>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj mój typ siadł więc dziś biorę kolejny pod lupę ???? Rosja - Turcja dużo pisał nie będę bo zaraz mecz ???? Gospodarze średnio na ostatnie 5 spotkań wykonywali po 5 rożnych a Goście 6 Więc moja linia 9,5 powinna wejść gładko ;)
Rosja - Turcja
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.0
Typ poboczny: Turcja wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Polska-Wlochy
Zolta kartka dla Goralskiego
Kurs 3.25 w calorocznym(dzieki &quot;OszO&quot;za cynk o bet365)
Kolo lubi nadrobic wzrost i warunki fizyczne walecznoscia i lubi grac hokejowo.
W tym roku zaliczyl lacznie klub i reprezentacja 12 kartek.
Z Wlochami zawsze jest brudny futbol,ktorzy oni sami wymyslili.ktos mu nastapi na noge i bedzie piana z ust.
No gosciu lubi sobie z lokcia zagrac nie ukrywam.
Polecam.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Polska vs Włochy
Włosi w kryzysie, ale dzisiaj mają idealną szansę, by się przełamać. Wuja znowu namieszał w składzie, więc pewnie pojawią się błędy i wyjdzie brak zgrania, nie wspominając już o oddaniu piłki rywalowi i wycofaniu się do tyłu. Makarony mimo nie najlepszej dyspozycji potrafią przycisnąć. Ciekawe jak będzie ze skutecznością. Biorąc wszystko pod uwagę idę w rożne Włochów. W pierwszym spotkaniu z Polską mieli 7, z Portugalią 11, a z Ukrainą 15.
Włochy over 5,5rr @1,75 Totolotek✅
Włochy over 6,5rr @2,3 Totolotek✅
Polska - Włochy over 12,5rr @2,85 Totolotek⛔
E: Włosi uzyskali 8 rożnych, Polska 1.
 
O 133

oszo

Użytkownik
Bet
Polska-Wlochy
Zolta kartka dla Goralskiego
Nie znam buka ,ktory to oferuje ale chetnie bym dal.Kurs powinien sie wachac ok 3 tak jak dla Glika w totomix.
Kolo lubi nadrobic wzrost i warunki fizyczne walecznoscia i lubi grac hokejowo.
W tym roku zaliczyl lacznie klub i reprezentacja 12 kartek.
Z Wlochami zawsze jest brudny futbol,ktorzy oni sami wymyslili.ktos mu nastapi na noge i bedzie piana z ust.
No gosciu lubi sobie z lokcia zagrac nie ukrywam.
Polecam.
Bet365 daje 3.25 i uważam to za dobra opcje , do dubla z różnymi . Dzieki
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Polska - Włochy 0:1 (1-8 RR)
#55 powyżej 10,5 RR, @1,86 Unibet, 5j ⛔
#56 powyżej 11,5 RR, @2,43 Unibet, 4j ⛔
#57 powyżej 12,5 RR, @3,05 Unibet, 3j ⛔
#58 obie strzelą, @1,98 1xbet, 7j ⛔
Myślałem jeszcze nad betem na kartki lub faule, jest to mecz o być albo nie w dywizji A, więc walki nie powinno zabraknąć, ale już dzisiaj przejechałem się na takim myśleniu w meczu Rumuni z Serbią, więc zostałem przy cornerach, które wczoraj dały zarobić, wiadomo, że wszystko zalezy jak się mecz ułoży, scenariusz mam podobny do wczorajszego, czyli Polska strzela pierwsza, a Włosi &quot;gonią wynik&quot; i nabijają rożne, a jak będzie przekonamy się już za niecałe 2h, ostatni typ taki lekko patriotyczny, ale BTS siedział mi w głowie od początku, uważam, że na tą jedną bramkę na pewno nas stać, a Italia też raczej z zerem nie wyjedzie z Polski. Szukałem jeszcze betu na kartkę dla Góralskiego, wydaje mi się, że jest na to duża szansa, ale nigdzie takowej nie znalazłem, chyba buki myślą podobnie i nie wystawili w ogóle oferty na kartkę dla Jacka.
Niestety bilans musi wyjść na zero, wczoraj super dzień to dziś niestety nie weszło nic, Włosi swoje zrobili,nasi zawiedli na całej linii.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Zapamiętajcie co powiedział po meczu Grosicki, bo to jest więcej warte niż 20 stron jakichkolwiek wywodów o taktyce, personaliach i innych naszych subiektywnych opini. Jest blokada, jest niepewność i na teraz problem jest niezałatwiony. Wierzy że to w końcu zejdzie i nadejdzie lepszy czas bo wie że jest potencjał. I tak właśnie prędzej czy później będzie bo cykliczność rządzi sportem i nie tylko sportem. My jako inwestujący dostaliśmy super wskazówkę.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Bet

Bet365 daje 3.25 i uważam to za dobra opcje , do dubla z różnymi . Dzieki
Ten Goralski to nie zlapal tej kartki,bo nie mial nawet jak uderzyc przeciwnika,nie nadazal biec za szybkimi Wlochami.Tak szybkich Wlochow nikt u nas sie nie spodziewal.
Wynik 0-5 powinien oddac przebieg gry.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj typ na rożne znów siadł ???? zobaczymy czy dziś też się uda. Dziś interesuję mnie spotkanie:
Islandia - Szwajcaria. Co do rzutów rożnych do drużyna Gospodarzy na 5 ostatnich spotkań wykonywała ich średnio 6,2 i taką samą średnią rzutów rożnych mają też Goście. Uważam, że obie drużyny wykonają po 4-5 rożnych z przewagą w ilości Szwajcarów.
Moja propozycja:
Typ: + 8,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60 ✅
Typ poboczny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Hiszpania - Anglia 2:3 (12-0 RR!)
#59 Anglia powyżej 3,5 RR, @2,07 Unibet, 8j ⛔
#60 Anglia więcej rożnych, @5,1 1xbet, 4j ⛔ meczu nie oglądałem, bo byłem w pracy, ale jak spojrzałem na statystyki to już w 30 min byłem pewien, że typy nie siądą, a jak podwyższyli przed przerwą na 3:0 to zabili oba bety na amen.
Potencjał obu ekip w ofensywie ogromny, a mimo to jeśli spojrzymy na statystyki rzutów rożnych to są to zespoły dość underowe, w Ligę Narodów lepiej weszła drużyna Hiszpanii, która po nieudanym Mundialu odzyskuje blask, dotychczas wygrała oba mecze w delegacji z dzisiejszym rywalem 1:2 oraz u siebie z Chorwacją aż 6:0, w międzyczasie towarzysko pokonała Walię 4:1, natomiast Anglicy, jak już wspomniałem przegrali u siebie z Hiszpanami i bezbramkowo zremisowali z ekipą Chorwacji, a w meczu towarzyskim skromnie wygrali 1:0 ze Szwajcarami, sytuacja w grupie jest taka, że wygra ją na 99,9% Hiszpania, a Anglia z Chorwacją będą walczyć o pozostanie w dywizji A, dlatego z tego względu, że to Anglicy muszą dzisiaj się bardziej starać idę w rzuty rożne z ich strony, na ostatnie 5 spotkań tylko raz nie pokryli linii over 3,5 RR, kurs jest zachecający, więc pobieram, drugi typ jest niejako konsekwencją pierwszego oraz przedstawionej sytuacji w grupie, uważam, że jest duża szansa na wiecej rożnych ze strony Wyspiarzy, w pierwszym spotkaniu miedzy nimi wynik w rzutach rożnych był 4-1 na korzyść dzisiejszych gości, dzisiaj myślę, że jeszcze bardziej będzie im zależało, więc trochę cornerów powinni nabić.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Trzeba w ogóle zacząć od tego, że Brzęczek to nie jest odpowiednia osoba na bycie selekcjonerem reprezentacji. Co ten chłop osiągnął, czym zasłużył na bycie w tym miejscu? Niczym. Boniek wziął swojego wafla i teraz jedynie można pisać i domyślać kiedy lub czy w ogóle zostanie zwolniony. Boniek zwalniając go przyzna się do błędu, a wąsacz raczej nie jest tym typem, więc zwolnienia nie ma co się spodziewać. Będą go trzymać do samego końca przy czym przy każdej kompromitacji będą leciały formułki, że „dopiero co objął reprezentacje, potrzeba czasu, oni w niego wierzą, ma pełne poparcie, blablabla”. Wchodzi do szatni to piłkarze widzą zwykłego przeciętniaka bez jakiejkolwiek charyzmy. Czego mogą się od niego nauczyć, w jaki sposób ma podnieść lub poprawić reprezentacje, jak jego największe osiągniecie to po prostu bycie paziem Bońka. Wczoraj jak nie szło to powinien zawołać jednego, drugiego powiedzieć im na ucho co poprawić, jak zacząć grać, a on co robił? Stał przy linii i klaskał jak klaun. Po meczu Lewy wprost powiedział, że ta taktyka jest do dupy i lepiej czują się grając inną formacją, to już pokazuje, że ten trener nie ma żadnej charyzmy i jaj i zawodnicy wchodzą mu na łeb, a tak być nie powinno. Do tego te jego wybory zawodników, którymi chyba na siłę próbuje pokazać, że to on „tutaj rządzi”. Z Brzęczkiem żadnych wyników nie będzie, a o wejście do jakiegoś większego turnieju to już można sobie pomarzyć. No chyba że przeciwnicy graliby jak wczoraj Włosi, gdzie spokojnie powinni wbić piątkę, a mało co przez głupotę nie stracili punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Wczoraj ktos dobrze powiedzial. Gdyby Wlosi mieli typowego napadziora czyli tzw 9-tke jak np. K.Piatek to bysmy przegrali z 6-0. Im brakowalo wykonczenia. Dodatkowo Kowalczyk mowil ze juz dawno nie widzial Wlochow ktorzy by mieli 75% posiadania pilki przez wiekszosc spotkania. Bo rzeczywiscie gralismy jak Wisla Plock a nie repra.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
To odnośnie wczorajszego meczu. Graliśmy nie z byle ogórkami tylko z ekipą Włoch, która nas przewyższyła w każdym aspekcie gry. W pierwszej połowie nasi piłkarze zaledwie asystowali gościom, ale równie dobrze zamiast nich można by postawić pachołki i na jedno by wyszło. Nie potrafiliśmy nic stworzyć z przodu. Część odpowiedzialności spoczywa na piłkarzach, ale zdecydowanie więcej przypiszę naszemu selekcjonerowi. Już jak zobaczyłem skład, to chyba dotarło do mnie, że Brzęczek kompletnie nie ma pomysłu na tę kadrę. Zmiana aż 6 zawodników? (nie wspominając o eksperymentalnym ustawieniu). W tym obrońców, gdzie właśnie linia defensywna powinna być monolitem, a nie co mecz inne zestawienie. Niestety, albo stety, wielu zobaczyło, że jednak trener jest ważnym ogniwem. Jak dzisiaj rano żartowano w radiu: Czego nam wczoraj zabrakło? Trenera ... Moim zdaniem idealne podsumowanie.
PS
Jakby Brzęczek otwarcie mówił, że kombinuje i szuka rozwiązań, to nie byłoby tematu. Natomiast wszyscy zarzekali się, że najważniejsze jest wygrać. Ale trudno, może akurat nauczy się na swoich błędach i w kolejnych meczach zobaczymy poprawę?
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Facet bez charyzmy nie byłby u Wójcika kapitanem.
No, ja bym się jeszcze trochę dalej cofnął w czasie, ale dobra. Gołym okiem widać, że nie jest żadnym autorytetem dla zawodników i mają go za zwykłego - nazywajmy rzeczy po imieniu - leszcza. Co było kiedyś to było kiedyś. Teraz wchodzi taki gość do szatni i czym on ma tych zawodników „kupić”, jak ma cokolwiek tutaj poprawić, skoro jego największym trenerskim osiągnięciem jest bycie kumplem Bońka. Maradona też był wybitnym piłkarzem, też potrafił wszystkich kumpli z boiska postawić do pionu, bo kto by się takiej gwiazdy nie słuchał. Później zaczął się bawić w trenerkę - super, fajnie, że ktoś taki pracuje z tobą, ale jak zawodnik widzi, że bycie wybitnym piłkarzem nie znaczy bycie wybitnym trenerem, to sytuacja się trochę zmienia i już tak fajnie nie jest. Tutaj jest podobna sytuacja, tyle że z Brzęczkiem pewnie 3/4 kadry mało interesuje fakt, że był kiedyś jakimś tam piłkarzem, że był kapitanem u Wójcika, czy grał z X czy Y w jednej drużynie. Trener z niego gorzej jak średni, zawodnicy już sobie pozwalają na trochę więcej i zaczynają wchodzić mu na głowę. Nie ma co mieszać tego co było kiedyś z tym co jest teraz, bo tym co „miał” kiedyś, teraz nie nadrobi swoich braków trenerskich, a bez tego i nie będzie wyników i zawodników też nie będzie miał po swojej stronie. Nie jest rzadkim widokiem jak co chwile czyta się, że zawodnicy X drużyny grają na zwolnienie trenera. Myślisz, że w takiej sytuacji zawodników interesuje czy taki trener był kiedyś dobrym piłkarzem czy hasał gdzieś tam z opaską? Nie.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj kolejny typ z Ligi Narodów na plus ???? Dziś pod lupę biorę kolejne spotkanie.
Francja - Niemcy. Francuzi wygrywając ten mecz mają pewne 1 miejsce w tabeli za to Niemcy będą chcieli przełamać swoją formę więc liczę na ciekawy mecz. Co do rzutów rożnych Gospodarz w 5 ostatnich spotkaniach wykonali ich średnio tylko 3.6 więc nie jest specjalistami, za to Goście to maszynka do rożnych na 5 meczy średnio wykonywali 9.2. Więc moją linie prawie sami Niemcy robią spojrzałem dodatkowo na 3 ostatnie bezpośrednie spotkania we wszystkich moja linia została przekroczona więc liczę też i dziś na to ????
Moje propozycje:
Francja - Niemcy
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.90 ✅
Typ poboczny: + 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.38 ✅
Typ poboczny: Niemcy + 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.63 ✅
Typ poboczny: Niemcy wykonają więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.06 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie jest rzadkim widokiem jak co chwile czyta się, że zawodnicy X drużyny grają na zwolnienie trenera. Myślisz, że w takiej sytuacji zawodników interesuje czy taki trener był kiedyś dobrym piłkarzem czy hasał gdzieś tam z opaską? Nie.
Tyle, że to powinni być piłkarze automatycznie skreśleni z gry w reprezentacji, skoro ktoś miałby grać na zwolnienie trenera.

Co do pomysłu Brzęczka w ustawieniu na ostatnie mecze to ja jestem w stanie zrozumieć jego decyzje. Oprócz coraz starszych Błaszczykowskiego i Grosickiego nie mamy skrzydłowych na poziomie międzynarodowym. W środku natomiast jest kilku piłkarzy grających za granicą na niezłym poziomie: Krychowiak, Zieliński, Linetty, Klich. Do tego dochodzi wybór wśród napastników. Granie jak do tej pory powoduje, że albo gramy dwoma napastnikami, Zielińskim i defensywnym pomocnikiem (moim zdaniem zbyt ryzykownie na mecze z lepszymi drużynami), albo dwoma defensywnymi i tylko jednym napastnikiem. Ciężko optymalnie wykorzystać te zasoby, które są. Dlatego pewnie decyzja o przejściu ustawienia na grę bez skrzydeł. To się nie udało, co sam Brzęczek potwierdził, bo nasi piłkarze nie potrafią po pierwsze utrzymać się przy piłce, co tu jest kluczem. Po drugie jest problem z asekuracją bocznych sektorów boiska w defensywie (co przy fatalnej lewej stronie obrony wykorzystywali rywale). Do tego problemy w obronie ale Glik bez formy, dziura po lewej i niepewny Bednarek. Patrząc na same wyniki czyli 1-1 i 0-1 z Włochami, 2-3 z Portugalią to i tak są one są o wiele lepsze niż gra.
Wrócimy teraz pewnie do lubianego i ogranego sposobu ze skrzydłowymi. Pewnie gra się poprawi tylko pytanie, czy w perspektywie EURO2020 mamy do tego ustawienia skrzydłowych, czy ich znajdziemy? Moim zdaniem Brzęczek chciał zrobić krok do przodu i znaleźć ustawienie do gry na kilka lat z tymi piłkarzami którzy są ale zderzył się ze ścianą umiejętności, a raczej ich braku.
Ostatnie, może najważniejsze. Nie rozumiem też oczekiwań, że będziemy wygrywać z drużynami ze światowego topu (Włochy mimo że z problemami to jednak potencjał mają na poziomie nieosiągalnym dla nas). Wszyscy chyba zapomnieli o mundialu. Ile my w ostatnich latach razy potrafiliśmy wygrać z ekipą z europejskiej czołówki? Z Niemcami, wcześniej też się zdarzały pojedyncze mecze jak z Portugalią itp. Zejdźmy na ziemię, a może raczej na nasz poziom średniaków europejskich.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: Niemcy over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.43 ✅
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Niemcy w trudnej sytuacji w grupie. Mocno skomplikowali sobie sytuacje ta porazka z Holendrami i w tym momencie zajmuja ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem 1 pkt. Mizeria totalna ale za to robia to co ja lubie najbardziej czyli duze posiadanie pilki i masa dosrodkowan w pole karne, ktore konczy sie w kazdym meczu ogromna liczba rzutow roznych. Francja zapewne w swoim stylu skupi sie na obronie i odda pilke rywalom i to Niemcy beda tutaj odpowiedzialni za kreowanie akcji ofensywnych. Francja zajmuje pozycje lidera z 4 pkt i oni remis w tym meczu pewnie w ciemno by wzieli przed tym meczem. Niemcy z nozem na gardle musza powalczyc tutaj o komplet punktow ale zadanie bedzie bardzo trudne. Faworytem wg bukow jest Francja i wg mnie slusznie dlatego overek roznych z checia biore bo Niemcy tradycyjnie pewnie beda meczyc bule i wrzucac pierdyliard razy pilke w pole karne co skutkowac bedzie rzutami roznymi. U siebie z Francja wykrecili 10 korkow zas kilka dni temu z Holandia mieli ich az 12. Typ moze zabic jedynie szybka bramka Niemcow i wyjscie na prowadzenie ale przy ich ostatniej dyspozycji nie przewiduje tego. Linia przy tym kursie moim zdaniem zle wycieta i zanizona o co najmniej jeden rozny. Wczoraj kursy otwierajace oscylowaly w okolicy 1.90 za over 4.5 roznych Niemcow ale niestety czekalem na innych bukow i przegapilem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Narodów UEFA, Liga A, Francja - Niemcy 2:1 (5-8 RR)
#61 Niemcy powyżej 5,5 RR, @2,43 Unibet, 6j ✅
#62 powyżej 10,5 RR, @2,12 Unibet, 6j ✅
#63 powyżej 11,5 RR, @2,85 Unibet, 5j ✅
#64
powyżej 12,5 RR, @4,25 Unibet, 4j ✅
#65 powyżej 13,5 RR, @6,4 1xbet, 3j ⛔
#66
powyżej 14,5 RR, @9,6 1xbet, 2j ⛔
Niemcy to chyba ostatnio najbardziej overowa drużyna jeśli chodzi o typy na rzuty rożne, w tym spotkaniu najpewniejszy wydaje się typ na powyżej 5,5 RR samych Niemiec, ale że został już podany, więc próbuję z ogólnym overem, linia dość wysoka, ale uważam, że spokojnie do wykręcenia przez obie ekipy, a głównie przez gości, jeśli Niemcy nie &quot;zabiją&quot; szybko meczu poprzez strzelenie 1-2 goli jak to wczoraj zrobiła Anglia to sami powinni nabić ok 10 cornerów, a brakujące myślę, że Francuzi nabiją. Dodatkowym atutem jest sytuacja naszych zachodnich sąsiadów w tabeli, oni praktycznie muszą wygrać to spotkanie jeśli chcą się utrzymać w najwyższej dywizji, jednak ich forma od Mundialu wciąż pozostawia wiele do życzenia, ale akurat w kwestii cornerów utrzymują wysoki poziom i mam nadzieję, że dzisiaj podtrzymają tą tendencję i &quot;oddadzą&quot; to co wczoraj zabrała Anglia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom