>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów 2016/17 - dyskusja o meczach i całej otoczce

Status
Zamknięty.
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ja gralem under 1,5 pkt legii za gruba kase po kursie super ???? to byl bet zycia, przeciez to jest ze 3 poziomy nizej. Ostatnia druzyna angielskiej Premier League by mysle z palcem w nosie pokonala Legie, a mysle ze i z drugiej ligi znalazly by sie spokojnie takie druzyny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja gralem under 1,5 pkt legii za gruba kase po kursie super ???? to byl bet zycia, przeciez to jest ze 3 poziomy nizej. Ostatnia druzyna angielskiej Premier League by mysle z palcem w nosie pokonala Legie, a mysle ze i z drugiej ligi znalazly by sie spokojnie takie druzyny.
To czy to będzie bet życia okaże się po zakończeniu przygody Legii w LM... Właśnie o to chodzi, że Sporting może różnie do tego podejść, a jak nie będą chcieli celowo grać w LE co się od czasu do czasu zdarza wśród różnych klubów to się mogą nawet podłożyć. Ja zagrałem od początku Legia przegra wszystko, ale od początku też zakładałem kontrowanie w tym ostatnim meczu i jak będzie dobry kurs na Legia +1,5 to zagram (prawdopodobnie) lub normalnie skontruję na 1x. To będzie ostatni mecz u siebie. Legia będzie mogła i będzie chciała honorowo wyjść z LM tym bardziej, że grała nie tak źle ostatnio. No, ale do tego czasu jeszcze sporo czasu. Zobaczymy kontuzje, co się będzie działo.
Nie często Ci się to zdarza, ale w tym wypadku dobrze myślisz.
Dzięki za odpowiedź, ale ta złośliwość nie była konieczna. A to czy dobrze myślę może ocenić każdy sam w moim temacie licząc ile by zarobił grając jak ja ????
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
A ja panowie mysle ze oferta Real over 2.5 po kursie 1.44 to MEGA LOKATA.Taki sam kurs byl w poprzednim meczu obu druzyn w Madrycie ale na Real over 3.5 i tez pogralem.Mysle ze mozna wchodzic grubo.Jedynym minusem jest tutaj gra bez publicznosci ale mysle ze nie zrobi to wrazenia na pilkarzach Realu.Ponadto Kryska nic nie ustrzelil w Madrycie wiec bedzie sie chcial zrehabilitowac w meczu z Legia.Na soccerway.com nazwa klubu z Warszawy to KP LEGIA WARSZAWA,wiec nie tylko w Polsce wszyscy wiedza ze nie sa to pilkarze ale kopacze stad to KP.:grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja panowie mysle ze oferta Real over 2.5 po kursie 1.44 to MEGA LOKATA.Taki sam kurs byl w poprzednim meczu obu druzyn w Madrycie ale na Real over 3.5 i tez pogralem.Mysle ze mozna wchodzic grubo.Jedynym minusem jest tutaj gra bez publicznosci ale mysle ze nie zrobi to wrazenia na pilkarzach Realu.Ponadto Kryska nic nie ustrzelil w Madrycie wiec bedzie sie chcial zrehabilitowac w meczu z Legia.Na soccerway.com nazwa klubu z Warszawy to KP LEGIA WARSZAWA,wiec nie tylko w Polsce wszyscy wiedza ze nie sa to pilkarze ale kopacze stad to KP.:grin:
A skąd wiesz, że on w ogóle zagra i skąd wiesz jaki będzie skład ? Z tego co pamiętam to Real na wyjazdach grał bardzo minimalistycznie. Z 2 strony taki 2 skład z Moratą może jeszcze zakręcić wyższy wynik niż w Madrycie.
 
T 14

trinzoo

Użytkownik
A ja panowie mysle ze oferta Real over 2.5 po kursie 1.44 to MEGA LOKATA.Taki sam kurs byl w poprzednim meczu obu druzyn w Madrycie ale na Real over 3.5 i tez pogralem.Mysle ze mozna wchodzic grubo.Jedynym minusem jest tutaj gra bez publicznosci ale mysle ze nie zrobi to wrazenia na pilkarzach Realu.Ponadto Kryska nic nie ustrzelil w Madrycie wiec bedzie sie chcial zrehabilitowac w meczu z Legia.Na soccerway.com nazwa klubu z Warszawy to KP LEGIA WARSZAWA,wiec nie tylko w Polsce wszyscy wiedza ze nie sa to pilkarze ale kopacze stad to KP.:grin:
Oj Real nie jest już w takiej formie jak miesiąc temu, a granie, że strzeli 3 bramki na wyjeździe w meczu bez kibiców po 1.44 to imho słaby deal.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
granie, że strzeli 3 bramki na wyjeździe w meczu bez kibiców po 1.44 to imho słaby deal.
No właśnie - nie będzie ryczącego bydła więc to akurat słaby argument. W Madrycie co z tego, że grali u siebie skoro było słychać tylko kiboli Legii, a i tak nic sobie z tego nie robili i wygrali 5:1. Jeśli teraz grają na pusto to brak kibiców to właściwie tylko handicap dla Realu. Mnie tylko będą interesowały składy.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No właśnie - nie będzie ryczącego bydła więc to akurat słaby argument. W Madrycie co z tego, że grali u siebie skoro było słychać tylko kiboli Legii, a i tak nic sobie z tego nie robili i wygrali 5:1. Jeśli teraz grają na pusto to brak kibiców to właściwie tylko handicap dla Realu. Mnie tylko będą interesowały składy.
Adamo kolejna kompromitacja to po prostu komentatorzy siedzieli obok kibiców Legii....
Ja tam już się przyzwyczaiłem ale to naprawdę może szokować
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo kolejna kompromitacja to po prostu komentatorzy siedzieli obok kibiców Legii....
Ja tam już się przyzwyczaiłem ale to naprawdę może szokować
Kompromitujesz się to ty. Sygnał tv jest w taki sposób montowany, że jest kilka/kilkanaście kamer z mikrofonami i są poustawiane w różnych częściach stadionu. Ciekawe jak by było możliwe, że czasami słyszy się zawodników albo odgłos piłki jak by mikrofon był tylko w JEDNYM miejscu koło studia komentatorskiego. Po mnie jedziesz, a teraz to ty się skompromitowałeś na maksa ???? Tak to może kiedyś nadawano w latach 50tych - w początkach TV - jedna kamera, jeden mikrofon i JEDEN ZAWSZE WSZYSTKO WIEDZĄCY KONAR !
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No fajnie tylko że oglądając transmisje było słychać kibiców Legii.
Obejrzyj jeden mecz Realu a dowiesz się że tam nie tylko prezesi siedzą ale i prawdziwi kibice i tam jest też głośno.
Ale dalej wpieraj że to ja nie mam racji nie mając pojęcia o czym piszesz typowo Adamo standard.
Zawodnikow i piłke slychać kibiców tylko Legii było słychać zawsze tak było jak gra polski klub.
Więcej obycia nalegam.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Adamo80 i Konar25 albo się ogarniecie w tym temacie i przestaniecie się przepychać, jak dzieci w piaskownicy, a jak nie to odpoczniecie sobie od forum. Tobie Konar25 już coś pisałem na ten temat i brak poprawy. To jest moje ostatnie ostrzeżenie.
 
C 5

czerniawa

Użytkownik
Oj Real nie jest już w takiej formie jak miesiąc temu, a granie, że strzeli 3 bramki na wyjeździe w meczu bez kibiców po 1.44 to imho słaby deal.
Nie tylko co nie w formie, tylko ja uważam osobiście, że podejście było strasznie lekceważące, gdyby Legia była bardziej poukładaną drużyną mogłaby spokojnie pokarać Real za olewackie podejście do meczu. Chęci widać było jedynie po Moracie który dał super zmianę oraz Lucasie.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Kibice Legii powinni mieć zaszczytne miejsce na kartach historii swego ukochanego klubu.
Do Warszawy przyjeżdża Real Madryt w ramach rozgrywek LM. Pojawią się nazwiska takie jak Ronaldo, Bale, Kross czy Marcelo. Za Realem przyjechałaby masa kibiców. Kibice Ci zostawiliby w Warszawie siano:
- na stadionie :cool:
- w hotelach :cool:
- w pubach/barach/restauracjach :cool:
- okolicznych sklepikach... :cool:
...ale tego nie zrobią, bo mecz odbędzie się przy pustych trybunach :grin:

&quot;Legia Warszawa to najlepszy klub. Kto nie wierzy, ch*j mu w dziób&quot; ~Spejson, 2015/2016
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
To jest tylko z tego tygodnia. Myslisz ze tam nie rzucaja .urwami ? Nie leją sie po pyskach na mieście ? Nie odpalaja pirotechniki ? Jestes w wielkim bledzie. Kibice to jest zroznicowane srodowisko i w kazdym zachodnim miescie sa grupy ktore chca robic doping, oprawy sa takie ktore ida obejzec mecz ale sa tez i takie ktore chca sie napieprzac z policja i ze wszystkimi wokól
Zgadzam się z tobą ale tam .Nikt nie odważy się rzucić racę na boisko.Za to są srogie kary finansowe dla klubów i ludzi którzy sie dopuszczają taki zagrań my w Polsce chcemy wielkiego futbolu a nie potrafimy sobie poradzić z garstką huliganów ,którzy dewastują mienię klubu a klub za to przecież płaci. Futbol jest medialny a zwłaszcza LM . Jak nas widzą tak nas opiszą na zachodzie. Pózniej mamy pretęsje ,że w mediach zachodnich jest nagonka na naszych patryjotów .
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie nie potrafimy tylko nie ma woli, żeby cokolwiek zrobić. Dotyczy to tego, jak i innych problemów. Ten temat już był wałkowany wiele razy.
A co do zachodu, z którego nie wiem czemu mamy czerpać wzorce, to race lądują nie tylko na boisku, dawno to temu kibice Wolfsburga rzucili racą w rezerwowych Hannoveru? Dawno to dziesiątki rac zadymiły stadion i jego okolice w Darmstadt (że już nie wspomne o dalszej bitwie na mieście, gdzie sparaliżowana została cała okolica)?
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Dodam jeszvze rave na meczu Leicester -Kopenhaga czy zadyme na ulicach przed meczem i po meczu Besiktas - Napoli. Przykladow sa setki ale jesli nasz kochany TVN tego nie pokaze to typowy szary Janusz tego nie widzi.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Prawda jest taka że polskie media to niezłą nagonkę od lat wylewają na wszystkich kibiców, nie mając pojęcia co piszą. Przez to się potem słyszy jak zwykli ludzie poczytają w gazetach lub oglądną telewizję i gadają że na mecz to strach iść, żeby założyć kask itp. Wiele słyszałem już takich bredni, to mnie najbardziej śmieszy że to właśnie przez nasze &quot;rzetelne media&quot; jest tak a nie inaczej. Powinno się zainteresować też tym jak prowokuje polska policja, bądź hiszpańska w tym przypadku. Również trzeba umieć rozróżniać rodzaje kibiców, a nie rzucać słowami że na mecz lepiej nie iść bo tam jest kilka tysięcy &quot;chuliganów i bandytów&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Prawda jest taka że polskie media to niezłą nagonkę od lat wylewają na wszystkich kibiców, nie mając pojęcia co piszą. Przez to się potem słyszy jak zwykli ludzie poczytają w gazetach lub oglądną telewizję i gadają że na mecz to strach iść, żeby założyć kask itp. Wiele słyszałem już takich bredni, to mnie najbardziej śmieszy że to właśnie przez nasze &quot;rzetelne media&quot; jest tak a nie inaczej. Powinno się zainteresować też tym jak prowokuje polska policja, bądź hiszpańska w tym przypadku. Również trzeba umieć rozróżniać rodzaje kibiców, a nie rzucać słowami że na mecz lepiej nie iść bo tam jest kilka tysięcy &quot;chuliganów i bandytów&quot;.
zgadzam się z Tobą.
Uważam że Polska policja i tak lepiej sobie radzi w takich sytuacjach niż taka np Hiszpańska.
Byłem w Madrycie i widziałem jak byli nie zorganizowani.
Nie potrafili zabezpieczyć głównej ulicy gdzie maszerowali sobie kibice Realu( z ich strony poleciała m.in. butelka w naszym kierunku) , zbyt łatwo dawali się prowokować , w miejscu gdzie była zbiórka (zdecydowanie za mały plac jak na 3 tysiące ludzi) jeśli śza ich kordon to od razu pałą w łeb , tak tak nie w nogi czy plecy tylko w łeb. A już nie panowanie nad koniami to był istny śmiech. powinni na rowerach jeździć a nie koniach.
Ale tak właśnie jest jak gran derbi zabezpiecza 700 funkcjonar-januszy a mecz z Legią 2000 . Istny chaos i brak organizacji z ich strony. Ale o tym media już nie powiedzą bo zwyczajnie ich tam nie było...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Zgadzam się z tobą ale tam .Nikt nie odważy się rzucić racę na boisko.Za to są srogie kary finansowe dla klubów i ludzi którzy sie dopuszczają taki zagrań my w Polsce chcemy wielkiego futbolu a nie potrafimy sobie poradzić z garstką huliganów ,którzy dewastują mienię klubu a klub za to przecież płaci. Futbol jest medialny a zwłaszcza LM . Jak nas widzą tak nas opiszą na zachodzie. Pózniej mamy pretęsje ,że w mediach zachodnich jest nagonka na naszych patryjotów .
Kiedyś na stadionach były race i nikomu to nie przeszkadzało, była normalnie wymiana koszulek a po strzelonym golu mega radość i nikomu to nie przeszkadzało, były wyzwiska i nikomu to tez nie przeszkadzało a nawet Gullit opluł niemca Vóllera i to też nikomu nie przeszkadzało i dzięki temu były moim zdaniem dużo większe emocje. Teraz wszedzie masz zakazy, nakazy i wszelkie powinności. I wszystkie mecze zaczynają wyglądać tak samo.
A mediami zachodnimi bym sie nie przejmował, one zawsze beda udowadniać wyższość zachodu nad wschodem ( &quot;nie zachodem&quot;), w każdej dziadzinie nie tylko w sporcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Kiedyś na stadionach były race i nikomu to nie przeszkadzało, była normalnie wymiana koszulek a po strzelonym golu mega radość i nikomu to nie przeszkadzało, były wyzwiska i nikomu to tez nie przeszkadzało a nawet Gullit opluł niemca Vóllera i to też nikomu nie przeszkadzało i dzięki temu były moim zdaniem dużo większe emocje. Teraz wszedzie masz zakazy, nakazy i wszelkie powinności.
Trudno się z tym nie zgodzić - durne zakazy o wnoszeniu rac na stadion ? Po co to komu, jak i tak wiadomo nie od dziś, że zawsze można wnieść. Stadion jest dla wszystkich kibiców, dla tych tzw. &quot;piknikami&quot;, jak również dla ultrasów. Boją się, że na stadionie będzie znów chmura dymu ? Przejdzie po kilku minutach, za granicą jakoś również tak się dzieje i nikt takiego wielkiego problemu z tego nie robi.
Teraz za wszelką cenę chce się wszystko kontrolować, a tego nie da się zrobić. Boniek na początku twierdził, że jest za kibicami, jednak wprowadzane coraz to nowsze zakazy mówią co innego. Ktoś zrobi rozróbę na stadionie ? Zakaz wejścia dla takiego jegomościa i koniec, monitoringi są już wszędzie, a mimo to ciężko im znaleźć sprawców - żenada.
W Belgii swego czasu była wielka afera, gdzie kibice Standardu Liege wywiesili wielki transparent z uciętą głową Stevena Defour&#39;a. Za takie coś kary jak najbardziej zasłużone.

Fanatyczni sympatycy ekipy z Liege uznali pomocnika za zdrajcę i w bulwersujący sposób wyrazili swoje niezadowolenie.

Sam Defour musiał mocno przeżyć to przykre zdarzenie, bo już w 57. minucie opuścił boisko z czerwoną kartką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom