>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
A 4

alex123

Użytkownik
na Rosjan u siebie 1,5 ???? na wyjeździe 3-0 wygrali raz dając wyjść z 20 Czechom (tam kurs był 1,1 :])

w obu meczach U można zagrać
Cuneo na wyjeździe 3-0, Reska osłabiona jedzie + mecz z Kielcami raczej nie stał na wysokim poziomie (Effector 19-13 i traci seta xD)
u Rosjan też niby 3-0, ale czy w każdym z setów zejdą poniżej 20 dla Czechów, można wątpić, chociaż nie powinni

1,35 przeciw Turkom nie wygląda źle ;) Turcy u siebie 1-3, a na wyjazdach tracą sporo (a i u siebie ich gra była słaba ;))
na Rosjan z kursem 1,4-1,5 chodziło mi o wynik 3-0 na jutro
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Cuneo -12,5 - Resovia Rzeszów 1 @ 1,94 Marathonbet ⛔ 93-87 jak mogli dostać seta do 14? ????
Cuneo jest ostatnio na fali, w lidze łoją każdego kto stanie im na drodze, w niedzielę spokojnie w stosunku 3-1 pokonali Veronę, wcale nie taką słabą drużynę. W LM w środę przejechali się jak walec po miszczach Polski. Sokolov jest w fantastycznej formie i zawodnik zapowiada że jutro zagrają na 100% by zapewnić sobie awans z 1 miejsca. Droga drużyn Włoskich w tym roku w LM będzie jeszcze bardziej utrudniona bo Macerata ma organizować FF więc Włosi będą mieli rzucane kłody pod nogi by gdzieś odpadli, bo co z tego że mają najlepsze drużyny na świecie jak lepiej żeby grały jakieś Arkasy bo w FF nie może być za dużo włoskich drużyn. Ale wracając do meczu, N&#39;Gapeth wije się jak pantera jest w niesamowitym sztosie, to jest prawdziwy lider zespołu. Grbić sypie bardzo pewnie a Tichaczek wygląda przy nim jak adept siatkówki. Ostatnio w 1 secie zszedł Wijsmans ale nie mam żadnej informacji by miał jutro nie zagrać. Ale nawet Antonov go spokojnie zastąpi. Środek swoje robi przy takim sypaczu. Resovia do Włoch pojechała bez Akrema i Nowakowskiego. Do składu wrócił jednak Kosok ale jego forma to wielka zagadka, no ale z drugiej strony nic po środkowych w Rzeszowie bo ten cienias Tichaczek i tak im nic nie dogrywa więc to nieistotne. Ale strata najlepszego zawodnika Akrema to już jednak osłabienie i tak słabego zespołu. Sam Bartman nie zapewni co najmniej 20 punktów w każdym secie, a takie tuzy jak Lotman w ofensywie nic nie dają. Kovacević też jeszcze nie gra na 100%. Dla mnie zwycięzca może być tylko jedna drużyna czyli Cuneo, liczę na demolkę, a sety maksymalnie do 20 to chyba max ile może ugrać Resovia na trudnym terenie we Włoszech, więc gram handicap punktowy -12,5 na drużynę prowadzoną przez Roberto Piazzę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Odnośnie Cuneo - Resovia.

Resovia zagra bez Akhrema i Nowakowskiego. W składzie jest Kosok, ale wątpię, żeby pojawił się na parkiecie. Zagra więc para Grzyb-Perłowski.

Po stronie Cuneo zabraknie Wouta Wijsmansa. W spotkaniu ligowym z Veroną zastępował go Antonov i spisywał się nieźle.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Noliko Maaseik - Arkas Izmir​


Pisałem przed pierwszym spotkaniem tych zespołów, więc jak ktoś chce to może do tego wrócić: Arkas Izmir - Noliko Maaseik

Co można powiedzieć po pierwszym spotkaniu ?

Noliko gra bardzo zespołowo. Zespół bez gwiazd, ale świetnie poukładany. Dobrze pracują w defensywie, w trudnych sytuacjach potrafią nabić na blok i powtórzyć akcję. Fajna zagrywka i mocny środek.

Arkas jak na razie nie błyszczy. Agamez zdobywa sporo punktów, ale popełnia też dużo błędów. Perrin i Subasi mistrzami przyjęcia nie są i potem Hansen gra strasznie uproszczoną siatkówkę. Przeciętny środek siatki.

Faworytem jest Noliko. Kurs jednak bardzo przeciętny i jakoś mnie zniechęca. Patrząc tylko i wyłącznie na potencjał to oba zespoły mają podobny, nawet Arkas ma ciut większy i może grać po prostu znacznie lepiej. Własne boisko to spory atut Noliko, ale jeżeli Arkas myśli jeszcze o wygraniu grupy to powinien w tym spotkaniu postawić wszystko na jedną kartę.

W poprzednim spotkaniu był według mnie zaniżony kurs na Arkas, teraz według mnie jest zaniżony na Noliko.

Typ:
Arkas Izmir @ 2.95 Bwin ⛔


Strasznie szarpane spotkanie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Odnośnie Cuneo - Resovia.

Resovia zagra bez Akhrema i Nowakowskiego. W składzie jest Kosok, ale wątpię, żeby pojawił się na parkiecie. Zagra więc para Grzyb-Perłowski.

Po stronie Cuneo zabraknie Wouta Wijsmansa. W spotkaniu ligowym z Veroną zastępował go Antonov i spisywał się nieźle.
Wez zapodaj zrodlo odnosnie Wijsmansa, bo z tego co wie wzs to byl wpisany w 1 skladzie a pozniej zszedl ale nie z powodu kontuzji ale zmeczenia.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Resovia zagra bez Akhrema i Nowakowskiego. W składzie jest Kosok, ale wątpię, żeby pojawił się na parkiecie. Zagra więc para Grzyb-Perłowski.
Kosok i Palka pojechali tylko dlatego zeby Rzeszow nie musial placic kary, bo jest wymog CEVu ze musi byc co najmniej 12 zawodnikow. W sumie Loko pojechalo do Budvy w 9 chyba albo sie myle, wiec ciekaw jestem jaka kara ich obciazyli.


Redwitz // Z tego co wiem to płaci się 2100 euro za każdego brakującego zawodnika w meczowej 12.
 
P 991

parodia

Użytkownik
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=24145&amp;amp;ID=566
Tutaj niby są oficjalne składy. Na stronie Zenitu też nie ma żadnej informacji odnośnie absencji. Kurs 1.04 aktualnie także chyba lecą w tym składzie, który jest podany na stronie cevu.

http://www.cev.lu/News.aspx?NewsID=13625&amp;amp;TagType=0&amp;amp;TagContent=0&amp;amp;ID=0&amp;amp;Paging=0&amp;amp;Sd=1/1/1900&amp;amp;Ed=1/1/1900
A tu informacja, że Czerednik liczy, że zagrają zarówno Kurek jak i Veres, także ostrożnie z tym graniem na Skrę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Cev widziałem, stronę Zenitu także, ale jakieś info po 10.20 musiało się pojawić, bo kursy na DW 0:3 z ~1.30 skoczyły do 1.80... Teraz już korekta delikatna, ale i tak jeśli byłyby podstawowe składy, to coś podejrzanego się dzieje... Jakby ktoś/gdzieś/coś ???? znalazł, to niech da znać
 
P 991

parodia

Użytkownik
Osobiście wydaje mi się, że dużo osób grało +2,5 w stronę Innsbrucka, bo kurs koło 3.0 był kuszący, a historia pokazuje, że Zenit nie zawsze gra jak z nut w meczach wyjazdowych, np. zeszłoroczne wyjazdy do Poitiers lub Asse-Lenik, gdzie mecz rozstrzygał się dopiero w tie-breaku.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ja słyszałem, że niepewny jest występ Juantoreny z ZAKSĄ, na Polsat Sport News w zapowiedzi tego meczu tak mówili.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja słyszałem, że niepewny jest występ Juantoreny z ZAKSĄ, na Polsat Sport News w zapowiedzi tego meczu tak mówili.
Juantorene złapał skurcz łydki w ostatnim spotkaniu z Lube Banca Marche Macerata. Nie wydaję mi się, aby go nie postawili przez kilkadziesiąt godzin do tego pojedynku. - Aczkolwiek nie będzie wielkiego zaskoczenia jak Kubańczyk usiądzie na ławce. Lanza słabszy, ale jak trafi w dobry dzień to różnica może byc niezauważalna.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Fenerbahce Stambuł - Tomis Constanta​


Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Tomisu 3:0.

Fenerbahce przez niektórych uważane było za &quot;czarnego konia&quot;, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Trzy spotkania i tylko jeden wygrany set. Ivan Miljkovic stara się ciągnąć grę, ale po prostu nie daje rady. Sporo piłek bardzo czytelnych i przede wszystkim niedokładnych. Matej Cernic najlepsze lata ma już za sobą i w ataku nic wielkiego nie pokazuje. Marshall nadal ma spory potencjał, ale co z tego skoro nie potrafi go wykorzystać. Dzisiaj w barwach Fener zabraknie podstawowego rozgrywającego i środkowego. Arslan Eksi nie grał już w ostatnim meczu. Myślałem, że może wyjdzie to zespołowi na dobre, bo rozgrywa bardzo słabo, ale jego zmiennik Cem Koy jest jeszcze słabszy. Na środku nie będzie Kemala Kayhana, ale w sumie ten zawodnik się niczym nie wyróżniał w poprzednich spotkaniach.

Tomis na pewno będzie podbudowany ostatnim zwycięstwem. Zespół ciekawy, ale trochę nieogarnięty. Rozgrywa Javier Gonzalez, który gra naprawdę szybko i ciekawie, ale często też dokonuje złych wyborów i gra po prostu niedokładnie. Po przekątnej z Kubańczykiem występuje Olli-Pekka Ojansivu. Solidny zawodnik, z rozegranych piłek gra skutecznie. Dysponuje dobrym serwisem. We wspomnianym, wygranym spotkaniu z Fenerbahce nie zagrał Marko Bojic. Jego zmiennik Dan Borota grał bardzo słabo, ale Marko nie pojawił się nawet na chwilę. Może było to spowodowane jakimś urazem ? W dzisiejszym rewanżu nie zagra libero Vladislav Ivanov. Zawodnik bardzo solidny. Najprawdopodobniej zastąpi go Marko Samardzic.

Fenerbahce to jak dla mnie zbiór podstarzałych gwiazd. Jakimś potencjałem jeszcze dysponują, ale najważniejsza jest chyba dla nich odpowiednia kasa na koncie. Po raz kolejny rozgrywać będzie Koy i to dobrze tureckiemu zespołowi nie wróży. Można próbować w stronę Tomisu.

Fener gra u siebie, ale wcale gorącej atmosfery tam nie było (spotkanie z Dynamo Moskwa). Mnóstwo pustych miejsc.

Typy:
Tomis Constanta @ 3.40 Bwin ⛔
Tomis Constanta (+1.5 seta) @ 2.20 Unibet ✅
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
CS Remat Zalau - Arago de Sète

Wieści z obozu Rumunów są takie:
Despite being defeated in all the matches of this year’s Champions League campaign, Remat ZALAU is looking forward courageously. The players of Remat want to limit the damage and bring the good luck on their side. Moreover, ZALAU had a superb comeback in the Romanian national league with two clear victories and one win counting on the Romanian Cup.
Jednak zwycięstwa w lidze to zwycięstwa z outsiderami, czyli: 3:0 u siebie z CSM Bukareszt oraz 3:0 na wyjeździe z drużyną z Cluj. Są to odpowiednio ostatnia (CSM w 7 meczach wygrało tylko 2 sety) i przedostatnia drużyna rumuńskiej Divizii A1. - Więc szału nie ma.

Informacja: W składzie widnieje nazwisko lidera zespołu - Petera Nagy&#39;ego. Jednak jak to CEV sobie wymyślił - w zespole musi byc 12 zespołów, więc pomimo że Nagy nie będzie mógł wystąpic z powodu kontuzji - został wpisany do kadry zespołu jako dobry duch (taki rumuński Giba :cool ????

Tymczasem Arago de Sete wygrało ważny mecz z Paris Volley (z Mattim Oivanenem, Ardo Kreekiem, Joshua Howatsone oraz Todorem Skrimovem w składzie), pomimo, że Arago występowało bez swoich podstawowych zawodników, czyli Milana Bencza, Frederica Baraisa oraz Junota Miscoto. Zwycięstwo cenne a że przeciwko bardzo mocnej drużynie to moralne zespołu w trudnej sytuacji skoczyły.


Dzisiaj w porównaniu z meczem z Paris Volley zabraknie młodych i niedoświadczonych siatkarzy: Hervoir (95) i Le Vot (93).

W ich miejsce pojawią się doświadczeni i zdrowi: Federic Barais - przyjmujący oraz Junot Miscoto - atakujący.

W zestawieniu ze spotkaniem z Paris Volley skład został wzmocniony a i rywal jakim jest Remat Zalau - nie oszukujmy się jest o klasę słabszy. Warto wspomniec, że Rumuni nie ugrali w tej edycji Ligi Mistrzów nawet seta.

Natomiast Francuzi (jest to ich pierwszy sezon w rozgrywkach Ligi Mistrzów) mają szansę na... wyjście z grupy. - Tak, tak. Jeżeli dzisiaj pokonają w Rumunii Remat Zalau za 3 punkty to w ostatniej, szóstej serii spotkań będą mieli szansę grac z Asseco Resovią Rzeszów o awans z drugiego miejsca w grupie G. Dodatkowym prezentem przy dzisiejszej wygranej z Rumunami będzie zapewnienie sobie awansu do Pucharu CEV.

A więc w miarę optymalny skład (brak Milana Bencza zrekompensuje Junot Miscoto), dobry rozgrywający jakim jest Toniutti oraz zespół w porównaniu z Rematem bez większych mankamentów. - Swoją drogą liczę tutaj na pełną koncentrację i wygraną Francuzów bez straty seta... ale zabezpieczam się na wypadek straty jednego seta przez Benjamina i spółkę.

Typy:
Arago de Sete (-1.5 seta) 1.618 8/10 Pinnacle ⛔
Arago de Sete 1.300 9/10 Pinnacle ✅
Arago miało chyba dzisiaj miesiączkę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
CAI Teruel - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa​


Długo się zastanawiałem nad tym spotkaniem.

W poprzednim meczu ekipa z Bułgarii wygrała z Teruel 3:1 na własnym parkiecie. Dzisiaj rewanżowe spotkanie i na pewno nie stoją na straconej pozycji.

Hiszpanie lepiej radzą sobie na własnym parkiecie, panuje tam na pewno specyficzna atmosfera. Ciężko w tym zepole znaleźć lidera. Wyrównany zespół, który na pewno nie jest bardzo silny w ofensywie. Przyjmujący Sevillano zawsze gwarantuje przyzwoity poziom, dobrze wyszkolony, raczej techniczny zawodnik. Drugi przyjmujący Torcello i atakujący Barcala mają już niezłe warunki fizyczne, ale na jakiejś wybitnej skuteczności nie grają. Jest trochę problem z rozgrywającym. Widziałem dwa spotkania Teruel w tegorocznej edycji LM i w jednym De Amo grał bardzo przeciętnie i zmienił go Arranz, który w meczy z Dupnitsą zagrał w wyjściowym składzie. Środek siatki całkiem niezły.

Bułgarzy prowadzeni przez Naydena Naydenova to w większości młodzi zawodnicy. Zespół w sumie ma całkiem przyzwoite przyjęcie, zwłaszcza libero Bozhilov i przyjmujący Zlatanov radzą sobie dobrze w tym elemencie. Najwięcej piłek w ataku wędruje do Todora Valcheva, który zagrał doskonale w ostatnim meczu przeciwko Teruel. W poprzednich meczach spisywał się jednak przeciętnie. Mocnym punktem jest środkowy Kostadin Gadzhanov. Bardzo fajnie pracuje w bloku. Słabszą stroną zespołu jest oczywiście ogranie. Pierwszy sezon tego zespołu w LM, więc zwłaszcza w końcówkach brakuje im trochę chłodnej głowy.

Teruel na własnym parkiecie jest faworytem, ale pierwszy mecz pokazał, że zespoły dysponują podobnym potencjałem. Bułgarski zespół na wyjazdach może jest trochę słabszy niż u siebie, ale Teruel nie jest zadnym potentatem i tutaj podopieczni Naydena Naydenova na pewno nie stoją na straconej pozycji.

Typ grany niską stawką. Pograłem czysty win, ale +1.5 seta jak najbardziej do wzięcia.

Typy:
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa @ 4.00 Unibet ⛔
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa (+1.5 seta) @ 2.40 Unibet ✅


Wyrównane spotkanie. Bułgarom brakuje trochę ogrania, ale kilku zawodników naprawdę ciekawych i utalentowanych. Szkoda zwłaszcza 2 seta, w którym Marek stracił przewagę w samej koncówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Cev widziałem, stronę Zenitu także, ale jakieś info po 10.20 musiało się pojawić, bo kursy na DW 0:3 z ~1.30 skoczyły do 1.80... Teraz już korekta delikatna, ale i tak jeśli byłyby podstawowe składy, to coś podejrzanego się dzieje... Jakby ktoś/gdzieś/coś ???? znalazł, to niech da znać
Kursy skoczyły bo Zenit na pewno nie będzie grał pierwszym składem. Z pewnością Alekna trochę pomiesza i da trochę odpoczynku co po niektórym. Bo mają w chwili obecnej 9 pkt bilans setów 9-0 więc po co mieliby rzucać wszystkie siły w momencie gdy znajdują sie w tak komfortowej sytuacji. Sam dałem delikatnie wczoraj na Tirol +2.5 seta po kursie 3.50
CAI Teruel - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa​

Długo się zastanawiałem nad tym spotkaniem.
W poprzednim meczu ekipa z Bułgarii wygrała z Teruel 3:1 na własnym parkiecie. Dzisiaj rewanżowe spotkanie i na pewno nie stoją na straconej pozycji.
Hiszpanie lepiej radzą sobie na własnym parkiecie, panuje tam na pewno specyficzna atmosfera. Ciężko w tym zepole znaleźć lidera. Wyrównany zespół, który na pewno nie jest bardzo silny w ofensywie. Przyjmujący Sevillano zawsze gwarantuje przyzwoity poziom, dobrze wyszkolony, raczej techniczny zawodnik. Drugi przyjmujący Torcello i atakujący Barcala mają już niezłe warunki fizyczne, ale na jakiejś wybitnej skuteczności nie grają. Jest trochę problem z rozgrywającym. Widziałem dwa spotkania Teruel w tegorocznej edycji LM i w jednym De Amo grał bardzo przeciętnie i zmienił go Arranz, który w meczy z Dupnitsą zagrał w wyjściowym składzie. Środek siatki całkiem niezły.
Bułgarzy prowadzeni przez Naydena Naydenova to w większości młodzi zawodnicy. Zespół w sumie ma całkiem przyzwoite przyjęcie, zwłaszcza libero Bozhilov i przyjmujący Zlatanov radzą sobie dobrze w tym elemencie. Najwięcej piłek w ataku wędruje do Todora Valcheva, który zagrał doskonale w ostatnim meczu przeciwko Teruel. W poprzednich meczach spisywał się jednak przeciętnie. Mocnym punktem jest środkowy Kostadin Gadzhanov. Bardzo fajnie pracuje w bloku. Słabszą stroną zespołu jest oczywiście ogranie. Pierwszy sezon tego zespołu w LM, więc zwłaszcza w końcówkach brakuje im trochę chłodnej głowy.
Teruel na własnym parkiecie jest faworytem, ale pierwszy mecz pokazał, że zespoły dysponują podobnym potencjałem. Bułgarski zespół na wyjazdach może jest trochę słabszy niż u siebie, ale Teruel nie jest zadnym potentatem i tutaj podopieczni Naydena Naydenova na pewno nie stoją na straconej pozycji.
Typ grany niską stawką. Pograłem czysty win, ale +1.5 seta jak najbardziej do wzięcia.
Typy:
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa @ 4.00 Unibet
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa (+1.5 seta) @ 2.40 Unibet
Wydaje mi się, że trochę na siłę szukasz tutaj niespodzianki. Bułgarskie zespoły zawsze na wyjazdach grały beznadziejnie a Hiszpańskie u siebie przyzwoicie. Potrafiły czasem sprawić niespodziankę na własnym parkiecie z dużo wyżej notowanymi rywalami. Dlatego kursy są moim zdaniem wystawione adekwatnie do szans obu zespołów.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Powodów do gry na Bułgarów trochę jest, ale mogą też ten mecz zdecydowanie przegrać. Młody skład, na wyjeździe.
W pierwszym meczu rozgrywający de Amo nie grał prawdopodobnie z powodu urazu kostki.
Trzeba dodać, że po powrocie z Bułgarii kilku graczy miało problemy z wirusem (Chemi Sugrañes, Maxi Torcello, Cesc Llenas, Jorge Rodríguez). Wczoraj wszyscy trenowali i na dzisiaj powinni być gotowi. Cały czas kontuzjowany jest Fran Rodriguez.

Bułgarzy w pełnym składzie. Tylko rozgrywający Gyorgiev ma problem z urazem, ale będzie grał.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Fenerbahce - Tomis​
No a buki dalej swoje, w kwestii Fener nic tutaj się nie zmienia. Można śmiało grać na ich przeciwników co kolejkę, kursy wyborne a Turcy są bezdennie słabi.
Dalej nie ma podstawowego rozgrywającego w ekipie gospodarzy, nawet podstawowy jest słabiutki, rezerwowy to kompletna kompromitacja która nawet nie potrafi zagrać środkiem. W meczu na wyjeździe Turasy dobitnie się o tym przekonały dostając srogą lekcję od Tomisu. Kompletnie nie rozumiem tych kursów, być może buki dalej twierdzą, że Miljkovica, czy Marshalla stać na cokolwiek, ale raczej są w błędzie. To są żywe skamieliny dawnych, świetnych siatkarzy, teraźniejszy poziom jaki prezentują jest żenujący.
Widzę przewagę Rumunów praktycznie na każdej pozycji. Klasę lepszy Kubański rozgrywający, dobry atakujący Ojansivu który zagrał świetne spotkanie w poprzednim tygodniu. Bardzo dokładnie przyjmujący Terzic który potrafi pognębić rywali flotem. Po drugiej stronie siatki zbiór dziadeczków którzy nie potrafią dobrze przyjąć nawet najłatwiejszego serwisu, a nawet jak przyjmą to rozgrywający &quot;robi swoje&quot;. Kursy jak dla mnie powinny być odwrotne, ale jak dają to trzeba brać.
Typ:
Tomis +1.5 seta @ 2.30 Fortuna
✅

ZAKSA - Trentino​

Tutaj typ podaję tylko ze względu na obłędny kurs jaki wystawiła Fortuna. Więc jeśli komuś nie chcę się odwiedzić ziemniaka, albo nie ma konta na tym buku to radziłbym odpuścić.
Typem będzie under 181.5 punkta. U buków internetowych kursy maksymalnie 1.75-1.85, tutaj mamy 2.20. Widzę w tym meczu spokojne zwycięstwo Trentino. Bardzo realne gładkie 3:0. Ostatnio Kędzierzyn jakoś nie specjalnie błyszczy. Kompletnie bez formy Ruciak, beznadziejnie wręcz atakuje. Rouzier to już nie ten sam zawodnik co z początku poprzedniego sezonu. Trentino? to chyba za dużo nie trzeba się rozpisywać, dream team siatkówki. Najlepszy zawodnik świata Juantorena, idealny wręcz do tej koncepcji gry rozgrywający Raphael, bardzo wysocy środkowi którzy robią różnicę i w ataku i w bloku. Oprócz tego oczywiście ogromna moc na zagrywce i naprawdę dobre przyjęcie. Czego chcieć więcej? Zaksa raczej nie ma co marzyć o nawiązaniu większej walki w tym spotkaniu.
Bardzo realne pokrycie linii nawet przy 4 setach. Kurs bardzo wysoki, opłacalny nawet po odjęciu podatku. Zdecydowanie warto zagrać:
Typy:
Under 181.5 punkta @ 2.20 Fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 310

slawek-80

Użytkownik
Ze szczegółową analizą meczu Dynamo-Skra wstrzymam się do jutra, ale kurs 2,0 na gospodarzy jest według mnie przeszacowany i skąd on wynika to naprawdę nie wiem. Może ktoś napisać że Dynamo ostatnio gra słabiej i niepełnym składem, ale zawsze jest to groźna drużyna, a jak się gra na trudnym terenie w Rosji to nie muszę pisać. Do składu Dynama wraca Kurek, czy zagra to inna sprawa ale według mnie jego występ jest wielce prawdopodobny.
Na mecz w Bełchatowie na Skrę był kurs 1,4-1,5 więc nie rozumiem niewiele wyższego kursu na mecz wyjazdowy na trudnym terenie w Moskwie.
Dlatego też kurs 2,0 na Dynamo jest według mnie warty zagrania i to oni są dla mnie faworytem w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom