtedy ogromne value tak na 2 jak i na wszystkie handi. Co do Sportingu forsowałem EH:-1, które weszło, a City niestety dołożyłem i to był duży błąd. Obecnie jednak nie zamierzam grubo grać na to spotkanie bo w 1,01 na Real z Legią to nic nie ma. a pewno handi dadzą od -6,5 po normalnym kursie. Na razie buki się naradzają. I w tym kontekście to napisałem. Nie wiem zresztą po co przypominasz tamte bety ? Każde spotkanie to co innego. Real 1,001 lub 1,01 i pewno za tym reszta typów to januszowe strasznie i choć z tego powodu nie należy tego grać jakoś mocno.
Jak wszystkie Janusze to i Ty też :grin:
Zmień ten awatar tolerancyjny chłopaczku bo aż to nie pasuje.
Taki jesteś tolerancyjny jak reszta Polaczków a później walczycie z terroryzmem na fejsbuku wstawiając flagi Francji na profilowe :smile:
Mam apel do moderatorów - zbanujcie to dziecko bo co do typowania na nic się nie przydaje. Prowokuje tylko i obraża innych. Nie podaje typów i analiz.
A co do ciebie fanatyku to wiem, że ten awatar cię irytuje i bardzo dobrze ! Zanim kogoś wyzwiesz na stadionie w Polsce lub Europie od Żyda pomyśl, że wszyscy najwięksi piłkarze świata walczą z rasizmem !
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Nawet bym tam nie chciał wchodzić i nie chciał bym siedzieć wśród Chińczyków , Japończyków i innych wynalazków.
Jeszcze zaczął bym coś śpiewać albo dopingować i patrzyli by się na mnie jak na debila ????
Po pierwsze to z tym patrzeniem to chyba mieliby racje sadzac po tym co Ty wypisujesz.
Po drugie to jakie to ma znaczenie czy czlowiek jest czarny,zolty czy bialy????Wszyscy jestesmy tacy sami dziela nas wylacznie roznice kulturowe.Od dziesieciu lat mieszkam w irlandii i wstyd mi za ludzi ktorzy wciaz widza roznice miedzy rasami.
Po trzecie to w sumie ciezko nauczyc bydlo czegokolwiek ???? .Jak na pastwisku jedna krowa zaczyna biegac to inne bez zastanowienia biegna za przywodca. Po czwarte to jak widac poziom intelektualny tak zwanych &quot;fanatykow&quot; jest taki sam jak poziom sportowy Legii wiec widze tutaj balans.Ale jak to mowia nieszczescia chodza parami.????
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Do meczyku coraz bliżej , już nie mogę się doczekać wygwizdania tego plastusia nażelowanego ????
on juz tez ma pewnie cieplo w gaciach na sama mysl o gwizdach warszawiakow - tak jak zawodnikom dortmundu drzaly nogi &#39;bo taki kociol bedzie na legii&#39; jak to pisal inny uzytkownik :cool:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ile? To nie koszykówka.
Na razie standardową linią jest -3,5 i nic się nie powinno zmienić.
Następnym razem sprawdź takie informacje, bo aż głupio to wygląda ????
U polskich buków (legalnych) nie ma oprócz podstawowych zakładów żadnych innych ! Pewno się wciąż naradzają ! A na odsportal faktycznie nie sprawdzałem bo nie gram u zagranicznych.
Edit// wszedłem na bet365 i jest tylko jedna linia handi: -3,5 -4 po 1,875. No ok jeśli takie linie będą to można wejść w Real. Myślę, że minimum te 4 gole wpakują, ale poczekajmy do składów i sytuacji Realu w La liga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom