>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2011/2012

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Strasznie się cieszę, że zawiązała się tutaj dyskusja, ale proszę o merytoryczną dyskusję. Personalne wycieczki możecie sobie prowadzić na PW. Tutaj chcę widzieć argumenty i ciekawą dyskusję.

Chciałbym, żebyście szanowali zdanie drugiej osoby. Rozumiem, że możecie się nie zgadzać z czyjąś opinią, to normalne. Ale każdy ma prawo do własnego zdania i nie można komuś narzucać swoich racji.

Jeżeli zobaczę jeszcze jakieś prowokacyjne posty to będą usuwane, a jeżeli to się będzie powtarzać autorzy takich postów będą karani karteczkami ;)

Ten post tyczy się wszystkich tematów w tym dziale !

Pozdrawiam Redwitz
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Prawda jest taka że jeśli Juantorena będzie dalej w takiej formie to Trentino jest nie do pokonania , absolutnie. Gość przy każdym swoim wejściu na zagrywkę wali petardy i jest zupełnie bezbłędny , może zrobić serie 3-4 punktów na zawołanie. Do tego kończy wszystko z każdej piłki sytuacyjnej , ustawić punktowy blok na Juantorenie to niemalże cud , jak nie uda mu się skończyć ataku to obije blok tak , że w następnej akcji Trentino skończy sobie atak z uśmiechem na ustach . W Skrze takiego zawodnika nie ma , jest Wlazły , zajebista dynamika i ogólnie wspaniały zawodnik , ale mimo wszystko to nie jest jeszcze to. Kurek niby potencjał ma na miarę pary z Trentino , ale jakoś nie gra on tak bajecznie jak wcześniej wspomniany Juantorena. Nie wiem też dlaczego dajecie większe szanse Skrze , niż Zenitowi . Moim zdaniem to ekipa z Rosji jest silniejsza , brakuje tam trochę przyjmującego w dobrej formie , ale Priddy zawsze może się obudzić i zagrać zajebisty mecz . Mają najlepszego atakującego świata , chyba najlepszego środkowego świata (Volkov) + Vermiglio który ciągle jest dla mnie w czołówce rozgrywających . Niby trochę brakuje formy , ale możliwe że z Trentino zagrają na swoim poziomie i powalczą . Co do Skry to zaliczali w tej edycji LM większe wtopy i to z dużo słabszymi rywalami niż Arkas , więc i teraz mogą. Agamez to jest wybitny atakujący , to co on obecnie gra to istny kosmos , trafił z formą idealnie , Arkas na jego barkach wszedł do F4 LM i wcale nie jest powiedziane że wyjedzie z niego na tarczy. Drużyna Arkasu opiera się na Bravo i Agamezie , cała reszta to cieniasy , ale w siatkówce jeśli dwóch zawodników zagra świetny mecz to można ograć na prawdę mocne ekipy. Mimo wszystko Skra powinna wejść do finału , ale czy będzie to taki rozjazd to bym nie powiedział.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
przecie Wolokov kontuzjowany jest od dawna i nie będzie grać..
Wcześniej inni wrzucali linki odnośnie kontuzji Wołkowa i chyba nie pogra nawet do końca sezonu (tak mi powiedział translator gogla ruski-&gt;angielski)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
przecie Wolokov kontuzjowany jest od dawna i nie będzie grać..

Wcześniej inni wrzucali linki odnośnie kontuzji Wołkowa i chyba nie pogra nawet do końca sezonu (tak mi powiedział translator gogla ruski-&gt;angielski)
No w sumie tak mi sie wydawało , nie śledze jakoś specjalnie Ruskiej ligi , ale nie gra już od tylu tygodni , myślałem że postawią go na nogi przed tak ważnym turniejem. W każdym razie Zenit bez Volkova traci ogromnie dużo , to ich zdecydowanie najlepszy środkowy , który zawsze dostawał mnóstwo piłek od Vermiglio.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Wlazły 9:9 Stokr
Jak dla mnie to ujma dla Wlazłego, Mariusz jaki by nie był z charakterku i stosunku do reprezentacji, to jest klasa światowa. Na swojej pozycji według mnie ustępuje jedynie Ivanowi Milijkowiciowi i Andre Nascimento, czyli jakby nie patrzeć, w tej chwili nie ma konkurenta. Może Michajłow jest na porównywalnym poziomie. Atuty Szampona wszyscy znają - dynamika, zasięg, piorunująca zagrywka, technika użytkowa, no przekątny pełną gębą, prawdziwy killer, pomimo dość niewysokiego wzrostu. Stokr owszem, odkąd trafił do dream-teamu Stojczewa, zrobił znaczy progres, jednak w ważnych meczach nie bierze on takiego ciężaru, jaki może wziąć Szampon. Zagrywka nie jakaś porażająca, bazująca raczej na sile, rzadko korzysta z zasięgu, tak jakby chociaż Juantorena. Atak - kierunek po prostej do poprawy, przekątna w porządeczku, ale to wiadomo, że łatwiejsze. Piłki sytuacyjne bardzo często przed siebie, nie trzyma już kierunku, zachowanie bloku też mu bardzo często ucieka. Generalnie obce mu takie pojęcie jak &quot;arytmia ataku&quot;. Jak już plasuje, to asekuracyjnie, nie jest to kiwka &quot;bo tak chciałem&quot;, lecz &quot;bo tak muszę&quot;. Jak dla mnie 10-6 na korzyść Mariusza.
Falasca 8:9 Raphael
Najpierw pała za nazwanie Mikko Esko rzemieślnikiem. ???? Taki drobny off top.
Tutaj bym dał raczej remis. Obaj w swoich klubach grają conajmniej już 3 lata także zgranie jest. Obaj grają szybką siatkówkę. Falasca lepszą piłkę gra do Wlazłego, Raphael przez plecy do Stokra na moje oko gra piłkę spokojniejszą. Na pewno obaj wiedzą, co to gra kombinacyjna i z przyjęcia robią dobry użytek. Przerzut przez długość siatki na korzyść Raphaela, szczególnie do przodu. Zagrywka też raczej na remis, choć Brazylijczyk potrafi zaskoczyć &quot;Antigówką&quot; (podrzut do flota, mocniejsze uderzenie), choć coraz rzadziej to robi.
Winiarski - lepszy od Juantoreny. Kurek - lepszy od Kaziyskiego.
Tylko jeżeli chodzi o element przyjęcia, to wtedy się zgodzę. Atak domeną Juantoreny i Kaziyskiego. Obczaj, jakie tempo gra na szóstą strefę do Juantoreny, to będziesz wiedział, o czym mówię. Inna sprawa, że obaj zawodnicy to w ataku gracze z serii &quot;rzuć pod sufit, to zrobię coś więcej niż mierny plasik&quot;. Winiarski z całej czwórki najlepiej wyszkolony technicznie - kiwki z szóstej strefy, blok-aut, trzymanie kierunków, omijanie bloku, to jest to, co Winiar robi. Szybsza gra też nie jest mu obca. Kurek jak dostanie na zasięgu, to też strzela, że aż się kurzy. Pod Anastasim bardzo poprawił zagrywkę oraz tempo ataku. Kaziyski jednak jest pod sporą kreską ostatnimi czasy, chyba w końcu odkłada się zmęczenie. Trochę nie widać u niego fajerwerków, ale ciągle jest groźny, gdy potrzeba. Jeżeli chodzi o zagrywkę każdego z nich - to jest Osmany, potem z 5-6 przerw i dopiero któryś z nich. Nie odważę się napisać który, bowiem różnie to bywa. Juantorena nie strzela bomb po 120 na godzinę, ale dobrze to uplasowywuje i robi użytek z zasięgu. Kaziyski na pewno ma moc, w końcu on ma rekord świata w prędkości - 132 km/h.
Pliński i Możdżonek mają na pewno o wiele groźniejszą zagrywkę niż Raphael i Birarelli.
O Raphaelu i jego zagrywce pisałem już wyżej. Birarelli i mierny flot? Na poziomie Możdżonka to na pewno on nie jest, jednak taki całkowity balonik to to na pewno nie jest.
Na pewno Skra ma przewagę na środku siatki. W każdym elemencie. To, że ataki tych z Trento wyglądają bardziej widowiskowo, to o niczym nie świadczy. Tak naprawdę to Plińskiemu mogą buty czyścić. Nie tylko zresztą oni. ;)
W każdym razie Zenit bez Volkova traci ogromnie dużo , to ich zdecydowanie najlepszy środkowy , który zawsze dostawał mnóstwo piłek od Vermiglio.
Plusem Volkova na pewno jest atak, szczególnie pod Grankinem w reprezentacji, gdzie ten jest mu w stanie rzucić piłkę nawet z trzeciego metra oraz zagrywka. Generalnie Rosyjska szkoła środkowych to ma w czym wybierać i zastąpienie Volkova to nie jest aż taki problem, Apalikov to wcale nie gorszy zawodnik od swojego klubowego kolegi.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Plusem Volkova na pewno jest atak, szczególnie pod Grankinem w reprezentacji, gdzie ten jest mu w stanie rzucić piłkę nawet z trzeciego metra oraz zagrywka. Generalnie Rosyjska szkoła środkowych to ma w czym wybierać i zastąpienie Volkova to nie jest aż taki problem, Apalikov to wcale nie gorszy zawodnik od swojego klubowego kolegi.
problem w tym , że Apalikov do tej pory tworzył parę z Volkovem , więc to nie On go zastąpi.
Jak dla mnie to ujma dla Wlazłego, Mariusz jaki by nie był z charakterku i stosunku do reprezentacji, to jest klasa światowa. Na swojej pozycji według mnie ustępuje jedynie Ivanowi Milijkowiciowi i Andre Nascimento, czyli jakby nie patrzeć, w tej chwili nie ma konkurenta.
Ale o czym Ty w ogóle piszesz? chyba o latach 2004 - 2008 , bo teraz Ivan to już siwiejący dziaduszek a Andre dogrywa gdzieś w Brazylii. Mariusz na chwile obecną jest gorszym atakującym od Omrcena i Michajłowa , jeśli chodzi o obecną formę to dodałbym jeszcze Agameza , który zdecydowanie gra teraz najlepszą siatkówkę w karierze.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Panowie ten Betclick jest troche niepowazny.
Zenit Kazan 2,10
Trentino 2,30
Skra Bełchatów 3,50
Arkas Izmir 10,00
Zrobcie mi analize tych kursow ;D
Zenit vs Trento 1.8 - 1.9
Skra vs Izmir 1.15 - 5
Skra vs Zenit/Trneto 3 - 1.3 ?
Jezeli tak to sie bedzie przedstawiac to Trento z Zenitem po 1.9 biore z pocalowaniem reki ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ale o czym Ty w ogóle piszesz? chyba o latach 2004 - 2008 , bo teraz Ivan to już siwiejący dziaduszek a Andre dogrywa gdzieś w Brazylii.
Pisząc fragment
czyli jakby nie patrzeć, w tej chwili nie ma konkurenta
miałem właśnie na myśli to, co napisałeś. ;)
Co do Omrcena, to na pewno ma większa charyzmę od Mariusza i jest bardziej ekspresywny, gra dużo na emocjach, ale jest to oczywiście poparte doskonałym warsztatem. Na pewno zasięg jest po jego stronie, trzymanie kierunków na podobnym poziomie, szczerze mówiąc nie jestem w stanie wybrać, który jest lepszy. Na pewno Chorwat może mieć niespełnione ambicje, jeżeli chodzi o reprezentację, więc Szampon wyrasta nam na bardziej ogranego na arenie międzynarodowej. Agamez - prawda, Liga Mistrzów w tym sezonie kapitalna w jego wykonaniu w barwach Arkasu, w rewanżu z Lokomotivem Novosibirsk wręcz obłędny mecz, pytanie tylko, czy z formą dotrwa do Final Four. Tak czy siak, z szalonym Kolumbijczykiem trzeba będzie się liczyć. ;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Panowie ten Betclick jest troche niepowazny.
Zenit Kazan 2,10
Trentino 2,30
Skra Bełchatów 3,50
Arkas Izmir 10,00
Zrobcie mi analize tych kursow ;D
Zenit vs Trento 1.8 - 1.9
Skra vs Izmir 1.15 - 5
Skra vs Zenit/Trneto 3 - 1.3 ?
Jezeli tak to sie bedzie przedstawiac to Trento z Zenitem po 1.9 biore z pocalowaniem reki ????
Betclick &quot;dosrał&quot; marżę z kosmosu tak powiem + uważa że Zenit jest faworytem &lt;lol&gt;. Popatrz sobie kursy z unibeta, tam są ciut sensowniejsze i zdecydowanie wyższe (ogólnie mówiąc).
 
firer 886

firer

Użytkownik
Betclick &quot;dosrał&quot; marżę z kosmosu tak powiem + uważa że Zenit jest faworytem &lt;lol&gt;. Popatrz sobie kursy z unibeta, tam są ciut sensowniejsze i zdecydowanie wyższe (ogólnie mówiąc).
Ja juz mam postawione win Trento w LM po 3.5 , lecz jezeli Betclick nadal bedzie uwazal Zenit za faworyta w pojedynku z Trento to dogram jeszcze za pare stowek.Po kursie w granicach 1.8 bedzie to naprawde spore volue
 
kamil2371 4

kamil2371

Użytkownik
Bwin jako pierwszy wystawił kursy na FF Ligi Mistrzów Siatkarzy. Prezentują się one następująco:
Trentino- Zenit Kazań 1.40-2.80
Skra Bełchatów- Arkasspor 1.18-4.50

Ja pobieram oba w dublu, a także Trentino na jakiegoś grubszego singla. Miło zaskoczył mnie kurs na Włochów, bo spodziewałem się czegoś w okolicach 1.25-1.30. Zastanowię się też nad Skrą -1.5, bo Arkas to jednak nie ta sama drużyna, co u siebie, a przede wszystkim nie będzie tu takiej dziczy jak w Turcji. Pozostaje grać, dopóki kursy nie spadną.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bwin jako pierwszy wystawił kursy na FF Ligi Mistrzów Siatkarzy. Prezentują się one następująco:
Trentino- Zenit Kazań 1.40-2.80
Skra Bełchatów- Arkasspor 1.18-4.50

Ja pobieram oba w dublu, a także Trentino na jakiegoś grubszego singla. Miło zaskoczył mnie kurs na Włochów, bo spodziewałem się czegoś w okolicach 1.25-1.30. Zastanowię się też nad Skrą -1.5, bo Arkas to jednak nie ta sama drużyna, co u siebie, a przede wszystkim nie będzie tu takiej dziczy jak w Turcji. Pozostaje grać, dopóki kursy nie spadną.
1.18 na Skre w półfinale LM? ???? . Szkoda że nie doj***ali 1.05 . Bełchatów dostawał w tej edycji LM z dużo słabszymi drużynami niż Arkas , granie tutaj na Skre po takim kursie to żarcik . Agamez jak będzie miał swój dzień to Arkas może wygrać z każdym , nie można też zapominać o znakomitym technicznie Bravo którego również niezwykle ciężko się blokuje. Z uśmiechem na ustach pobiorę tutaj +1.5 na Arkas , trzeba też jeszcze poczekać na kursy innych buków.
 
kamil2371 4

kamil2371

Użytkownik
Moim zdaniem Arkass nie wytrzyma presji polskiej publiczności, która, jak zwykle zresztą, na pewno zapełni halę i stworzy niesamowitą atmosferę. Agamez to nie wszystko, a poza tym wątpię, żeby był w stanie zagrać taki mecz jak z Novosibirskiem. Wlazły, Kurek czy Pliński to też nie pionki w bloku i na pewno go odpowiednio przypilnują. A Skra jak to Skra, jak wyjdzie im mecz, to są w stanie ograć każdego.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Moim zdaniem Arkass nie wytrzyma presji polskiej publiczności, która, jak zwykle zresztą, na pewno zapełni halę i stworzy niesamowitą atmosferę. Agamez to nie wszystko, a poza tym wątpię, żeby był w stanie zagrać taki mecz jak z Novosibirskiem. Wlazły, Kurek czy Pliński to też nie pionki w bloku i na pewno go odpowiednio przypilnują. A Skra jak to Skra, jak wyjdzie im mecz, to są w stanie ograć każdego.
Wątpie abyś widział jego poprzednie mecze w tym sezonie , w poprzednich spotkaniach grał na podobnym poziomie co z Loko i nie wiem dlaczego teraz ma zagrać słabiej w FF. Presji publiczności? Polacy robią piknik a nie piekło tak jak Turcy , więc nie widze powodu dla którego Arkas ma się tutaj czegoś przestraszyć . Nikt nie mówi że Wlazły czy Kurek to są pionki , chodzi o to że kurs na Skre jest zdecydowanie za mały , z kim by nie grali to jest to półfinał LM i każda drużyna która się tutaj znalazła jest na pewno bardzo mocna.
 
kamil2371 4

kamil2371

Użytkownik
Zgadzam się, że są mocni, ale moim zdaniem o klasę niżej niż Skra. Polacy robią piekło, ale z kulturą, bo w siatkówce mamy najlepszych kibiców na świecie. To, co działo się w Turcji to po prostu żenada a nie żadne piekło. Widziałeś, żeby w jakimś innym kraju jakiś szczyl do podawania piłek stał metr od zawodnika i wrzeszczał na niego? Nie wierzę, że to nie działało negatywnie na Rosjan. Ja na miejscu Sanchesa wziąłbym tę piłkę i przyp*****lił temu małemu Rumunowi w pusty łeb to od razu by mu się odechciało krzyczeć. Poza tym parę piłek gwizdniętych dla gospodarzy. Tutaj może być wręcz odwrotnie, bo turniej w Polsce, więc wszystko, co działo się dobrego dla Arkassu we własnej hali, przechodzi na drugą stronę siatki.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Zgadzam się, że są mocni, ale moim zdaniem o klasę niżej niż Skra. Polacy robią piekło, ale z kulturą, bo w siatkówce mamy najlepszych kibiców na świecie. To, co działo się w Turcji to po prostu żenada a nie żadne piekło. Widziałeś, żeby w jakimś innym kraju jakiś szczyl do podawania piłek stał metr od zawodnika i wrzeszczał na niego? Nie wierzę, że to nie działało negatywnie na Rosjan. Ja na miejscu Sanchesa wziąłbym tę piłkę i przyp*****lił temu małemu Rumunowi w pusty łeb to od razu by mu się odechciało krzyczeć. Poza tym parę piłek gwizdniętych dla gospodarzy. Tutaj może być wręcz odwrotnie, bo turniej w Polsce, więc wszystko, co działo się dobrego dla Arkassu we własnej hali, przechodzi na drugą stronę siatki.
Zgadzam się calkowicie, ja nie daję zbytnich szans Arkasowi choćby na ugranie seta, bo kogo pokonał na wyjazdach Arkas? Zaksę bez Gumy, z Samikiem po kontuzji i Rouzierem w strasznym dołku? Od Noliko dostali baty od Loko dostali (tak tak sety były do 22 czy 23, ale to Loko cały czas spokojnie kontrolowało sytuację). Rewanż u siebie z Loko, to tak naprawdę Ruskie przegrały z powodu ich &quot;gorących głów&quot;, co jest zresztą ich główną cechą także w reprezentacji.
Nie daję zbytnich szans Arkasowi na ugranie choćby seta.
Jak pinnacle tez da 1.2 to z chęcia pobiorę taką lokatę ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zgadzam się, że są mocni, ale moim zdaniem o klasę niżej niż Skra. Polacy robią piekło, ale z kulturą, bo w siatkówce mamy najlepszych kibiców na świecie. To, co działo się w Turcji to po prostu żenada a nie żadne piekło. Widziałeś, żeby w jakimś innym kraju jakiś szczyl do podawania piłek stał metr od zawodnika i wrzeszczał na niego? Nie wierzę, że to nie działało negatywnie na Rosjan. Ja na miejscu Sanchesa wziąłbym tę piłkę i przyp*****lił temu małemu Rumunowi w pusty łeb to od razu by mu się odechciało krzyczeć. Poza tym parę piłek gwizdniętych dla gospodarzy. Tutaj może być wręcz odwrotnie, bo turniej w Polsce, więc wszystko, co działo się dobrego dla Arkassu we własnej hali, przechodzi na drugą stronę siatki.
Nie bądź śmieszny , kibicami nazywasz zgraje pikników którzy w dużej mierze nie znają zasad siatkówki? ???? . Poziom tego kibicowania jest bezdenny . &quot;Piekło&quot; - znasz w ogóle znaczenie tego słowa? co bardziej przypomina ci piełko , tatuś , mamusia i 5-letnie dziecko jedzące bagietkę i pijące cole czy cała masa kibiców krzyczących &quot;Arkas!!!&quot; i szalony gość prowadzący doping ?. Co do szczyli krzyczących na zawodników , to jest właśnie element tego piekła i jeśli działało to negatywnie na zawodników Loko... to tak właśnie miało działać. Tadzin - każdy kto widział dwumecz Arkasu z Loko , widział że te dwie drużyny były sobie równe , grały absolutnie na podobnym poziomie. Nie dajesz szans Arkasowi na ugranie seta? skoro Warszawa czy Tours potrafiły ze Skrą prowadzić równą grę to Arkas z kosmicznie grającym Agamezem nie będzie miał szans na ugranie seta? . Powiesz że mecz meczowi nie równy , ale mnie Skra zupełnie nie przekonuje , grają słabo jak na takie nazwiska i tyle. Bełchatów ustawił sobie łatwą drogę do finału FF , z grupy wyszli z drugiego miejsca i gdyby nie rola gospodarza to nie dawałbym im większych szans na turniej finałowy.
 
kamil2371 4

kamil2371

Użytkownik
Nie wiem, czy widziałeś, ale na meczach reprezentacji bardzo mało jest tych tzw. &quot;pikników&quot;, bo większość to wymalowani na całym ciele na biało-czerwono fanatycy zdzierający gardło za naszych chłopaków i tutaj z pewnością będzie podobnie. Widziałeś, żeby w jakimś innym kraju na świecie kibice tak śpiewali hymn a&#39;capella? Tak nie śpiewają pikniki, tylko fanatycy. Co do tego &quot;szalonego kolesia&quot; od dopingu to takie zachowanie jest całkowicie niedopuszczalne i poza wszelkimi zasadami w tej dyscyplinie, podobnie jak szczyle od piłek. Takie coś nazwę po prostu po imieniu: BYDŁO. Nie wiem, skąd wzięli sędziego do tego spotkania, ale było widać, że on wyraźnie boi się zareagować. Tutaj Arkassowi te elementy już nie pomogą.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Co do szczyli krzyczących na zawodników , to jest właśnie element tego piekła i jeśli działało to negatywnie na zawodników Loko... to tak właśnie miało działać.
Nikt nie broni speakerowi prowadzić dopingu i wywoływać w niebiosa nazwiska zawodnika, ale na miłość boską, niech się nie wpierdziela w paradę zagrywającemu zawodnikowi! Na dodatek chłopcy od podawania piłek podstawiający haki zawodnikom? Przy stanie 5-0 w dwumeczu? Taki jest wielki Arkas, że aż do takich metod się ucieka? Nic dziwnego, że na wyjazdach dostają łomot, bo im brakuje tych ich wieśniackich fanatyków.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nikt nie broni speakerowi prowadzić dopingu i wywoływać w niebiosa nazwiska zawodnika, ale na miłość boską, niech się nie wpierdziela w paradę zagrywającemu zawodnikowi! Na dodatek chłopcy od podawania piłek podstawiający haki zawodnikom? Przy stanie 5-0 w dwumeczu? Taki jest wielki Arkas, że aż do takich metod się ucieka? Nic dziwnego, że na wyjazdach dostają łomot, bo im brakuje tych ich wieśniackich fanatyków.
Ludzie! czy ja gdziekolwiek napisałem że zachowanie Turasów nie było naganne? po prostu &quot;piekło&quot; to &quot;piekło&quot; i jednym z jego elementów jest jak największe utrudnianie gry przeciwnikowi. Napisałem po prostu że Turcy którzy na codzień mają doczynienia z fanatycznymi kibicami , nie przestraszą się umalowanych Polaków z trąbkami jedzących kanapki na meczu.
Nie wiem, czy widziałeś, ale na meczach reprezentacji bardzo mało jest tych tzw. &quot;pikników&quot;, bo większość to wymalowani na całym ciele na biało-czerwono fanatycy zdzierający gardło za naszych chłopaków i tutaj z pewnością będzie podobnie.
Mało? ???? , najciekawsze jest to że tam co drugie krzesełko to matka z dzieckiem i inne tego typu osoby nie mające zielonego pojęcia o siatkówkce , gibiące się w rytm wiejskiej przytupanki. Fanatycy? mylisz chyba trybuny na meczach piłki nożnej z siatkówką. Arkas nie dostaje większego łomotu na wyjazdach niż Skra , która epicko została zlana przez mocarny Tours.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom