>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie ma z/z za Janowskiego. BSPA nie wydało zgody i w miejsce Maćka jedzie Kenny Ingalls.
Skupie się tylko na spotkaniu Rudzików, bo w Peterborough każde rozwiązanie jest możliwe.
Bez Janowskiego, ale z powracającym Steadem gospodarze skonfrontują się z przyjezdnymi Asami z Belle Vue. Jak już wyżej pisałem za MJ wystąpi Kenny Ingalls (genialne spotkanie ostatnio w Plymouth - Premier League 16pkt w 6 startach). Trzon drużyny zostaje czyli Nicolai Klindt, Hot Scott i Jesper Monberg. Na pozycjach rezerwowych Josh Grajczonek i Cory Gathercole, szczególnie ten drugi powinien odbierać punkty gościom. W razie kiepskiego występu Kenniego, rezerwowi są w stanie godnie go zastąpić i dać cenne punkty ekipie ze Swindon niezbędne do wygrania tego spotkania. Nikt nie zakłada, że może być inaczej, Belle Vue wygląda na jedną z najgorszych ekip w stawce Elite League. Rezerwy zdecydowanie na korzyść miejscowych, liderzy z minimalnym wskazaniem jednak na Belle Vue (Nicholls i Klindt przeciw Schleinowi i Harrisowi), druga linia powinna lepiej zapunktować u Rudzików (Monberg, Stead, Ingalls na Stachyre, Gjedde i Hougaarda).
Ktoś napisze, że Steady po kontuzji i przywiezie same zera...? Nie wierzę! Może nie jest sprawny na 100%, ale Stachyrę i rezerwowych spokojnie powinien pozbawić punktów.. Może i nawet błyśnie na nowo, zbliży się do osiągów z zeszłego sezonu, na pewno nie skreślałbym ambitnego Anglika. Linia handi dosyć przyjaźnie ustawiona żeby zagrać Swindon i powinno wejść jeśli nie wydarzą się podobne przypadki do wczorajszych z King&#39;s Lynn.
H2H Hougaard vs Gjedde. Krótko i na temat. Dziwi mnie, że do Patricka dopisywane jest jeszcze 1.5 punkta przed spotkaniem! Wyjazdowe spotkania Charliego to jakaś porażka, był co prawda zawodnikiem Swindon, ale to było 4 lata temu! Hougaard z reguły stanowi trzecią siłę w drużynie i nie powinno się to dziś zmienić. Buk oferuje nam jeszcze zabezpieczenie w postaci półtora punktu na korzyść Duńczyka. Nic tylko grać! Oboje powinni pojechać 4 razy (15ty bieg zarezerwowany dla Schleina i Harrisa) + fakt, że Hougaard pojedzie w dużo słabiej obsadzonym 14tym biegu. Nie ma żadnych przesłanek żeby tego nie grać ????

Swindon Robins
vs Belle Vue Aces H (0 - 6.5) @ 1.85 ⛔
Patrick Hougaard +1.5 vs Charlie Gjedde -1.5 @ 1.72 ✅
 
S 4

sledziu

Użytkownik
długo trzeba czekac na oferty sportingu ale napewno warto poczekac i postawic :smile:
narazie skupie sie na meczu
Peterborough - Birmingham
K.Buczkowski 1.5- -A.Dryml 1.5 + typ1 kurs 1.85
buczek ma dobra forme srednia w domu 1,769 całkiem niezla stac go na 10 punktow w meczu
a dryml jego srednia wyjazdowa to
1,048 ma słabsze biegi ale i tak stawiam na buczka mała stawke
czekam na 2 mecz narazie oferty brak ;/

 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dzisiejsze spotkanie Peterborough z King&#39;s Lynn odwołane (miało się odbyć o 17.30) z powodu ciągle padającego deszczu.
Natomiast odbędą się 2 inne spotkania o 20.30.
Wolverhampton Wolves vs Belle Vue Aces
Powrót Tai&#39;a i Tyrona do składu Wilków, czy okaże się wzmocnieniem? Fredka i PiKej o jeden start mniej... Jeśli młody Anglik pojedzie na poziomie do jakiego nas przyzwyczaił to spokojnie wyjdzie to na dobre gospodarzom. Goście bez Paddy&#39;ego (Patricka Hougaarda) za którego będzie stosowane z/z. Składy poniżej.
WOLVERHAMPTON: Freddie Lindgren, Ty Proctor, Ludvig Lindgren, Tai Woffinden, Peter Karlsson, Tyson Burmeister, Ricky Wells.
BELLE VUE: Chris Harris, Dawid Stachyra, Charlie Gjedde, Patrick Hougaard r/r, Rory Schlein, Craig Cook, Ricky Kling.
Coventry Bees vs Poole Pirates
Debiut Emila na własnym torze, z/z za Przemka Pawlickiego to najciekawsze wydarzenia z obozu Pszczółek. U przyjezdnych zmiana układu par, co można zauważyć na składach poniżej.
BUILDBASE BEES: Emil Sayfutdinov, Kenni Larsen, Przemek Pawlicki R/R, Ryan Fisher, Edward Kennett, Josh Auty, Richard Sweetman.
POOLE: Chris Holder, Dennis Andersson, Davey Watt, Jason Doyle, Darcy Ward, Christian Hefenbrock, Renat Gafurov.

Jeśli będzie coś ciekawego to koło 19tej podrzucę typy, przed wystawieniem oferty przez buków nie zamierzam nic pisać ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
można spróbować zagrać na Wolves z handi, 14pkt to nie jest tak dużo, dwóch zawodników w Belle Vue może uratować wynik? Harris dodatkowo nie może jechać na z/z także zapowiada się jednostronny pojedynek. Liderzy Belle Vue wydają się być słabsi od Fredki i PK. Druga linia zdecydowanie przemawia za gospodarzami i to na nich trzeba zagrać dzisiejszego dnia. Analiza krótka, bo %% biją do głowy.
Wolves vs Aces H (0-14) @ 1.72
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Harris dodatkowo nie może jechać na z/z
a to pewne na 100%, bo Hougaard ma 3 średnią w zespole, a Harris ma drugą. A w Anglii jest tak że o jeden wyżej plus słabsi mogą zastępować zawodnika.
Jeśli ktoś wie na 100% to niech napisze
Coventry Bees - Poole Pirates +6 2 @ 1,925 Sportingbet ▶
Dla mnie świetny bet. Pszczółki osłabione brakiem najlepszego zawodnika czyli Przemka Pawlickiego za którego będzie stosowane Z/Z. Wydaje mi się że mogą jechać wszyscy zawodnicy w ramach tej rezerwy bo przecież Przemo legitymuje się najwyższą średnią w zespole. Więc możliwość 6 startów będzie miała dwójka Kennett - Sajfutdinow. Podejrzewam że na tym siła ognia gospodarzy się zakończy. Nie widzę dzisiaj dobrze punktujących Larsena, Fishera, Auty czy Sweetmena. Pole zmieniło pary i wyjdzie im to na dobrze, rozdzieleni Ward i Holder i obaj mogą teraz punktować przy komplecie. Na rezerwie Renata i Haffenbrock powinni sporo punktów narobić, bo mają teoretycznie słabe biegi. Watt swoje zrobi choć na wyjazdach w tym sezonie nie błyszczy. Znowu łapie formę Andersson więc będzie dobrze.
Wilki wygrają tylko boję się o handi jokery swoje zrobią, a Schlein i Harris mogą swoje biegi wygrać za 6 punktów.
Jeśli w z/z może jechać Harris to polecam:
Harris over 9 bet365 ▶
Wystarczy aby woził same 2 a to jest spokojnie do zrobienia. PK może spokojnie pokonać bo na Fredkę jeszcze jest za słaby w Anglii.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Dawid skad to info, ze Harris ma druga srednia w zespole, a Przemek pierwsza?
Sugerujac sie strona angielskiej federacji, wychodzi na to, ze Emil nie moze jechac jako ZZ, co jeszcze bardziej upewnia mnie w typie na Poole +6.
Natomiast jesli chodzi o drugi mecz to mysle ze 13 pkt handi jest jak najbardziej do przeskoczenia przez Wilki. Troche ponad miesiac temu doszlo juz do potyczki miedzy tymi zespolami..wynik 56-36 dla Wolwerhampton. Nieobecny dzis Hougaard zdobyl w tamtym meczu 10 pkt, a nie sadze aby zawodnicy startujacy jako ZZ za niego byli w stanie zblizyc sie do tego wyniku.
Reasumujac
Poole +6 1925 sportingbet
Wolwerhampton -13 1,9 sportingbet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Harris 2.243
Schlein 2.225
???? pewne na 100%, że tylko Harris. Czytałem też na anglojęzycznym forum wypowiedzi znawców także wszystko wskazuje na to, że Rory (który na wyjazdach jeździ różnie) jedzie 6ciokrotnie. Nawet na Tobecie masz zakład Schlein -1.5 z Harrisem +1.5 co jednoznacznie wskazuje, że Australijczyk pojedzie jeden raz więcej... ????
NIE MOŻE JECHAĆ HARRIS NA Z/Z !! ????
Nie wydaje mi się, żeby Schlein i Harris mieli szansę z PK i Fredką, popatrz w program i zobacz, że praktycznie cały czas trafiają na miejscowych liderów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No to sorry za wprowadzenie w błąd z Harrisem w sumie sportowe fakty mnie w ch.. zrobiły. :razz: bo tam jest że Harris 2,237 a Schlein 2,322.
Jak możesz to podaj mi tą stronę angielską abym już więcej razy nie walił takich błędów
Co do Emila to nie wiem bo raz że może raz że nie bo nie jest jeszcze sklasyfikowanym zawodnikiem, jak nie pojedzie to dla typu jeszcze lepiej.
 
oki 270

oki

Użytkownik
http: //w w w.speedwaygb .co/elteams11.html
nie moge wklejac linkow ani wysylac PW, wiec trzeba sobie inaczej poradzic.
W lewym gornym rogu jest data ostatniej aktualizacji, wiec jesli tylko w Anglii wcghodza nowe srednie (nie wiem dokladnie co jaki czas) to odrazu jest to uwzglednione na tej stronie
http://www.speedwaygb.co/elteams11.html
speedwaygb.co/elteams11.html (oczywiscie www na poczzatku)
nie moge wklejac linkow ani wysylac PW, wiec trzeba sobie inaczej poradzic.
W lewym gornym rogu jest data ostatniej aktualizacji, wiec jesli tylko w Anglii wcghodza nowe srednie (nie wiem dokladnie co jaki czas) to odrazu jest to uwzglednione na tej stronie
edit: mecz Coventry-Poole odwolany
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Tobet szaleje z kursem, kurs handi już na 2.0 wskoczyło.. nie wiem gdzie oni widzą szansę dla Belle Vue ???? wynik 53:37 zdecydowanie w zasięgu miejscowych...:&gt;
 
oki 270

oki

Użytkownik
W cieiu ligi szwedzkiej odbedzie sie dzis Premier League Somerset-Sheffield. Moj typ na ten mecz to
Josh Auty over 6,5 ✅
1,83 skybet

Wydaje sie, ze tor Oak Tree Arena bardzo odpowiada mlodemu brytyjczykowi. W zeszlym sezonie zdobyl tu w meczu ligowym 14 pkt (2,2,6,2,2) oraz wraz z Ashwortem zwyciezyli w Mistrzostwach Par Klubowych Premier League (3x1m, 2x2m 1x3m).
Legitymuje sie on rowniez najwyzsza srednia w swoim zespole jesli chodzi o mecze wyjazdowe (niespelna 2pkt/bieg).
edit: linia zmieniona juz na 7,5 ale wciaz do gry wg mnie ⛔
wykluczenie w biegu 9. polozylo ten typ
Masters-Parker +1 ✅
1,72 bet365
Po 1. Parker w zeszlym seoznie reprezentowal barwy Somerset osiagajac najwyzsza srednia w zespole, wiec tor zna znakomicie.
Po 2. Parker powinien miec jeden start wiecej (masters nie moze jechac za Northa jako ZZ, natomiast Parker powinien pojechac w 15. biegu)
Po 3. Masters jedzie w parze z Hafenbrockiem, ktory rowniez moze mu odbierac punkty
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Dziś tylko jeden mecz w Elite League, ale za to oferta jaką wystawił SB bardzo bogata, więc trzeba by coś upolować. W szeregach gości nastąpiły pewne roszady, bo ZZ będzie stosowane nie za Mastersa a za Topinkę. Ponadto jako gość w miejsce Korneliussena pojedzie Davey Watt. Faworytem są gospodarze, którzy z pewnością będą chcieli się zrewanżować za niedawną porażkę u siebie właśnie z King&#39;s Lynn. Myślę, że spokojnie im się ta sztuka uda, bo w porównaniu do tamtego meczu dzisiaj dysponują już pełnym składem. Handicap -12 jest dość ryzykowny, więc zrezygnowałem z niego na rzecz zakładu H2H Lukas Dryml (+2,5) - Kenneth Bjerre (-2,5). Doświadczony Czech, który dotąd w ekipie Orłów startował z numeru 2, przeciwko Gwiazdom pojedzie z pozycji rezerw, co nie tylko zdecydowanie ułatwi mu zdobywanie punktów, ale i da możliwość częstszych wyjazdów na tor (max 7 jeśli będzie taka wola managera). W porównaniu do Bjerre, jako jeździec z rezerwy częściej będzie miał łatwiejszych rywali, takich jak młodszy Bjerre czy Sitera. Nie wyobrażam sobie, żeby Lukas tego nie wykorzystał, szczególnie na torze, który doskonale zna. Obok niego na rezerwie jest mało znany Fin, Timo Lahti, po którym nie spodziewam się dobrego wyniku, dzięki czemu będzie możliwość zastąpienia go w jednym czy dwóch biegach właśnie przez Drymla. Co do Kenia to mam wątpliwości odnośnie jego dyspozycji. Wczoraj kompletnie zawiódł w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Danii i ciekaw jestem czy to tylko wypadek przy pracy czy być może przejadły mu się już te nowe tłumiki, których był tak wielkim orędownikiem. Owszem, na wyspach przeważnie nie zawodził i przywoził dwucyfrówki, ale zdarzały mu się również wpadki. W poprzednim starciu w Eastbourne zdobył 11 &quot;oczek&quot;, ale jak już wspomniałem, gospodarze nie dysponowali wtedy najmocniejszy składem. Początkowo myślałem nad zagranie jego undera 11, bo uważam, że dzisiaj może tego wyniku już powtórzyć. Jednak licząc na dobrą postawę Czecha wybrałem dodatni hc.
L.Dryml v K.Bjerre - L.Dryml(+2.5) # 1,85 Sportingbet ✅ (13,5-13)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
2 spotkania EL, jedno szczególne ciekawe do grania..
Poole z Wolverhampton 20.30
Analiza będzie krótka, gdyż sesja wykańcza, ale pojawia się tu naprawdę ciekawa okazja.
Spotkanie teoretycznie najlepszej ekipy Piratów z niezwykle mocnymi Wilkami. Powrót Taia to bardzo dobra wiadomość dla przyjezdnych, potwierdził to świetnym występem w Indywidualnych Mistrzostwach Anglii. Licząc także PiKeja i Fredkę ekipa na pierwszy rzut oka wydaje się być przyzwoita. Zakładając, że Proctor dorzuci jakieś 3-4 oczka wniosek nasuwa się jeden...
Poole vs Wolves H (0-12) @ 2.0 Tobet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj dwa mecze w Anglii, faworytami gospodarze jednak handicapy bardzo dobrze na styku powystawiane i ciężko rozszyfrować jak to będzie. Skusiłem się jednak na zdobycze indywidualne zawodników i tak:
Kenneth Bjerre - Chris Harris 1 @ 1,65 Betsafe ✅ 12-9
Bjerre jest zdecydowanym liderem ekipy King&#39;s Lynn. W tym roku na wyspach spisuje się znakomicie legitymuje się 4 średnią w lidze. Szczególnie u siebie bo średnia 2,6 jest rewelacyjna. Harris za to lider Belle Vue, jednak w tym roku nie jest aż tak rewelacyjny, na wyjazdach często zdarzają mu się wpadki na co dzisiaj liczę. Dzisiaj powinien nie tylko przegrywać z Bjerre ale także z Iversenem. A i punkty podbierać może mu kolega klubowy Rory Schlein.
Darcy Ward - Peter Karlsson 1 @ 1,60 Betsafe ✅ 12-11
Darcy objawienie tego sezonu. W Elite League spisuje się wybornie. Sklasyfikowany jest na 3 miejscu jeśli chodzi o średnie poszczególnych zawodników. Na własnym torze średnia blisko 2,6, dzisiaj jedzie w parze ze średniakiem Jasonem Doylem. Więc ten punktów nie powinien mu zabierać. Karlsson na wyspach przeżywa drugą młodość, do spółki z Lindgrenem ciągną Wolverhampton. Jednak PK jest szczególnie mocny na własnym torze, na wyjazdach też mocny ale z tak silną drużyną jaką jest Poole punkty zapewne będzie gubił.

Chris Holder Over 10 @ 1,72 Bet365 ⛔ 10
:cool:
Myślę że bariera 10 punktów spokojnie do przeskoczenia przez Australijczyka. Ciężko o punkty będzie w starciach z Lindgrenem, PK oraz Woffindenem jednak jak na lidera przystało musi solidnie zapunktować. Jedzie w parze ze słabym w tym sezonie Gafurowem. Więc straty punktów na Renacie raczej nie wchodzą w grę.
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Jeszcze lepszą w/g opcję wystawia Betsafe
na Wilki +12.5 @ 1.95 jeżeli ktoś to gra ja osobiście tego nie gram.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik

Chris Holder Over 10 @ 1,72 Bet365

Myślę że bariera 10 punktów spokojnie do przeskoczenia przez Australijczyka. Ciężko o punkty będzie w starciach z Lindgrenem, PK oraz Woffindenem jednak jak na lidera przystało musi solidnie zapunktować. Jedzie w parze ze słabym w tym sezonie Gafurowem. Więc straty punktów na Renacie raczej nie wchodzą w grę.
takie male sprostowanie, na podstawie oficjalnej strony pod 2 jedzie Dennis Andersson, ale typ jak najbardziej do grania ???? Tai zmasakrowany po mistrzostwach, PK cos ostatnio beznadziejnie
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
2 spotkania EL, jedno szczególne ciekawe do grania..

Poole vs Wolves H (0-12) @ 2.0 Tobet
ja obstawiam odwrotnie, wiadomo, ze te jokery moga troche zaszkodzic, oprocz Lindgrena, PK i Taia nie ma zawodnika, ktory moze punktowac, a tak jak powyzej napisalem, PK ostatnio katastrofa, Tai po mistrzostwach zmasakrowany, jak dla mnie pewne zwyciestwo Poole
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
ja obstawiam odwrotnie, wiadomo, ze te jokery moga troche zaszkodzic, oprocz Lindgrena, PK i Taia nie ma zawodnika, ktory moze punktowac, a tak jak powyzej napisalem, PK ostatnio katastrofa, Tai po mistrzostwach zmasakrowany, jak dla mnie pewne zwyciestwo Poole
podobnie ja obstawiam -12 Poole... Fredka praktycznie tylko powinien pojechać i niewiadomo jak Tai, który niewiadomo jak z ręką i w ogóle na maxa jechać nie będzie... PK na wyjazdach różnie, ja gram Poole, które jest drużyną równiejszą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom