>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

W pierwszym meczu ZAKSA wygrała 3:0, ale tylko w pierwszym secie zwyciężyła pewnie. W pozostałych partiach gra była bardzo wyrównana.
ZAKSA ostatnio przegrała z Delectą na własnym parkiecie 0:3, ale nie brałbym tego meczu pod uwagę. Ostatnio w przeciętnej formie jest Michał Ruciak i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W ataku w sumie nie odgrywa znaczącej roli (tylko 5 razy atakował w meczu z Noliko). Kluczowym zawodnikiem jest Fonteles. Brazylijczyk w ataku dostaje sporo trudnych piłek. Rouzier jest strasznie chimeryczny. Środek bardzo mocny, co w dużej mierze jest zasługą Zagumnego.
Noliko na własnym parkiecie jest zdecydowanie mocniejsze niż na wyjazdach. Rzadko u siebie przegrywają, panuje tam specyficzna atmosfera (zresztą dzisiaj się pewnie o tym przekonamy). Podejrzewam, że dzisiaj rozpoczną z parą przyjmujących Maan-Wounembaina. Maan bardzo dobry w przyjęciu, w ataku słabszy, ale na szybkiej piłce może sobie poradzić. Wounembaina dobry w ofensywie, w Kędzierzynie pokazał kilka naprawdę ciekawych zagrań. Leworęczny atakujące Egleskalns kiepsko wszedł w mecz, ale potem grał bardzo, bardzo dobrze. Dysponuje dobrą zagrywką z wyskoku, ale w pierwszym meczu serwował tragicznie.
Kursy według mnie nie są wystawione najlepiej. ZAKSA jest lepszym zespołem, ale już inne lepsze zespoły (lepsze od ZAKSY) przegrywały w Maaseik (Cuneo, Macerata). Ewentualne zwycięstwo ZAKSY mnie nie zdziwi, ale spodziewam się tutaj zaciętego spotkania. LM jest zawsze priorytetem dla Noliko, pomimo braku wielkich gwiazd ciągle są bardzo groźni. Według mnie możemy dzisiaj zobaczyć &quot;złotego seta&quot; na parkiecie w Maaseik.
Typy:
Noliko Maaseik (+1.5 seta) @ 2.50 Bet365 ✅
Noliko Maaseik @ 3.50 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
a ja sie nie zgodze z tym ze srodek zaksy funkcjonuje tak dobrze dzieki gumie. Guma to grajek wysmienity ale za Pilarza ta gra wygladala rownie imponujaco. Przede wszystkim z Jurkiem Gladyrem. Co do meczu to ja gram overek pkt. Ze stawka nie przesadzam bo nie wiem jak w tym sezonie Belgowie radza sobie u siebie. Mam tylko wyniki a one nie zawsze odzwierciedlaja syt boiskowa. Jednego jestem pewny Zaksa bedzie tam gryzla parkiet i chocby Noliko mialo dzien slonia to kedzierzyn ugra tam seta. Wynik w 2 str mozliwy ale watpliwy. Typ over 183.5. Kurs 1.85 bet365 ✅ ✅ ✅
Edit: Brawo Panie Castellani. Dziś kunszt trenerski pokazał Pan idealnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 13

damianp

Użytkownik
Nie Holendrzy tylko Belgowie - to raz.
A dwa, piszesz że max to co ugra Noliko to set, a grasz over 183.5?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
gdzie tam jest, ze Noliko ugra max seta ;p? Tam jest napisane ze watpie by ktoras druzyna wygrala w 3 setach, a przy solidnym 3 do 1 overek juz jest pokryty. Co do pomylki to jest to male niedopatrzenie. Dz za poprawe
 
M 52

mentos

Użytkownik
Mecz ZAKSy z Noliko będzie ciężką przeprawą. To, że wygrali 3-0 u siebie nie oznacza wcale takiego samego wyniku. Drugi i trzeci set pokazał, że Noliko potrafi walczyć i z takim nastawieniem dzisiaj wyjdą na boisko. U siebie ta ekipa jest mocna. Widzę tutaj tie-break&#39;a dlatego typ +1,5 w bet365 za 2.4 na Noliko jest dobrą opcją.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cuneo - Bled
Mecz który ma na celu dopełnienie formalności jaką ma być pewny awans Włochów. W pierwszym meczu na terenie dzisiejszych gości Cuneo pewnie wygrało 3:0, dziś liczę na zwycięstwo w tym samym stosunku.
Drużyna Ach Volley jest w tym sezonie wyjątkowo przeciętna, niedawno odszedł ich najwartościowszy zawodnik przyjmujący Uros Kovacevic i teraz świetnie prezentuje się w A1. Nie za bardzo widać zawodnika który mógłby go zastąpić. Ostatnio dobrze prezentował się atakujący Mory Sidibe, ale jest to zawodnik wyjątkowo słaby technicznie, bijący przed siebie i bazujący jedynie na dużym wyskoku. Kadra Bledu jest mizerna, nie powinni oni być absolutnie żadnym rywalem dla Cuneo przyjeżdżając do Włoch.
Bre Banca skład ma oczywiście fantastyczny, nikomu nie trzeba przedstawiać zawodników grających dla Cuneo. Za rozegranie oczywiście odpowiedzialny Grbic, na przyjęciu znakomita para Ngapeth i Wijsmans, atak trzyma Sokolov. Szczególnie istotnym elementem w grze tej drużyny jest bombowa zagrywka która z reguły demolują rywali. Z pierwszego składu praktycznie tylko Grbic zagrywa flotem, reszta to petardy na serwie z którymi problemy mają nie tacy rywale jak Ach Volley. Cuneo to drużyna która uwielbia grać na swoim terenie. Już od kilku sezonów dają się poznać jako drużyna własnego parkietu, dziś powinno być to widoczne.
Bled oprócz pierwszego spotkania z Cuneo, rozgrywał w grupie dwumecz z porównywalną potencjałem do tej drużyny ekipą z Maceraty. W pierwszym meczu gdzie Lube grała w podstawowym składzie, Słoweńcy dostali gładkie manto 3:0.
Pierwszy mecz zamknął tutaj szanse na awans Bledowi, dziś przyjeżdżają już raczej tylko na ścięcie. Liczę na szybciutkie 3:0 dla gospodarzy.
Typ:
Cuneo -2.5 (1.70) Sportingbet
⛔ 2:0 i 18:12 ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
atak trzyma Sokolov.
Na ataku ostatnio to Antonov występuje, Sokolov gra więcej na środku. Ale przy 2 czy 3 ustawieniu robią taki myk że Sokolov idzie ze środka na atak i się jakoś zamieniają. Jeszcze nie ogarnąłem na jakiej zasadzie. No ale może dzisiaj ogarnę w pełni tą roszadę.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Trentino-Dinamo FT 3:0
Dinamo (+2,5) 1.95 Betclic 1/10
⛔
Wydaje mi się, że kursy na +2,5 na Dinamo chyba odrobinę za wysokie, bet365 daje równe 2.
Dinamo coś tam w ostatnim czasie zaczyna pogrywać, przed tygodniem udało im się wygrać pierwszy (przedziwny) mecz. W sobotę nie zmęczyli się z Groznym.
Fajnie wygląda atakujący Kruglov, który jest liderem drużyny w ataku, dodatkowo teraz otrzymuje więcej wsparcia od Kurka, który powoli dochodzi do formy. Bartek przed tygodniem na wysokim poziomie wytrzymał tylko dwa sety, ale myślę, że z każdym dniem powinno być lepiej. Trochę słabiej wygląda pozycja drugiego przyjmującego, ze względu na małe doświadczenie, najprawdopodobniej zagra Markin (ew. Shchadilov). Przyzwoity środek ze Scherbininem i Krivtsem, do tego bardzo solidny Grankin na rozegraniu.
O Trentino nie ma sensu za bardzo rozpisywać się, ale jeśli prawdą okażą się informacje o urazach Stokra i Juantoreny to set dla Dinamo jest jak najbardziej do osiągnięcia.
Chyba, że Dinamo przyjedzie tylko na złotego seta, bo taka opcja jest również możliwa.
 
G 0

goodevening

Użytkownik
Też myślałem nad tym typem Dinamo(+2,5), ale przypomniałem sobie zeszłoroczne rozgrywki, gdzie mielismy okazję zobaczyć 2 mecze Trentino-Macerata, walczyli o F4. Pierwszy mecz dziwny, juz nie bedę sie rozpisywał, ale wygrała macerata 3:2(grali u siebie). Rewanz w Trento, mecz szybki 3:0, pozniej złoty set też wygrało terento. Pamiętam jak skoncentrowani wyszli ekipa Itasu, ewidentnie chcieli jak najszybciej to zakonczyć.
Dzisiaj na pewno też wyjdą w pełni zmotywowani, w niedzielę wygrali ze słabszym przeciwnikiem 3:0, więc pewnie morale wzrosną(niestety nie było okazji oglądać meczu).
Oczywiscie argumenty po stronie Dinama na ugranie seta będą(wydaję mi że muszą to zrobić w 2 pierwszych odsłonach bo potem bedą czekać już tylko na złoty set). Ale znając mentalność Włochów mogą im na to nie pozwolić - pozwolić na budowanie gry.
Ja osobiscie odpusciłem typowanie tego meczu ????
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dzisiaj kolejne 3 mecze LM
Bełchatów - Arkasspor (1-0)
W pierwszym meczu Skra wygrała dosyć pewnie 3-1, by awansować potrzebują wygrać mecz rewanżowy, bądź zwyciężyć w złotym secie.
Skra w ostatnim meczu ligowym przegrała u siebie sensacyjnie z ostatnią drużyną ligi Częstochową 3-2, więc nie są obecnie w zbyt szczytowej formie, Izmir wygrał mecz Tureckiej ligi 3-0.
Coś wiadomo na temat nieobecności w Skrze?, być może warto postawić tak symbolicznie na zwycięstwo gości, bądź nawet ich awans.
Kursy są bardzo interesujące
Trentino - Dinamo Moskwa (0-1)
W pierwszym meczu niespodziewanie Rosjanie wygrali 3-2 i by dalej grać potrzebują wygrania meczu, bądź złotego seta. Trentino będzie faworytem, jednak minimum ten złoty set powinien być w miarę wyrównany.
Kursy na awans 2,75 Marathonbet dla Dinamo
Co sądzicie o tym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Według mnie Dynamo będzie miało bardzo duży problem by ugrać seta z Trentino. Przewiduje następujący scenariusz: Dynamo podejmuje walkę w 1 secie, przegrywa go i w kolejnych trener rotuje graczami czekając na złotego seta. Ja tak to widzę. Ciężko mi sobie wyobrazić by 2 raz zagrali tak dobrze przeciwko włoskiej drużynie. Poza tym goście będą w opałach na przyjęciu.
Ja tutaj typuje 3:0 dla Trento.
Mój bukmacher wystawił też ciekawą linię na mecz Macerata - Resovia. Celuje tutaj w Macerata -14,5 pkt. Jak wiadomo w pierwszym meczu 3:0 Macerata wygrała z Rzeszowem. Resovia ma problem na pozycji atakującego. Kontuzjowany był Bartman , teraz podobno wraca , a kontuzji nabawił się Schoeps. Bardzo możliwe , że w ataku w drużynie Kowala zobaczymy Akhrema. Według mnie ciężko będzie Resovii nawiązać walkę, może w jednym secie. Włosi u siebie powinni zagrać lepiej niż u nas w Polsce. Muszą wygrać po raz drugi żeby awansować. Wystarczy, że 3 razy będzie 25:20 i typ siada. Nawet w przypadku 4 setów jest to bardzo możliwe, bo może zdarzyć się set w którym dominacja gospodarzy będzie większa niż 5 pkt.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Według mnie Dynamo będzie miało bardzo duży problem by ugrać seta z Trentino. Przewiduje następujący scenariusz: Dynamo podejmuje walkę w 1 secie, przegrywa go i w kolejnych trener rotuje graczami czekając na złotego seta. Ja tak to widzę. Ciężko mi sobie wyobrazić by 2 raz zagrali tak dobrze przeciwko włoskiej drużynie. Poza tym goście będą w opałach na przyjęciu.
Ja tutaj typuje 3:0 dla Trento.
Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią.
Dinamo swojej szansy musi szukać od początku meczu.
Trentino jak wejdzie na swój poziom jest nie do zatrzymania.
Czerednik zdaje sobie z tego doskonale sprawę, więc nie spodziewałbym się jakiegokolwiek odpuszczania. Włosi w jakiejś rewelacyjnej formie ostatnio nie są. Rosjanie jeżeli będą chcieli zachować jakiekolwiek szanse w tym spotkaniu, muszą odpowiednio odrzucić Włochów od siatki i utrudnić maksymalnie rozegranie Raphaelowi.
Mój typ: Dinamo Moskwa +2,5 seta 2,10 ⛔
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
I mamy koniec pięknej historii Skry Bełchatów w Lidze Mistrzów!!!! To musiało się stać. Średniak europejski - Arkas Izmir wygrywa rewanż u nas , na naszym terenie w 5 setach , w 5 secie gdzie Skra prowadzi już 4 pkt i nie potrafi dowieźć tego do końca. Złoty set także dla rywali. Sam Mariusz Wlazły to za mało. Wielki zmysł DŻEKA NAWROCKIEGO okazał się niewypałem. Ciekawe kiedy Konrad Piechocki przejrzy na oczy i zwolni tego pseudo trenera. Szkoda.. Nasi się dali ograć jak ostatni frajerzy. Brak charakteru w tej drużynie i chemii. Może to dobrze bo i tak Zaksa by ich połknęła szybko ale mogliśmy mieć pewność, że 1 klub będzie w Final Four a teraz jest to sprawą otwartą. Zaksa może mieć takie same problemy z tym rywalem jak Skra.
Brawa dla gości za walkę i realizowanie założeń taktycznych trenera. Liberman Agamez co to jest za gość - respect ????
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Winny tej porażki jest Nawrocki.
Przy 7-4 dla Skry w złotym secie, przy serwisie Agameza mógł wprowadzić na przyjęcie Bąkiewicza.
Nie zrobił tego.
5 razy pocelowany został serwisem Wlazły. W tym ustawieniu Bełchatowianie stracili 5 punktów z rzędu.
W dalszej fazie złotego seta Kolumbijczyk atakował bodajże 4-5 razy i ANI RAZU nie został zatrzymany blokiem.
Jak najbardziej zasłużony awans Turków, Skra pogrzebała swoje szanse w tym meczu dwukrotnie prowadząc 7-4 w piątym i złotym secie.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
czego wy oczekiwaliscie po CKPIE Belchatov? oni potrafia tylko awansowac do F4 jesli sobie go kupią, inaczej nie ma szans, teraz juz nawet solidny Arkas na nich starczył ;)
(jak mi ktos wyskoczy ze rok temu Zaksa odpadla z Arkasem, to niech taka szanowna osoba spojrzy jakie osoby grały w Zaksie, albo tez jakie nie grały bo były kontuzjowane ;) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
new_season 2

new_season

Użytkownik
Winny tej porażki jest Nawrocki.
Przy 7-4 dla Skry w złotym secie, przy serwisie Agameza mógł wprowadzić na przyjęcie Bąkiewicza.
Nie zrobił tego.
5 razy pocelowany został serwisem Wlazły. W tym ustawieniu Bełchatowianie stracili 5 punktów z rzędu.
W dalszej fazie złotego seta Kolumbijczyk atakował bodajże 4-5 razy i ANI RAZU nie został zatrzymany blokiem.
Jaki Wlazły? Agamez niemiłosiernie poobijał serwisem ale ZATORSKIEGO.
Zgadzam się co do tego co napisano. 100% frajerstwo w wykonaniu bełchatowian. Żal na to było patrzeć, szczególnie jak w piątym secie rozpieprzyli przewagę. Tak sobie pomyślałem wtedy, że wtopią tie i potem złotego seta...
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Gdyby ktoś na początku sezonu powiedział mi , że Trentino nie będzie w Final Four to bym raczej go wyśmiał a tu proszę... odpadli po złotym secie z Dynamem Moskwa.
W kolejnej rundzie takie oto pary:
Zenit Kazań - Dynamo Moskwa
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Arkas Izmir
Macerata-Cuneo
Zwycięzcy par awansują do final four.
Gospodarzem turnieju finałowego będzie Lokomotiv Novosybirsk.
Zaksa stoi przed szansą awansu do Final Four. Rywal jest w zasięgu ale to drużyna bardzo niebezpieczna. Boje się , że i w tym przypadku możliwy jest złoty set.
Wszystkie pary ogólnie bardzo wyrównane. Na chwile obecną głównym faworytem wydaje się być Zenit Kazań , który nie przegrał jak dotąd w LM.
A jakie jest Wasze zdanie odnośnie tych par, turnieju finałowego i końcowego triumfu ?? :razz:
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Szkoda Trentino. Zloty set to loteria, niestety, trzy sety latwiutko, a pozniej w GS odskok Dynamo i nie udalo sie odrobic straty. A co do FF to hmm...
Zenit niby nie przegral jeszcze meczu, aledwumecz z Niemcami raczej nie byl powalajacy. Dwa razy meczarnia, wygrane po TB, nie wyglada to nadzwyczajnie, bo co jak co, ale Berlin jakas potega nie jest ;) Wg mnie faworytem bedzie ktoras z wloskich ekip, raczej Macerata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Jaki Wlazły? Agamez niemiłosiernie poobijał serwisem ale ZATORSKIEGO.
Tak ale weź pod uwagę że z Mariuszem na przyjęciu Zatorski kryje połowę boiska, więc nie dziwne że zagrywek nie przyjmował. Szczerze Wam powiem, że wczoraj po prostu się śmiałem... Kusiło mnie na Arkas postawić, ale zrezygnowałem bo to już nie ten sam zespół co rok temu. Nigdy nie przepadałem za Skrą. Może z innym trenerem bo dla mnie Nawrocki to jest pomyłka. Jak dla mnie to final four będzie baaaaardzo ciekawe. Stawiam w półfinale na faworytów, sądzę, że awansuje Zaksa, Zenit i Lube. Arcyciekawość final four będzie polegać na tym, że wszystkie 3 drużyny będą w zasięgu Polskiego zespołu. Zaksa to bardzo waleczny zespół, na ławce ma jednego z najlepszych trenerów świata, do tego w miarę szeroka ławka. Będzie ciekawie. Zenit bez formy, mam nadzieję że na final four też tak będzie. Nie wiem jak z kontuzjami w Maceracie. Jeśli do gry wróci Savan no to niestety będą poza zasięgiem... Tak czy inaczej myślę, że Zaksa może sprawić małą niespodziankę (o ile odprawi Turków).
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Kusiło mnie na Arkas postawić, ale zrezygnowałem bo to już nie ten sam zespół co rok temu
tego zdania kompletnie nei rozumiem... czym sie rozni Arkas sprzed roku do aktualnego? ja widze tylko to ze Bravo mial kontuzje i nie mogl grac w calym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom