>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2012/2013

Fortuna bonus
Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dołączył
09/2005
Posty
685
Miasto
Czestochowa
Fenerbahce - Tomis​

No a buki dalej swoje, w kwestii Fener nic tutaj się nie zmienia. Można śmiało grać na ich przeciwników co kolejkę, kursy wyborne a Turcy są bezdennie słabi.

Dalej nie ma podstawowego rozgrywającego w ekipie gospodarzy, nawet podstawowy jest słabiutki, rezerwowy to kompletna kompromitacja która nawet nie potrafi zagrać środkiem. W meczu na wyjeździe Turasy dobitnie się o tym przekonały dostając srogą lekcję od Tomisu. Kompletnie nie rozumiem tych kursów, być może buki dalej twierdzą, że Miljkovica, czy Marshalla stać na cokolwiek, ale raczej są w błędzie. To są żywe skamieliny dawnych, świetnych siatkarzy, teraźniejszy poziom jaki prezentują jest żenujący.

Widzę przewagę Rumunów praktycznie na każdej pozycji. Klasę lepszy Kubański rozgrywający, dobry atakujący Ojansivu który zagrał świetne spotkanie w poprzednim tygodniu. Bardzo dokładnie przyjmujący Terzic który potrafi pognębić rywali flotem. Po drugiej stronie siatki zbiór dziadeczków którzy nie potrafią dobrze przyjąć nawet najłatwiejszego serwisu, a nawet jak przyjmą to rozgrywający &quot;robi swoje&quot;. Kursy jak dla mnie powinny być odwrotne, ale jak dają to trzeba brać.

Typ:
Tomis +1.5 seta @ 2.30 Fortuna



ZAKSA - Trentino​


Tutaj typ podaję tylko ze względu na obłędny kurs jaki wystawiła Fortuna. Więc jeśli komuś nie chcę się odwiedzić ziemniaka, albo nie ma konta na tym buku to radziłbym odpuścić.

Typem będzie under 181.5 punkta. U buków internetowych kursy maksymalnie 1.75-1.85, tutaj mamy 2.20. Widzę w tym meczu spokojne zwycięstwo Trentino. Bardzo realne gładkie 3:0. Ostatnio Kędzierzyn jakoś nie specjalnie błyszczy. Kompletnie bez formy Ruciak, beznadziejnie wręcz atakuje. Rouzier to już nie ten sam zawodnik co z początku poprzedniego sezonu. Trentino? to chyba za dużo nie trzeba się rozpisywać, dream team siatkówki. Najlepszy zawodnik świata Juantorena, idealny wręcz do tej koncepcji gry rozgrywający Raphael, bardzo wysocy środkowi którzy robią różnicę i w ataku i w bloku. Oprócz tego oczywiście ogromna moc na zagrywce i naprawdę dobre przyjęcie. Czego chcieć więcej? Zaksa raczej nie ma co marzyć o nawiązaniu większej walki w tym spotkaniu.

Bardzo realne pokrycie linii nawet przy 4 setach. Kurs bardzo wysoki, opłacalny nawet po odjęciu podatku. Zdecydowanie warto zagrać:

Typy:
Under 181.5 punkta @ 2.20 Fortuna
Co do Fener to ostro przesadzasz z opisem Ivana. W Pierwszym meczu kończył mnóstwo beznadziejnie rozegranych piłek. A jego vis a vis może mu co najwyżej czyścić buty. Marshall fakt faktem zawsze gdy go widzę w Fenerbahce to gra przeciętnie. Rozgrywający fakt faktem gra tragicznie. Sam gdybym miał typować to spotkanie to spróbował bym +1.5 seta na Tomis lub jakiś Over pkt. Ale nie spróbuję bo dzisiaj ten typ wydaje mi się być mocno przereklamowany jak dla mnie i nie zdziwie się jak skończy sie na 3-0 3-1.

Co do Zaksy również myślę że przesadzasz. Rouzier w Trydencie grał kapitalnie. Ruciak do pewnego czasu też grał swoje. Brakowało Gacka i to było widoczne prze przebiciach na rozgrywającego. Dzisiaj Gacka też nie będzie ale jestem zdania, że Zaksa coś tutaj dzisiaj ugra. Na wyjedzie walczyli jak równy z równym ale zabrakło im trochę szczęścia w końcówkach. Z tym przejęciem Trentino bywa rożnie z reguły jest dobre ale np ostatnio z Maceratom potrafili stawać w jednym ustawieniu na dłużej przez złe przyjęcie. Zaksa ma w swoich szeregach zawodników którzy potrafią ruszyć mocno przeciwników zagrywką i jeżeli to im się dzisiaj uda to myślę że możemy mieć tutaj TB a nawet niespodziankę w postaći wygranej Zaksy. Juantorena cały czas mocno eksploatowany czego efektem był skurcz w ostatnim meczu. Dzisiaj być może z tego powodu ten zawodnik nie zacznie w pierwszej szóstce bo nie jest to mecz który trzeba wygrać za wszelką cenę łatwo i gładko.

Zaksa potrafiła walczyć długimi fragmentami na wyjeździe dlatego uważam że u siebie będzie podobnie z tą różnicą że co najmniej 1-2 sety uda im się wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Dołączył
05/2011
Posty
254
Na wyjedzie walczyli jak równy z równym ale zabrakło im trochę szczęścia w końcówkach
Oglądałem mecz i powiem szczerze że Zaksa w tamtym meczu wcale mnie nie przekonała. Niby coś tam ugrali punktów w każdym z tych setów ale nadal czegoś im brakowało. Bardzo wyraźny był brak Gacka na przyjęciu i przez to Zaksa nie mogła prowadzić równej gry, punkt za punkt. W pierwszym spotkaniu liczyłem na zespół z Kędzierzyna, ale zawiedli mnie.
Dzisiaj Zaksa znów zagra bez Gacka i myślę że nie ma w tym meczu za wiele do powiedzenia.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dołączył
09/2005
Posty
685
Miasto
Czestochowa
Oglądałem mecz i powiem szczerze że Zaksa w tamtym meczu wcale mnie nie przekonała. Niby coś tam ugrali punktów w każdym z tych setów ale nadal czegoś im brakowało. Bardzo wyraźny był brak Gacka na przyjęciu i przez to Zaksa nie mogła prowadzić równej gry, punkt za punkt. W pierwszym spotkaniu liczyłem na zespół z Kędzierzyna, ale zawiedli mnie.
Dzisiaj Zaksa znów zagra bez Gacka i myślę że nie ma w tym meczu za wiele do powiedzenia.
Nie mogła prowadzić równej gry punkt za punkt ? Jak nie mogli jak prowadzili taką grę praktycznie w każdym secie do stanu 20-20. W tym momencie Kędzierzyn nie potrafił złapać punktu blokiem, zagrywką czy to obroną. A Trentino kończyło wszystko co było do skończenia. Plus złapali coś blokiem lub wyprowadzali udaną kontrę.
Dziś grają we własnej hali więc ściany będą im sprzyjały plus kibice będą napędzali ich grę a na wyjedzie było odwrotnie. Chociaż tam na trybunach wielu kibiców nie było. A dziś w Kędzierzynie komplet jest zagwarantowany.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Dołączył
04/2009
Posty
733
Miasto
.:Allianz Arena:.
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa @ 4.00 Unibet Marek Union-Ivkoni Dupnitsa (+1.5 seta) @ 2.40 Unibet
He? A myslalem ze jestes znawca siatkowki.

Ogladalem poprzedni mecz tych druzyn i Hiszpanie rzeczywiscie nie bluszczeli ale na Boga u siebie to calkiem inna druzyna!!! Bulgarzy to ogory i nie wierze ze w Hiszpanii ugraja chocby seta. Wygrana ich w pierwszym meczu byla wypadkiem przy pracu CAI. Piorun nie uderza 2 razy w to samo miejsce. Poza tym motywacja u Hiszpanow wysoka gdyz chca sie zrewanzowac za ten ostatni blamaz. Wg mnie DW 3:0 dla CAI
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dołączył
10/2009
Posty
5563
Miasto
Obywatel Swiata
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Trentino Over 180,5 @ 1,86 Betsyf ⛔ 179 ???? no i się posrali na rzadko
Jestem zmuszony zagrać w najgorszym bukmacherze w sieci, ale nigdzie indziej nie ma takiej linii. Zaksa na moje oko jest w stanie dzisiaj ugrać co najmniej seta. We Włoszech zagrali średnio, a i tak potrafili nawiązać wyrównaną walkę praktycznie w każdym secie. Castellani mówił że zagrali najsłabszy mecz w tym sezonie, no ale ja go tam nie słucham ;) Zaksa jest w formie, trochę zawodzi Ruciak, szczególnie w ataku, ale w przyjęciu jest ok. Fonteles jest w gazie, Rouzier to nie jest kiler ale ostatnio gra na przyzwoitym procencie. Ogromną siłą jest Zagumny i środkowi i liczę że w tym elemencie Zaksa będzie miała dzisiaj przewagę. Nie gra Gacław i to spora strata ale ten Kozuira wcale taki słaby nie jest, no i mocno w przyjęciu chowa go Fontales. Trento grało 5 setówkę z Maceratą, grali dobrze, ale w tym momencie nie jest to drużyna nie do pokonania. Zaksa zdecydowanie ma szanse na seta, jak nie więcej, a według mnie gra w każdym secie będzie wyrównana to też szansa na over 181 punktów jest duża.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Dołączył
05/2012
Posty
662
Tours-Crvena Zvezda
Poniżej 143.5 1.85 bet365 5/10 ✅
Mecz jutro, ale podejrzewam, że do jutra linia spadnie, a w tej chwili wygląda całkiem ciekawie i pozwala Tours na kilka błędów ???? .
Gra Tours zaczyna zazębiać się, w ostatnich meczach wyglądało to już całkiem ciekawie, choć Pinheiro na rozegraniu ciągle mnie nie zachwyca. Zagrywka dobrze, przyjęcie w porządku, atak też nieźle (no może Popp trochę odstaje), środek przyzwoicie. Jeśli chcą jeszcze liczyć się w walce o wyjście z grupy to muszą jutro wygrać. Koncentracja powinna być na wysokim poziomie, Francuzi z pewnością będą chcieli wygrać szybko ten mecz, bo już w sobotę wyjazd do Paryża na ważne spotkanie ligowe.
A Crvena to wiadomo, fajne ambitne chłopaki (ehh...chłopaki to są w agencji towarzyskiej ???? ), utalentowani i z masą błędów. Większość z nich pewnie zrobi w miarę przyzwoite kariery, ale na dzień dzisiejszy zdecydowanie brakuje im przede wszystkim doświadczenia. Nie wróżę im jutro nic dobrego, u siebie nie potrafili się postawić, przeciętnej drużynie jaką jest Tours, więc na wyjeździe będą z tym problemy jeszcze większe.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dołączył
10/2009
Posty
5563
Miasto
Obywatel Swiata
Macerata - Generali Unterhaching Under 135,5 @ 2,55 Betsafe ✅ 133
Macerata ma zagrać pierwszym składem, żadnego odpuszczania więc uważam że po takim kursie warto zagrać ten typ. Macerata na każdej pozycji ma zawodnika o dwie klasy lepszego. W mecz w Unterhaching Macerata wygrała 3-0, jednak linia punktowa wyniosła 139, ale jeden z setów grany był na przewagi i zakończył się 27-25 z tego co pamiętam. Aby jednak ten typ wszedł potrzebuję 3 sety 25-20, realne? realne. W jednym spokojnie może być większy blow out.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 310

slawek-80

Użytkownik
Dołączył
04/2010
Posty
201
Miasto
okolice Bydgoszczy
Dynamo Moskwa - Skra Bełchatów

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia w tej kolejce LM. Mimo ostatnio słabszej gry faworytem dla mnie w tym meczu jest Dynamo. Na swoim terenie zawsze są groźni, dodatkowo powołany na to spotkanie jest Kurek, jeżeli dostanie szanse gry, a w to wierzę, poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Jak już pisałem wcześniej nie widzę wielkich powodów do faworyzowania w tym meczu Skry, fakt że wygrali przekonująco na swoim parkiecie, ale teraz czeka ich mecz wyjazdowy na trudnym terenie i uważam że to Dynamo będzie tu dyktować warunki. Osobiście spodziewałem się kursów równych po 1,85 ze wskazaniem nawet na gospodarzy, kurs 2,0 jest dla mnie warty grania i dlatego zaryzykuję większa kwotę na wygraną Rosjan, kurs na wygranie 2 setów przez Dynamo wynosi tylko 1,50, ale nie chce mi się wierzyć aby Skra wygrała i to za 3pkt w tym meczu.
Typy:
Dynamo kurs: 2,0 (Unibet, Betsafe, Bet365) ⛔
Dynamo +1,5 seta; kurs: 1,50; (Betsafe) ⛔
 
P 991

parodia

Użytkownik
Dołączył
04/2012
Posty
361
Miasto
Trójmiasto
Tours VB - Crvena Zvezda Belgrad
Crvena to zespół można rzec juniorski i może gdyby utworzyli LM under 23 to by powalczyli. Atak to u nich się w ogóle nie rozkłada - 50% piłek dostaje Petkovic, a atakującym wybitnym nie jest (koło 35% w ataku). Jednak co lepsze jego koledzy z lewego skrzydła także kręcą statystyki koło 30% w ataku, a z tego możemy wyciągnąć wnioski: ich rozgrywający dzwoni przed wystawą do środkowych, a nawet jeśli nie zadzwoni to skrzydła i tak mają tragiczne. To tyle o drużynie z Bałkanów.
Tours natomiast czeka w weekend ciężki mecz ligowy z Paryżem i nie będą chcieli zbytnio przedłużać meczu z juniorami. Mają fajnych skrzydłowych, a Popp pewnie będzie do bólu obijał blok młokosów.
Typ:
Tours VB (-16,5 pkt) @1.91 Marathonbet ✅
Dlaczego tak? Crvena w żadnym z meczów w LM nie pokryła tej linii. W Serbii Tours wygrało w małych punktach 75-52. Tutaj myślę, że będzie podobnie, kurs wygląda wyśmienicie, a jest duże prawdopodobieństwo, że wejdzie nawet w wypadku utraty seta przez Francuzów (przewiduje taki scenariusz, że Tours wygrywa pierwsze dwa sety powiedzmy dwa razy do 18, w trzecim się rozluźni i może przegrać na przewagi, a w czwartym znów pogrom do 18).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Dołączył
07/2011
Posty
230
Miasto
15920
Tours VB - Crvena Zvezda Beograd

Myślę, że warty zainteresowania kurs wystawił Pinek na zwycięstwo Tours VB nad młodzieżą z Crveny Zvezdy w trzech setach. Tours po domowej przegranej z Trento odniosło 4 kolejne zwycięstwa wliczając krajowe podwórko i LM (w setach 12 do 2). W poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów Tours wygrało na wyjeździe 3:0 właśnie z Cveną. Tours wspierane własną publicznością powinno być jeszcze bardziej zmotywowane. Nie widzę żadnych przesłanek aby tym razem wynik nie zamknął się również w trzech setach.
Jak do tej pory Cvena Zvezda nie zdołała ugrać choćby jednego seta w LM co jest kolejnym argumentem skłaniającym mnie do grania tego typu. Z kolei Tours nadal jest w grze o wyjście z grupy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za 3:0 dla &quot;Francuzów&quot;. Tak więc polecam ten typ i powodzenia!

Typ:
Tours VB (-2.5 seta) @1.503 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dołączył
12/2011
Posty
261
Miasto
Stolica kraju postkomunistycznego
Tours VB - Crvena Zvezda Beograd

Myślę, że warty zainteresowania kurs wystawił Pinek na zwycięstwo Tours VB nad młodzieżą z Crveny Zvezdy w trzech setach. Tours po domowej przegranej z Trento odniosło 4 kolejne zwycięstwa wliczając krajowe podwórko i LM (w setach 12 do 2). W poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów Tours wygrało na wyjeździe 3:0 właśnie z Cveną. Tours wspierane własną publicznością powinno być jeszcze bardziej zmotywowane. Nie widzę żadnych przesłanek aby tym razem wynik nie zamknął się również w trzech setach.
Jak do tej pory Cvena Zvezda nie zdołała ugrać choćby jednego seta w LM co jest kolejnym argumentem skłaniającym mnie do grania tego typu. Z kolei Tours nadal jest w grze o wyjście z grupy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za 3:0 dla &quot;Francuzów&quot;. Tak więc polecam ten typ i powodzenia!

Typ:
Tours VB (-2.5 seta) @1.503 Pinnacle
Jak popatrzeć na wyniki choćby wczorajszych meczy, to granie DW 3:0 bywa ryzykowne (wczoraj nawet HC - 1,5 seta na zdecydowanego faworyta nie wchodziło), szczególnie, że kurs nie jest jakiś mocno wysoki, a Tours to nie Macerata ????
Jest duża szansa, że Crvena nic nie ugra, ale tym młodym chłopcom oprócz doświadczenia nie można odmówić ambicji i wcale bym się nie zdziwił jakby wygrali 1 seta.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Dołączył
01/2010
Posty
2168
Dynamo Moskwa - Skra Bełchatów

Czas na ostatnie rozstrzygnięcia w tej kolejce LM. Mimo ostatnio słabszej gry faworytem dla mnie w tym meczu jest Dynamo. Na swoim terenie zawsze są groźni, dodatkowo powołany na to spotkanie jest Kurek, jeżeli dostanie szanse gry, a w to wierzę, poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Jak już pisałem wcześniej nie widzę wielkich powodów do faworyzowania w tym meczu Skry, fakt że wygrali przekonująco na swoim parkiecie, ale teraz czeka ich mecz wyjazdowy na trudnym terenie i uważam że to Dynamo będzie tu dyktować warunki. Osobiście spodziewałem się kursów równych po 1,85 ze wskazaniem nawet na gospodarzy, kurs 2,0 jest dla mnie warty grania i dlatego zaryzykuję większa kwotę na wygraną Rosjan, kurs na wygranie 2 setów przez Dynamo wynosi tylko 1,50, ale nie chce mi się wierzyć aby Skra wygrała i to za 3pkt w tym meczu.
Typy:
Dynamo kurs: 2,0 (Unibet, Betsafe, Bet365)
Dynamo +1,5 seta; kurs: 1,50; (Betsafe)
nie widzisz powodow aby faworyzowac Skre, ja z kolei nie widze powodow aby grac na Dinamo, meczone licznymi kontuzjami bez swoich najwiekszych gwiazd.. o tym ze Dinamo jest wrecz zdiesiatkowane kontuzjami, swiadczy fakt iz w Lodzi na przyjeciu w Dinamie gral nominalny środkowy.. Kurek to Kurek tamto moze i zagra moze i nie zagra, wiadomo ze nie ma sensu meczyc zaawodnika jesli grac nie moze takze jesli jest jakies ofcijalne stanowisko ze Kurek albo Veres zaagra to na pewno bedzie to prxzemawiac na korzysc Dinamo, jednak sa oni po dlugim okresie rekonwalescencji i na pewno nie sa w rytmie meczowym tak wiec nie wejda od razu na parkiet i nie zaagraja na 100%.. Dinamo jest silne u siebie ? chyba niezbyt.. ostatanio baty od Gubernii 0-3, z Charkowem ledwo sie uporali 3-2, bo zwyciestwa ze slabiutkim Soligorskiem nie mozna zbytnio brac pod uwage..
Nawet jesli Kurek wyjdzie w szostce to watpie aby gral jakies cuda, tu by potrzeba Veresa i Kurka w konkretnej formie i rytmie meczowym, a dzis z taka sytuacja nie bedziemy miec do czynienia i wg mnie granie na Dinamo jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. No ale co kto lubi. Skra powinna spokojnie wygrac a nawet wywiezc 3 punkty. Kibice w Rosji zbyt żywiołowi nie sa (powiedzialbym naawet ze na meczach sa bardzo &quot;statyczni&quot; i malo dynamiczni).
Jak popatrzeć na wyniki choćby wczorajszych meczy, to granie DW 3:0 bywa ryzykowne (wczoraj nawet HC - 1,5 seta na zdecydowanego faworyta nie wchodziło), szczególnie, że kurs nie jest jakiś mocno wysoki, a Tours to nie Macerata ????
Jest duża szansa, że Crvena nic nie ugra, ale tym młodym chłopcom oprócz doświadczenia nie można odmówić ambicji i wcale bym się nie zdziwił jakby wygrali 1 seta.
Zawsze istnieje szansa ze slabszy ugra seta z lepszym i zawsze granie hc-2,5 jest na swoj sposob ryzykowne, jednakze w przypadku chlopakow z Belgardu no to oni graja potworną padlinę i kosmiczą ilosc bleddow niewymuszonych... Tu faworyt musi cos ogromnie skaszanić zeby przegrac z nimi seta, bo Serbowie na jakis wyższy poziom w meczu nie wejdą..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dołączył
10/2009
Posty
5563
Miasto
Obywatel Swiata
Tours - Crvena Zvezda 1 set Under 44,5 @ 1,97 Marathonbet ✅ 25-18=43 izzi :cool:

Crvena to najgorsza drużyna tegorocznej LM, drużyna która odstaje chyba nawet o 2 poziomy od pozostałych drużyn. Ciężko szukać pozytywów w ich grze, popełniają masę własnych niewymuszonych błędów. Drużyna ma fatalne przyjęcie i głównie bazuje na wysokich piłkach, Tour potęgą w tym roku nie jest, ale są solidnym teamem. DO tego mocno straszą na zagrywce szczególnie Konecny. Przyjęcie mają dobre za sprawą Exigi. W ofensywie Popp i Konecny powinni robić różnicę, zespół dobrze gra blokiem i wyblokiem i dlatego też liczę że od początku pojadą na pełnej ku... i nie pozwolą by goście doszli do 20 punktów w pierwszym secie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,9K

telich

Użytkownik
Dołączył
11/2011
Posty
195
Tours - Crvena Zvezda 1 set Under 44,5 @ 1,97 Marathonbet
Crvena to najgorsza drużyna tegorocznej LM, drużyna która odstaje chyba nawet o 2 poziomy od pozostałych drużyn. Ciężko szukać pozytywów w ich grze, popełniają masę własnych niewymuszonych błędów. Drużyna ma fatalne przyjęcie i głównie bazuje na wysokich piłkach, Tour potęgą w tym roku nie jest, ale są solidnym teamem. DO tego mocno straszą na zagrywce szczególnie Konecny. Przyjęcie mają dobre za sprawą Exigi. W ofensywie Popp i Konecny powinni robić różnicę, zespół dobrze gra blokiem i wyblokiem i dlatego też liczę że od początku pojadą na pełnej ku... i nie pozwolą by goście doszli do 20 punktów w pierwszym secie.
nizszy kurs @1.75 ale under 45,5 w bet365, under 46,5 @1.4 w bwin ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dołączył
04/2011
Posty
424
Miasto
Zambrów
Witam! Panowie co sądzicie o typie na Macerate? 1.5 kurs , Ach słaby nie jest no ale jednak różnica klas.Jeżeli macerata nie odpusci powinna wygrać chyba ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dołączył
11/2010
Posty
5009
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dołączył
10/2009
Posty
5563
Miasto
Obywatel Swiata
gdzie Ty masz taki kurs??!! 2.92 w Maratonie wisi i kusi ???? Niby skład na cevie wisi niemal optymalny, ale wnioskuję, że jednak poleciał bardziej rezerwowy od tego http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=24336&amp;amp;ID=566
e;db, widzę... sts. więc czekamy na otwarcie, gramy na ACH i kontrujemy w necie handicapem ????
Macerata dopiero jutro wylatuje na mecz. Wydaje mi się że buki wiedzą coś więcej i dlatego takie kursy. Tylko Macerata zapowiadała grę pierwszym składem także Bóg jeden wie co będzie z tym meczem. Najgorsze jest to że zagrałem rano Maceratę po 1,45 ????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dołączył
11/2010
Posty
5009
Najgorsze jest to że zagrałem rano Maceratę po 1,45
9.00(?) jesteś w sts, grasz czysty po 1.98 i kontrujesz u ruskich buków, skoro też myślisz, że wiedzą więcej :] 18% zysku piechotą nie chodzi, a hgw, czy do 9.00 w maratonie jeszcze nie wzrośnie ;)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dołączył
09/2010
Posty
730
Ciekawe STS przy aktualnej ofercie 2,25 (z podatkiem zostaje 2,00 i tak dobrze) raczej nie powinienem wycofać nagle zakładów
a na Marathonbecie zdarzają się wycofania zakładów? niedawno grałem również wygrana Wisły ze Spartakiem po kursie 13 gdzie w dniu meczu ten kurs zmalał gdzieś do około 6 i nie został wycofany, także to był dobry znak ale warto mieć pewność
A jeszcze czy z Marathonbetu można wycofać wypłatę, którą zgłosiłem wczoraj wieczorem?
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Dołączył
09/2012
Posty
419
Po takim kursie można Macerate lekko ugryźć, bo aż żal żeby tak to zostawić. Jak nie wejdzie to trudno, po takim kursie warto próbować. Buki na pewno mają jakieś info z pierwszej ręki i dlatego takie kursy przywalili, bo innej opcji nie ma. Ewentualnie +5,5 pkt po 1,94, też warto. Jakim składem by nie wyszli, to po takim kursie szkoda nie pograć, a nuż się trafi ????
 
Status
Zamknięty.