>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czy w kontekście dyskusji, która jest prowadzona i beznadziejnej dyspozycji Legii, typ na over 3,5 bramki Sportingu @ 3,40 wydaje się rozsądnym rozwiązaniem?
Albo jeszcze lepiej, Sporting -3 AH @ 3,90.
Czy rzeczywiście Legia nie strzeli bramki i lepiej pograć grubo Sporting wygra do zera @ 1,90?
Rozum podpowiada, że warto, ale serce kibica (w oparciu o które napisałem powyższego posta) krzyczy, żeby się jeszcze wstrzymać...

W ogóle z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że łatwiej gra mi się LM po 2 kolejkach, bo można wtedy bardziej przewidzieć zachowania zespołów i zweryfikować cele.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To jest polska liga, drużyny z czołówki tabeli nie wytrzymają takiej dyspozycji przez cały sezon, piłkarze Legi mają o wiele więcej minut w nogach, wiosną spokojnie tą stratę zniwelują, a po podziale punktów na pewno będą walczyć o mistrza.
Zgadzam się z kolegą ,polska liga jest bardzo słaba średniaki nie wytrzymują całego sezonu często po przerwie zimowej tracą punkty ,legia dobrze zna polskie realia wie jak powinna grać i kiedy wygrywać spotkania być może będziemy mieć całkiem nowego mistrza kraju ale Legie na pewno zobaczymy w top 3 za wiele mają do stracenia by się tam nie znaleść.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Wyczuwam 1 pkt, ze Sportingiem, reszta same wpierdole, nie ma się co łudzić. Z biletami Leśny zrobił jak najbardziej słusznie.
Mój post dokładnie sprzed miesiąca, niestety chyba moje przewidywania będą błędne. Różnica 3 klas albo i więcej.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
UEFA podjęła decyzję o zamknięciu stadionu Legii Warszawa na mecz z Realem Madryt w Lidze Mistrzów. Jest to konsekwencja zachowania kibiców podczas meczu z Borussią Dortmund. Klub zapowiedział odwołanie do Appeals Body.
Co Wy na to?
 
roch 19

roch

Użytkownik
Na co się oni się chcą odwołać? Na warszawskie dzieci które chciały zobaczyć Ronaldo? Leśnodorski dawał kibicom wolną rękę aż w końcu trafiła kosa na kamień.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie pierwszy i nie ostatni raz. Szkoda tylko tych kibiców, co mieli karnety i pewne wejście na ten mecz, bo zainteresowanie pewnie było 100 razy większa niż pula biletów. No nic, za 20 lat może znów będzie okazja zagrać u siebie z Realem w Lidze Mistrzów. Brawo panowie kibice.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brawo panowie kibice.
Nie obrażaj kibiców. To byli bandyci dla których wszystko jedno czy to mecz czy święto niepodległości. Ważne tylko żeby zadymić. Żałosne to bardzo. Nie dość, że Legia zagrała tak strasznie to jeszcze jedyne co pójdzie w świat to to. Ja tam w każdym razie się cieszę bo do czasu meczu Legia vs Sporting mój kupon po 4,50, że Legia będzie miała 0 pkt siedzi.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie obrażaj kibiców. To byli bandyci dla których wszystko jedno czy to mecz czy święto niepodległości. Ważne tylko żeby zadymić. Żałosne to bardzo. Nie dość, że Legia zagrała tak strasznie to jeszcze jedyne co pójdzie w świat to to. Ja tam w każdym razie się cieszę bo do czasu meczu Legia vs Sporting mój kupon po 4,50, że Legia będzie miała 0 pkt siedzi.
Zapomniałem dodać cudzysłów, to miała być ironia.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Przestańcie się mazać , jak zwykle w temacie do powiedzenia mają najwięcej Ci co z Legia mają najmniej wspólnego lub zwyczajnie jej nie lubią
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Przecież dyskusja tyczy się wpuszczania kiboli na stadiony, więc daj sobie spokój. Jakby władze Legii nie wpuszczały na stadion byle kogo to nie dochodziłoby do takich sytuacji. Sami są sobie winni, a, że to nie jest pierwszy raz to liczę, że odwołanie nic im nie da ???? Płacić tyle hajsu za kary z przeszłości i nie wyciągać z tego nauki????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To byli bandyci dla których wszystko jedno czy to mecz czy święto niepodległości. Ważne tylko żeby zadymić.
Dla Uefy Legia jest recydywistą. Gdyby zakończyło się na racach i oprawie którą widzieliśmy na starcie to klub z Warszawy zapłaciłby tylko wysoką karę. Ale przez ostatnie lata Uefa klepie hasło &quot;No to Racism&quot; więc nie może dopuścić do okrzyków antysemickich. Kibice jednak odczytali ten napis po polsku i kara musiała być jedna o czym już po meczu mówił Boniek.
Prezesi Legii teraz winę będą zrzucać na władze europejskie i ich surowość ale przecież już nie raz Legia była karana i władze Legii nic sobie z tego nie robiły pozwalając dalej na niedopuszczalne zachowania. Jak się daje rządzić kibicom to rezultaty zawsze takie będą. Dla takiego kibica mecz, styl zespołu czy wynik się nie liczy gdy jest na stadionie. Liczy się oprawa. Wynik i tabele to on sobie sprawdzi w telegazecie i po tym nabierze zdania na temat gry swojego zespołu.
W tym wszystkim szkoda mi kibiców którzy dziesiątki lat czekali na takie spotkanie. Chińczycy płacą miliony za przejazd Realu po kraju i parę gierek przed sezonem. Dla spokojnych kibiców Legii ten mecz mógłby być nagrodą za awans do LM, bo na honorową grę Legii nie ma co liczyć.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Prezesi Legii teraz winę będą zrzucać na władze europejskie i ich surowość ale przecież już nie raz Legia była karana i władze Legii nic sobie z tego nie robiły pozwalając dalej na niedopuszczalne zachowania.
Nikt nie zwala z prezesów winy na UEFA.
Radzę zapoznac się z wpisem Mioduskiego na twiterze a później pisac głupoty
Po drugie włodarze Legii nadają zakazy stadionowe o maksymalnej długości oraz nie wpuszczają kibiców nawet po odbytej karze dwu letniej bo maja takie prawo w myśl przepisów o bezpieczeństwie imprezy masowej
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Po drugie włodarze Legii nadają zakazy stadionowe o maksymalnej długości oraz nie wpuszczają kibiców nawet po odbytej karze dwu letniej bo maja takie prawo w myśl przepisów o bezpieczeństwie imprezy masowej
Gdyby tak było to Legia dziś byłaby wolna w dużej mierze od zachowań które miały miejsce w pierwszej kolejce LM bo żyleta byłaby w połowie pusta. Legią kierują kibice nie prezesi. Jestem pewien, że kibice dobrze zdawali sobie sprawę z konsekwencji. Ty jesteś kibicem Legii więc zrozumiałe jest, że będziesz bronić ludzi którzy zakładają takie same barwy. Decyzja o pustym stadionie wypłynęła dopiero parę godzin temu, a mecz jest za miesiąc. Poczekajmy, prezesi zaczną się jeszcze wybielać po odrzuconym odwołaniu, gdy do meczu będzie parę dni i media będą tym żyły. Dziś klub liczy jeszcze na łaskę. Bez naprawdę twardych środków zapobiegawczych Legię na dno pociągnie wandalizm.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Gdyby tak było to Legia dziś byłaby wolna w dużej mierze od zachowań które miały miejsce w pierwszej kolejce LM bo żyleta byłaby w połowie pusta. Legią kierują kibice nie prezesi. Jestem pewien, że kibice dobrze zdawali sobie sprawę z konsekwencji. Ty jesteś kibicem Legii więc zrozumiałe jest, że będziesz bronić ludzi którzy zakładają takie same barwy. Decyzja o pustym stadionie wypłynęła dopiero parę godzin temu, a mecz jest za miesiąc. Poczekajmy, prezesi zaczną się jeszcze wybielać po odrzuconym odwołaniu, gdy do meczu będzie parę dni i media będą tym żyły. Dziś klub liczy jeszcze na łaskę. Bez naprawdę twardych środków zapobiegawczych Legię na dno pociągnie wandalizm.
Po meczu z Dortmundem nadano około 30 zakazów stadionowych dwu letnich bez możliwości wejścia na stadion Legii po odbytej karze.
Nie bronię nikogo tylko próbuję tłumaczyć takie wpisy jak Twoje i innych bo jesteście jak TVN24. Ludzie Was czytają na tym forum a później pierdzielą głupoty które idą w świat.
Prezesi są wkurw...ni na sto dwa. Media już tym żyją bo TVN24 pokazywał nawet konferencję na żywo.
Klub się odwołuję bo ma do tego prawo i było by głupstwem tego nie zrobić.
Leśny będzie się powoływał na wydane już zakazy stadionowe po meczu z Dortmundem i na to że trwają pracę nad kolejnymi zakazami.
Nic więcej zrobić nie może na dzień dzisiejszy.
Będą prosić o karę w zawieszeniu lub choćby otworzenie jednej z trybun.
PS : dodam jeszcze że delegat UEFA będący na meczu z Borussia nie wspomniał w raporcie nic o rasistowskich okrzykach.

Tnormalni ludzie mogli by zobaczyć jak Real spuszcza lanie Legii ???? A tak to będzie totalnie żałośnie. Nie dość, że masakra to bez kibiców.
A Ty się masz za normalnego ? Bo ten wpis o laniu Legii przez Real i masakrze jest co najmniej nie normalny i dziecinny.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dali pretekst UEFA, żeby znów dopierdzielili im karę. Wiadomo, że kodziarstwo i inna swołocz srają na nasz kraj za granicą, jaki tu jest trzeci świat, jaki faszyzm, nazizm, rasizm, antysemityzm czy inne tego typu bzdury. Teraz w rozgrywkach, które oglądają miliony ludzi odwalają taki numer i znów hieny medialne mają pożywkę, aby opluwać Polskę. Po co to komu było? Na meczach ligowych niech sobie robią co chcą, ale w takim meczu mogli sobie odpuścić.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja nie rozumiem mamy 21 wiek ,piękne stadiony ,kamery które są na stadionie jakim cudem udało się im wnieść race na stadion ????? Ktoś ogółem kontroluje to bydło ???? Ci chuligani nie powinni być puszczeni na stadion to jest chore ,klub ma za swoje niech płacą mi tam ich nie żal Leśnodorski powinien się udeżyć w pierś i przeprosić tych wszystkich którzy chcieli oglądać to święto piłki na stadionie w warszawie.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Betsafe oferuje 6.80 kurs na over 7,5 w meczu Real - Legia dla mnie bobma i wchodze w ten kurs.
szkoda ze nie bedzie kibiców bo taki mecz robi sie mniej widowiskowy bo dla kogo te widowisko?
Real myśle ze wpakuje sie w legie koło 10 a szczególnie Ronaldo pewnie bedzie tu szalał
Ja myślę że będzie z 15-0 albo i 20-0 tylko nie wiem czemu buki tak małe handicapy wystawiają ???? Ronaldo to myślę że sam z 12 strzeli ????

Wchodzisz w handicap i piszesz o kibicach ze ich nie będzie a oferta w betsafe jak się nie mylę jest na najbliższy mecz Real - Legia a ten odbędzie się w Madrycie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Betsafe oferuje 6.80 kurs na over 7,5 w meczu Real - Legia dla mnie bobma i wchodze w ten kurs.
szkoda ze nie bedzie kibiców bo taki mecz robi sie mniej widowiskowy bo dla kogo te widowisko?
Real myśle ze wpakuje sie w legie koło 10 a szczególnie Ronaldo pewnie bedzie tu szalał
Nie szalałbym. Wszystko zależy czy Real będzie chciał czy nie. Może chcieć jak będą mieli jakiś słabszy mecz ligowy, ale bardziej prawdopodobne, że pojedzie jakimś 2, 3 składem. Do czasu ogłoszenia składów, szczególnie Realu nie zamierzam nawet postawić złotówki na to spotkanie. Ja bym bardziej to traktował jako mecz towarzyski. Oczywiście Real to wygra, ale po kursie 1,02 domu nie zastawię żeby zarobić 100zł. Pewno EH:-1, które będzie po 1,10 też wejdzie, ale cała reszta to już niewiadoma. Mogę się mylić tylko z jednym. Dokładnie nie wiem jakie ma znaczenie bilans bramek. Niech ktoś mądry to wytłumaczy. Czy chodzi o bezpośrednie starcia drużyn ? Rozumiem, że jak np Real z BVB miałby 2 remisy np. po 0:0 i tyle samo pkt to wtedy by się liczył taki bilans ?
A jeszcze wracając do Legii to Dudek napisał na Twiterze, że Legia jest pierwszym zespołem w historii LM, która zamiast zarobić na LM, straci ???? I ja się bardzo z tego cieszę, że UEFA tak promuje hasło &quot;no racizm&quot; i nie są to tylko puste słowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom