>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2015/2016

Status
Zamknięty.
M 0

mambru

Użytkownik
Gratuluje zdania. Skoro dla Ciebie SKRA jest cienka to Zenit nie jest najlepsza drużyną na świecie bo SKRA nawet w tych 2-óch pierwszych setach nie zagrała dużo gorzej od Zenitu ...

I skoro nie widzisz, żadnych szans dla SKRY w tym meczu to wchodz grubo w Awans Zenitu a po meczu sie bede z Ciebie śmiał, bo SKRA nie odpuści tego meczu i Awansuje ????
A według Ciebie ZENIT odpuści ? pewnie ,że nie . LM to jest ich główny cel . Tak słaby mecz dwa razy się nie zdarza . Nie na tym poziomie . Trochę obawiam się atmosfery hali która będzie sprzyjać gospodarzom i może ponieść z lekka bełchatowian . Jednak jak już wspomniałem . ZENIT to doświadczenie,pewność i na pewno się ogarną na ten mecz

kurs na ich awans 1.5
kurs na awans Vakifbanku w dwumeczu z Volero również 1.5

Jak dla mnie warte polecenia :p

zapraszam do ewentualnej wymiany zdań.
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Pojawiły się kursy na rewanżowe starcia w LM. Parę propozycji ciekawych do zagrania.

No nie wierze, u siebie już ledwo wycisneli zwycięstwo z 0-2 w setach
Powiedź mi - Ty jesteś pijany? Poważnie pytam bo nie wiem co znaczy
ledwo wycisneli
. Sety do 17, 18 i TB do 11 oznaczają ledwo wyciśnięte? Ledwo to wycisnęła Skra Bełchatów, a nie Lube ;) Odnośnie siatkówki - Na wstępie zaznaczam, że nie jestem znawcą - raczej z każdego sportu odrobinę wiem i swoje umiem wyciągnąć. Oglądałem pierwszy mecz we Włoszech w którym to tylko Lube wie jak przegrała pierwszą i drugą odsłonę meczu. Na szczęście dla nich w kolejnych było już tylko lepiej i pewnie - podkreślam pewnie - wygrane sety dały zwycięstwo. Teraz przychodzi czas na rewanż i moim zdaniem, po tym co zobaczyłem w pierwszym meczu, Lube ma większe szansę na wygraną niż 50% jak wskazuje na to kurs proponowany przez całoroczny. IMO zakłady to granie zdarzeń gdzie kursy są zawyżone i mamy styczność z tak zwanym value ;) Ameryki nie odkryłem jednak chciałem podkreślić, iż 1.83 to w moich oczach value i chętnie pobiorę. Tak jak wspomniałem - nie znam aż tak siatkówki by analizować tutaj składy personalne czy zagrania taktyczne obu zespołów jednak po obejrzeniu pierwszego spotkania idę w stronę gości!

Hallkbank - Lube
Lube @ 1.83
Bet365


Skra - Zenit
Zenit @ 1.33
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Powiedź mi - Ty jesteś pijany? Poważnie pytam bo nie wiem co znaczy . Sety do 17, 18 i TB do 11 oznaczają ledwo wyciśnięte? Ledwo to wycisnęła Skra Bełchatów, a nie Lube ;)
Chodziło o to, że wygrali przegrywając już 0-2, no nic, zobaczymy jak dojdzie do meczu ???? ilu ludzi , tyle opini.
 
paulix 61

paulix

Użytkownik
Chodziło o to, że wygrali przegrywając już 0-2, no nic, zobaczymy jak dojdzie do meczu ???? ilu ludzi , tyle opini.
Brawo za podejście. Trochę do Ciebie &#39;wyskoczyłem&#39; A Ty ze stoickim spokojem nie odpowiedziałeś tym samym. Oby więcej takich na forum to może i dyskusje na tematy bukmacherskie powrócą ;)

Jasne, źle dałeś do zrozumienia. Mimo, że drużyny czasami przegrywają już 0:2 - niekoniecznie wygrywając 3:2 zrobiły to z wielkim trudem i przy pomocy szczęścia. Taki scenariusz oglądaliśmy tydzień temu z udziałem Lube. Reasumując już ten wątek. Uważam, że Włosi są zespołem lepszym, przespali dwa pierwsze sety i jadą teraz do Ankary po zwycięstwo bo tylko ten wariant pozwoli na uniknięcie złotego seta czyli loterii (złoty set rzecz jasna tylko przy wygranej Halkbanku 3:2)
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Jak dla mnie Halkbank u siebie, a na wyjeździe to całkiem inna drużyna. o jakieś 80% wartości więcej. Potwierdzali to pare razy. Wygrywając na wyjeździe dwa sety, nie wierzę po prostu, że nie wygrają u siebie i prześpią awans. Tyle.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
To może i ja wtrącę swoje 2 grosze odnośnie meczu Halbank - Lube. Moim zdaniem Halbank jechał do Włoch po 2 sety, to był ich plan, ale raczej nie spodziewali się że tak łatwo pójdzie im wykonanie tego co sobie założyli, a po wygraniu dwóch setów wyraźnie się rozluźnili, co skrzętnie wykorzystali gospodarze. Zgadzam się z Gabka92, że Halbank u siebie jest inną drużyną i w Ankarze naprawdę ciężko jest wygrać. Dlatego ja próbuję tak:
Halbank win @2.1 ónibet 1/10 ✅
Halbank +1.5seta @1.53 ónibet 2/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 1

wojtiz

Użytkownik
a nie jest przypadkiem tak, ze jak Trentino urwie seta i zalozmy przegra 3-1 to i tak ma awans ze wzgledu na to, iż ma lepszy bilans setow?
Kaziyski w pierwszym meczu nie zagral ze wzgledów &quot;formalnych&quot; czy dzisiaj rowniez bedzie nieobecny ? Proszę o pewną odpowiedź, bo chce wejśc w
AWANS Trentino @1.57 bet365
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
a nie jest przypadkiem tak, ze jak Trentino urwie seta i zalozmy przegra 3-1 to i tak ma awans ze wzgledu na to, iż ma lepszy bilans setow?

Kaziyski w pierwszym meczu nie zagral ze wzgledów &quot;formalnych&quot; czy dzisiaj rowniez bedzie nieobecny ? Proszę o pewną odpowiedź, bo chce wejśc w

AWANS Trentino @1.57 bet365
Jeśli Trentino urwie tylko jednego seta to i tak jest złoty set bo zwycięstwo 3:0 lub 3:1 jest liczone za 3 punkty, a 3:2 za 2 punkty dla drużyny wygranej i 1 dla przegranej.

Kaziyski nie może zagrać w Trentino w tym sezonie ponieważ na tym etapie rozgrywek nie można już dopisać dodatkowych zawodników.
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Jeśli Trentino urwie tylko jednego seta to i tak jest złoty set bo zwycięstwo 3:0 lub 3:1 jest liczone za 3 punkty, a 3:2 za 2 punkty dla drużyny wygranej i 1 dla przegranej.
Kaziyski nie może zagrać w Trentino w tym sezonie ponieważ na tym etapie rozgrywek nie można już dopisać dodatkowych zawodników.
tak jest jak kolega pisze, przy 3-0, 3-1 złoty set.
Belogorie BELGOROD has no other option than to win at home. However, their task now is close to impossible – they have to win in three or four sets to have a chance to go for the golden set where a ticket to Krakow, venue of this year’s Final Four, would then be at stake.
 
F 52

fejser

Użytkownik
Widzę, że dyskusja n/t rewanżowych meczów LM rozkręciła się na dobre. To cieszy :)
Zgadzam się z opinia johny35 n/t meczu Lube-Halblanke. Uważam, że Halblanke wygra mecz 3:0 lub 3:1 i awansuje do finału. Z Włoch wywieźli dla siebie znakomity wynik. Maja wyjątkową szanse by awansowac. Za duzo kasy jest tam pompowane by przegrali ten mecz. Sokołow zagrał mecz na słabej skuteczności tylko 40%. Myslę, że kibice tureccy zgotuja bardzo głosny doping swojej drużyny.
Halbank win @2.01 Fortuna
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Przypominam że Halkbank nie potrafił wygrać u siebie z mocno osłabionym Zenitem, bez Leona, Andersona i Michailova.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Zenit 1,38 betgun 9/10

Pierwszy mecz to ja nie wiem jak oni tego nie wygrali, mieli piłki na 3-0 i przegrali, ale zagrali fatalny mecz a i tak mieli Skre na widelcu. Jednak drugi raz nie zagrają takiej kaszany i nie wierzę, że Skra jest w stanie 2x pokonać taki dream team. Zenit dostanie zjeby od Alechno, zepną poślady i będzie szybkie 3-0, wątpię aby się bawili w minimalizm i jakieś złote sety. Do tego można zagrać cs 3-0 lub 3-1 innego wyniku nie widzę, ruskie wyjdą 100% naspidowani i wezmą to szybko, Leon będzie się chciał pokazać Antidze;)
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Przypominam że Halkbank nie potrafił wygrać u siebie z mocno osłabionym Zenitem, bez Leona, Andersona i Michailova.
Anderson wchodził na zmiany ;) a Halkbank grał bez Sokolova i Travicy jeśli dobrze kojarze ;) A wtedy Turecka ekipa grała słabo..A i spotkanie było w połowie grudnia ;)

Obiektywniej Lepiej patrzeć na obecna dyspozycję ...Pokonali u siebie Modene 3:0 (tak tak Modena w dołku ale jednak )

Turcy nie są na straconej pozycji i zagrać na ich win za drobne każdy może.Choć czuje że to będzie zacięte spotkanie.Pozdrawiam
 
F 52

fejser

Użytkownik
Im bliżej meczu Halblanke-Citinowa mam obawy jeśli chodzi o Halblanke. Przeanalizowałem statytystyki z pierwszego meczu i nie sa za dobre dla Halblanke. Gra turków opiera się na Sokołowie. Gra włochów opiera sie na Juantorenie, Milijkowicu, Priddim i Podrascaninie. Włosi mają duzo lepszy skład. To drużyna kompletna. Świetny rozgrywający(Christenson), świetny blokujący(Podrascanin), świetny przyjmujacy Juantorena chyba najlepszy na świecie obok Leona, dziadek Milinkovic z ogromny doświadczeniem i dziadek Priddy równiez z ogromny doświadczeniem. Po statystykach jednak widac , że Ci dziadkowie wcale nie odbiegaja punktowo, procentowo od swoich dużo młodszych kolegów.

W pierwszym meczu włosi nie mogli wejść w mecz a poźniej jak weslzi to juz była masakra. Turcy nie byli wstanie nawiązać z nimi walki. Hmm ...po dodkladnej analizie chyba pogram coś w strone włochów
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Im bliżej meczu Halblanke-Citinowa mam obawy jeśli chodzi o Halblanke. Przeanalizowałem statytystyki z pierwszego meczu i nie sa za dobre dla Halblanke. Gra turków opiera się na Sokołowie. Gra włochów opiera sie na Juantorenie, Milijkowicu, Priddim i Podrascaninie. Włosi mają duzo lepszy skład. To drużyna kompletna. Świetny rozgrywający(Christenson), świetny blokujący(Podrascanin), świetny przyjmujacy Juantorena chyba najlepszy na świecie obok Leona, dziadek Milinkovic z ogromny doświadczeniem i dziadek Priddy równiez z ogromny doświadczeniem. Po statystykach jednak widac , że Ci dziadkowie wcale nie odbiegaja punktowo, procentowo od swoich dużo młodszych kolegów.

W pierwszym meczu włosi nie mogli wejść w mecz a poźniej jak weslzi to juz była masakra. Turcy nie byli wstanie nawiązać z nimi walki. Hmm ...po dodkladnej analizie chyba pogram coś w strone włochów
słuchaj ale oceniasz to przez pryzmat meczu we włoszech, a jakby pierwszy mecz był w turcji i halkbank by wygrał bo u siebie każda ekipa gra lepiej? wtedy na takiej podstawie grałbyś 2 na halkbank w rewanżu po kursie około 3.5? bo zagrali lepiej w pierwszym meczu? prawda taka, że lube liczyło u siebie na wygraną bezapelacyjnie za 3 pkt a tu zonk, nie sprostali, jak dla mnie Halkbank nie wypuści takiej szansy, wygra mecz za 3pkt, bądź za 2 i złoty set i jako trzecia ekipa zamelduje się w final four, zresztą obszerniejszą analizę moich typów podawałem bodajże dwa dni temu(stronę wcześniej) - http://forum.bukmacherskie.com/f32/liga-mistrzow-2015-2016-a-126496-11.html#post5966695 ; można zerknąć, co do pierwszego meczu trafiłem w sedno i trochę plusów było, mam nadzieje ze i dwóch kolejnych się nie pomylę ????
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
proponuje spojrzeć na wyniki Lube od początku tego sezonu przegrali tylko 4 mecze x2 z Trentino, x1 z Modena za każdym razem przegrywali 3:2. Meczu z Roselare nie traktuje poważnie, Włosi ewidentnie odpuścili. Skład mocny, na ławce kilku zawodników którzy mogą odmienić mecz gdyby była taka potrzeba. Halkbank faluje udało się wyeliminować Modene to ich duży sukces, do tego momentu sezon nie był w ich wykonaniu specjalnie udany kilka wpadek w lidze, w meczach LM też nie dominowali. Lube win
 
B 66

brokers

Użytkownik
Bardzo popularny typ dzisiaj na Zenit. Mam również pytanie do tych co oglądali 1 mecz. Czy Zenit zagrał słabo czy może Skra bardzo dobrze ? Kurs do mocnego dubla znakomity.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Bardzo popularny typ dzisiaj na Zenit. Mam również pytanie do tych co oglądali 1 mecz. Czy Zenit zagrał słabo czy może Skra bardzo dobrze ? Kurs do mocnego dubla znakomity.
Oglądałem mecz od połowy pierwszego seta i muszę powiedzieć że po dwóch pierwszych setach pomyślałem sobie że szkoda by było jakby Skra nie ugrała tych minimum dwóch setów z tak słabo grającym Zenitem. Ostatecznie udało się Skrze wygrać cały mecz, ale trzeba powiedzieć że moim zdaniem Zenit zagrał bardzo słabo (jak na ich możliwości). Za to Uriarte fajnie poprowadził grę, wykorzystując bardzo często środkowych. Wydaje mi się że drugi tak słaby mecz Zenitowi się nie przytrafi, ale nie jest też powiedziane że Skra nie zagra jeszcze lepiej niż w Kazaniu. Dlatego ja nadal waham się czy ruszać ten mecz i jak go ewentualnie ugryźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Ja idę tutaj w stronę Skry, pokazała w Kazaniu, że się da. Nie można tak mówić, że to był słabiutki mecz Zenitu bo na coś takiego zawsze składowe mają dwie rzeczy, gra jednych i drugich. Uważam, że Zenit sobie ze Skrą po prostu nie poradził (miał w górze piłki meczowe), jakby wygrał 3-0 pewnie nikt by o jego dyspozycji nic nie pisał i nie szukał jakiś wymówek na siłę, stało się inaczej i nagle każdy szuka domysłów czemu Zenit nie wygrał tego meczu. Nie wygrał bo go przegrał i taka jest prawda, Skra wygrała w Kazaniu czemu ma przegrać obowiązkowo u siebie? Wiadomo, że celem Zenitu z tym składem, trenerem i budżetem było bezapelacyjnie wygranie całej LM jak żadnej innej drużyny, ale Skra też miała swoje cele przed sezonem, i jednym z nich było na pewno wejście do final four, uważam, że to oni zagrali super mecz, zamiast się cieszyć, że mamy w Polsce taką siłę siatkówki to wy szukacie wymówek czemu to Zenit przegrał, ugranie przez Skre minimum dwóch setów jest nie adekwatne kursowo i dla mnie to perełka, wiadomo może być szybkie 0:3 ale zawsze typ analizowany i podany może nie wejść. Jakby kursy były takie same na ugranie Skry 2 setów a zwycięstwo Zenitu za 3pkt to by było ok, ale zwycięstwo Zenitu za 3 pkt kurs 1.50 przy ugraniu Skry dwóch setów 2.50? no bez jaj, oni wygrali i to 3 sety w Kazaniu dlaczego ciągle są skazywani aż tak na pożarcie i kurs na Zenit wynosi 1.25? Nie rozumiem, Zenit zwyczajnie sobie z nimi nie poradził, oni też są tylko ludźmi a i Skra po swojej stronie dysponuje mega mocnym składem który może sprostać każdemu, i szczerze życzę jej awansu, a jak do niego dojdzie dla mnie będą głownym kandydatem do triumfu po tym jak odprawią z kwitkiem Zenit.

Skra Bełchatów +1.5 seta @ 2.50 bet365 ⛔
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Wg mnie warto grać na Zenit. Może ze zdrowym Winiarskim można byłoby pomyśleć nad jakimś handi na Skrę, ale w obecnej sytuacji zdecydowanym faworytem jest dla mnie zespół z Rosji. Wynik na wyjeździe? OK, fajny, ale 3 czy 4 sezony temu Skra w mocniejszym personalnie składzie też wywiozła z Rosji zwycięstwo, a u siebie przegrała. A Zenit wtedy nie był tak mocny, jak jest dzisiaj. Czym kieruję swój typ? Bez sensu jest przytaczanie składów, zainteresowanie je znają. Nie wyobrażam, po prostu nie wyobrażam sobie, że Skra w takim składzie personalnym jest w stanie przyjmować tak dobrze, jak zrobiła to tydzień temu. Wówczas świetnie w tym elemencie wyglądali zarówno Marechal, jak i Piechocki. Jeśli nie będzie przyjęcia, to Uriarte już nie pogra tyle środkiem, co w pierwszym meczu. Zenit może sobie przyjmować słabo - mają 3 świetnie grających na wysokiej piłce zawodników, poradzą sobie. Stawiam, że Zenit rozstrzygnie losy awansu bez potrzeby rozgrywania złotego seta.
Zenit awans - 1.36 b365
Zenit -1.5 seta - 1.57 ónibet
Zenit -2.5 pkt I set - 1.83 b365

I delikatniej: 3:0 po 2.87 b365
E: Jak widać, bardzo śmieszne było granie na Zenit. I na szczęście za dużo na tym nie straciłem pieniędzy ???? Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom