>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
on po swojej krotkiej przygodzie w 2 lidze chinskiej byl chwile w slowenii w tamtym sezonie, a od poczatku tego sezonu juz w partizanie w serbii.
legia bedzie jego 4 druzyna w ciagu ostatnich 18 miesiecy - bilans cos okolo 26 spotkan i 6 bramek w tym czasie ; moze na lige polska to jest wzmocnienie ale na lm to raczej watpliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem Radovic pomimo szacunku jaki ma przy Łazienkowskiej może nie być tym ogniwem którego brakuje stołecznemu klubowi. Tak jak koledzy już wspomnieli na Ligę może wystarczy, ale czy na Ligę Mistrzów wątpliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 40

liderforum

Użytkownik
Ale Wy dyskutujecie na jaki temat bo już nie wiem wystarczyć na LM czyli że jednak nie zdobędą 1 punktu czy jednak nie wyjdą z grupy nie wiem o co chodzi...
Dla mnie wystarczy tego negatywnego nastawienia:
Legia +1.5
1.900
Pinnacle
under 2.5
2.360
Pinnacle
Oczywiście chodzi o mecz z Borussia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale Wy dyskutujecie na jaki temat bo już nie wiem wystarczyć na LM czyli że jednak nie zdobędą 1 punktu czy jednak nie wyjdą z grupy nie wiem o co chodzi...
Dla mnie wystarczy tego negatywnego nastawienia:
Legia +1.5
1.900
Pinnacle
under 2.5
2.360
Pinnacle
Oczywiście chodzi o mecz z Borussia.
Dyskutujemy i o tym i tym ???? Jest też wątek poświęcony samemu meczowi z Dortmundem. Kwestia wzmocnień ma wpływ tak na typowanie pierwszego meczu jak i pozostałych więc to o czym piszemy dotyczy obu kwestii.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
No czyli nie da się przecież zrobić tasiemki na wszystkie mecze Legii w LM bo po prostu nie ma oferty na inne mecze oprócz najbliższej kolejki, chyba, że chodziło ci o granie tego jako singli w każdym kolejnym meczu.
Przecież to żaden problem jeśli chcesz tak zagrać a nie ma kursów na resztę meczy albo nie da się ich połączyć. Po prostu grasz za tyle za ile chciałbyś zagrać to ako ale singlami co kolejkę. Po każdej wygranej stawiasz całość np chcesz zagrać to za 100zł to grasz najpierw mecz z BVB powiedzmy po @1,3 , wygrywasz masz 130 i dalej grasz za całe 130 na porażkę w drugim meczu itd. I tak aż do końca, w sumie wyjdzie na to samo jakbyś postawił początkową stawkę na ako z tych wszystkich porażek i praktycznie na pewno będzie to duzo lepszy kurs niż pogranie takiego zakładu z góry.
Osobiście oczywiście takiego zakładu nie polecam, dużo czasu - dużo może się pozmieniać, poza tym nie takie ogóry zdobywały już punkty w różnych pucharach czy Mistrzostwach.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
to jest problem
jak Legia przegralaby dwa pierwsze mecze 0-6 to bys mial kursy na 4 kolejne 1.03-1.05 na rywali.
A przed rozpoczeciem meczow mialbys sensowny kurs.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Radović w swojej najlepszej formie sprzed odejścia z Legii dałby niesamowicie dużo Legii razem z Nikoliciem. Szkoda odejścia Lewczuka, ale to nie to samo, gdyby miałby odejść Pazdan. Sądziłem, że awans do Ligi Mistrzów zakończy transferową wyprzedaż, bo ile można sprzedawać i szukać piłkarzy na ewentualnych następców. Wiadomo, ze Legie nie stać na wyjście grupy, o 3. miejsce będzie niezwykle trudno, ale klub musi zostać wzmocniony, a taki Nikolić po dobrych występach może zostać sprzedany jeszcze drożej w zimowym okienku transferowym (chociaż nie wiem, do kiedy ma kontakt) po odpadnięciu Legii z LM (oczywiście niczego nie przesądzam ???? )
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak jak ktoś już tutaj wspomniał - Legia juz tylko może, to co musiała, zrobiła.
Poza kalendarzem rozgrywek ligowych, który z góry moim zdaniem wyklucza granie czegoś długoterminowo(Legia w końcu będzie musiała pomyśleć o lidze, bo jak wiemy drogi do grania w LM za rok są trzy, z czego dwie pierwsze dla stołecznego klubu nieosiągalne, więc walka o mistrza lotto&gt;awans kosztem tego), pozostaje jeszcze podejście samej Legii do tych rozgrywek.
Czy naprawdę sądzicie, że Legia z Borussią się zamuruje i przeczeka do 0:0? Co jej to da, kiedy bezpośredni realny rywal jedzie w tym czasie na Bernabeu i tam z dużą dozą prawdopodobieństwa straci punkty. Jeśli po pierwszej kolejce obie ekipy będą miały po 0 pkt, to status quo zostaje utrzymany, ja sądzę, że Legia zaatakuje, co w przypadku osłabionego przed sezonem w tyłach Dortmundu jest lepszą opcją, niż obrona przed jeszcze wzmocnioną ofensywą. Trzeba ryzykować i nie przesypiać takiej szansy pokazania się w Europie(Leśnodorski&amp;Nikolic)
Mój typ - btts i wygra BVB
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dokładnie.
A - o puchar
B - zarobić jak najwięcej
C - zaistnieć, zarobić, wypromować i sprzedać
Dajcie Legii spokój - C.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
A ja mysle podobnie jak Ty Adamo i zagralem grubo za 500euraskow u Paddypowera.Bayern- Rostov 1.08 plus Legia-Dortmund 1.36 plus Barcelona-Celtic handi na Barce -1, kurs1.28 razem AKO 1.88 do odebrania 940 euraskow&#39;.Jak zarabiac to tylko na swoich he,he,he.Juz rok temu zarobilem sporo na awansie Basel z Lechem dla mnie to byla lokata 100procentowa.Troche sie obawiam Barcy bo oni mieli zawsze problemy z Celtami ale to juz nie ten zespol co kilka lat temu.Pozdrawiam.
:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Spora kasa za awans do fazy grupowej, za prawa do transmisji też zagarną swoje i tak samo za bilety, a każdy wynik (wygrana lub remis) to będzie dodatkowa kasa. I też wychodzę z założenia tak jak inni użytkownicy, że Legia teraz nie musi tylko może. Biorąc pod uwagę, że mają słabszych zawodników + nie mają żadnych zmienników na poziomie na ławce nie ma co im wróżyć jakiegokolwiek sukcesu. Z drugiej strony rozgrywki LM zawsze obfitują w mniejszym czy w większym stopniu w jakieś niespodzianki, ale żeby Legia wyszła z grupy albo awansowała z trzeciego miejsca do LE to raczej wątpię, bo jednak mają za wąską kadrę (LM + liga krajowa), a jak zdarzą się kontuzje czy zawieszenia za kartki to tak na prawdę nie będzie miał kto grać. Do tego wystawianie jednego napastnika, bo tak za pewne będzie nie wróży nic dobrego. Trochę na tym biznesie się znam i nawet jeśli Ci zawodnicy, którzy teraz przyszli do Legii się zaadoptują to jednak do 14.09 jest to za mało czasu. Nie umniejszając nic mistrzowi Polski, ale to co ostatnio prezentowali pozwala mi postawić tezę, że nawet jeśli 5 zawodników BVB grałoby bez jednej nogi albo jeździłoby po murawie na wózkach inwalidzkich to Legia nie ma na co liczyć. To jest tak jak z zieloną wyspą pana Tuska. Owszem, Polska wtedy mogła zaliczyć wzrost gospodarczy, ale prawda jest taka, że Niemcy czy Francja lub inne państwa będące na minusie - były w lepszej sytuacji niż Polska, bo ich wcześniejsza sytuacja była na tyle dobra prowadziła do tego, że nawet ich minus stał dużo wyżej niż plus Polski przy tym wskaźniku. Jak dla mnie nawet ze Sportingiem nie mają szans, bo przecież Sporting wie, że Legia to jedyny klub z którym tak na prawdę mogą dwa razy wygrać bez większego wysiłku i zapewnić sobie awans do kolejnej fazy z drugiego miejsca lub z trzeciego dalej grać w LE. Wy traktujecie Sporting za jedynego rywala z którym Legia może podjąć walkę, ale popatrzcie na ich transfery i na kadrę. Ja się w cale nie zdziwię jak z tej grupy awansuje Real i Sporting.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wielu z Was tu pisze o jakiś dużych pieniądzach, tylko znając nasze narodowe kombinatorstwo to ta kasa rozejdzie się pewnie w zdecydowanie większości gdzieś pod stołami Panów w krawatach.
Jak co roku w LM, zdecydowanie niżej notowane kluby są tylko klasycznymi dostarczycielami punktów, a awansują w 90% Ci sami, Real, Barca, Bayern itd.
Dinamo Zagreb często gra w LM (częściej niż polskie drużyny) i w fazie grupowej odnosili prawie same porażki, raz tam Arsenal pokonali. Pozostałe mecze to po 2:0 czy 5:0 w plecy.
Takich klubów jest znacznie więcej.
Więc nie liczmy za bardzo na Legię, bo to będzie walka o przepocone koszulki Ronaldo czy innych &quot;Bejlów&quot;.
W każdym bądź razie wspierajmy polskie kluby.
Jeszcze na koniec ktoś tam wyżej dobrze wspomniał, że Legia osiągnęła to co chciała, szampan został wypity, motywacja spadła, teraz tylko &quot;powalczyć&quot; lub odbębnić mecze. ;)
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Jak tam wygląda sprawa z biletami ? Od jutra jest możliwość kupna dla wszystkich. Jakaś informacja jest na temat ilości sprzedanych biletów itp ?
 
macio106 136,4K

macio106

Znawca - MMA
Michał Kucharczyk strzeli bramkę w fazie grupowej @10 Forbet
Nie ma robić co wielkiej analizy, Legia coś tam może wturla, więc czemu Kuchy miał by nie strzelić tutaj potrzeba trochę szczęścia kurs ogromny. Do tego jest statystyki z 6 lat.
Sezon/mecze/gole
10/11: 34/8
11/12: 35/5
12/13: 34/4
13/14: 35/10
14/15: 46/10
15/16: 50/9
16/17: 14/2
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wobec tego co zaprezentował dzisiaj Sporting i wobec tego co zaprezentowała Legia i wobec głupoty chuliganów/kiboli i perspektywy, że UEFA kolejny raz da puste trybuny bet na to, że Legia nie zdobędzie żadnego punktu w LM jest jak najbardziej do gry.
Przecież to żaden problem jeśli chcesz tak zagrać a nie ma kursów na resztę meczy albo nie da się ich połączyć. Po prostu grasz za tyle za ile chciałbyś zagrać to ako ale singlami co kolejkę. Po każdej wygranej stawiasz całość np chcesz zagrać to za 100zł to grasz najpierw mecz z BVB powiedzmy po @1,3 , wygrywasz masz 130 i dalej grasz za całe 130 na porażkę w drugim meczu itd. I tak aż do końca, w sumie wyjdzie na to samo jakbyś postawił początkową stawkę na ako z tych wszystkich porażek i praktycznie na pewno będzie to duzo lepszy kurs niż pogranie takiego zakładu z góry.
Osobiście oczywiście takiego zakładu nie polecam, dużo czasu - dużo może się pozmieniać, poza tym nie takie ogóry zdobywały już punkty w różnych pucharach czy Mistrzostwach.
No właśnie chodziło mi o to, że jak Legia wysoko przegra to kursy będą po 1,08 i nic nie pisałem wcześniej, ale taki scenariusz się właśnie sprawdził. Oprócz Sportingu gdzie może będą 1,30 reszta to będą 1,08 itd i wtedy nie wiem czy by to weszło jak bym tak grał łącznie tak jak w AKU 4,58
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Real u siebie wystawi pewnie najmocniejszy skład i to jak się nie skończy dwucyfrówką to będzie niespodzianka. Taki Ronalda który rywalizuje z Messim w różnych rankingach czy statystykach nie odpuści. To będzie rzeczyź, Legia to powinna się wycofać bo to będzie kompromitacja jakiej nie było. Ja wierzyłem że jednak u siebie coś pokażą, powalczą ale tutaj wolą walki nic się nie ugra, za duża różnica klas. Rekord 28 straconych goli w fazie grupowej LM jest mocno zagrożony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom