>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Elite League rusza jeszcze w marcu, a nie zauważyłem tematu o w mojej opinii najbardziej przewidywalnym i dochodowym rynku speedway&#39;owym. Wiele się działo przez zimę, cała masa zmian barw. Trzeba się temu przyjrzeć uważniej... Poniżej składy ekip z EL ze strony federacji brytyjskiego żużla.

Wszystkie drużyny występowały w zeszłym roku w Elite League, nie ma żadnych beniaminków. 10 na pierwszy rzut oka równorzędnych ekip stanie do walki o tytuł mistrzowski. Kilka słów na temat potencjału każdej z ekip w mojej ocenie.


BELLE VUE ACES
Ekipa Asów nie zatrzymała Bombera, a w jego miejsce występował będzie Adam Shields. Trzon drużyny pozostał - Duńczycy Gjedde i Hougaard + RooBoy będą nadal reprezentować ekipę z Manchesteru. Wzmocnieni McGowanem i Eklofem - tylko czy aby na pewno to są wzmocnienia? nie wydaje mi się. Osobiście uważam, że to jedna z najsłabszych drużyn w stawce. Walka o utrzymanie jest praktycznie nieunikniona, chyba, że ktoś wybuchnie formą.
BIRMINGHAM BRUMMIES
Powrót Ułamka na wyspy to bez wątpienia hit na wyspach. Seba ma zastąpić dramatycznie słabego w poprzednim sezonie Kaspera. Drugim liderem jest Bjarne Pedersen ściągnięty z Eastbourne w miejsce Daniela Nermarka. Przy dobrej postawie Kinga i Barkera drużyna powinna osiągnąć środek tabeli. Nie wyżej, nie niżej. Dlaczego? Obecność Tomka Piszcza i Martina Smolinskiego nie mogą optymistycznie nastrajać kibiców Niedźwiadków. Ważne jest również, że Ben Barker będzie miał obowiązki w Premier League i wtedy będzie zastępowany przez słabiutkiego Magnusa Karlssona. Wiadomo, ile Barker znaczy dla drużyny (średnio 8.2 pkt/mecz w zeszłym sezonie). Znakiem zapytania może być też dyspozycja Ułamka, który jak wiadomo nie jest takim &#39;twardym&#39; zawodnikiem.
COVENTRY BEES
W ekipie Coventry olbrzymi apetyt na mistrzowski tytuł, do którego ma ich poprowadzić trio: Harris, Kennett i Nicholls. Wspierani głównie przez Kenniego Larsena powinni być w stanie wiele spotkań przechylić na swoją stronę. Dlaczego nie wspomniałem o pozostałych jeźdźcach? Lanham, Bager czy Roynon nie gwarantują jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. W mojej ocenie ich występ będzie można uznać za udany, jeśli któryś z nich przekroczy granice 4 punktów. Skład oparty jest typowo na liderach i to od nich zależy być albo nie być ekipy Pszczółek. Niemniej jednak play-offy powinni osiągnąć bez większego problemu.
EASTBOURNE EAGLES
Tylko jeden ruch transferowy w trakcie zimy. Odejście lidera - Bjarne Pedersena. Nie ma jeszcze oficjalnych wieści, kto zajmie miejsce Duńczyka - można jednak przypuszczać, że będzie to Denis Gizatullin. Osłabienie? Na pewno, jednak wymogi KSM są bezlitosne. Niewątpliwym atutem Orłów będzie ich własny tor, który był swoistą twierdzą w ubiegłym sezonie. Tylko jeden przegrany mecz (z Gwiazdkami) to bilans niewiarygodny. Specyfika tego toru jest niesamowita. Nie radził sobie na nim nawet Emil Sajfutdinow, gdzie w pierwszych dwóch biegach nie umiał poprawnie złożyć się w łuk... Na wyjazdach nie powinno być już tak różowo + niewiadomą jest dyspozycja powracającego po kontuzji Lukasa Drymla. Wg mnie ekipa z potencjałem, ale tylko na własnym torze.
KING&#39;S LYNN STARS Przy drużynie z Lynn trzeba się na chwile zatrzymać. Wydaje mi się, że najrówniejszy skład w całej lidze, każdy z zawodników na pozycjach 1-5 może gwarantować wysokie zdobycze punktowe. Pozyskanie Janowskiego, Nermarka i Wolberta było absolutnym strzałem w dziesiątke. Nie trzeba przypominać o możliwościach Maćka czy Daniela, a Kevin potwierdził swoją klasę występując w barwach Poole jako gość w fazie play-off. Zdecydowanie jeden z głównych pretendentów do zwycięstwa. Duńczycy Iversen i Korneliussen prezentowali wyborną formę w poprzednim sezonie. Na pozycjach rezerwowych również nie ma mizerii, nr 6 Howe/Frampton - bez wątpienia nie ma się czego powstydzić, stać ich na urywanie punktów. nr 7 to Sitera z niskim KSM-em, ale w mojej ocenie z bardzo dużym potencjałem.
LAKESIDE HAMMERS
&#39;Pozbyli&#39; się bezproduktywnego Shieldsa, a w jego miejsce sprowadzili PKeja i Watta. Bardzo mocne trio, nieco słabsze niż to w Coventry, ale również stać każdego z nich na dwucyfrówki. Poza nimi bardzo mocna pozycja - szczególnie na własnym torze Robson/Nieminen (w zależności od obowiązków w PL) + nieobliczalni Mear i Nilsson. Pokuszę się o stwierdzenie, że Młoty powinny wejść do play-off, o czym będzie w dalszej części posta.
PETERBOROUGH PANTHERS
Rozśmieszyła mnie nieco decyzja włodarzy Panter - hurtowe sprowadzenie trójki zawodników prezentujących się dosyć średnio w ubiegłym sezonie w barwach Gwiazd - bracia Bjerre + Olly Allen. Uzupełnieni Linusem Sundstromem, Jesperem Monbergiem i Majkiem Jepsenem Jensenem... Co można wyprognozować? Patrząc na te nazwiska należy odnieść wrażenie, że to dosyć solidne zestawienie, ale wg mnie do play-offów to żużlowcy z Peterborough nie awansują. Spokojny środek tabeli z aspiracjami na top 4.
POOLE PIRATES
Czy Piratom z Poole uda się obronić tytuł? Miedziak za Watta wydaje się być dobrym posunięciem w mojej opinii, a Masters i Kling mogą się okazać kluczowymi nabytkami punktującymi w drugiej linii. Doskonałe nabytki + niesamowici Crispy i Darky powinni dotrzeć do finału bez większych problemów i nie ma się co rozpisywać na temat.
SWINDON ROBINS
Wymiana Nichollsa na Troya to bezapelacyjnie wydarzenie nr 1. Może do dobrej dyspozycji wrócą Hansio i Stead i wtedy Rudziki będą liczyć się w stawce? Scenariusz jak najbardziej możliwy plus nadmienić należy obecność w składzie Swindon dwóch żużlowych prospektów - Doyle z Poole i Nick Morris pozyskany z Coventry. Widzę olbrzymi potencjał i solidną drugą linie w ich osobie jeśli dobrze spasują sprzęt będą w stanie wozić po 5-6 oczek na mecz, a tyle od nich się na pewno wymaga. Kildemand pod numerem 6 również może być pozytywną niespodzianką, ale w jego przypadku nie byłbym tak hurraoptymistycznie nastawiony jak do dwójki poprzedników. Niemniej jednak ekipa Rudzików wygląda bardzo solidnie i powinni zaciekle walczyć o miejsce w fazie play-off.​

WOLVERHAMPTON WOLVES
Ostatnia z ekip najwyższej klasy rozgrywkowej w brytyjskim żużlu to Wilki, mocno osłabione odejściem Petera Karlssona. W jego miejsce w mojej ocenie nie pojawił się nikt, kto mógłby go godnie zastąpić. Nico Klindt to nie jest zawodnik takiej klasy jakim był Szwed. Dodatkowo Łukasz Sówka i Pontus Aspgren... Bez komentarza! Czy Fredka i Tai będą w stanie uratować Elite League dla Wilków? Powinno być ciężko.

Jak widzą sezon bukmacherzy ze sportingbet? Oto kursy:

Komentować ich nie będę, bo z opisu każdej z drużyn jasno wynika jakie mam zdanie na ten temat.
Terminarz na sezon 2012 na Wyspach (espeedway.pl):
Marzec 2012:
24.03 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces
28.03 King&#39;s Lynn Stars - Eastbourne Eagles
30.03 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces
Kwiecień 2012:
02.04 Eastbourne Eagles - King&#39;s Lynn Stars
02.04 Belle Vue Aces - TBA
05.04 Swindon Robins - Birmingham Brummies
06.04 Birmingham Brummies - Swindon Robins
06.04 Poole Pirates - Coventry Bees
06.04 Coventry Bees - Poole Pirates
06.04 Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles
06.04 Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers
06.04 King&#39;s Lynn Stars - Peterborough Panthers
06.04 Peterborough Panthers - King&#39;s Lynn Stars
06.04 Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves
10.04 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces
11.04 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves
12.04 Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars
13.04 Coventry Bees - King&#39;s Lynn Stars
13.04 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers
14.04 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves
16.04 Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles
16.04 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers
16.04 Swindon Robins - Coventry Bees
18.04 King&#39;s Lynn Stars - Belle Vue Aces
18.04 Poole Pirates - Swindon Robins
19.04 Birmingham Brummies - Coventry Bees
19.04 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles
20.04 Lakeside Hammers - Wolverhampton Wolves
20.04 Coventry Bees - Swindon Robins
21.04 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers
23.04 Wolverhampton Wolves - King&#39;s Lynn Stars
23.04 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles
25.03 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves
25.03 King&#39;s Lynn Stars - Swindon Robins
26.04 Swindon robins - Poole Pirates
30.04 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers
30.04 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates
30.04 Belle Vue Aces - King&#39;s Lynn Stars

Maj 2012:
03.05 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces
03.05 Swindon Robins - Lakeside Hammers
04.05 Lakeside Hammers - Swindon Robins
04.05 Coventry Bees - Belle Vue Aces
05.05 Eastbourhe Eagles - Coventry Bees
07.05 Wolverhampton Wolves - Coventry Bees
09.05 King&#39;s Lynn Stars - Coventry Bees
10.05 Swindon Robins - Eastbourne Eagles
14.05 Belle Vue Aces - Birmingham Brummies
16.05 Poole Pirates - Lakeside Hammers
18.05 Lakeside Hammers - Poole Pirates
18.05 Coventry Bees - Peterborough Panthers
19.05 Eastbourne Eagles - Swindon Robins
21.05 Peterborough Panthers - Birmingham Brummies
23.05 Poole Pirates - Peterborough Panthers
23.05 King&#39;s Lynn Stars - Wolverhampton Wolves
24.05 Birmingham Brummies - Poole Pirates
28.05 Wolverhampton Wolves - Peterborough Panthers
28.05 Coventry Bees - Birmingham Brummies
28.05 Belle Vue Aces - Swindon robins
31.05 Peterborough Panthers - Poole Pirates

Czerwiec 2012:

02.06 Eastbourne Eagles - Poole Pirates
04.06 Wolverhampton Wolves - Swindon Robins
06.06 King&#39;s Lynn Stars - Birmingham Brummies
07.06 Birmingham Brummies - King&#39;s Lynn Stars
07.06 Swindon Robins - Peterborough Panthers
11.06 Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves
13.06 Poole Pirates - King&#39;s Lynn Stars
14.06 Swindon Robins - Wolverhampton Wolves
14.06 Birmingham Brummies - Lakeside Hammers
14.06 Peterborough Panthers - Belle Vue Aces
15.06 Lakeside Hammers - Swindon Robins
15.06 Coventry Bees - King&#39;s Lynn Stars
18.06 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces
20.06 Poole Pirates - Birmingham Brummies
20.06 King&#39;s Lynn Stars - Lakeside Hammers
21.06 Swindon Robins - Belle Vue Aces
21.06 Peterborough Panthers - Lakeside Hammers
22.06 Lakeside Hammers - King&#39;s Lynn Stars
25.06 Wolverhampton Wolves - Poole Pirates
28.06 Peterborough Panthers - Coventry Bees
28.06 Birmingham Brummies - Eastbourne Eagles
29.06 Coventry Bees - Eastbourne Eagles
29.06 King&#39;s Lynn Stars - Poole Pirates
Lipiec 2012:
02.07 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies
02.07 Belle Vue Aces - Coventry Bees
04.07 Poole Pirates - Eastbourne Eagles
05.07 Birmingham Brummies - Peterborough Panthers
05.07 Swindon Robins - Lakeside Hammers
06.07 Lakeside Hammers - Birmingham Brummies
06.07 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves
16.07 Wolverhampton Wolves - Lakeside Hammers
16.07 Belle Vue Aces - Peterborough Panthers
18.07 Poole Pirates - Belle Vue Aces
18.07 King&#39;s Lynn Stars - Eastbourne Eagles
19.07 Birmingham Brummies - Poole Pirates
19.07 Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves
20.07 Coventry Bees - Lakeside Hammers
21.07 Lakeside Hammers - Coventry Bees
21.07 Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies
23.07 Belle Vue Aces - Poole Pirates
23.07 Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles
25.07 Poole Pirates - Wolverhampton Wolves
26.07 Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars
29.06 Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves

Sierpień 2012:
01.08 Poole Pirates - Swindon Robins
01.08 King&#39;s Lynn Stars - Peterborough Panthers
02.08 Birmingham Brummies - Swindon Robins
03.08 Lakeside Hammers - Belle Vue Aces
04.08 Eastbourne Eagles - Peterborough Panthers
08.08 Poole Pirates - Peterborough Panthers
08.08 Coventry Bees - Swindon Robins
09.08 Swindon Robins - Birmingham Brummies
09.08 Peterborough Panthers - Poole Pirates
13.08 Wolverhampton Wolves - Coventry Bees
13.08 Belle Vue Aces - Lakeside Hammers
13.08 Peterborough Panthers - Swindon Robins
15.08 Poole Pirates - Birmingham Brummies
15.08 King&#39;s Lynn Stars - Belle Vue Aces
16.08 Birmingham Brummies - Coventry Bees
17.08 Coventry Bees - Birmingham Brummies
18.08 Eastbourne Eagles - Lakeside Hammers
20.08 Belle Vue Aces - King&#39;s Lynn Stars
20.08 Wolverhampton Wolves - Birmingham Brummies
22.08 Poole Pirates - Lakeside Hammers
23.08 Swindon Robins - Poole Pirates
23.08 Peterborough Panthers - King&#39;s Lynn Stars
24.08 Lakeside Hammers - Peterborough Panthers
26.08 Eastbourne Eagles - King&#39;s Lynn Stars
27.08 Peterborough Panthers - Coventry Bees
27.08 Coventry Bees - Peterborough Panthers
27.08 Wolverhampton Wolves - Eastbourne Eagles
29.08 Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars
29.08 Belle Vue Aces - Birmingham Brummies
30.08 Swindon Robins - Coventry Bees
30.08 Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves
31.08 Lakeside Hammers - Poole Pirates
31.08 Coventry Bees - Wolverhampton Wolves
Wrzesień 2012:
01.09 Eastbourne Eagles - Belle Vue Aces
03.09 Belle Vue Aces - Eastbourne Eagles
06.09 Birmingham Brummies - Belle Vue Aces
12.09 King&#39;s Lynn Stars - Coventry Bees

Mam nadzieje na jakąś konstruktywną dyskusję, bo sezon tuż tuż... Niedługo sparingi i spotkania o Elite Shield (Wolves - Poole). Moja propozycja na drużyny w play-off to Coventry, Lakeside, King&#39;s Lynn i Poole, a Wasza?
Pisać fanatycy speedway&#39;a!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
już dziś pierwsze oficjalne zawody na Wyspach Brytyjskich - wielki prestiż, dochód z imprezy dla kontuzjowanych żużlowców. Na torze Perry Barr w Birmingham do walki stanie wielu cenionych zawodników, oto oni:
LINE-UP: Bjarne Pedersen, Danny King, Ben Barker (Birmingham), Ty Proctor, Lukasz Sowka, Nicolai Klindt (Wolverhampton), Hans Andersen (Swindon), Nicki Pedersen (Unattached), Kenneth Bjerre (Peterborough), Adam Roynon (Dudley, Workington &amp; Coventry), Rory Schlein, Adam Shields, Patrick Hougaard (Belle Vue), Lee Richardson (Lakeside), Niels Kristian Iversen (King’s Lynn), Andrew Tully (Edinburgh), Chris Harris, Scott Nicholls (Coventry), Ryan Fisher (Plymouth), Richard Hall (Sheffield).
Bardzo mocna obsada, rok temu wygrał Hansio przed Barkerem, Harrisem, Wattem i Iversenem. Jestem bardzo ciekaw tego dzisiejszego przetarcia przed sezonem. Start o godzinie 18tej, wyniki live -&gt; http://speedwayupdates.proboards.com/index.cgi?board=ind&amp;amp;action=display&amp;amp;thread=9835&amp;amp;page=1
Ostateczna klasyfikacja turnieju Ben Fund Bonanza:
1. Ben Barker (2,3,1,3) 9 + II miejsce w Półfinale + I miejsce w Finale
2. Chris Harris (1,3,3,3) 10 + II miejsce w Finale
3. Daniel King (2,3,3,3) 11 + III miejsce w Finale
4. Nicki Pedersen (3,3,2,1) 9 + I miejsce w półfinale + IV miejsce w Finale
5. Rory Schlein (3,2,2,3) 10 + III miejsce w Półfinale
6. Josh Auty (2,2,3,2) 9 + IV miejsce w Półfinale
7. Bjarne Pedersen (3,3,0,2) 8
8. Kenneth Bjerre (3,2,0,3) 8
9. Niels Kristian Iversen (3,0,3,U) 6
10. Ryan Fisher (1,2,1,2) 6
11. Hans Andersen (0,1,2,2) 5
12. Lee Richardson (2,W,2,1) 5
13. Patrick Hougaard (2,1,1,0) 4
14. Adam Shields (1,0,3,0) 4
15. Tyron Proctor (0,2,1,1) 4
16. Nicolai Klindt (0,1,0,2) 3
17. Richard Hall (1,0,1,1) 3
18. Andrew Tully (1,1,0,0) 2
19. Adam Roynon (D,0,2,W) 2
20. Łukasz Sówka (0,U,0,1) 1
espeedway.pl

żadnych wielkich zaskoczeń nie było, impreza traktowana przez wszystkich dosyć serio i szczerze mówiąc tylko Rico mnie rozczarował kiepską postawą. W oczekiwaniu na sparingi nie tylko na Wyspach... ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
kolejna porcja kursów na Elite League - Bet365 i Tobet.

Nie wiem skąd pomysł na faworyzowanie Wilków w ten sposób. Wg mnie zdecydowanie skład na miarę dwóch ostatnich lokat, a tymczasem wyżej notowane jest Wolverhampton niż Lynn czy Brummies... Są dosyć spore dysproporcje, szczególnie patrząc na Eastbourne - w sportingbecie kurs 51, a w Tobecie np. 15...
Poole jednogłośny faworyt i trudno się z tym nie zgodzić.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Bo tak naprawdę bardzo ciężko jest oceniać ligę angielską przed sezonem. Bardzo częste roszady w składach już w trakcie rozgrywek nie ułatwiają zadania. Co do Wilków to może być z nimi różnie. Szczególnie u siebie tą ekipę stać na wszystko. Fredka z Proctorem, Tai, Klindt... Tak naprawdę forma wszystkich zawodników to wielka niewiadoma, a w odniesieniu do ligi angielskiej szczególnie. Wiadomo Poole ma najlepszą parę liderów i Piraci faktycznie wyglądają najmocniej. Moimi cichymi faworytami są Pantery i Orły. Z drugiej mańki skład Swindon wydaje mi się przereklamowany. Pozdrawiam
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Już dzisiaj zaczynaja się na poważnie rozgrywki w Anglii.
W pierwszym pojedynku finałowym o Tarczę Elite League Wolverhampton Wolves zmierzy się z Poole Pirates.Mamy już podane składy obu ekip.Warto dodać że swój debiut dziś zaliczy Adrian Miedziński!Czy trio Apatora Toruń poprowadzi Piratów do wygranej nad Wilkami? Jestem ciekawy czy jakiś buk wystawi jakąś oferte na to spotkanie bo jak narazie nic nie widzę.
Składy obu ekip:
Wolverhampton Wolves
1. Fredrik Lindgren
2. Pontus Aspgren
3. Nicolai Klindt
4. Tyron Proctor
5. Tai Woffinden
6. Łukasz Sówka
7. Ricky Wells
Poole Pirates
1. Chris Holder
2. Sam Masters
3. Darcy Ward
4. Dennis Andersson
5. Adrian Miedziński
6. Ricky Kling
7. Todd Kurtz
Kurcze niech wystawią gdzieś oferte;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sportingbet też już wystawił oferte i mnie to cieszy.
Wyniku meczu nie stawiam a przyglądam sie bliżej poszczególnym pojedynka h2h.

T.Woffinden(+1,5) - D.Ward 1 1,85 [9-12]⛔ szkoda że Woffinden 1 bieg mniej

Typ wydaje się dobry z tego względu że Woffinden będzie jeździł u siebie. Po drugie wczoraj w turnieju pożegnalnym obaj zdobyli tyle samo pkt po 9 a w biegu w ktorym razem jechali Woffinden był drugi a Darcy 3. +1,5pkt myślę że jak na tą pare to tak akurat. Woffinden obok Fredki Lindgrena napewno będzie ciągnął wynik druzyny a więc jako lider powinien solidnie punktować,z drugiej strony Ward też jeden z liderów no ale właśnie jak pisałem różnica może być taka że Ward nie jeździ u siebie. Gdyby mecz Piraci jeździli u siebie stawiał bym odwrotnie. Oczywiście stawka minimalna bo to pierwsze zawody ale grzech czegoś nie zagrać.

N.Klindt v C.Holder (-4,5) 1,95 [10-13]⛔

Różnica dość duża bo aż 5 pkt więcej musi zdobyć Crispi niż Klindt. Ale przecież to Holder ma być liderem i zdobywać najwięcej pkt więc dzisiaj liczę na 12-13pkt. Klindt wczoraj w turnieju bardzo słabo na 5 biegów tylko 3pkt a Holder wygrał turniej z 11pkt. Różnica w jeździe obu zawodników jest bardzo duża dlatego myślę że warto spróbować. Szkoda że aż tak wysoki handi ale i tak zagram.

Ward over 9,5 1,70 Tobet [12]✅

Mimo ze bardzo kibicuje parze Holder-Ward to dziś stawiam przeciwko młodszemu Kangurowi tak czasami bywa. Obym się na tym nie przejechał.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
T.Woffinden(+1,5) - D.Ward 1 1,85 Typ wydaje się dobry z tego względu że Woffinden będzie jeździł u siebie. Po drugie wczoraj w turnieju pożegnalnym obaj zdobyli tyle samo pkt po 9 a w biegu w ktorym razem jechali Woffinden był drugi a Darcy 3. +1,5pkt myślę że jak na tą pare to tak akurat. Woffinden obok Fredki Lindgrena napewno będzie ciągnął wynik druzyny a więc jako lider powinien solidnie punktować,z drugiej strony Ward też jeden z liderów no ale właśnie jak pisałem różnica może być taka że Ward nie jeździ u siebie. Gdyby mecz Piraci jeździli u siebie stawiał bym odwrotnie. Oczywiście stawka minimalna bo to pierwsze zawody ale grzech czegoś nie zagrać.
Nie neguje typu, ale weź pod uwagę, że Darky pod trójką, czyli nie jedzie w biegu 13tym, a Tai tam jedzie - z Lindgrenem, Holderem i Miedziakiem. Ward będzie miał raczej bieg z czapy dlatego handi wystawione tak, a nie inaczej. Bardzo dobrze wystawione kursy, Klindt może odpalić, a może i jechać piach. Zawodnicy nie trenowali zbyt wiele na Monmore w tym sezonie (bodajże 2-3 sesje treningowe odbyły się tylko do tej pory), także nowe twarze w barwach Wilków nie muszą być aż tak mocnymi punktami. Inna sprawa, że tor w Wolverhampton ma taką specyfikę, że nie jest aż takim handicapem jak owal w Eastbourne, gdzie nikt nie potrafi jechać płynnie.. Może niezrozumiale to zabrzmiało - dużo łatwiej przystosować się na Monmore zawodnikom przyjezdnym ;)
Nie ma sensu grać cokolwiek na siłę - handi +2.5 albo +4 dla Poole grałbym, ale -2 trzydrogowy odpada ;)
Kurs na Poole ✅ w bet365 nieco zawyżony - w okolicach 2.1 powinien oscylować, a 2.37 to swego rodzaju value i to jedyne co może nasunąć się na dziś. Początek sezonu, warto odpuścić i poczekać jeszcze te 2 tygodnie, żeby mieć lepszy pogląd na rynek. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 149

nati1234

Użytkownik
Wolverhampton Wolves: Fredrik Lindgren, Pontus Aspgren, Nicolai Klindt, Tyron Proctor, Tai Woffinden, Łukasz Sówka, Ricky Wells.
Poole Pirates : Chris Holder, Sam Masters, Darcy Ward, Dennis Andersson, Adrian Miedziński, Ricky Kling, Todd Kurtz.
Ostateczna klasyfikacja turnieju Ben Fund Bonanza: 15. Tyron Proctor (0,2,1,1) 4
16. Nicolai Klindt (0,1,0,2) 3
20. Łukasz Sówka (0,U,0,1) 1
Turniej pożegnalny Parkera 1. Chris Holder - 11+3 (3,0,2,3,3)
6. Fredrik Lindgren - 9 (2,2,3,1,1)
7. Tai Woffinden - 9 (2,1,1,2,3)
8. Darcy Ward - 9 (1,1,2,2,3)
Bdg - Tor 1. Adrian Miedziński - 7 (1,1,2,3,d)
11. Adrian Miedziński - 13 (3,2,2,3,3)
9. Darcy Ward - 9 (1,3,d,2,3)
Wilki - Poole 2011 na torze Wilków 1. Freddie Lindgren - 2 , 3 , F/X , 2 , 2 = 9
4. Tai Woffinden - 2 , 1&#39; , 2, 3 = 8+1 1. Chris Holder - 3 , 3 , 2 , 3 , 3 = 14 4. Tai Woffinden - EF , 2 , 1&#39; , 1 = 4+1 1. Chris Holder - 3 , 1 , X , F/X = 4 5. Darcy Ward - 3 , 3 , 3 , 3 , 3 = 15 MAX
Wyniki Klindt&#39;a w EL Wolverhampton, 2009 - Elite League 1.265 2010 - 1.553 2011 (Swindon)1.650
Krótko i na temat:
F. Lindgern - R. Kling +6,5 @1,85 Sportingbet 10/10✅
Wow jestem w szoku takiego wysokiego handi. Owszem Fredka jest jednym z najlepszych jezdzców w Anglii, ale moim zdaniem Kling&#39;a czeka dziś przynajmniej 6 biegów, a Szweda tylko pięć z tego 3 biegi z Holderem (w tym 13 z Miedziakiem i Woffindenem), +Ward jest gdzie gubić punkty. Załóżmy że zdobędzie ich 12-13 to Kling na rezerwowych (2 biegi) powinien zdobyć 3-4pkt + handi) to w pozostałych biegach musi zdobyć 3pkt. Dla mnie pewniak!
Woffinden - D. Ward -1,5 @1,85 sportingbet 7/10✅
Tutaj nie zgodzę się z kolegą Radula. Uważam, że Ward potrafi jeździć co pokazał w zeszłym sezonie i w tym napewno nie zawiedzie. Początek sezonu kto wie jak pokażą się zawodnicy, ale opieram się na wynikach 2011. Woffi miał wysoką średnią, ale jeździł głównie z nr 4 gdzie miał teoretycznie łatwiejsze biegi. Tym razem jedzie z byłym nr PKeja i czeka go ciężki bieg 13 i 15... Sądzę, że Ward będzie miał przynajmniej dwa pkt więcej.
Klindt - Miedziński +1 @2,85 bet365 1/10⛔ Niespodzianki nie było
Wysoki kurs adekwatny do ryzyka. Miedziak w Anglii jestem pewna, że nie będzie śmigał tak dobrze jak w Polsce, ale po takim kursie warto spróbować za drobne.
F. Lindgren poniżej 12 @2,0 bet365 5/10⛔ 12...
Pojedzie tylko w 5 biegach, a nie zanosi mi się na wysokie prowadzenie ekipy z Poole to uważam, że warto zagrać? Dlaczego? Odpowiedź brzmi Ward, Holder, pierwszy mecz ligowy, o utratę pkt, nietrudno. Edit: Racja Feekus będzie miał tylko 5 biegów, a i na jokera się nie zanosi
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Tobet wystawił 2 bardzo ciekawe zdarzenia.
Over 9.5 Warda - szału nie było może i w tych sparingach i turniejach, ale spokojnie dyszkę powinien przywieźć + fakt, że nie jedzie w biegu 13tym. Kurs 1.7 jest świetny, załóżmy stawkę 6/10, bo początek sezonu.
Warty uwagi też jest +2.5 Sówki z Kurtz&#39;em. Zawodnicy o bardzo podobnym potencjale = dwójka najgorszych zawodników dziś, wielce prawdopodobne, że będą zastępowani jednokrotnie przez Wellsa i Klinga. Linia zdecydowanie za wysoko!
Sówka +2.5 @ 1.7 ✅
6/10
Ward over 9.5 @ 1.7 ✅
6/10
/dobra inauguracja, oby tak dalej. bez najmniejszych problemów dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jak dla mnie ten bet na Warda w parze z Taiem Woffindenem jest bardzo dobry. Zobaczcie, że Ward jedzie pod numerem 3 co zwalnia go z biegu numer 13, gdzie musiałby rywalizować z Fredem i Taiem razem. Poza tym najprawdopodobniej spotkają się 2 razy, gdyż najpierw jadą przeciwko sobie w biegu 7 i jak mniemam obu zobaczymy też w biegu numer 15. I praktycznie wystarczą dwie wygrane Wardowi z Tajskim zakładając, że będą poza tymi biegami punktować podobnie, a na to się zanosi, bo Tai poza Holderem to nie ma żadnych rywali w zespole Piratów, chyba że wypali od razu Miedziak, a z kolei Darky poza Fredem też nie ma żadnego porządnego rywala, chociaż u siebie na pewno Ty Proctor może być groźny. Dla mnie to jest chyba najlepszy bet jaki wystawił Sportingbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Fredka-Holder ⛔ 12-13
1,75
Betsafe

