>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Borussia ma co sezon wyrywane dwa przednie zeby, ktore potem wracaja jesli sie zuzyja/nie sprawdza w nowym miejscu z podkulonym ogonem.
W tym roku poszli Blaszczu, Hummels i Mkhitarian, jesli to nic to gratuluje samopoczucia.
Od odejscia Lewandowskiego to nie jest ta sama druzyna, moze graja widowiskowo ale wiele druzyn umie ich zatrzymac i w licznych mecach sie zacinaja.
Czesc meczow musieli podarowac jak np utrzymac Hoffenheim
Mi chodzi w kazdym razie o to, ze o ile Real wydaje sie byc nietykalny to Borussia przed sezonem popelnila ruchy, ktore moga ja drogo kosztowac. No i po raz trzeci jesli Polska wygrala z pelnowartosciowymi Niemcami - mistrzami swiata w meczu o stawke dwiema golami to dlaczego Legia nie moze ograc wcale nie mistrza, na dodatek oslabionego w 30 procentach juz na starcie sezonu?
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Borussia ma co sezon wyrywane dwa przednie zeby, ktore potem wracaja jesli sie zuzyja/nie sprawdza w nowym miejscu z podkulonym ogonem.
W tym roku poszli Blaszczu, Hummels i Mkhitarian, jesli to nic to gratuluje samopoczucia.
Od odejscia Lewandowskiego to nie jest ta sama druzyna, moze graja widowiskowo ale wiele druzyn umie ich zatrzymac i w licznych mecach sie zacinaja.
Czesc meczow musieli podarowac jak np utrzymac Hoffenheim

Mi chodzi w kazdym razie o to, ze o ile Real wydaje sie byc nietykalny to Borussia przed sezonem popelnila ruchy, ktore moga ja drogo kosztowac. No i po raz trzeci jesli Polska wygrala z pelnowartosciowymi Niemcami - mistrzami swiata w meczu o stawke dwiema golami to dlaczego Legia nie moze ograc wcale nie mistrza, na dodatek oslabionego w 30 procentach juz na starcie sezonu?
Ty serio to wszystko piszesz czy trollujesz bo sam nie wiem.. Nie ma co się oszukiwać, punkty mogą zdobyć jedynie ze sportingiem i to zapewne tylko w meczu u siebie.. Z taką gra z tym wszystkim Legia będzie posmiewiskiem, za mało czasu do LM żeby mogło coś się zmienić
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Poważnie? Skasujcie powyższy wpis jak najszybciej, zanim ktoś to przeczyta i zdecyduje zagrać na Legię. Amatorzy, którzy męczyli się z półamatorami mogą wygrać z vice mistrzem Niemiec, tylko dlatego, że ci sprzedali swój kręgosłup zespołu. Mimo to Legia nie ma podjazdu do Borussi.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Borussia ma co sezon wyrywane dwa przednie zeby, ktore potem wracaja jesli sie zuzyja/nie sprawdza w nowym miejscu z podkulonym ogonem.
W tym roku poszli Blaszczu, Hummels i Mkhitarian, jesli to nic to gratuluje samopoczucia.
Od odejscia Lewandowskiego to nie jest ta sama druzyna, moze graja widowiskowo ale wiele druzyn umie ich zatrzymac i w licznych mecach sie zacinaja.
Czesc meczow musieli podarowac jak np utrzymac Hoffenheim
Mi chodzi w kazdym razie o to, ze o ile Real wydaje sie byc nietykalny to Borussia przed sezonem popelnila ruchy, ktore moga ja drogo kosztowac. No i po raz trzeci jesli Polska wygrala z pelnowartosciowymi Niemcami - mistrzami swiata w meczu o stawke dwiema golami to dlaczego Legia nie moze ograc wcale nie mistrza, na dodatek oslabionego w 30 procentach juz na starcie sezonu?
Błaszczu to już raczej w poprzednim sezonie został wypożyczony a więc juz nie grał ???? hm.... Guerreiro, Gotze, Schurrle, Rode, Dembele, Bartra... Ty serio mówisz, że Dortmund jest osłabione w 30 % ? Przecież Oni się bardzo dobrze wzmocnili praktycznie na każdej pozycji... Obrońcy Guerreiro i Bartra ... Pomocnicy Rode, Gotze, Dembele, Schurrle który może być napastnikiem ...
Całkowicie nie rozumiem Twojego myślenia. Dortmund jest bardzo mocne jak nie mocniejsze niż tamten sezon.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wszyscy ci zawodnicy ktorych wymieniles to odrzuty
Rzecz polega na tym ze z Dortmundu ida na sprzedaj zawodnicy absolutnie perspektywiczni, u szczytu, osiagneli tam max co mogli, na absolutnym typie
Wracaja przezute i wyplute odpady, ktorych przygoda z naprawde wielka pilka skonczyla sie uderzeniem w mur. Tak sie sklada ze wszyscy ci zawodnicy zostali odpaleni z wiekszych klubow czyli zaliczyli porazke
Reus nie zagra z powodu kontuzji
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Wyczuwam 1 pkt, ze Sportingiem, reszta same wpierdole, nie ma się co łudzić. Z biletami Leśny zrobił jak najbardziej słusznie.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Wszyscy ci zawodnicy ktorych wymieniles to odrzuty
Rzecz polega na tym ze z Dortmundu ida na sprzedaj zawodnicy absolutnie perspektywiczni, u szczytu, osiagneli tam max co mogli, na absolutnym typie
Wracaja przezute i wyplute odpady, ktorych przygoda z naprawde wielka pilka skonczyla sie uderzeniem w mur Tu chyba nie mówisz o Legii
. Tak sie sklada ze wszyscy ci zawodnicy zostali odpaleni z wiekszych klubow czyli zaliczyli porazke
Reus nie zagra z powodu kontuzji
A Legia to co ma?? Same gwiazdy o które bija się najmocniejsze kluby. Chłopie zejdź na ziemię.Nie wiem czy tak bardzo jesteś oddany Legii czy oderwany od rzeczywistości ale chyba sam prezes Leśny by nie uwierzył w to co wypisujesz.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
tak tak, 19-latek dembele o ktorego sie bily najsilniejsze druzyny jest odpadem i wielka pilka sie dla niego skonczyla ????
chcesz to graj legie, ale nie pisz takich glupot jakbys ich przeciwnikami zaczal sie interesowac dopiero po wylosowaniu grup lm.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy można już teraz podawać typy w tym temacie, ale jako, że nie ma jeszcze otworzonego dotyczącego LM, a boję się, że polecą kursy już teraz pograłem i podaję typ. To w końcu forum bukmacherskie. W razie czego proszę skasować. Typ z mojego własnego tematu w dziale kupony do odwiedzenia którego serdecznie zapraszam ????
Dołożyłem jeszcze bardzo dużą stawką na poniższe zdarzenie, które wydaje mi się, że nie ma prawa nie wejść. Niektórzy określają to mianem &quot;lokata&quot;, zobaczymy czy rzeczywiście:

1. Bayern vs Rostov + Legia vs Dortmund kurs AKU: 1,45 buk: forBET bardzo wysoka stawka

Kursy na Bayern już pospadały po wczorajszym pogromie z Werderem. Nie ma co się dziwić. Co do Dortmundu to mam świadomość, że zespół może nie jest w optymalnej formie. Co roku sprzedaje się wartościowych zawodników. Gram jednak to z uwagi na Legię. Obecnie nie jest w formie. Oprócz Nicolica i Pazdana nikt się nie wyróżnia. Oczywiście poziom polskiej ligi też znacznie niższy. Dla Dortmundu jeśli chcą powalczyć w LM wygrywanie takich meczów to the must - win. Real jest silniejszy, Sporting wyrównany poziom, tak więc na Legię to oni przyjadą na maksa skoncentrowani. To już bardziej bałbym się o Real, który mógłby totalnie zlekceważyć przeciwnika.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Widzę tylko biznes: transfery to zysk ze sprzedaży koszulek, a udział i szczeble LM to kolejna kasa. Zachodnie kluby zarabiają więcej, bo więcej inwestują. Należy się cieszyć z tego że Legia tej kasy trochę już ma i część z niej wyda na polskim podwórku.

Gołym okiem: ew. &quot;wzmocnienia&quot; to łatanie dziur - Legia zrobi sell out, szykuje się pod sell-out i trzeba zrobić coś żeby nazwiska zgadzały się w protokole przedmeczowym. Ściślej ich ilość. Pójdzie każdy po kogo się zgłoszą.

Nikt nie moze jawnie mówic o wperdol`u ale Legia ma 540 minut na promocję marki. Starczy trzy udane wślizgi by wyjąć kolejne 5mln Euro...

A Wy tu o Sportingu czy BVB...
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Posiada ktoś statystyki drużyn debiutujących w XXI wieku w LM które w 1 sezonie wywalczyły awans do fazy pucharowej albo chociaż skończyły na 3 miejscu?
albo czy ktoś pamięta czy były takowe drużyny?
 
R 38

rerwen

Użytkownik
FC Basel - sezon 2002/03, wyszli z drugiego miejsca będąc w grupie z Valencia, Liverpoolem i Spartakiem Moskwa.
Przypadkiem w tamtym roku Gent, które wyszło z grupy nie było debiutantem?
 
R 167

realny

Użytkownik
Jak zapatrujecie się na zakład w Fortunie
Czy Legia W. przegra wszystkie spotkania w grupie F
Tak @4.55


Kurs już niestety spadł z 6.66. Niestety, bo zamroziłbym tu może nawet jakąś trzycyfrową sumkę :] Teraz już kurs trochę średniawy i chyba lepiej konsekwentnie grać na porażki Legii co da nam lepszy kurs (o ile gdzieś tak można zagrać bo w STS nie ma możliwości kombinowania zdarzeń)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Lepiej grać co kolejkę LM na przegraną, bo kurs w moim odczuciu będzie większy.
Z BVB jest na poziomie 1,35, maks 1,4 jest w 1xbet, tam było ponad 1,8 na wygraną BVB,
ale ktoś po minucie już to zagrał :grin:
Na Real u siebie wystawiłbym 1,15 na BVB maks 1,2, na Real w Warszawie z 1,3, Sporting u siebie z 1,5 maks na wyjeździe ok. 2.
Daje to od w pierwszych meczach 1,35x1,15x1,5, potem mecze z Realem u siebie i wyjazd do Dortmundu.
Nie opłaca się zagrać Twojego zakładu po tym kursie, zagraj lepiej 5 kolejnych przegranych Legii jak już.
 
macio106 149,1K

macio106

Znawca - MMA
Ile razy Ja to już pisałem i napisze jeszcze raz. ???? Legie ma szansę na zdobycie punktów ba nawet wygranie meczu a wiecie czemu? W ostatnich kolejkach z BVB i Sportingiem, jak sytuacja tak się potoczy że któraś z ekip będzie na 100% pewna swojego miejsca i nic się nie zmieni, to nie pośle 1 składu tylko 2 czy 3, a Legia wystawi najmocniejsza ekipę bo to LM, a wtedy szanse są całkiem realne. ;)
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Jak zapatrujecie się na zakład w Fortunie
Czy Legia W. przegra wszystkie spotkania w grupie F
Tak @4.55


Kurs już niestety spadł z 6.66. Niestety, bo zamroziłbym tu może nawet jakąś trzycyfrową sumkę :] Teraz już kurs trochę średniawy i chyba lepiej konsekwentnie grać na porażki Legii co da nam lepszy kurs (o ile gdzieś tak można zagrać bo w STS nie ma możliwości kombinowania zdarzeń)

Odpuść sobie to jest 6 meczy i ryzyko zbyt duże, nie chodzi już o to jak Legia gra, to jest zbyt długi okres czasu, zbyt duże ryzyko. Ostatni mecz gramy u siebie z Sportingiem, może być tak już ustawiona kolejka, że BVB i Real zagwarantowane pierwsze i drugie miejsce, Sporting pewne trzecie i nie wiadomo jak w takiej sytuacji do meczu podeszli by Portugalczycy.

Choć może tak sobie myślę za małą stawkę (każdy sam tutaj kwotę wstawi) można pograć, bo jak dla mnie to tylko ten ostatni mecz właśnie to jakakolwiek szansa dla Legionistów na punkty, i to tylko jeśli wyżej wymieniona sytuacja miałaby miejsce.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja powiem tak. Szansa, że Legia przegra wszystkie mecze to dla mnie jakieś 50%, dlatego kurs powinien być 2,0. Po 4,55 to jest jak najbardziej do grania bo jest tu niezłe value. Zgadzam się z macio106, że na ostatnie spotkania Dortmund czy Sporting pojadą rezerwami, może tak się zdarzyć, sam o tym pisałem. Ale pojawia się od razu pytanie: czy Legia jest silniejsza nawet od rezerw i 2 ważniejsze: to jest LM i z reguły jednak nikt sobie aż tak nie odpuszcza. Reasumując po kursie 4,55 to grzech nie zagrać. Ja niestety nie mam w Fortunie konta, ale może dla tego betu założę ????
edit// założyłem konto dla tego betu i pograłem. W rachubę wchodzi jedynie gdzie będzie Legia coś mogła teoretycznie zawalczyć to mecz u siebie ze Sportingiem. Real jak nawet wyjdzie z Mariano i Asensio (który zresztą w 1 meczy La liga pokazał się bardzo dobrze) to ogarnie. Po kursie 4,5 to naprawdę żal tego nie spróbować mimo, że to długoterminówka. To jak rodzynek w cieście, który trzeba zjeść ????
 
R 167

realny

Użytkownik
Ostatni mecz ze Sportingiem można wtedy skontrować grając na Legie ???? . Dziękuję jednak za uwagi i opinie.
W Totolotku identyczny zakład @3.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom