>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jak wczoraj napisałem post z pytaniem czy ktoś wie gdzie można obstawić że obie Angielskie drużyny odpadną w ćweirfinałach to mój post został skasowany. Czemu ? Nie wiem.

W każdym razie informacji nie uzyskałem, a teraz kursy na to zdarzenie spadły pewnie 10krotnie...

Borrusia bez Lewego z rozpędzonym Realem chyba nie ugra zbyt dużo ;/

Barcelona - Atletico, tutaj jak zawsze Atletico niedoszacowane ale w meczach z Barcą to normalka. Atletico widać że powoli zaczyna oddychać rękawami bo mocno eksploatowani w tym roku, ale przy odrobinie szczęścia mogą się pokusić o niespodziankę. Mimo tego stawiam na awans Barcelony, ale nie z taką pewnością jaką kursy by sugerowały.

Bayern się przejedzie po Manutd i tyle w temacie. Z tak poukładaną ekipą Czerwone Diabły nie mają atutów.

Najrówniej na papierze wygląda mecz PSG i Chelsea, ale z tego co oglądałem w tym sezonie to stawiam 70-30 w kierunku Paryżan
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Szczerze powiedziawszy spodziewałem się choć trochę bardziej wyrównanych kursów jednak ten na zwycięstwo Paryżan i tak mi się podoba. Widzę w nim duże value i jestem przekonany, że do samego meczu jeszcze spadnie.
Co do reszty par? Awans Realu i Bawarczyków to dla mnie formalność. Jedyne małe wątpliwości mam co do hiszpańskiej potyczki jednak mimo to skłaniam się tu ku Barcelonie. Większe doświadczenie w europejskich pucharach tutaj zadecyduje.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ciekawe pary, jednak przynajmniej w dwóch widać wyraźne dysproporcje pomiędzy drużynami. Mowa o pojedynku Realu z BVB oraz United z Bayernem. Od dłuższego czasu powtarzam swoim znajomym, że ten sezon należeć będzie do Realu i to zdanie podtrzymuję. Niestety, &quot;moja Borussia&quot;, której kibicuję od wielu lat, w trwającym sezonie prezentuje się zdecydowanie gorzej niż w poprzednim. Mam na myśli tutaj nie tylko wyniki, ale boiskowe poczynania. Nie ma już tej lekkości i łatwości w konstruowaniu akcji, jak to miało miejsce w sezonie 12/13.
Jeśli chodzi o potyczkę Bawarczyków z Manchesterem, to rozpędzeni Niemcy nie pozostawią złudzeń Rooneyowi i spółce, komu należy się miejsce w półfinale.
Najciekawiej będzie w pojedynku PSG z Chelsea. Już w poprzednim sezonie paryżanie radzili sobie dość dobrze, a w obecnym sezonie prezentują się jeszcze lepiej, stąd stawiam właśnie na ten zespół.
W dwumeczu Barcelona - Atletico pójdę w stronę Blaugrany. Nie spodziewam się fajerwerków w obydwu meczach, jednak to Messi i spółka powinni rozstrzygnąć rywalizację na swoją korzyść.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Borussia trafila na Real, czyli w miare dobrze. Jesli Reus zagra w pierwszym meczu od pierwszego gwizdka to mozna grac na Borussie x2 albo na awans. Co z tego ze ostatnio im nie idzie skoro maja genialnego trenera i Lewy zagra w rewanzu. Moze i Real jest w gazie ale Borussia jesli ugra remis w Madrycie to u siebie z Reusem i Lewandowskim w pierwszym skladzie Real na pewno nie ugra za duzo. Wygrana w Petersburgu 4:2 byla jasnym sygnalem ze w lidze moze nie ale w Champions League sie staraja. Poza tym ostatnie mecze bez Reusa, jeden z najlepszych pilkarzy swiata bez watpienia jest tym dla Borussii czym Hazard dla Chelsea.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Borussia trafila na Real, czyli w miare dobrze. Jesli Reus zagra w pierwszym meczu od pierwszego gwizdka to mozna grac na Borussie x2 albo na awans.
No nie żartuj... Real rozjedzie tą całą Borussie w obu meczach... Krysia w formie, napalona na bramki więc stawianie na awans Borussi która w pierwszym meczu bez Lewego to jakis hardcore.. No, ale życze Ci powodzenia bo cuda sie zdarzają...
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
No nie żartuj... Real rozjedzie tą całą Borussie w obu meczach... Krysia w formie, napalona na bramki więc stawianie na awans Borussi która w pierwszym meczu bez Lewego to jakis hardcore.. No, ale życze Ci powodzenia bo cuda sie zdarzają...
aha czyli borussia zostanie rozjechana. No tak huntelaar to chyba to samo co lewy. Hummels to cos jak santana, weidenfeler to mniej wiecej jak fahrmann a reus czy aubameyang beda tak samo bezradni jak draxler czy boateng. Mysle nawet ze mchitarjan to w porownaniu z farfanem taka sama bieda. Borussia faktycznie straci moze tylko 3 gole mniej od Schalke ale i tak nie bedzie miala nic do powiedzenia. Nie jestem fanem zadnej z druzyn ale w tej fazie ligi mistrzow nie ma przypadkowych druzyn i nawet United pomimo beznadziejnego sezonu nie sadze ze na pewno beda rozjechani
 
W 0

wichura

Użytkownik
Nie jestem fanem zadnej z druzyn ale w tej fazie ligi mistrzow nie ma przypadkowych druzyn i nawet United pomimo beznadziejnego sezonu nie sadze ze na pewno beda rozjechani

Tak samo jak Bayern miał nie rozjechać Barcelony. Daj spokój, w jakiej formie jest teraz Real, a w jakiej BVB.
 
T 9

tesla33

Użytkownik
No nie żartuj... Real rozjedzie tą całą Borussie w obu meczach... Krysia w formie, napalona na bramki więc stawianie na awans Borussi która w pierwszym meczu bez Lewego to jakis hardcore.. No, ale życze Ci powodzenia bo cuda sie zdarzają...
j/w Real rozjedzie BVB podobnie jak to zrobił z Schalke.
BVB tak wyjdziesz na pierwszy mecz z Realem.

Tak więc będzie wysoki wynik dla królewskich w dwumeczu ???? .
Jestem ciekaw kto bardziej rozjedzie rywala. Real, czy może Bayern ???? .
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Daj spokój, w jakiej formie jest teraz Real, a w jakiej BVB.
A w jakiej formie była Chelsea jak wygrywała LM? Też ciekawy temat. W lidze odpuścili całkowicie by wygrać w LM. Wiem, że wtedy szczęście im sprzyjało ale skąd macie pewność że BVB w tym sezonie nie skończy tak samo. Wtedy Bayern też miał rozjechać Chelsea, bo u siebie, bo grają futbol totalny. Ludzie to jest piłka, to jest ćwierćfinał i tu zadecydują niuanse. A kłótnia tu nic nie pomoże.
 
W 0

wichura

Użytkownik
nikt sie nie kloci, tylko wymienia swoja opinie.
Ok, tylko ze Chelsea potrafi postawic autobus jak nikt inny i zagrac jedna kontre ktora wygra mecz. Mysle, ze BVB nie potrafi postawic tak autobusu jak robi to The Blues i nawet nie bedzie probowala bo to skonczyloby sie dla nich katastrofa. Tak wiec dalej jestem za tym, ze Real posle z kwitkiem BVB. Dodatkowo jeszcze Lewus nei zagra w pierwszym meczu. Tam bedzie handicap.
Oczywiscie raz jeszcze mowie, to moja opinia.
Tak samo nie sadzilem ze ManU wyeliminuje Olimpiakos. Jak juz to ze po dogrywce a nie w ciagu 90 minut
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Pary ciekawe, choć w tym sezonie zabrakło mi w Lidze Mistrzów niespodzianki, którą mógł sprawić Olympiacos. Najbardziej będzie ciekawił mnie mecz PSG-Chelsea, który wydaje się być najbardziej wyrównaną potyczką na tym szczeblu. Uważam jednak, że to The Blues wskoczą do najlepszej czwórki. Real i Bayern będą grały pod presją, dlatego nie zdziwię się jak któraś z tych drużyn, jej nie podoła. Ciekawe jak będą wyglądali gracze United po wygranej z OP. Być może to będzie dla nich punkt zwrotny.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
aha czyli borussia zostanie rozjechana. No tak huntelaar to chyba to samo co lewy. Hummels to cos jak santana, weidenfeler to mniej wiecej jak fahrmann a reus czy aubameyang beda tak samo bezradni jak draxler czy boateng. Mysle nawet ze mchitarjan to w porownaniu z farfanem taka sama bieda. Borussia faktycznie straci moze tylko 3 gole mniej od Schalke ale i tak nie bedzie miala nic do powiedzenia. Nie jestem fanem zadnej z druzyn ale w tej fazie ligi mistrzow nie ma przypadkowych druzyn i nawet United pomimo beznadziejnego sezonu nie sadze ze na pewno beda rozjechani
No bo Huntelaar to slabiak,Draxler to w ogóle no i jak mozna porównywać Farfana z Armencem ???? Juz nie rób z Schalke takich chłopców do bicia to po prostu Real jest mocny.X2? Powodzenia.Moim zdaniem win Realu na Bernabeu to cos wiecej jak pewka 1.33 do dubla pewniejszego niż smierć.Moze z Bayernem? Nie sadze zeby mieli problemy na Old Trafford.Powtorze jeszcze raz granie w stronę Borussi w pierwszym meczu jest moim zdaniem samobójstwem nawet nie ma co porównywać Borussi z tego sezonu z poprzednim a wszystko przez kontuzje i transfer Goetze.Armeniec i Gabonczyk to nie są piłkarze którzy przechyla szale na korzyść Dortmundu.Amen
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
United może, Bayern musi... pozycja ta mi się podoba. Barcelona dostała w dwumeczu 0-7 i żyją. Losowanie bardzo ciekawe i dobrze,że mamy Bayern. W końcu jak wygrywać to z najlepszymi a co za różnica czy ekipa z Monachium teraz czy później. Należy już od meczu z WHU stawiać na Buttnera bo wiadomo,że zabraknie Evra! Szkoda tylko,że rewanż w Niemczech.
Panowie to turniej! Więc już dziś pobieram 5.00 na awans United! Nie mocno ale grzech nie próbować!
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
United może, Bayern musi... pozycja ta mi się podoba. Barcelona dostała w dwumeczu 0-7 i żyją. Losowanie bardzo ciekawe i dobrze,że mamy Bayern. W końcu jak wygrywać to z najlepszymi a co za różnica czy ekipa z Monachium teraz czy później. Należy już od meczu z WHU stawiać na Buttnera bo wiadomo,że zabraknie Evra! Szkoda tylko,że rewanż w Niemczech.
Panowie to turniej! Więc już dziś pobieram 5.00 na awans United! Nie mocno ale grzech nie próbować!
Skoro rzeczywiście upatrujesz tu niespodzianki to chociaż nie graj po tak żałosnym kursie. Unibet Ci dla przykładu daje na awans MU 6.75...
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Bayern i Real to pewniaki do awansu. Ok, to sport, to piłka i wszystko może się wydarzyć, ale..nie w tych dwumeczach. Borussię skreślam z jednego powodu: OGROMNE problemy kadrowe. United gra słabo, nawet w tym rewanżu z Grekami niczym nie zaskoczyli. Gdyby nie tragiczna skuteczność Greków to pewnie dzisiaj by już ich nie było w LM.
Jeśli już gdzieś upatrywać niespodzianki to w pojedynku Barcy z walecznym Atletico.
Chelsea - PSG super para, mega wyrównana. Tu powinny być największe emocje.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Skoro rzeczywiście upatrujesz tu niespodzianki to chociaż nie graj po tak żałosnym kursie.
Czy ja wiem czy to żałosne? Ale skoro Unibet tyle dalej to dzięki za info.
Gdyby nie tragiczna skuteczność Greków to pewnie dzisiaj by już ich nie było w LM.
Masz rację bo faktycznie Bayern tak zmasakrował Arsenal,że to miazga. Grecja też nie miała szans żeby wygrać ME, Sunderland nie miał szans w finale Capital One z City, Liverpool też nie miał szans kiedy w finale przegrywał 3-0 do przerwy czy w końcu pamiętny &#39;99 United też nie miało szans na trymuf! Liga Mistrzów to turniej a te rządzą się swoimi prawami... bez napinki ale United tylko może zyskać, nie tylko w oczach kibiców ale i czołowych zawodników globu ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Bayern i Real to pewniaki do awansu. Ok, to sport, to piłka i wszystko może się wydarzyć, ale..nie w tych dwumeczach. Borussię skreślam z jednego powodu: OGROMNE problemy kadrowe. United gra słabo, nawet w tym rewanżu z Grekami niczym nie zaskoczyli. Gdyby nie tragiczna skuteczność Greków to pewnie dzisiaj by już ich nie było w LM.
Jeśli już gdzieś upatrywać niespodzianki to w pojedynku Barcy z walecznym Atletico.
Chelsea - PSG super para, mega wyrównana. Tu powinny być największe emocje.
Podpisuje się obiema rękoma.Szacun dla United za to,że przeszli jednak Olympiakos ale z drugiej strony w pierwszym meczu z Grekami nie mieli nic do powiedzenia,w drugim gdyby Olympiakos wykorzystał jedną z tych dwóch setek już by ich tu nie było.Bayern to jakość w każdej formacji,Arsenal to był ciężki rywal i dość spokojnie odprawili go z kwitkiem.Nie widzę tu możliwości aby United zaistniało w przynajmniej jednym z dwóch spotkań.Borussia gra słabo,cała plaga kontuzji to główny powód.Środek bez Gundogana wygląda bardzo przeciętnie.Brak Kuby to też spore osłabienie.Tak jak Subotica w tyłach,teraz kontuzja Schmelzera.W dodatku brak Lewego w pierwszym meczu.Real i Bayern powinni rozstrzygnąć sprawę w pierwszych meczach.City pokazało z Barcą mimo,że odpadło iż można skutecznie się bronić przez dłuższy czas.Pytanie czy Atletico zdoła zatrzymać Messiego i pokażą coś więcej z przodu niż ekipa z Manchesteru.Też moim zdaniem są w stanie powalczyć.Chelsea-PSG,super para ale coś czuje,że Mou zamuruje się na PSG,wyłączą z gry Ibre,może coś strzelą,a na SB rozstrzygną to na swoją korzyść.Szykują się dobre mecze,na pewno będzie sporo dobrych typów do gry;)
 
Do góry Bottom