>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
A jak wygląda sprawa z ZZ w Młotach, tzn. czy Lee może jechać w ramach zetzetki ? Linia ustawiona w tobecie sugeruje tylko 5 startów lidera Lakeside ale może ktoś jest w 100% pewny. Proszę o info w razie czego.

Dzięki panowie ????
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
A jak wygląda sprawa z ZZ w Młotach, tzn. czy Lee może jechać w ramach zetzetki ? Linia ustawiona w tobecie sugeruje tylko 5 startów lidera Lakeside ale może ktoś jest w 100% pewny. Proszę o info w razie czego.
Jako ZZ mogą jechać wszyscy oprócz Rico, ponieważ zastępstwo stosowane jest za Piotrka Świderskiego, który w tym line upie ma 3 średnią, bo wyprzedza go jeszcze jadący jako gość Duńczyk Klindt.
1. Lee Richardsson 8.15
2. Nicolai Klindt 6.55
3. Piotr Świderski 6.12
Kusił mnie hc na Pantery, bo jest ustawiony dosyć wysoko, ale doszedłem do wniosku, że sam Troy to może być za mało, bo nie znam potencjału jadącego jako gość Magnusa Karlssona. Pograłem natomiast over punktowy zawodnika, który wydaje się jedynym mocnym punktem gości, czyli właśnie Batchelora. Linia wystawiona została bardzo wysoko, bo aż 12, więc łatwo nie będzie, ale uważam, że Australijczyka spokojnie stać na przekroczenie tego progu. Wystarczy spojrzeć na składy w jakich pojadą oba zespoły. W Lakeside brakuje przede wszystkim Świdra, Ljunga i Robsona, którzy zwykle brylowali na swoim torze. Z liderów pozostał jedynie Rico i właściwie tylko z jego pokonaniem Troy powinien mieć problemy, bo reszta przynajmniej teoretycznie jest od niego słabsza. Poza tym Peterborough stosować będzie ZZ za Nickiego, co da to kangurowi jeden dodatkowy start, więc zdobycie w 6 startach minimum 13 &quot;oczek&quot; wydaje się bardzo realne. Bez wątpienia ten sezon jest dla Batchelora najlepszy w karierze, bo praktycznie od początku świetnie jeździ w każdej lidze i rzadko przydarzają mu się wpadki. Dlatego tym bardziej liczę, że przeciwko takim rywalom da radę zrobić overa.
Troy Batchelor powyżej 12 punktów # 1,90 bet365 ⛔ (10 pkt)
Słaby występ Troya :/. Porażki z Lee były wkalkulowane, ale, żeby przegrywać z Nieminenem, Mearem czy &quot;gościem&quot; Klindtem? Fatalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Harris over 10 2,15 ⛔ wszystko szło wg scenariusza niestety wykluczenie w 15 biegu i 0. Tak jak pisałem 9+ 2 w 15 i by siadło..bet365
Harris po 6 latach w Coventry zna lepiej ten tor niz połowa zawodnikow obecnych pszczółek. Jak dla linia ustawiona za nisko przy 5 startach Bombera. Poprostu nie ma z kim tracic punktow dzisiaj.
1 wyscig - Watt goscinnie toru nie zna, Larsen o klase slabszy, Jankowski bez komentarza = 2-3 pkt Bombera
5 wyscig - znowu z Jankowskim wiec 1 pkt darmo, Pawlicki i Fisher moze ktoremus uda sie urwac 1 pkt wiec znowu 2-3 pkt Bombera
11 wyscig - tutaj na starcie 2 pkt z Jankowskim i Piotrem Pawlickim, za Kennetta ZZ wiec asekuracyjnie znowu 2-3 pkt
13 wyscig - Kennett ZZ wiec to samo co u gory, znowu Watt i Schlein. znowu 2-3 pkt
15 wyscig mysle bedzie wygladac jak 13.
tak wiec z rachunku wyniki ze w NAJGORSZYM wypadku Bomber zdobedzie 10pkt( nie liczac defektu itp... ) ale moze pokusic sie nawet o 15. Jak dla mnie kurs zachecajacy i go pobieram z mila checia. Dla porownania 1,72 w tobecie na over 10,5

Lakeside -13 1,80 bet365 ✅ daaarmo !
Tutaj krotko i na temat. Bez Nickiego i Karlssona Peterborough zostanie zniszczone. nawet Buczek nie jedzie. Poooogrom
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Harris over 10 2,15
bet365
Harris po 6 latach w Coventry zna lepiej ten tor niz połowa zawodnikow obecnych pszczółek. Jak dla linia ustawiona za nisko przy 5 startach Bombera. Poprostu nie ma z kim tracic punktow dzisiaj.
1 wyscig - Watt goscinnie toru nie zna, Larsen o klase slabszy, Jankowski bez komentarza = 2-3 pkt Bombera
5 wyscig - znowu z Jankowskim wiec 1 pkt darmo, Pawlicki i Fisher moze ktoremus uda sie urwac 1 pkt wiec znowu 2-3 pkt Bombera
11 wyscig - tutaj na starcie 2 pkt z Jankowskim i Piotrem Pawlickim, za Kennetta ZZ wiec asekuracyjnie znowu 2-3 pkt
13 wyscig - Kennett ZZ wiec to samo co u gory, znowu Watt i Schlein. znowu 2-3 pkt
15 wyscig mysle bedzie wygladac jak 13.
tak wiec z rachunku wyniki ze w NAJGORSZYM wypadku Bomber zdobedzie 10pkt( nie liczac defektu itp... ) ale moze pokusic sie nawet o 15. Jak dla mnie kurs zachecajacy i go pobieram z mila checia. Dla porownania 1,72 w tobecie na over 10,5
Większych głupot nie czytałem w tym temacie...
Harris to prawda zna ten tor świetnie ale prawdą też jest, że jego forma nie jest najwyższa i zdarza mu się wiele wpadek w ostatnim czasie.
Co prawda kto ma ciągnąć wynik jak nie Harris czy Schlein, ale to, że nie ma z kim punktów tracić dzisiaj to totalna bzdura.
Zacznijmy od tego, że ze Schlein pewnie dwa razy pojedzie, za pewne też co najmniej 2 razy przeciwko Przemkowi Pawlickiemu, a taki Watt to też nie jest kelner i z tym, że nie zna toru się również nie zgadzam ( 12 pkt w 5 startach zdobył na tym torze 25 lipca ), a znowu Larsen i Fisher nie raz potrafili zaskoczyć u siebie nawet rywalizując z najlepszymi.
Moim zdaniem jeżeli będzie over to na wielkim fuksie, ale ja obstawiam właśnie 8-10 pkt, a 10 pkt w Bet365 to wtopa chyba, że stawiasz na dokładnie 10 pkt.
 
C 0

cop

Użytkownik
Poza tym Peterborough stosować będzie ZZ za Nickiego, co da to kangurowi jeden dodatkowy start, więc zdobycie w 6 startach minimum 13 &quot;oczek&quot; wydaje się bardzo realne.
Troy będzie mógł jako Z/Z śmignąć?
Ps: Mógłby ktoś z bardziej doświadczonych wyjaśnić wszystkim jakie są zasady startów jako ZZ w Anglii? Unikniemy takich pytań jak moje i wcześniejsze ???? :grin:
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Troy będzie mógł jako Z/Z śmignąć?
Ps: Mógłby ktoś z bardziej doświadczonych wyjaśnić wszystkim jakie są zasady startów jako ZZ w Anglii? Unikniemy takich pytań jak moje i wcześniejsze ???? :grin:
Wszyscy w Peterborough mogą jechać jako ZZ, bo Nicki ma najwyższą średnią w zespole.
Generalnie w Anglii jako ZZ mogą jechać wszyscy zawodnicy, którzy mają średnią niższą od zawodnika zastępowanego plus jeden, który ma średnią wyższą o jedną pozycję od tego, za którego stosowane jest zastępstwo.
Przykładowo:
1. Nicki Pedersen 8.54
2. Troy Batchelor 7.94
3. Linus Sundstrom 6.46
4. Krzysztof Buczkowski 5.71
Gdyby ZZ było za Linusa, to jako zastępstwo za niego pojechać by mógł Troy, Buczek i inni, którzy mają jeszcze niższe średnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Harris over 10 2,15
bet365
Harris po 6 latach w Coventry zna lepiej ten tor niz połowa zawodnikow obecnych pszczółek. Jak dla linia ustawiona za nisko przy 5 startach Bombera. Poprostu nie ma z kim tracic punktow dzisiaj.
1 wyscig - Watt goscinnie toru nie zna, Larsen o klase slabszy, Jankowski bez komentarza = 2-3 pkt Bombera
5 wyscig - znowu z Jankowskim wiec 1 pkt darmo, Pawlicki i Fisher moze ktoremus uda sie urwac 1 pkt wiec znowu 2-3 pkt Bombera
11 wyscig - tutaj na starcie 2 pkt z Jankowskim i Piotrem Pawlickim, za Kennetta ZZ wiec asekuracyjnie znowu 2-3 pkt
13 wyscig - Kennett ZZ wiec to samo co u gory, znowu Watt i Schlein. znowu 2-3 pkt
15 wyscig mysle bedzie wygladac jak 13.
tak wiec z rachunku wyniki ze w NAJGORSZYM wypadku Bomber zdobedzie 10pkt( nie liczac defektu itp... ) ale moze pokusic sie nawet o 15. Jak dla mnie kurs zachecajacy i go pobieram z mila checia. Dla porownania 1,72 w tobecie na over 10,5

Lakeside -13 1,80 bet365
Tutaj krotko i na temat. Bez Nickiego i Karlssona Peterborough zostanie zniszczone. nawet Buczek nie jedzie. Poooogrom
Jesteś pewny że karlsson nie jedzie?? Bo w ofercie bet365 mozna obstawiac. To pomylka bet365?
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Za kilkanaście minut początek spotkań, także nie zdążę napisać analiz.
Powiem tylko, że zagrałem te dwa zdarzenia (betclick):

Coventry Bees (-10,5) - Belle Vue Aces 1 @ 1.80 ⛔
Lakeside Hammers (-13.5) - Peterborough Panthers 1 @ 1.80 ✅

AKO: 3.24


Moje analizy z żużla na jutro: klik
 
maui 83

maui

Użytkownik
Josh Auty nie dojechał na mecz i zwycięstwo pszczół zagrożone.... ładne jaja. A ludzie stawiali kupę kasy na ich zwycięstwo. To pokazuję po raz kolejny jak nieprzewidywalny to sport. Nie dość, że więcej zależy od sprzętu niż od zawodnika to jeszcze wiele zdarzeń losowych wchodzi w grę.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
on nawet na ten mecz nie wyjechał, BSPA odrzuciło prośbę o występ Kildemanda i pozamiatane. Przecież tam wystarczyłby byle kto żeby wozić za sobą beznadziejnych zawodników, a tak wszystkie pkt Klinga były spowodowane, że nie jechali wszyscy.. Parodia przez duże P!
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Ma ktoś informacje o składach lub o braku jakiś zawodników na dzisiejsza Elite League??
W Belle Vue Aces stosowane będzie zastępstwo zawodnika za Patricka Hougaarda, natomiast w Poole Pirates pod numerem siódmym gościnnie wystąpi Kyle Newman.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom