>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi pozostałe 2013/2014

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Gaziantep(+8.5) 1.92 Pinnacle ✅
Handicap jest w tym meczu zdecydowanie przesadzony.Efes po ciężkim meczu w eurolidze nie miał zbyt dużo czasu by zregenerować się w 100%.Gaziantep to bardzo niewygodny rywal, szczególnie we własnej hali.Widać że klub chce grać w playoff, wzmacniają się i na tym nie poprzestaną bo w planach jest ściągnięcie jeszcze dwóch grajków.
Głośnym echem kilka dni temu odbił się transfer Jure Zdovca, ciekawe że tak doświadczony i dobry trener zdecydował się trenować średniaka ligi tureckiej.Za nim poszedł kolejny bardzo dobry transfer, w tygodniu szeregi Gaziantepu zasilił Domen Lorbek.Wcześniej ściągnięto Terrico White&#39;a który zaliczył udany epizod w Radnicki.
Wobec tych transferów Gaziantep wyrasta na kandydata do gry w playoff.Poprzedni mecz przegrali z Galatasaray ale też nie można się spodziewać cudów po jednym meczu z nowym trenerem.
Handicap jest za wysoki, uważam że Gaziantep jest w stanie nawiązać w tym meczu walke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Prostejov- Decin
Prostejov -8,5 1.85
bet365

Prostejov leje w lidze jak leci ( nie liczę meczu z Cezem). U siebie, na wyjeździe proponowane handi przez buka wchodzi gładko z buforem. Decin ligowy średniak. Ze szczawikami bez problemu się rozprawia, ale jak już trafia się przeciwnik o podobnym potencjale to się pojawiają problemy- u siebie z Opawą 77-79. Spodziewałem się handi w okolicahc 13, 14 pkt. Jest to w takim razie dla mnie miła niespodzianka.


London Lions- Birmingham
London -30,5 1,85
bet365

Przepaść, przepaść jeszcze raz przepaść dzieli te 2 drużyny. Lewki ze stolycy solidny team, ostatnio zlekceważył słabszego przeciwnika i przegrał niespodziewanie, ale taka wpadka nie powinna się już przytrafić bo i przeciwnik cienszy jak sik pająka. Zresztą... gośćie na wyjazdach notują blowouty: 119:72, 115:69, 129:70, a z Manchesterem który dupy nie urywa i jest ciupkę wyżej w hierarchii 101:83.


Zagrałem takie coś w dubelku. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 0

doli_nski

Użytkownik
Galata ciągle nie w pełnym składzie. Brakuje Markoishviliego, Jawai&#39;a, Gordona i Dudleya. Także odpuściłbym sobie granie na nich.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się, tam wszystko zależy od Arroyo, a Feberbache? Fenerbache to w tej chwili jeden z najlepszych teamów w Europie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Roanne-Pau Lacq Orthez (+12.5) 1.55 Marathonbet
O Roanne już pisałem. Teraz do zespołu dołączył z Sieny English, czy będzie wzmocnieniem? nie wiadomo, na pewno wiadomo że jest to taki jeździec bez głowy. Roanne pokonało Le Havre 10 ptk, naprawdę Le Havre strasznie słabo...nawet osobiste to tylko 50%... a więc Roanne nie musiało się wysilać zbytnio. Ostatnio już powrót do rzeczywistości i porażka z Lyonem 67-58.
Goście mają w swoim składzie kilku fajnych grajków. Nivins, bez niego gra się nie klei, zdobywa średnio 17.1 ptk na mecz, Nikolov, Thompson,Denave, czy też były gracz Roanne, który zdobył z nimi mistrzostwo w 2007- Anton Harper. Goście ostatnio pokonali Dunkierkie u siebie 84-77, dziś będzie ciężko o zwycięstwo, gdyż na wyjazdach nie grają dobrze, ale potrafią się spiąć i walczyć do końca. Handi wydaje się bezpieczne, może pogram troszkę na czysty win. Ostatnio na wyjeździe baty od Strasbourga, jednak wtedy grali bez Nivinsa, i do tego z bardzo mocnym rywalem. Tutaj powinni powalczyć, kursy moim zdaniem za duże.

Austria:
Fusternfeld Panthers- Gussing Knights 2.05 Marathonbet
Panterki u siebie mocne, bilans 4-0 jak narazie. 3 graczy w pierwszej piątce w ilości punktów: Darryl Bryant (21.9), Rubin (19.5) i Stevens (19.1), po za tym mają w składzie najlepiej zbierającego: Balocka 10.5 zbiórki na mecz. Reszta to wiadomo przeciętni Austriacy, Bośniak:p
Gra Gussing również opiera się na trzech Amerykanach. Taylor (16.0). Head (15.9), Shavies (14.1) i do tego bracia Klepeisz. Na rezerwie groźny Amerykanin Richardson, który ostatnio nie gra ( nie wiem kontuzja? nie widzę nic na stronce).
Ostatni mecz grany w tamten weekend i zwycięstwo u siebie Rycerzy 99-94. Tylko 12 minut w barwach Panterek grał Bryant, a więc byli poważnie osłabieni, a powalczyli. Tutaj mam nadzieje że lider gospodarzy zagra, i podtrzyma swoją średnią. Typ na czuja, wiadomo że liga Austriacka jest specyficzna ale zdaje mi się że gospodarze tym razem się zrewanżują, tym bardziej że goście grają słabo na wyjazdach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Austria, ABL

Start: 19:00.

Furstenfeld - Gussing @ 2.10 Bet365 ⛔


Moim zdaniem są to zespoły na podobnym poziomie i zadecyduje tutaj atut własnej hali. Tym bardziej, że Furstenfeld u siebie gra bardzo dobrze wygrywali już z mocnymi przeciwnikami gdzie na pewno faworytem nie byli. Mowa tu o meczach z Oberwart, Kapfenberg oraz ostatnio Klosterneuburg. Cztery ostatnie spotkania z siebie wygrane i dzisiaj też mają na to dużą szansę. Będą się bowiem chcieli zrewanżować Gussing za ostatnie spotkanie, które odbyło się całkiem niedawno.
Bukmacherzy stawiali Gussing w roli zdecydowanego faworyta i wygrali ale spotkanie nie było dla nich takie łatwe.
Teraz przewiduję bardzo wyrównany mecz i zwycięstwo gospodarzy. Darryl Bryant szalaje w austryjackich rozgrywkach i w ostatnim meczu przeciwko nim miał 14 pkt. Dzisiaj powinien też wynik jeszcze poprawić i poprawadzić Furstenfeld do zwycięstwa. Jak dla mnie lekkie value i dlatego też warto pograć ;)



Do tego polecam Fenerbahce w debach z Galatą ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
problem w tym że Bryant nie zagrał... kompletna amatorka w tej Austri, strony internetowe klubów robione nie wiadomo po co...szkoda... gość koło 20 przez cały meczy by rzucił, a tak jakiś młody Austriak kaleczył... ech trzeba odpuścić sobie granie takich lig bo tam nawet strony internetowe mają do kitu;D
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Horsens - Bakken Bears (-9,5) @ 1.85 Bet365 ⛔


Na szybko, tym razem próbujemy szczęścia w Danii. Myślę, że powinno się udać. Bears w duńskich rozgrywkach praktycznie nie mają sobie równych. Wygrywają bardzo wysoko i tutaj nawet nie ma znaczenia czy grają u siebie czy na wyjeździe. To jest ekipa ze składem, który jak na taką ligę jest po prostu za mocny. W EuroChallenge też raczej awansują z grupy.
Dodatkowo ich dzisiejsi rywale to bardzo przeciętna ekipa, która raczej nie ma czego szukać w tym meczu. Ciężko jest mi sobie wyobrazić inny scenariusz niż wysoka wygrana Bakken. Takie handi jest jak dla mnie całkiem okej. Spodziewałem się wyżej linii. We wrześniu Bears wygrali różnicą 19 pkt (i to po kiepskiej pierwszej połowie) jeśli cały mecz zagrają skoncentrowani to nie powinno być żadnych problemów z tym handi.
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Turecka
Spotkanie: Usak U. - Banvitspor
Typ: 1
Kurs: 2,60
Buk: Bet365
Spotkanie na szczycie między 5 a 1 drużyna, w tabeli dzieli ich tylko 1pkt. Spotkanie bardzo ważne dla 2 ekip, drużyna gospodarzy bardzo mocna u Siebie na własnym parkiecie niepokonana od kilku spotkań myślę że będzie chciała wygrać z liderem grupy który ostatnio przegrał z zespołem Pinar. Nie ma co się rozpisywać jak dla mnie pewna wygrana gospodarzy. Trochę dziwią mnie tak wysokie kursy na zespół gospodarzy ale ostro spadają w dół więc proponuje grać za grubo mecz zaczyna się o godzinie 12:00
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Jamtland - Norrkoping (-13) @ 1.85 Bet365 ⛔ mała przerwa od tych &quot;pozostałych lig&quot;... nie wiem co tam się stało w 4q ale chyba to przegrają ????

Szwecja. Przepaść pomiędzy tymi drużynami. Jamtland to nie jest team, który może o cokolwiek walczyć. Ostatnie pięć spotkań przegrali w słabym stylu praktycznie bez walki. Norrkoping to z kolei jedna z wyróżniających się w szweckiej lidze drużyn, która występuje także w lidze Bałtyckiej. W obu tych rozgrywkach radzą sobie naprawdę solidnie. Na pewno kadrowo są od dzisiejszych rywali o kilka półek wyżej. Forma ostatnio bardzo dobra czyli zupełne przeciwnieństwo gospodarzy dzisiejszego spotkania. Nawet z samych takich suchych statystyk, którymi się co prawda nie sugeruję no ale podam jako &quot;ciekawostkę&quot;: ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to wysokie wygrane Norrkoping. Jamtland przegrali wysoko pięć ostatnich pojedynków natomiast Norrkoping ostatnie pięć spotkań wysoko wygrali.
A zresztą tak już pisałem na początku - ogromna różnica poziomów i tutaj nie powinno być żadnej niespodzianki. Widzi mi sie wysoka wygrana gości a linia handi jest jak najbardziej do zaakceptowania.

Start: 19:05.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gravelines-Dunkerque - Limoges 2,61 3/10 ✅ 80-68

Mecz za 25 minut wiec krotko bo nie zdaze juz. Limoges troche przeszacowane, wiem, ze Dunkerque maja kontuzje ale mimo to radza sobie swietnie w pucharach, za to w lidze totalna lipa bo maja koszmarny bilans 2-9 i serie wtop. Sklad bardzo dobry, w europucharze udowadniaja klasem nie wiem czemu w lidze ciagle porazki. Bokolo wrocil juz do skladu.

Paris-Levallois - Nancy 1.88 6/10 unibet i pinnacle ⛔

Paryz dosc marny sklad dzis nie wystapi dwoch najlepszych zawodnikow, Williams oraz Ewing zostali zawieszeni z powodu bojki w meczu ostatnim lidowym z Gravelines. Paryz na szybko podpisal umowe z H.Toure, dzis chyba nie zagra a jesli nawet to nie zna zepsolu, zagrywek i nie powinien stanowic zagrozenia. Ostatni mecz Nany to 80-69 z Strasbourgiem. W skladzie Linehan, Petrus, Harris, Nichols, Falker, Hannah, Grant, Zianveni, Mipoka i Pope. Pełna 10 do gry a Paryz dzis ma 7-8 graczy w tym slabi jak Sane i Oniangue.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Selcuk 2,35 Marathonbet
Gospodarze jak już było pisane w dziale uzbierali ciekawą paczkę. Wyniki nie najlepsze, wręcz słabe,12 miejsce z bilansem 3-7. Ostatnie 4 mecze to porażki ( ale grane z Fenerbache, Galatą, Karsiyaką). Napewno martwi wysoka porażka z Trabzonem na wyjeździe. Goście, drużyna radzi sobie nadspodziewanie dobrze. 4 miejsce i bilans 7-3. Jednak przed nimi jeszcze mecze z Pinarem, Galatą i Fenerbache. Skład przynajmniej mnie nie powala, słabiej to wygląda niż w Selcuku, ale wyniki są lepsze.
Kurs dla mnie przesadzony, gospodarze chcą w końcu wygrać i do tego znakomita okazja. Selcuk często dużo rzuca, ale i dużo traci. Usak to bardziej taka defensywna ekipa. Gospodarze naprawdę dobra ekipa, wyniki słabe ale może w końcu odnajdą formę, liczę na ich zwycięstwo. Własna hala powinna pomóc.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mają piatke, na lawce sami amatorzy, i wlasnie ta mocna piatka osiagneli wynik 73-99. Mozna ich ustprawiedliwic jedynie, trojka nie siedziala bo chyba 2 celne na 20 cos ale 99 pkt stracic z druzyna ktora ma problem w ataku to jedno jest pewne Selcuk nic nie broni. U siebie wydaja sie mocni i tych 4 graczy to maja naprawde dobrych Delinikaitis, De Vries, Gillewater i Williams. Ktoś spadnie za faule i nie ma nikogo z ławki wiec troche slabo. Na rozegraniu Koseoglu. Napewno value jakies jest na 1 i mozna sprobowac bo rtam ponad 2,30 da sie zlapac.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza sie, ale Usak tez ławką nie grzeszy...tak jak większość tych tureckich &quot;średniaków&quot;.

Nawet w Turcji mają w nosie strony internetowe... po co stronki skoro nie ma na nich aktualności na temat kontuzji itp? cóż po raz kolejny oszukany....
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ulm - Frankfurt over 150 @ 1.98 ✅ by Marathon

Lekko zaniżona linia. Spodziewałem się czegoś w okolicach 155-156.

Ulm jedna z czołowych ekip BBL. Trzecie miejsce pod względem punktów na mecz (84.7)
Z drugiej strony Rautins... a nie sorry - Frankfurt. Pomyłka niewielka, bo jedynym zawodnikiem &quot;bardzo dobrym&quot; w tej ekipie jest Kanadyjczyk. Skyliners średnia 75.8 punktów na mecz. Tak naprawdę wynikająca nie ze słabej skuteczności, a z ilości strat (3 miejsce od końca - 14.8 per game)
Bo gdy przyjrzymy się ich skuteczności, to wygląda to naprawdę w porządku - 6 miejsce w lidze z 46.4 FG%.

No ale tyle pisania o matematyce żeby jakoś to wyglądało.

Koronny argument, to to, że spotykają się druga i trzecia ekipa w BBL pod względem skuteczności rzutów za trzy.
Ulm - 40.8 %
Sky - 38.8 %

Ulm jak się rozpędzi, to potrafi kręcić niesamowite overy. Ostatnio z Varese w ECup zrobili 161 pkt w 40 minut, mimo, że w drugiej kwarcie padło tylko 27 pkt. Szalona ekipa.

A i jako że słowo się rzekło i spodziewałem się linii wyższej, to muszę też lekko ruszyć over 159.5 @ 3.40 ✅ w Unibecie, bo to powinno stać o jakieś 0.70 niżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
3, bardzo ryzykowane typy, radzę grać za drobne ???? albo wcale nie ruszać ;D

Gravelines 3.05 Marathonbet
Ja tu widzę spore value. Tak jak pisała Roxanne, skład bardzo dobry, ale trapiony kontuzjami. Jest już Bokolo, jest Diawara, Lewis, Holland, nie dawno dołączył Gray. Mocna piątka, mogą wygrać z wszystkimi w lidze. Na ławce jest Johnson Juby, Camara, Rousselle i paru młodych, niby zdolnych.
Colet ostatnio słabo, nawet przegrali u siebie z Antibes 14 ptk. Stoglin, Cox, Willson, Jumby, Marquis, Burrell, nawet ok skład ,ale kursiwo przesadzone zdecydowanie.
Gravelines stać na wygraną zdecydowanie. Niepewny występ najlepszego strzelca Choletu, Stoglina.
Olympiacos 1.74 Marathonbet
Mecz z Panathinaikosem, wielkie wydarzenie w Greckiej koszykówce. Półfinał Pucharu Gracji. Stawiam na Olympiacos, są po prostu dla mnie lepszym teamem. Mimo utraty paru zawodników dalej trzymają swój poziom i wygrywają. W tym sezonie bez porażki, w Eurolidze 10-0, w lidze też taki sam bilans. Panata mnie nie przekonuje, ostatnio łatwa porażka z Maccabi, w lidze bilans 9-1, porażka na samym początku z Olympiacosem 45-55. W tamtym roku Panata wygrała i puchar i mistrzostwo Grecji, mam nadzieję że Olympiacos będzie chciał im się zrewanżować. Mecz podwyższonego ryzyka, mimo to stawiam na drużynę z Pireusu, ponieważ ma jak dla mnie lepszy skład, więcej wartościowych zawodników.
śmieszne te wielkie derby Grecji, koszykówka polega chyba na rzucaniu koszy...Olympiacos ładnie dał dupy, ładnie... ???? nigdy więcej tych greckich bardziew, chyba ze w eurolidze. Nie wiem czym tam się emocjonować?
Goverla 1.7 Marathonbet
Tak pisałem parę tygodni temu &quot;Zespół gospodarzy uzbierał solidną ekipe. Do Lawrenca,Pattersona, Revzima dołączyli : Boxley, znany z gry w Austrii, dobrej gry. rozgrywający Young, który ostatnio grał w Den Bosh i Mavunga,zawodnik solidny, w słabej Bieli we włoszek w tamtym sezonie rzucał ponad 7 ptk.&quot; POdtrzymuję to Goverla ma naprawdę niezły skład, i w meczu wyjazdaowym z Krivassbasketem powinni sobie poradzić.
Fajnie Goverla bez Patterson, swojego najlepszego strzelca, naprawdę nie ma sensu grania takich lig skoro tam nie ma żadnych info o tym nawet ...
mimo poważnego osłabienia Goverla odrabia stratę 14 ptk i remisuje, ale co z tego skoro zaraz trafiają tylko jeden osobisty? cóż sami są sobie winni...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 23

blasphem

Użytkownik
Jakies przemyslenia odnosnie meczu Nancy - Chalon ? Handi na gości jest +5.5 po kursie 1.85, a na zdrowy rozum to jest nieco silniejsza druzyna od Nancy. Ostatnie 5 spotkań h2h, 5 wygranych Chalon. Jakięs info o kontuzjach ?
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Al Gharafa -17,5 vs Qatar Club @ 1.85
kto mógł złapać rano -15,5 ten niech się cieszy.
w tej lidze bywa tak, że jak gra zdecydowany faworyt z outsider&#39;em kończy się blowout&#39;em.
tak wczoraj było w ZEA, dziś będzie w Katarze
dzisiejsi gospodarze wygrali 1 grudnia na wyjeździe róźnicą 28pkt, czemu nie mieliby zrobić tego u siebie?
wystarczy porownac :
qatar - http://basketball.asia-basket.com/team/Qatar/Qatar_Sports_Club_Doha/2688
al gharafa - http://basketball.asia-basket.com/team/Qatar/Al_Gharafa_Doha/2914
i mamy wszystko jasne
wiecej nie bede pisac, kto spojrzy w statystyki i w sklady to zadecyduje czy postawic czy nie :]
reputy potem ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Zdrowych, Wesołych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! a Także szczęśliwego Nowego Roku, no i ogromnych wygranych ????
Tofas (+17.5) 1.55 Marathonbet
Kursik całkiem spoko, Wiadomo jakim zespołem jest Efes, ale w tym sezonie brak tam siły rażenia. Raz tylko w tym sezonie wygrali więcej niż 18 ptk w meczu z Trabzonem. Tofas to nie są jakieś leszcze do bicia. Pierwsza piątka całkiem całkiem, wiadomo ławka już słabo, ale najgorzej nie jest. Liderem jest Denmon Marcus, gracz bardzo dobry, który średnio rzuca 18.3 ptk. Jest Blazić, CEtin, Elonu, Stipcevic czy Buker. Skład ok, zawodnicy ograni na europejskich parkietach. Jak dla mnie powinno wejść jak w masło, a jak będzie? zobaczymy. Tofas ciekawa paka, liczę na Denmona.
Azovmash 1.9 Marathonbet-
(-3) 2.20

Gospodarze cieniują ostatnio, mimo iż do składu dołaczył Huoston, i Ginyard. Jest Coleman, Pustozonov,Kickert i jeszcze z dwóch- trzech ogranych Ukrainców. Khimik w niezłej formie ale w końcu zadyszka musi ich złapać. Skład również fajny : Delany, Shurell, Zavadsky, Travis, Gatens, Freimanis. Zapowiada się fajny mecz. Azovmash po serii niepowodzeń ma teraz doskonałą okazję na odbicie się od dna. Składy porównywalne, chociaż Khimik ma w swoich szeregach bardziej przebojowych graczy, to jednak liczę na przebudzenie Gospodarzy. Potencjał mają oba zespoły. Zdecyduje forma dnia, wiadomo gospodarze zawsze mają troszkę lepiej..... Typ na chybił trafił :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom