>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2014

enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
400 metrów kobiet: Małgorzata Hołub nie zakwalifikuje się do finału @ 1,45 STS⛔

Polka ma w pierwszym półfinale bardzo mocne przeciwniczki. Wchodzą 3 najlepsze i 2 z czasami, w eliminacjach Polka 10 czas: 52,00, a to już prawie rekord życiowy Hołub (51,95). Polka nie ma szans z Ohuruogu i Terrero, te zawodniczki biegają grubo poniżej 52 sekund, co pokazały również w eliminacjach. Pyhyda i Cremer też zeszły poniżej 52 sekund w eliminacjach (51,95 i 51,98). Jest też mocna Rosjanka Ksenia Zadorina, która ma w tym sezonie Season Best: 51,69. Nieco słabiej w eliminacjach, bo tylko 52,57, ale 2 miejsce w biegu eliminacyjnym, co nie wymagało dobrego czasu. Trudno zatem będzie znaleźć się Polsce w trójce, a w drugim półfinale jest kolejne 6 zawodniczek, które są w stanie spokojnie zejść poniżej 52 sekund (Zemlyak, Bokesa, Razor, Veshkurova, Grenot i Gayot).

Dysk mężczyzn: Petano-Urbanek 2 @ 1,45 STS✅

Urbanek pewny w eliminacjach, rzucił przyzwoite 63,91. Trzy próby, wszystkie w okolicach 63 metrów lub dalej, w tym sezonie dosyć regularnie koło 64 metrów. Petano to doświadczony Hiszpan, który jednak trochę się meczył w eliminacjach, wszedł z 62,10 w 3 próbie, w tym sezonie dobre występy tylko na Płw. Iberyjskim, poza Hiszpanią i Portugalią rzadko wychodzi powyżej 63 metrów. Urbanek w tym sezonie rzuca bardzo przyzwoicie i powinien być tutaj w szóstce.

400 metrów ppł - 1 pólfinał: Kudryavtsev wygra @ 1,40 bwin ✅

49,05 w eliminacjach, zdecydowanie najlepszy rezultat, najlepszy SB i PB w tym pólfinale, Rosjanin zapowiada, że może w Zurychu biegać jeszcze szybciej. A w tym biegu nie ma sensownych rywali, wszyscy mocni kandydaci do medalu w 2 i 3 półfinale.

Dysk mężczyzn: Kanter TOP3 @ 1,55 bwin✅

Chyba najwyższy kurs, bo u innych widzę po 1,3. Wyraźnie wznosząca forma, na początku sierpnia 66,02 w Tallinie, w eliminacjach na dużym luzie 65,79 w pierwszej próbie. Kanter jest przekonany o medalu, wyraźnie przygotował formę na ME, poza tym warto dodać, że Estończyk przywozi krążki z każdej wielkiej imprezy (IO, ME, MŚ) na przestrzeni ostatnich 8 lat za wyjątkiem ME w 2010 roku, gdzie przegrał minimalnie ostatnim rzutem. Typowy zawodnik na wielkie imprezy.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
W naziemnych jeszcze jest w ofercie, dlatego nie poleciały kursy na innych zawodników. Może warto pograć w tej sytuacji na medal Chambersa 2,25 w Stsie ? Dość łatwy półfinał , powinien spokojnie zameldować się w finale a tam powalczyć o medal z Lemaitrem, Dasaolu , Saidy Ndure.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Wydaje mi się, że nawet poniżej 9,95 NIE za 1,7 to lokata, nikt nie jest w takiej formie, żeby się zbliżyć , do tego całą sesję przedpołudniową padało w Zurychu , nie wiem jak jest teraz.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Typ na piątek, ale gram już teraz, bo kursy mogą spaść:

400 metrów przez płotki: Rasmus Magi wygra @ 1,80 Bwin⛔???? oj Marek, Marek...

Typ by Marek Plawgo;). Zawierzam naszemu najlepszemu płotkarzowi ostatnich lat. Estończyk 48,54 w półfinale (co jest najlepszym czasem w tym roku w Europie, a szybciej w karierze biegał tylko Bekric, który w Zurychu wygląda przeciętnie), wcześniej bieg na ogromnym luzie w eliminacjach. Wyraźnie jest w gazie, świetna forma i prognozy zejścia przy dobrych warunkach poniżej 48,20. Jeżeli profesjonalista, który przez wiele lat uprawiał tą dyscyplinę i ma o niej największe pojęcie w Polsce i zna tych zawodników osobiście tak typuje (z dużym przekonaniem) to ja mu wierzę. Ewentualne pretensje, jeśli typ by nie wszedł proszę zgłaszać do Marka Plawgi.:]

A na czwartek:

Tyczka kobiet: Zwyciężczyni finału uzyska co najmniej 4,60: TAK @ 1,50 STS✅

Nie lubię typować tyczki kobiet, bo niektóre dziewczyny potrafią strasznie zawalić swoje występy, no ale bez przesady z tą linią. Poziom nie będzie za wysoki, bo obecnie w tyczce kobiet czołówka światowa to zawodniczki spoza Europy + Spiegelburg z Niemiec, której tu nie ma. W eliminacjach 13 zawodniczek skoczyło 4,45, sądzę że właśnie 4,60 będzie wysokością na której rozstrzygnie się walka o wygraną. Sześć zawodniczek osiągało w tym sezonie co najmniej 4,60 i to one powalczą o medale. Nawet na słabiutko obsadzonych mistrzostwach 2 lata temu trzy zawodniczki osiągnęły właśnie 4,60. Po prostu nie wyobrażam sobie zdobycia tytułu ME z wynikiem 4,55, bo to byłby kompromitujący rezultat. Odnośnie personaliów się wstrzymuję. Postawiłem przed ME na TOP3 Sidorovej, bo wygląda najrówniej w tym sezonie i jakiś sensowny i stabilny poziom prezentuje. Reszta loteria.

Oszczep kobiet: Zwyciężczyni finału uzyska co najmniej 64,00: TAK @ 1,40 STS✅

Też na takim poziomie rezultaty powyżej granicy 64 powinny być przekraczane bezproblemowo. Ja widzę dwie pewne kandydatki do przerzucenia tej odległości, czyli Spotakovą i Ratej. Czeszka w każdym starcie w tym sezonie co najmniej 64 metry, mało tego gdyby nie liczyć zawodów w Pradze z 9 czerwca, to najgorzej było na DME w Brunszwiku (65,57). Ratej też ostatnio regularnie powyżej 64 metrów, z ostatnich 6 mityngów tylko raz nie przekroczyła tej granicy. W eliminacjach obie panie rzucały blisko, ale też minimum na niskim poziomie i pierwszym rzutem obie zawodniczki przeszły. Spotakova złoto, Ratej srebro, trzecia pewnie Stahl.

Ja wziąłem najniższe linie, które wystawił STS, ale przy oszczepniczkach linie 65 (po 1,70) i 66 (po 2,15) też do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Linkiewicz w finale NIE 2,35 sts ⛔ zawiodl 1 polfinal.. 4 w swoim

Nie wiem czemu taki kurs.. 3 przechodza i 2 z czasami.

U siebie ma Rosolova, Child i Dauwens ktore w kwalach o sekunde szybsze i nie zanosi sie zeby je pokonala wiec zostaja 2 miejsca najszybszych a przeciez jest jeszcze Rudakova czy nawet Arrieta ktore byly szybsze w kwalach..
Teraz popatrzmy na 1 polfinal ktory wydaje sie bardziej wyrownany. Titimets, Barbosa przechodza a dalej znowu walka.
Polki 12 czas kwali i trudny polfinal nie napawa optymizmem..
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Theiner W. przynajmniej 2.26m w finale @ 1,80 STS✅

Polak bez problemu uzyskał 2,23 w kwalifikacjach, zatem jeśli w konkursie Polak pokona tą wysokość kolejną będzie 2,26, które Theiner również powinien skoczyć. Na przestrzeni ostatniego 1,5 miesiąca stosunkowo regularnie skakał co najmniej 2,28, w Zurychu forma jest i przy normalnych warunkach atmosferycznych 2,26 Polak powinien pokonać. Robił to wielokrotnie w tym sezonie, kwalifikacje bardzo pewne, powinno być dobrze.
Do tego jeszcze peffki na zwycięzców w postaci Bondarenki, Włodarczyk, Magiego i Schippers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
800 m panów:
Adam Kszczot wygra @5,00 Betsson✅ brawo!
Marcin Lewandowski wygra @6,50 Bwin⛔


Francuz Bosse bije na głowę całą stawkę tegorocznym rekordem-1:42:53.Tylko że na dużych imprezach na średnich dystansach biega się &quot;na miejsca&quot; a nie &quot;na czas&quot;.Ostatnie finały ME to czasy 1:47:70 Lewandowskiego w 2010 i 1:48:61 Borżakowskiego w 2012.Nawet wielki Wilson Kipketer wygrywał dla Danii złoto w 2002 roku z czasem 1:47:25!Polaków jest trzech w finale i to na pewno jest też argument przeciwko Francuzowi.Na wysokim tempie będzie dziś zależało wyłącznie Francuzowi-pozostałych siedmiu zrobi wszystko aby nie był to szybki bieg.Takie kursy myślę że warto spróbować delikatnie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Lekkoatlletyka - Mistrzostwa Europy - Kobiety - Maraton
Valeria Straneo wygra @ 2,75 Bet365 ⛔ 2 miejsce
Start 9:00

O zloty medal powinny zawalczyć przede wszystkim dwie zawodniczki: Włoszka Straneo i Portugalka Jessica Augusto.
Stawiam na Włoszkę,która jest obecną wicemistrzynią świata z Moskwy. Tam we wspaniałym stylu zdobyła srebrny medal przegrywając tylko z Edną Kiplagat. Była zdecydowanie najlepsza pośród Europejek.
W tym sezonie jeszcze nie startowała oficjalnie w maratonie,ale jej rekord życiowy 2.23,44 jest najlepszy w całej stawce.
Zagrozić może jej tylko Augusto,która w tym roku ustanowiła swój rekord życiowy 2.24,25.
Włoszka jest bardziej doświadczoną zawodniczką, potrafi doskonale się przygotować do najważniejszych zawodów. W Moskwie zdobywając srebro pokazała,że znakomicie biega pod względem taktycznym. Wyśmienicie rozkłada siły i jest w stanie przebiec cały dystans w mocnym,równym tempie.
Myślę,że to ona okaże się minimalnie lepsza. Można spróbować.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
800 m kobiet:
Joanna Jóźwik TOP 3@2,75 Uni.bet✅


Myślę,że tu też warto trochę zaryzykować i postawić na medal ślicznej Polki.W półfinale pobiegła perfekcyjnie taktycznie,a i tempo było na bardzo dobrym europejskim poziomie.Rok temu Jóźwik biegała ponad 2:02:00,a dziś prawdopodobnie złamie barierę 2:00:00.Gdyby patrzeć tylko na rekordy personalne to poza zasięgiem jest Poistogova.Ale już wczoraj Francuz pokazał ile znaczą super czasy,gdy walczy się o jak najlepsze miejsce w finale ME.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
400m ppł Kobiet
Eilidh Child wygra @ 1,44 Bet365 ✅ 1 miejsce

Start o 17:19


Brytyjka w tym sezonie jest zdecydowanie najszybsza. Rekord życiowy 54,22,w tym sezonie 54,39, podobny rekord życiowy ma Czeszka Rosolova,ale ona w tym roku biega już nieco wolniej,bo tylko 54,63. O te kilkadziesiąt setnych jest lepsza Child. W półfinale potwierdziła swoją dominację. Z najlepszym czasem awansowała do finału,a w swojej serii dosyć pewnie i na wielkim luzie pokonała Rosolovą.
Do walki o medale włączy się na pewno jeszcze Ukrainka. Jednak do złotego medalu jest tylko jedna kandydatka. Myślę,że Child potwierdzi swoją wysoką dyspozycję i spokojnie sięgnie po zwycięstwo.
Młot mężczyzn
Paweł Fajdek wygra @ 2,25 Bet365 ⛔ 2 miejsce
Start o 15:00

Faworytów jest dwóch. Polak i Węgier Pars. Obaj w tym sezonie są zdecydowanie najlepsi i pozostałych zostawili daleko w tyle. Jako jedyni w stawce finalistów w tym roku przekroczyli 80m. Obaj ustanowili rekordy życiowe i te rezultaty są niemal identyczne. Fajdek 82,37, Pars 82,49. Zadecyduje forma dnia i aktualna dyspozycja. Myślę,że Paweł jest w stanie zdobyć tytuł. Tym bardziej,że w eliminacjach pokazał się z bardzo dobrej strony. Wygrał je i na spokojnie uzyskał minimum. Natomiast Węgier niebywale się męczył. Uzyskał zaledwie 74,44 i rzucał bardzo nerwowo,gdyż do końca nie był pewien awansu.
Myślę,że Polak jest w stanie wygrać,posiada spokój i równe rzuty. Natomiast rywal już nie raz miał ogromne problemy w finałach ważnych imprez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 176

michal93

Użytkownik
Rzut młotem M + Skok wzwyż M
Typ: Paweł Fajdek Top 3 + Renaud Lavillenie win kurs ako (1.25+1.10 ) 1.38 ✅ ✅

Co tu się dużo rozpisywać to musi wejść . Paweł mistrz świata , wice lider światowych tabel w tym roku , jest głównym kandydatem do złota , W eliminacjach najlepszy wynik 77,45 m , który osiągnął w drugim rzucie , pierwszy spalił ale jak sam przyznał nie był do końca skoncentrowany podczas jego oddawania . W zasadzie walka powinna się rozegrać pomiędzy nim a Parsem . 3 miejsce dla Polaka będzie już niespodzianką , ale sprawi , że typ również wejdzie ???? , Ale Fajdek przyjeżdzając na te ME powiedział , że 2 miejsce go nie interesuje i ja mu wierze . Drugi typ zwycięstwo Lavillenie w skoku wzwyż ... multimedalista tej dyscypliny mistrz olimpijski , mistrz europy , w swoim dorobku brak mu tylko złota Mś , pechowe 2 miejsce rok temu . Nazwałbym ten kupon lokatą ponieważ pograłem naprawdę mocno , W innych bukach niższe kursy dlatego polecam grać w Uni
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Trójskok kobiet: Koneva E.-Gumenyuk I. 1 @ 1,30 betcity✅

Dla mnie lokatka. Koneva powinna tu spokojnie wygrać, jedyna która może jej zagrozić to Ukrainka Saladuha. Koneva regularnie w tym sezonie powyżej 14,50, Gumenyuk najdalej 14,35, jej rekord życiowy wynosi 14,58, ale nawet tą odległość Koneva powinna pokonać z dużą łatwością. Wygrana Konevej po 1,60-1,70.

+polecane już tu medal Jóźwik i wygrana Child
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Drugi typ zwycięstwo Lavillenie w skoku wzwyż ... multimedalista tej dyscypliny mistrz olimpijski , mistrz europy , w swoim dorobku brak mu tylko złota Mś , pechowe 2 miejsce rok temu . Nazwałbym ten kupon lokatą ponieważ pograłem naprawdę mocno , W innych bukach niższe kursy dlatego polecam grać w Uni
No jednak odradzałbym lokaty @ 1.10 w tyczce, gdzie warunki pogodowe mogą zepsuć konkurs tak jak wczorajszy wzwyż. Już nie raz, deszczyk, wiatr czynił cuda...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
skok wzwyż kobiet:
Ruth Beitia wygra @4,25 Betclic✅


Ja dalej w poszukiwaniu wysokich kursów.Nie rozumiem takiego wielkiego faworyzowania Rosjanki Kucziny,gdy walka o medale rozegra się między kilkoma zawodniczkami i być może zadecyduje ilość nieudanych prób a nie sama wysokość.Hiszpanka rocznik 79&#39;,Rosjanka 93&#39;.Kto bardziej doświadczony i utytułowany widać od razu.Kuczina ma jeden sukces wśród seniorów na razie-złoto MŚ na hali w Sopocie(razem z naszą Lićwinko skoczyły po 2,00).Beitia skoczyła wtedy też 2 metry,ale za drugim podejściem i dlatego zajęła 3.miejsce.Dziś może być równie zaciety konkurs.Na razie świeci słońce,ale też nie wiadomo jakie będą warunki po 15.A wtedy 1,85 na młodą Rosjankę staje się jeszcze bardziej bezsensownym betem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ja na dzisiaj proponuję dubelka z betcity:
Beitia TOP3 po 1,53✅, ale tu już levy42 coś napisał, więc nie będę się powtarzał
+
Ruuskanen TOP3 po 1,9 w oszczepie✅

U innych buków widzę ten kurs w granicach 1,4. Zdecydowanie najlepszy wynik Fina spośród całej stawki w eliminacjach (83,76). Zawodnicy mają problemy z dostosowaniem się do nawierzchni na stadionie w Zurychu, stąd pewnie słabsze rezultaty w eliminacjach. Ruuskanen wręcz przeciwnie opowiada o dobrym, twardym podłożu, które wybitnie mu odpowiada. Ruuskanen przyjeżdża tu z szóstym wynikiem, ale chyba jako jeden z nielicznych jest obecnie w formie pozwalającej na rzuty w okolicach 85 metrów. Oszczepnicy na dużych imprezach w ostatnich latach nie powalają poziomem, więc taka odległość spokojnie starczy na podium. Poza tym na tych ME widać tendencję: dobrze spisujesz się w eliminacjach, będziesz w czołówce w finale. Na to liczę u oszczepników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 3000m z przeszkodami - Kobiety
Sandra Eriksson wygra @ 2,50 Bet365 ⛔

Start biegu o 16:08. W tej rywalizacji mamy dwie zdecydowane faworytki do złotego medalu. Są nimi właśnie 29-letnia Szwedka Fougberg i 25-letnia Finka Sandra Eriksson.
Obie w tym sezonie biegają zdecydowanie najszybciej i obie w tym roku ustanowiły swój rekord życiowy. Miało to miejsce na tym samym mitingu w Glasgow. Wtedy Fougberg pobiegła 9.23,96 , natomiast Eriksson 9.24.70.
Inne zawodniczki powinny stoczyć walkę o brązowy medal,gdyż ich wyniki z tego sezonu są zdecydowanie słabsze i wszystkie w tym sezonie nie złamały bariery 9min ,30sek.
Minimalnym faworytem bukmacherów jest Fougberg,ale według mnie spore szanse na złoto ma młodsza Eriksson. Szwedka woli biegi,które od początku do końca są prowadzone w równym,mocnym tempie i po jakimś czasie może sama zacząć dyktować własne tempo,aby pozbyć się rywalek przed ostatnimi metrami. Jednak odczepić Eriksson nie będzie łatwo i ta sztuka raczej jej się nie uda. Zatem jest bardzo prawdopodobny pojedynek na finiszu między dwoma faworytkami. To właśnie w takiej końcówce upatruje szansy dla Sandry Eriksson. Ona wydaję się być szybszą zawodniczką i utrzymując się przez cały dystans za plecami rywalki może wykorzystać swoją szansę na ostatniej prostej.
Dodatkowo:

Christina Schwanitz wygra kulę Kobiet @ 1,10 Bet365 ✅

Wielka Brytania wygra bieg 4x100m Mężczyzn @ 1,25 Bet365 ✅
Francja wygra bieg 4x100m Kobiet @ 1,90 Bet365 ⛔
 
Do góry Bottom