>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Co myślicie o Culsonie na 400m przez płotki?
Jutro finał... Myślę, że warto postawic na niego. W eliminacjach sprawiał najlepsze wrażenie. Do formy widac, że poworócił wielki mistrz Felix Sanchez ale na Culsona to za mało jak dla mnie...
Kurs oscyluje w granicach 2
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ma ktos filmik z polfinalow 400 plotkow mezczyzn... ? Niestety ominalem to a bez tego nie ma co typowac.. Culson zwolnil przed meta ?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja bym się tutaj nie doszukiwał niczego.Finisz daleki od ideału ,ale praktycznie od wirażu przed ostatnią setką czuł ,że jego udział w finale jest niezagrożony.
Jutro pójdzie na maksa.Medal dla niego to prawie pewna lokata.Ale czy będzie złoto?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Być może Rosjanka miała jakiś uraz albo ,źle się czuła i do ostatniej chwili ważyły się losy czy wystartuje?
Na około 60 m przed metą praktycznie stanęła.
Zeźliłem się trochę ,ale już mi przeszło.
Taaa.. miała uraz ale głowy.. Postanowiła pobiec na 200m, tylko problem w tym, że meta była na 400 metrach.. Zupełnie nie rozumiem tej taktyki. Zmian kursów h2h Rosjanki i Brytyjki nie śledziłem, ale pewnie nie miało to związku z jakimiś ukrytymi urazami, tylko po prostu z faktem, że tak się złożyło, że obrończyni tytułu jest Brytyjką, cały stadion za nią kibicował, więc jasne było że zepnie poślady i zrobi dobry wynik i zrobiła. Ale i tak myślę, że gdyby ktoś Rosjance nie odłączył mózgu to może by nie wygrała, ale na pewno medal by miała, może nawet srebrny... No ale jest ja jest ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
zakończyły się kwalifikacje w pchnięciu kulą kobiet. Kilka niezłych zawodniczek już odpadło: Kleinert, Camarena. O złoto powalczą Adams i Ostapczuk. Obie łatwo zakwalifikowały się do finału. Faworytką pozostaje Nowozelandka, która powinna bez problemów pokonać Białorusinkę. O brąz walkę stoczą Rosjanka Kołodko, Chinki Gong i Li Ling i druga z Białorusinek Natalia Mikhnevich. Stawiam bez zawahania na Adams
Pchnięcie kulą kobiet - zdobędzie złoty medal: Valerie Adams - 1,45 - Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 1

kub222

Użytkownik
Też oglądałem kwalifikacje rzutu młotem i potwierdzam Valerie Adams powinna wygrać rzucała daleka i ze straszną lekkością. Nie widzę tu konkurentki dla niej no chyba że ta Ostapczuk coś rzuci ciekawego.To samo obstawiam tylko że w STS tylko na wygraną Nowozelandki jest kurs 1.75
Pchnięcie kulą kobiet - zdobędzie złoty medal: Valerie Adams - 1,75 - STS
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Skok o tyczce Kobiety Kto zdobędzie Złoty Medal? Typ: Jelena Isinbajeva Kurs: 1.571 @ Pinnacle

Specjalnie odkrywczy nie będę typując Carycę Tyczki jako zdobywczynię złotego medalu w dzisiejszych zawodach. Rosjanko jako jedyna w stawce jest w stanie pokonać granicę 5 metrów (inna sprawa, iż wątpię by w dzisiaj trzeba była skakać aż tak wysoko by stanąć na najwyższym stopniu podium). Głównymi rywalkami dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej będą Niemka Silke Spiegelburg oraz Amerykanka Jennifer Suhr. Nasza zachodnia sąsiadka niecały miesiąc temu w Monaco skoczyła 4.82 (ustanowiła przy okazji rekord Niemiec) i jeżeli będzie w stanie powtórzyć ten wynik, to tak naprawdę tylko ona będzie w stanie zmusić do większego wysiłku Isinbajevą. Dla porównania Amerykanka w czerwcu w próbie przedolimpijskiej i zarazem mistrzostwach Stanów Zjednoczynych skoczyła 4.55.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Skok o tyczce Kobiety Kto zdobędzie Złoty Medal? Typ: Jelena Isinbajeva Kurs: 1.571 @ Pinnacle

Specjalnie odkrywczy nie będę typując Carycę Tyczki jako zdobywczynię złotego medalu w dzisiejszych zawodach. Rosjanko jako jedyna w stawce jest w stanie pokonać granicę 5 metrów (inna sprawa, iż wątpię by w dzisiaj trzeba była skakać aż tak wysoko by stanąć na najwyższym stopniu podium). Głównymi rywalkami dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej będą Niemka Silke Spiegelburg oraz Amerykanka Jennifer Suhr. Nasza zachodnia sąsiadka niecały miesiąc temu w Monaco skoczyła 4.82 (ustanowiła przy okazji rekord Niemiec) i jeżeli będzie w stanie powtórzyć ten wynik, to tak naprawdę tylko ona będzie w stanie zmusić do większego wysiłku Isinbajevą. Dla porównania Amerykanka w czerwcu w próbie przedolimpijskiej i zarazem mistrzostwach Stanów Zjednoczynych skoczyła 4.55.
Nie bardzo się z tym zgodzę ja zagrałem zapobiegawczo Suhr w 3 ale przewiduje ze Ona wygra ten konkurs Niemka powinna być 2 Silke Spiegelburg
Rosjanka dopiero 3 w eliminacjach Silva i Suhr pokonały wysokość 4,55 bez problemu Rosjanka dopiero w 2 podejściu no i ja mam inne dane Rosjanka w tym roku pokonała wysokość 4,75

Sotteville-lès-Rouen 10/07/2012zaś Suhr 4,83
Champaign, IL 07/07/2012
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Obejrzałem na spokojnie jeszcze raz biegi półfinałowe Culsona oraz Sancheza i.... zmieniam nastawienie. Sanchez wbrew temu co napisałem wcześniej wyrasta na faworyta w moich oczach. Miał czas o 0.19s lepszy od swojego najwiekszęgo rywala, a na dodatek wcześniej zwolnił.

Sanchez win, Unibet, kurs 2.35 ✅
Powodzienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
finał 400 m M
Gordon Lalonde - Brown Christopher 1 1,7✅
po obejrzeniu półfinałów wydaje się że Brown pobiegł do końca mocno
z kolei reprezentant Trynidadu końcówkę pobiegł na luzie a i tak czas lepszy o 0,09 s
finał 400 m ppł. M
SANCHEZ Felix miejsce 1-2 1,75✅ miejsce 1-3 1,42✅
na mnie zrobił największe wrażenie technicznie najlepszy na ostatnich 20m pełen relaks, ma dwóch rywali Culsona i Taylora, uważam że w finale poprawi czas o pół sekundy
bukmacher Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 21

tlenekk

Użytkownik
Rzut kulą Pań :
Zdobędzie złoty medal: Valerie Adams Typ : NIE 2,20 Unibet ✅

Na światowych listach zdecydowanie prowadzi Nadzeya Ostapchuk , trzy najlepsze wyniki w tym roku należą do Niej ( 21.58 , 21.39 , 21.13 ) . Najlepszy wynik uzyskała 20 dni temu więc widać że forma na Igrzyska jest . Valerie w tym sezonie rzuca słabiej niż reprezentantka Białorusi , jej najlepszy wynik to 21.11 , 21.03 + sporo rzutów 20 z groszem . Kwalifikacje to niby nic ale wygranie ich przez Nadzieje może ją tylko wzmocnić psychicznie . Podsumowując Valerie pewnie rzuci ponad 21 max 21.20 no ale co to dla Białorusinki ? Pestka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 178

becks-59091

Użytkownik
tlenekk - było to już chyba i w tym temacie kilka razy wałkowane.
Zapoznaj się proszę na początek gdzie te &#39;wyniki&#39; uzyskała Ostapchuk, później wyciągnij wnioski i możesz liczyć na tą pestkę ;)
Wyciągnięcie odpowiednich wniosków nie powinno być ciężkie, jeśli nie to proszę przejrzyj wpisy i na pewno znajdziesz wszystko co jest na ten temat do ogarnięcia.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Pchnięcie kulą, kobiety - wynik zwyciężczyni 20.80m albo więcej 1.60 Bwin
Tak musi być, chociaż wynik fantastyczny. 19,58 - Rekord Polski kobiet raczej nie dałby nawet medalu!
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pchnięcie kulą - kobiety
Kto wywalczy złoty medal?
Typ: Valerie Adams (NZL) @ 1.75 Bwin ⛔ Nadzeya Ostapchuk (BLR)

Pchnięcie kulą, kobiety - wynik zwyciężczyni
Typ: 20.80 metres or more @ 1.60 Bwin ✅ 20.80 metres or more (21.36) Było dzisiaj trochę zamieszania z Nowozelandką: najpierw była na liście startowej, potem z niej zniknęła, tuż przed kwalifikacjami się znowu pojawiła.. Pewnie to jakaś pomyłka organizatorów, różne bywają przecież powody wycofania się z zawodów... Ale sama Adams wydawała się nic sobie z tego nie robić i już w pierwszej próbie z ogromnym zapasem (20.40) zaliczyła odległość kwalifikacyjną. Mimo wszystko małe wątpliwości pozostają, tym bardziej, że jej największa rywalka Białorusinka Nadieżda Ostapczuk pchnęła kulę prawie 40 cm dalej (20.76). Widać po niej, że przygotowała dobrą formę na Londyn i będzie trudnym orzechem do zgryzienia dla mistrzyni z Antypodów. Problem w tym, że walka o tytuł rozegra się zapewne na odległościach około 21 metrów, a w tych rejonach Adams jednak częściej się porusza od Białorusinki. Zapowiada się ciekawy i wyrównany pojedynek, bardzo dobra forma i wzajemna rywalizacja obu pań o najwyższy laur powinna sprawić, że zobaczymy dzisiaj dalekie próby, a już na pewno dalsze niż 20,80 jaką to odległość zaproponowano w drugim typie na ten konkurs.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Piotr Małachowski: pasowałby mi złoty medal gdzieś jeszcze dodał, że nie musiał się strać bo to mu wystarczyło.
Nie lubię go za jego zarozumiałość Prawie pewniak na medal, a w eliminacjach nie mógł
w trzech rzutach pokonać magicznego 65 metrów i w ostateczności miał 7 wynik
1 Daje Harting Niemcy
Małachowski

nie zdobędzie medalu
2.05
 
Do góry Bottom