Skonczyly sie biegi ale zaczyna sie żużelek. Obstawianie na poczatku sezonu to troche loteria ale po takim dlugim okresie oczekiwania to jest silniejsze ode mnie. Fredki nie cenie ale na torze Wilków jest rewelacyjny jak nigdzie indziej. Dorzucajac do tego ze na pewno trenuja tam od jakiegos czasu, jezdzi tam wiele lat a Holder nie ma obycia na tym specyficznym torze to na poczatku sezonu to Szwed powinien byc lepszy.

Woffinden-Ward-1,5 ✅
1,85

Sportingbet

Tai jedzie z 5 wiec bardzo trudne wyzwanie dla niego. Ward to Ward i juz wielokrtonie krecil 15 na tym torze. Ward pewne 5 biegow a u Taia nie bylbym tego taki pewien.

Fredka-Kling+6,5 ✅
1,85
Sportingbet

Tutaj sporting jak zwykle przesadzil z handicapem. Fredka na poczatku sezonu nie wykreci przeciez 14-15 pkt z Wardem i Holderem. Fakt ze gralem go z Holderem ale uwazam ze punkty beda sie rozdzielac miedzy ta trojke. Kling jedzie jako 1 rezerwowy, moze zastepowac Kurtza i cala reszte. Na takim Mastersie tez punkty moze zdobywac.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Witam. Nigdy nie pisalem jeszcze na forum, ale od dawna juz gram zuzel wiec bede tu czestym gosciem ???? dzis rewanz miedzy Poole a Wolves. Oczywista wygrana Poole nie podlega watpliwosci, jedynymi typami do obstawienia jest hendicap oraz punkty zawodnikow. a wiec czekamy na kursy.
ps. nie interesowalem sie wczesniej zbytnio ligą angielską, tylko polską, jednak z tego co zdazylem znalezc z poprzendich sezonow liderzy Poole beda nie do zatrzymania ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
są i kursy na rewanż (b365, Tobet i czekam na sportingbet...). W Tobecie wg mnie nic do grania, handi wystawione również bardzo trafnie (+15.5 dla Wolves), natomiast w bet354 mamy handi -13 na Poole co zdecydowanie trzeba pobrać. Składy te same co w poniedziałek z tym, że Tai, Klindt, Proctor i Wells którzy radzili sobie całkiem przyzwoicie na Monmore to na torze Mistrzów Wlk. Brytanii wcale nie muszą. Pogoda doskonała w Poole także nie przeszkodzi w żaden sposób w rozegraniu zawodów. Dennis Andersson jest zupełnie innym zawodnikiem na własnym torze + liczyłbym, że Miedziak dorzuci nieco więcej oczek niż w spotkaniu pierwszym. Po cichu wierzę też w Mastersa - wg mnie spokojnie powinien pokonać Aspgrena, Wellsa, Sówkę i Proctora. Ta czwórka zawodników Wolves jeśli uzbiera 10 oczek łącznie to będzie ich sukces, gdyż są niezwykle słabi. Nie ma co się rozpisywać - puchar dla Poole i spokojne zwycięstwo dziś na Wimborne Road.
Poole -13 @ 1.7 ✅
5/10
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Myślę, że Miedziński - Woffinden @1,75 ⛔ 8-8
Miedziak nie zachwycił dwa dni temu. Teraz będzie podobnie, dawno nie jeździł w Anglii, miał mało czasu na trening, marudzi jak zwykle na motory na tłumiki zamiast wziąść się do roboty. Tajski jak to Tajski będzie jeździł jak u siebie, tor krótki wymagający coś dla niego. W poprzednim meczu na torze w Poole zdobył 16pkt, owszem jechał jako joker i spod 4, dlatego ostrożnie ze stawką.
1/10
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja nie byłbym aż tak przekonany co do grania przeciw Miedziakowi, bo może on dostać szansę dodatkowego startu w biegu 15tym, dlaczego? Poole do tego momentu zapewni sobie zwycięstwo w dwumeczu i jeśli Adrian będzie walczył na dystansie to będzie doskonała okazja do tego, aby objechał sobie kolejny wyścig na swoim nowym torze. Inna sprawa jest taka, że nie widzę jakoś Wilków podejmujących walki na Wimborne. Jeśli Piraci podejdą do spotkania na poważnie to zobaczymy równo punktującą ekipę na pozycjach 1-6 łącznie z Mastersem - zdecydowanie stać go na te 4-5 oczek, pisałem wyżej na kim może je robić. Jedyną niewiadomą jest Kurtz, którego pojedynki z Sówką będą musiały być arcyciekawe ????
 
widghet 13

widghet

Użytkownik
Witam wszystkich na forum i w tym dziale. Głownie tutaj będę się wypowiadał. Zagram pewnie dzisiaj Poole -13 i zastanawiam sie jeszcze nad Poole -6 po 8 biegach. Gospodarze na swoim torze początek zawodów powinni zdominować, przyjezdni nawiążą walke gdy się spasują i mam nadzieję że to będzie po 8 biegu ???? . Kurs 1.83 interesujący i chyba spróbuje.
a co myślicie o Masters - Ty Proctor +2 @ 1.75?
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Rowniez nie skreslalbym Miedzinskiego.. poczatkowo myslalem nad under 7,5 na Tobecie.. jednak dziś może spisać się trochę lepiej, bedzie chcial sie zrehabilitowac za slabszy wystep w poniedzialek i możliwy 15 bieg więc ten typ raczej odpada. Co do handi - 13 oraz -6, bardzo interesujące i na któryś z nich na pewno się skuszę.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Proctor na wyjazdach słaby to jedno. W zeszłym sezonie jechał 3 razy na Wimborne i nigdy nie zrobił więcej niż 4 pkt. Głównie były to pierwsze wyścigi, gdzie na starcie zawodów w Poole te zewnętrzne ciągnęły lepiej i odnosił sensacyjne zwycięstwa nad Holderem, a później same zera. Dla mnie to jest zawodnik conajmniej słaby.
Gdyby było Masters -1 to grałbym na zawodnika gospodarzy,dlaczego? Ma łatwiejszych przeciwników. 1 bieg i punkt niemalże za darmo na Aspgrenie, a Ty jedzie z Anderssonem i Wardem czyli powinien okrągłe zero dowieźć. Druga runda startów i znów Masters powinien na relaksie punkcik zrobić - tym razem na Sówce, gdzie Proctor będzie się męczył z Miedziakiem i Klingiem. Trzecia seria startów - Masters ma Kurtza, Aspgrena i Wellsa także nawet trójka w zasięgu wydaje się być spokojnie, bo kto tam ma wygrać?:&gt; Wells na wyjazdach bez szału zdecydowanie, a Proctor w 10tym biegu z Holderem, Klindtem i ... Mastersem... ;] Jeden brakujący występ Proctora ma miejsce w 14 gonitwie, gdzie pojedzie przeciw Dennisowi i Rickiemu ze strony Poole także znów ciężkie zadanie. Podsumowując?
Masters w granicach 5-6 punktów. Proctor 3 to powinien być max jego możliwości, ale to tylko moja opinia ;] Na pewno Masters ma łatwiejszy rozkład biegów, zatem nie polecam grać tego typu ;)
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Tak dla przypomnienia wynik z poprzedniego sezonu:
54 - 42
Poole 54 D.Ward 13+1 (3,2,3,2&#39;,3), C.Holder 11 (2,3,3,3), J.Doyle 10+1 (3,1&#39;,3,Fdq,1,2), D.Watt 9+1 (3,2,1&#39;,3,0), C.Hefenbrock 8+3 (1,2&#39;,1,2&#39;,2&#39;), R.Gafurov 3+1 (0,1&#39;,2,R), D.Andersson 0 (0),
Wolverhampton (42) T.Woffinden 16+1 (1&#39;,2,3,2,6,2), C.Harris 14+1 (1,3,6,2,1,1&#39;), L.Lindgren 6 (2,1,1,0,1,1), T.Proctor 3 (3,0,0,Fdq), R.Wells 3 (2,0,1,Fdq), T.Burmeister 0 (F,0,F,0)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeśli ktoś ma większy kapitał w sportingbecie to jest tam lokata wieczorna 6,2%, zdecydowanie polecam. Dla porównania wszędzie indziej kursy 1.01, a to jest tylko formalność jak wysoko Piraci wygrają... ;)
Poole win @ 1.062 ✅
10/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom