>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
sportowiec2012 14

sportowiec2012

Użytkownik
Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle@ 1.80 STS​
✅ 1:3​

We wtorek 12 lutego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegra w Izmirze rewanżowy pojedynek o awans do Final Four Ligi Mistrzów. Kedzierzynianie mają szansę awansować fazy finałowej. czy uda sięęę to? Myślę,że tak.
Przed tygodniem siatkarze Zaksy Kędzierzyn Koźle pokonali we własnej hali turecki zespół 3:2.
O 1.meczu można poczytać tutaj:
http://www.plusliga.pl/news/id/6856/title/Zwyciestwo-ZAKSY
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/337820/per-aspera-ad-astra-relacja-z-meczu-zaksa-kedzierzyn-kozle-arkas-izmir

Dla kędzierzynian to będzie jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Moją to na uwadze, trener Zaksy Daniel Castellani na mecz rozegrany w lidze wystawił rezerwowych.Przeciwnikiem był Efffector Kielce. Gospodarze przegrali po pięcio setowym boju. To posunięcie miało jedno na celu. Dać oddetchną podstawowym zawodnikom przed wtorkowym meczem. Awans w lidze był już pewny. Zaksa tydzieńtemu zdobyła Puchar Polski, pokonując w finale asecco Resovie Rzeszów.
Patrząc na to trener musiał dać przerwę podstawowym zawodnikom.
&quot;Cała nasza energia i koncentracja jest wokół meczu rewanżowego rozgrywanego w ramach Ligi Mistrzów w Izmirze. Mamy kilka urazów, które trzeba było zaleczyć. Nie chciałem wystawiać niektórych zawodników&quot; – tłumaczył argentyński szkoleniowiec.
cytat z przegladsportowy.pl
Zawodnicy są też zmotywowani, co potwierdza ten artykuł:
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/338018/michal-ruciak-chcemy-zakwalifikowac-sie-do-final-four

Kluczem do zywcięstwa Zaksy będzie zatrzymanie Kolumbijczyka Libermana Agameza.

Ten zawodnik to ostoja tego klubu. Większość piłek idzie do nniego i to on ratuje drużynę w trudnych momentach. W meczu Z ZAksą zmagałsię z drobnymi kłopotami zdrowotnymi, ale powinien być gotowy na dzisiejszy mecz.
Oczywiście oprócz Agameza jest rewelacyjny Bravo, Perrin, Subasi, Hansen czy Simac, ale nie ukrywajmy, że filarem drużyny jest Kolumbijczyk.
ZAksa ma bardzo wyrównany skład. BArdzo dobry atak Antonin Rouzier, który miewa gorszą momenty, ale zdarza się do rzadko. Jest oczywiście młody Witcak, ale nie sądze, że on wystąpi w podstawowym składzie. Francuz jest już zdrowy. W ostatnich tygodniach zmagał się z bólem mięsni brzucha. Na rozegraniu jest rewelacyjny Paweł zagumny. W środku Łukasz Wiśniewski, który zdobył najwięcej punktów w pierwszym meczu. Świetny powrót po kontuzji tego młodego środkowego. Michał Ruciak prezentujący bardzo równy dobry poziom. Na libero oczywiście Paweł Gacek.Jest również nasz rodak Jurii Glasyr. ZAksa ma jednak jeszcze jednego asa w swojej talii. Tym asem jest Felipe Luis MArques Fonteles.
Najbardziej wartościowy zawodnik Pucharu Polski 2013 prezentuje kapitalną formę przez całhy sezon. Jest motorem napędowym ZAKsy.
Oficjalne składy można zobaczyć tutaj :
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=24379&amp;amp;ID=566

Turcja jest niewygodnym terenem dla wszystkich drużyn. Kibice bardzo żywiołowo reagujący. Jednak męska siatkówka jest mniej popularna od żeńskiem, która możę liczyć na większe wsparcie fiansowe.
Historia spotkań w Zaksy z Izmirem w Turcji nie jest dobra. Dwa mecze i dwie porażki. Ja jednak liczę, że w najlepszej czwórce drużyn w Europie ponownie zobaczę polski zespół. MAm nadzieję, że trafi on po dwóch zywcięskich meczach, gdzie nie potrzebne będzie rostrzygnięcie w złotym secie.

Dobre analizy :
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2013-02-11-liga-mistrzow-wszystkie-sily-na-arkas
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/338962/o-awans-do-final-four-zapowiedz-meczu-arkas-izmir-zaksa-kedzierzyn-kozle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
...Jest oczywiście młody Witcak, ale nie sądze, że on wystąpi w podstawowym składzie.
Rozbawiło mnie to zdanie hehe :grin: Witczak przecież rocznik 1983 to już chyba nie taki młody? ;)
Nie chcę być wredny co do Twojego opisu, ale mam wrażenie, że piszesz nie do końca mając pojęcie o tym ;) Strasznie długo a w zasadzie bez konkretów bo opisujesz na sucho zawodników, a nie o ich obecnej formie.
Samego typu nie neguję bo jest szansa na zwycięstwo Zaksy, tym bardziej, że Agamez nabawił się w końcówce pierwszego spotkania jakiegoś urazu mięśni brzucha. Nie wiem na ile to okaże się poważne, bo nie mogę znaleźć takiej informacji, a na pewno Turcy tej informacji nie podadzą.
Ale gdyby Ktoś coś wiedział to byłaba to informacja na wagę złota ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A jak na moje To Arkas wygra dzisiejszy mecz. W pierwszym spotkaniu ewidentnie było widać słabość na skrzydłach w drużynie Kędzierzyna na tle Arkasu. Rouzier na kontra przy piłkach nierozegranych skuteczność miał katastroficzną. Ruciak to już w ogóle była porażka przez pierwsze dwa sety gra na okrogłe 0% w ataku. Środek funkcjonował super z Wiśniewskim z Gladyerm było trochę gorzej no ale był po kontuzji więc może dzisiaj będzie trochę lepiej. Do gry środkiem trzeba mieć przyjęcie a po tym co widziałem w pierwszym meczu mogę wnioskować, że z tym może być różnie. Bo Jak Agamez idzie na zagrywkę to wszystkim trzęsą się nogi. Na skrzydłach w Arkasie wspomniany Agamez, Perrin, Subasi. Perrin ostatnio w bardzo dobrej formie, z Subasim różnie bywa ale jest w obwodzie Bravo który dochodzi już powoli do siebie po kontuzji. Środek w Arkasie jeśli chodzi o atak przeciętni, ale w bloku radzą sobie przyzwoicie.

Przyjęcie w obu zespołach na podobnym poziomie. Blok moim zdaniem na korzyść Turków głównie ze względu na fakt iż Agameza blokiem jest złapać bardzo trudno a Rouziera dość prosto.

Z tych też powodów + z faktu iż Arkas jest gospodarzem uważam, że to Turcy rozstrzygną to spotkania na swoją korzyść. Złoty set mam nadzieje, że padnie łupem Kędzierzynian.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Pierwsze spotkanie było bardzo wyrównane (oprócz piątej partii). Nie stało jednak na jakimś szczególnie wysokim poziomie.
ZAKSĘ w pierwszym spotkaniu po raz kolejny pociągnął Felipe Fonteles, który obok Łukasza Wiśniewskiego był najlepszym zawodnikiem na parkiecie. Antonin Rouzier przez większą część spotkania grał słabo i nie wiem w sumie czemu szansy nie dostał Witczak. Francuz odpalił jednak w piątym secie, gdzie grał bardzo skutecznie. Ruciak był zupełnie niewidoczny. W defensywie i w zagrywce coś tam grał, ale w ataku wyglądało to beznadziejnie (wiadomo jednak, że Ruciak ma problemy zdrowotne).
Arkas zagrał nieźle, ale podobnie jak ZAKSĘ stać ich na lepszą grę. Agamez po raz kolejny zdobył sporo punktów (23), ale w ataku popełniał jednak dużo błędów. Miał jakieś problemy z brzuchem, ale według mnie dzisiaj zagra od początku. Świetnie zagrał Perrin i to było dla mnie lekkie zaskoczenie. Miał duży udział w przyjęciu i ciężko go było ZAKSIE &quot;ruszyć&quot;. Na siatce również bardzo pozytywnie. Źle grał Hansen. Wiem, że ich gra opiera się przede wszystkim na skrzydłowych, ale rzucić tylko 10 piłek do środkowych w trakcie pięciu setów to beznadziejny wynik. Środkowi mogliby nie skończyć tych piłek, ale raz na jakiś czas wskazane jest zagrać przez środek.
Dzisiaj według mnie faworytem jest Arkas. Skra wygrała w Turcji, ale nie ma sensu tego porównywać. Dzisiaj pewnie będzie gorąco na trybunach (wszyscy pamiętają mecz Arkasu z Nowosybirskiem o awans do F4 w poprzednim sezonie). Jeżeli chodzi o potencjał czysto sportowy to jest po stronie ZAKSY, ale trzeba też pamiętać o tym, że nie wszyscy zawodnicy są w 100% przygotowani do gry na najwyższym poziomie (np. Ruciak, który jest bardzo ważnym zawodnikiem dla ZAKSY). Zapowiada się, że będziemy świadkami kolejnego zaciętego spotkania.
Arkas według mnie wygra spotkanie, ale mam nadzieję, że w Final Four będziemy jednak mieli okazję zobaczyć polski zespół.
Typ:
Arkas Izmir @ 2.20 Bet365 ⛔

EDIT: Doskonała gra ZAKSY. Zagumny, Rouzier i Fonteles chapeaux bas !
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
nie wiem czemu wszyscy tylu ludzi szuka niespodzianki i wygranej Arkasu (w mojej ocenie to niespodzianka jak wygrają ) nic nie przemawia za nimi no nic jeden Agamez? co tylko młuci jak cepem ? kim oni mają grać więcej no kim ? a rozgrywający to w ogóle nędza. Nie będę pisał analizy nie mam weny ale dla mnie dzisiaj po spokojnej grze wygrana Zaksy i nie będą się bawić w złote sety itp. nie jarajcie się tym Arkasem tak bo tylko i wyłącznie fartem i przez głupotę Skry przeszli dalej ja stawiam na Zaksa -1,5 seta i za drobne DW 0:3
 
jorahmormont 25

jorahmormont

Użytkownik
Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Wynik tego meczu jest sprawą otwartą. Zdecyduje dyspozycja dnia Zaksy z jednej strony i Agameza z drugiej ;) Należy się spodziewać wyrównanego spotkania i walki o każdą piłkę. Nie sądzę aby mecz skończył się w 3 setach, dlatego proponuję pogranie overa punktowego.
TYP: over 185,5 pkt. @ 1,90 Bet365 ⛔ było blisko:;/:
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Arkas - ZAKSA​
No, no teraz to już naprawdę konkretny jest kurs na Kędzierzyn i na pewno warto dziś przyłożyć na Polaków. W pierwszym meczu zabawowe 1.30 na Zakse, dziś aż 1.90. Sama różnica parkietu aż tak odwróciła kursy? to trochę bez sensu, bo Arkas pokazuje że wcale lepiej u siebie nie gra, co dobitnie pokazał dwumecz ze Skrą.
Turecka dzicz która wyraźnie przyczyniła się w tamtym roku do porażki Novosibirska, teraz jest już wyraźnie ukrócona. CEV zajął się tym na poważnie i teraz atmosfera na tureckich halach jest wyraźnie łagodniejsza, nie ma już dzieciaków od podawania piłek którzy przy serwisie rywala skaczą nad nim i coś tam wykrzykują, również spiker wyraźnie się &quot;złagodził&quot;. Także ZAKSA nie ma co się bać ich hali i co pokazała Skra, bez problemu można ich gładko pocisnąć na ich terenie, jeśli tylko zagra się dobry mecz.
Arkas jak zawsze liczy na Agameza który co by nie mówić jest zawodnikiem niesamowitym, tyle że nie sądzę aby do końca wyleczył swój lekki, ale bardzo nieprzyjemny i utrudniający grę uraz mięśni brzucha, którego nabawił się w pierwszym meczu.
Arkas można łatwo zdemolować zagrywką, bo mocarzami w przyjęciu to oni nie są. Jeśli Kędzierzyn będzie zagrywał na dobrym poziomie to powinniśmy być dziś świadkami ich zwycięstwa. Myślę, że nikt tutaj nie chce jakiegoś Złotego Seta i nerwówki, dlatego konieczna jest wygrana i każdy w Zaksie będzie do niej za wszelką cenę dążył.
ZAKSA (1.90) Pinnacle ✅
nic nie przemawia za nimi no nic jeden Agamez? co tylko młuci jak cepem ?
A co ma jeszcze robić? fikołki pod siatką? . Kolumbijczyk gra na znakomitej skuteczności, tyle co on dostaje piłek i z jak trudnych pozycji musi atakować to nie wielu by tak potrafiło. Tyle, że On sam sobie piłki nie przyjmie i nie dogra, bo gdyby potrafił jeszcze i to, to wtedy ZAKSA nie miałaby szans :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
nie wiem czemu wszyscy tylu ludzi szuka niespodzianki i wygranej Arkasu (w mojej ocenie to niespodzianka jak wygrają ) nic nie przemawia za nimi no nic jeden Agamez? co tylko młuci jak cepem ? kim oni mają grać więcej no kim ? a rozgrywający to w ogóle nędza. Nie będę pisał analizy nie mam weny ale dla mnie dzisiaj po spokojnej grze wygrana Zaksy i nie będą się bawić w złote sety itp. nie jarajcie się tym Arkasem tak bo tylko i wyłącznie fartem i przez głupotę Skry przeszli dalej ja stawiam na Zaksa -1,5 seta i za drobne DW 0:3
Kim więcej ma grać Arkas prócz Agameza ? Jest Perrin, jest Subsi i jest Brawo. Agamez młóci jak cepem no i super bo ten zawodnik wali takie bomby na wysokim zasięgu nawet na potrójnym bloku i cholernie trudno te piłki bronić. A Rouzier z sytuacyjnych piłek albo odbija się od bloku albo wali w aut albo jest podbijany i od czasu do czasu coś skończy. Ruciak do sytuacyjnych piłek się nie nadaje. Jest to zawodnik do szybszych piłek z których ostatnio i tak radzi sobie marnie. Fonteles gra bardzo fajnie ale jeden solidny zawodnik to zdecydowanie mało na Arkas. Kędzierzyn ma dobrych środkowych fakt ale do gry środkiem potrzebne jest dobre przyjęcie to jest raz a dwa to fakt iż samym środkiem meczu na tak trudnym terenie się nie wygra.
Dla mnie stawianie Zaksy -1.5 oraz DW 0:3 to wyrzucenie pieniędzy w błoto ???? Jeśli Zaksa gdzieś tutaj wygra to moim zdaniem 3:2 to maks co z tego może być. Skoro dla Ciebie tak prawdopodobny jest wynik 3:0 3:1 to dlaczego Kędzierzyn u siebie ledwo, ledwo wygrał 3:2 ?
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Arkas jak gra w fazie pucharowej Ligi Mistrzów tak naprawdę rozgrywa zazwyczaj tylko jedno dobre spotkanie. Myślę , że takim ze strony tej drużyny był ten w Kędzierzynie. Dzisiaj Zaksa jest faworytem i ją typuje na zwycięstwo. Nie spodziewam się by Perrin był taką podporą dla Agameza jak w Kędzierzynie. Rzeczywiście zastanawiające jak wypadnie Ruciak. Dostali nasi trochę oddechu ostatnio i najprawdopodobniej doszli do pełnej sprawności. Myślicie , że po raz kolejny Agamez sam wygra mecz ?? Ja w to nie uwierzę. Zaksa w tym sezonie gra dobrą siatkówkę i widać , że chłopaki trzymają się razem( team spirit). Zaksa ma w obwodzie Golden set i może grać spokojniej. To na gospodarzach ciąży presja nie na nas. Poza tym Zaksa w Kędzierzynie nie zagrała dobrego spotkania a wygrała. To dziś powinni zaprezentować się lepiej. Trochę lepsza skuteczność przy sytuacyjnych piłkach i rywal nam się nie przeciwstawi jak w pierwszym meczu.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Filip a czemu Arkas u siebie przegrał ze Skrą 1-3 ? a dopiero ledwo ledwo...ledwo wygrał na wyjeździe... Mecz meczowi nie równy. Jeśli ZAKSA zagra na swoim poziomie to również jak kolega wyżej nie widzę szans Arkasu. Przekonamy się późnym wieczorem. Pozdro.
 
D 13

damianp

Użytkownik
Widzę, ile użytkowników tyle opinii ????
Moim zdaniem Arkas wytrzyma presję i doprowadzi do złotego seta.
A ZAK SA powinna, jeśli nie uda się wygrać 2 z 3 pierwszych rozegranych setów, czyli prowadzić 2-1 po 3 setach, zagrać jak Dynamo w Trento i skupić się na złotym secie.
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Wg mnie nie była to wygrana ledwo ledwo. Perrin Subasi Brawo? to są ogórki i dla takiego Fontelesa mogą buty czyścić. Guma nawet ze słabego przyjęcia próbuje gry środkiem i bardzo dobrze im to wychodzi ale Zagumny to klasa sama w sobie. Ruciak ok na sytuacyjne piłki jest słaby ale jest jebitnie sprytny i zawsze coś tam kręci wiadomo że swoje zepsuje ale można na niego liczyć w ciężkich chwilach. Agamez zagra to co zawsze to jest kawał mięcha do trzepania ^^ zrobi to co robi w każdym meczu w ważnych momentach dostanie 1-2 czapy i po zawodach. Piszesz o Rouzierze jak o jakimś grajku który jest w Zaksie bo musi w mojej ocenie nie zagrał słabo z Arkasem i jest na pewno ważnym elementem zespołu a umiejętności ma nie przeciętne ;] nie widzi mi się ten Arkas dzisiaj w ogóle a ze stawkami też nie powiedziałem że to pewniaki ale około 2,50 to dobry kurs a na pewno nie będą chcieli grać tie breaków i złotych setów a są mocniejsi od gospodarzy jak zepną zwieracze to będzie dobrze.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
bandziuk - Nie chcę nic mówić, ale bredzisz. Bravo może buty czyścić Fontelesowi? ???? nie no to już są jaja. Wielokrotny reprezentant Brazylii może czyścić buty gościowi który praktycznie przez całą karierę był zwykłym przeciętniakiem?. Joao Paulo Bravo nazwany ogórkiem... świat się kończy.
Co ty za pierdoły o tym Agamezie dajesz? gdzie i kiedy on w ważnych momentach dostaje po dwie czapy?. Jeśli coś można powiedzieć o Kolumbijczyku to tylko to, że w decydujących momentach gra najlepiej i praktycznie nigdy nie zawodzi. W pojedynkę wygrał dwa tb ze Skrą, nie wspominając już tego co zrobił z Loko rok temu.
Też jestem za typem na Kędzierzyn, no ale takich bzdur to nie można pisać. Bądźmy poważni.
Dla mnie stawianie Zaksy -1.5 oraz DW 0:3 to wyrzucenie pieniędzy w błoto ???? Jeśli Zaksa gdzieś tutaj wygra to moim zdaniem 3:2 to maks co z tego może być. Skoro dla Ciebie tak prawdopodobny jest wynik 3:0 3:1 to dlaczego Kędzierzyn u siebie ledwo, ledwo wygrał 3:2 ?
Wynik 3:1 dla Kędzierzyna jest całkiem prawdopodobny i nie widzę tutaj nic niezwykłego jeśli tak skończyłoby się to spotkanie. Idąc twoim tokiem rozumowanie skoro wynik 3:1 dla Kędzierzyna jest niemożliwy to jakim cudem w takim stosunku pocisnęła ich na wyjeździe Skra? ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Filip a czemu Arkas u siebie przegrał ze Skrą 1-3 ? a dopiero ledwo ledwo...ledwo wygrał na wyjeździe... Mecz meczowi nie równy. Jeśli ZAKSA zagra na swoim poziomie to również jak kolega wyżej nie widzę szans Arkasu. Przekonamy się późnym wieczorem. Pozdro.
może dlatego ze Atan miał dzień konia, taki jak przeciwko chocby Zenitowi..

22/36 (61%) 1 czpaa 2 bledy w ataku, 2 na serwisie, takie statystyki w ataku to jest kosmos, na dodatek Skrze udalo sie wtedy jakos zneutralizowac Agameza (badz mial slabszy dzien). w rewanzu Atan juz &quot;tylko&quot; 40% 19/47 7 czap 2 bledy + 6 bledow na zagrywce, z kolei Agamez na kosmicznej skutecznosci. Atan w Izmirze zagral swietnie, z kolei Agamez jako tako, w rewanżu było na odwrót ;]

Ogólnie rewanz to Skra i tak przegrala na własne życzenie dzieki pusiactwu i frajesrstwu, w ktory to sposob przegrali w tym sezonie juz mase meczy. MEcz wyjazdowy Skra zagrała bardzo dobrze co bylo dosc dziwne, bo w PLSie dostawali od wszytskich sromotne baty. Wyszedl im jeden mecz+ Atan zagral kapitalnie, pozniej spusiaczyli i tyle.

Chyba w Izmirze :wink:
no wiadomo o co chodzi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Ja osobiście widzę w tym meczu tylko over 185,5.Prawie każdy wypisuje że ZAKSA jest faworytem i bez problemu powinna wygrać, ale jednak u siebie męczyli się z przeciwnikiem bo zwycięstwa po tie breaku nie można uznać za łatwe. Sama drużyna na pewno wolała wygrać za trzy punkty i to jest raczej oczywiste. Mimo to widzieliśmy 2 sety na koncie zespołu z Turcji.
Dzisiaj wiadomo, Turcy będą za wszelką cene chcieli wygrać, bo nie mają innej opcji na awans, a z kolei ZAKSA będzie chciała również zakończyć mecz z wygraną, bo wiadomo że złoty set to często loteria i kilka błędów przesądzić może o awansie.
Dla mnie to mecz walki i myślę że będzie on bardzo zacięty.
Typ: over 185,5 @1,90 Bet365
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Filip a czemu Arkas u siebie przegrał ze Skrą 1-3 ? a dopiero ledwo ledwo...ledwo wygrał na wyjeździe... Mecz meczowi nie równy. Jeśli ZAKSA zagra na swoim poziomie to również jak kolega wyżej nie widzę szans Arkasu. Przekonamy się późnym wieczorem. Pozdro.
Wygrał bo Skra zagrała świetne spotkanie. A Arkas grał dość przeciętnie. Na wyjedzie wygrali ledwo, ledwo. Wygrali mecz i złotego seta w Łodzi gdzie mało kto z europy wygrywał mecze a to coś znaczy. Niektórzy zyją tym co Arkas grał w grupie oraz tym co zagrał w pierwszym meczu ze Skrą. A to już jest moim zdaniem inna drużyna. Zupełnie inna jakość gry. Bo Skra im meczu nie oddała. Sami na to zwycięstwo zapracowali (Wychodząc z trudnych opresji w 5 secie oraz z złotym secie) podobnie jak na 2 sety w Kędzierzynie.
Wg mnie nie była to wygrana ledwo ledwo. Perrin Subasi Brawo? to są ogórki i dla takiego Fontelesa mogą buty czyścić. Guma nawet ze słabego przyjęcia próbuje gry środkiem i bardzo dobrze im to wychodzi ale Zagumny to klasa sama w sobie. Ruciak ok na sytuacyjne piłki jest słaby ale jest jebitnie sprytny i zawsze coś tam kręci wiadomo że swoje zepsuje ale można na niego liczyć w ciężkich chwilach. Agamez zagra to co zawsze to jest kawał mięcha do trzepania ^^ zrobi to co robi w każdym meczu w ważnych momentach dostanie 1-2 czapy i po zawodach. Piszesz o Rouzierze jak o jakimś grajku który jest w Zaksie bo musi w mojej ocenie nie zagrał słabo z Arkasem i jest na pewno ważnym elementem zespołu a umiejętności ma nie przeciętne ;] nie widzi mi się ten Arkas dzisiaj w ogóle a ze stawkami też nie powiedziałem że to pewniaki ale około 2,50 to dobry kurs a na pewno nie będą chcieli grać tie breaków i złotych setów a są mocniejsi od gospodarzy jak zepną zwieracze to będzie dobrze.
Nie rób z Fontelesa bóg wie kogo. Tak jak Dawid napisał Bravo świetny zawodnik moim zdaniem mniej więcej na równi z Fontelesem jeśli obaj są w formie. Perrin to zawodnik cały czas robiący postępy ze Skrą w drugim meczu i z Zaksą w pierwszym robił świetną robotę.
Ruciak jest wybitnie sprytnym zawodnikiem ale na pewno nie w ostatnich tygodniach.
Rouzier w pierwszym spotkaniu nie zagrał słabo. No to chyba różne mecze oglądaliśmy. Bo Ja widziałem Rouziera przyzwoicie grającego z piłek rozegranych. A w piłkach sytuacyjnych dostającego czapy pod nogi lub atakującego w aut. Jedynie w TB udało mu się skończyć kilka ważnych piłek a tak w 2 i 4 secie gdy była jakaś obrona sytuacyjna piłka do Rouziera a ten sytuacji nie potrafił wykorzystać. w secie 1 i 3 było podobnie.
A Agamez no bądź poważny i nie rób sobie zartów. W sytuacjach kluczowych wali potężnie na zasięgu i jest najczęściej nie do zatrzymania.
Mecze oglądasz ale chyba z innej perspektywy bo Twoje argumenty są przekłamane.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Perrin Subasi Brawo? to są ogórki i dla takiego Fontelesa mogą buty czyścić
za takie głupoty i brednie powinien być ban tygodniowy, zeby user mial czas sie dokształcić/douczyć ???? albo zastanowic sie nad tym czy powienien sie tu dalej udzielać.
Bravo ogórek - cool story ????
 
M 19

maras89

Użytkownik
I pozamiatane. Brawo Zaksa bo poza słabsza formą Gladyra i Ruciaka pod koniec 3 seta zagrali fantastycznie. Przepięknie Gacek, Zagumny, Fonteles, Rouzier i Wiśniewski. A ja mogę załować że postawiłem over 186.5 za stówe bo zabrakło tylko 3 małych punktów. Z jednej strony radość że mamy w finale 4 swojego przedstawiciela a z drugiej smutek, że w przeciągu całego meczu zabrakło tylko 3 punkcików ;/
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Kędzierzyn zagrał dzisiaj świetne spotkanie i zasłużyli na wygraną. Zagrali dużo lepiej niż KK. Arkas może trochę słabiej co nie umniejsza nic Zaksie. Rouzier dzisiaj grał z głową grając nie tylko dobrze w pierwszej akcji. Gratulacje dla tych co grali na KK ????
 
M 14

mrbork

Użytkownik
Dynamo - Zenit 2 1.30 bet365
Kurs jakieś kompletne nieporozumienie. Dynamo na chwile obecna jest w stanie ugrac co najwyzej seta. Ogromna roznica klas. Zenit gubił sety z RV Berlin, ale to kwestia podejścia, bo Niemcy ewidentnie zlekceważeni. Brak jakieś werwy w drużynie z Moskwy, nie ma tak naprawdę kto pociągnąć gry. Tutaj nie będzie sytuacji jaka miała miejsce w Trento. Nawet nie dopuszczam myśli złotego seta. Zenit to akutalnie najlepsza drużyna na świecie i nikt nie może tego podważyć. Sivozhelez, Maxim i fajnie prowadzący gre Vermiglio zdecydowanie miażdży. Nie trzeba wyliczać reszty, bo musiałbym też wymienić całą ławkę rezerwowych, której Dynamo niestety nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom