>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
AEK - Panionios
Panionios +11,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
AEK - Panionios
Panionios wygra
Kurs: 6.00 on Tak
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
oczywiście zagrane dużo wcześniej po wyższym kursie i z wyższą linią, ale nadal warto.
Oba zespoły rozpoczęły sezon od porażek. AEK na wyjeździe przegrał 67:80 z Koroivos, natomiast Panionios przegrał u siebie 76:92 z Kolossos.
Jednak AEK grał w tym pierwszym meczu pełnym składem z rywalem raczej przeciętnym w moim odczuciu - beniaminkiem. Zupełnie inaczej sytuacja ma się z Panioniosem, który zagrał tylko w 7 w pierwszym meczu, dopiero jutro może zagrać z 6 zagranicznymi koszykarzami.
linki:
http://basketball.eurobasket.com/team/Greece/AEK_Athens/275?Page=1
http://basketball.eurobasket.com/team/Greece/Panionios_ON_Telecoms_Athens/273?Page=1
Oczywiście nie jestem w stanie dokładnie ocenić siły Panioniosu, ale na pewno te kursy to nieporozumienie i stać gości nawet na zwycięstwo. Trudno ocenić bo dwóch Amerykanów grało w NCAA nie mając żadnego doświadczenia z europejską koszykówką, ale są też wśród tych wzmocnień doświadczeni zawodnicy. AEK to nie jest jakaś potęga, wręcz dość przeciętny zespół, warto już teraz zagrać handicapy azjatyckie na gości pomimo tych spadków, a nawet i zwycięstwo, kursy ciągle spadają i jeszcze będą spadać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
4r3k 3

4r3k

Użytkownik
Witam, oto moja analiza sobotnich spotkań z kilku wybranych lig.
FRANCJA NLB
Chalon vs Nancy:
Obie drużyny w tabeli stoją dosyć kiepskoponadto ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem gości chociaż gospodarze przez 3/4 meczu prowadzili. Myślę że mecz zakończy się zwycięstwem gości.
MÓJ TYP: 2
Dijon vs Paris-Levallois
Drużyny ze środka tabeli ostatnia przegrana Dijon to przegrana z liderem tabeli. Myślę że ten mecz wygrają i tak też postawię.
MÓJ TYP: 1
Gravelines-Dunkerque vs Rouen
Krótko. Dla mnie zwycięstwo gospodarzy jest pewne.
MÓJ TYP: 1
Le Havre vs Strasbourg
Pojedynek drużyny z końca tabeli z liderem. Wynik jak dla mnie może być tylko jeden.
MÓJ TYP: 2
Nanterre vs Boulogne-sur-Mer
Czołowa drużyna ligi nie powinna mieć problemu z ostatnią drużyną rozgrywek.
MÓJ TYP: 1
GRECJA A1:
Aris vs Apollon Patron
Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się po dogrywce zwycięstwem Apollonu. Tym razem Aris na pewno się zrewanżuje.
MÓJ TYP: 1
KAO Dramas vs PAOK
Dramas będzie zmotywowane polepszeniem nie najgorszego miejsca w tabeli. Typuje zwycięstwo gospodarzy.
MÓJ TYP: 1
Koroivos vs Ago Rethymno
Mój typ na ten mecz to nieznaczne zwycięstwo gospodarzy.
MÓJ TYP: 1
Panelefsiniakos vs Kifisia
Dwie porażki gospodarzy myślę że szykuje się trzecia.
MÓJ TYP: 2
Panionios vs Trikala 2000
Goście wygrają ten mecz dużą różnicą punktów.
MÓJ TYP: 2
NIEMCY BBL
Crailsheim vs Trier
Pięć porażek gospodarzy z rzędu. Taka passa musi się skończyć.
MÓJ TYP: 1
Gottingen vs Bonn
Mam mieszane uczucia co do tego meczu. Myślę jednak że niewielka wygrana gości.
MÓJ TYP: 2
Artland vs Mitteldeutscher
Trzy ostatnie spotkania między tymi drużynami zakończyły się zwycięstwami Artland. Teraz będzie podobnie.
MÓJ TYP: 1
Phoenix Hagen vs Oldenburg
Typuję zwycięstwo gości, chociaż myślę że może być tutaj niespodzianka.
MÓJ TYP: 2
 
B 12

bazna

Użytkownik
Turcja TBL:
Durassafaka - Turk Telekom
TYp: 2 Turk Telekom
Kurs: 6,00
Bukmacher: Totomix
Całkiem niedawno te drużyny spotkały się na parkiecie gospodarzy dzisiejszego meczu, w ramach rozgrywek pucharu Turcji, 81-66 dla Durassafaka. To pierwszy argument za moim typem, bo uważam, że zespoły się podzielą, puchar dla jednych, a liga dla drugich. Drugi argument to taki, że H2H z ostatnich kilku lat przemawia zdecydowanie za zespołem gości, bodajże 12-5, zwycięstwa notowali zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. Trzeci argument to cała ta liga i mnogość niespodzianek po bardzo wysokich kursach, a to spotkanie wprost idealnie wpisuje się w taki scenariusz. Kursy już znacznie spadły (Bet-at-home z 5,58 na 4,72), ale u niektórych naziemnych bukmacherów są jeszcze nadal atrakcyjne do zagrania, np w Totomix 6,00, Fortuna 5,76. Dlatego polecam ten typ do zagrania.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
4r3k - zajebiście, że utworzyłeś konto na najlepszym forum bukmacherskim w Polsce, ale pozwól, że wyjaśnie Ci jedną zasadę tego forum. Nie możesz pisać postów w merytorycznych działach, dopóki owe posty nawet nie ocierają się o jakikolwiek argument zdrowo myślącego człowieka. Daj sobie spokój z tym działem na jakiś czas i przenieś się do Hyde Park czy gdzieś tam.
Post do usunięcia - mój i ten drugi powyżej. Pozdrawiam
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dokładnie. 4r3k wybierz sobie z tej grupy co opisałeś 1-2 mecze i napisz do nich PORZĄDNĄ ANALIZĘ, wstaw tutaj i będzie ok. To nie dział w którym typujemy wszystkie mecze kolejki, argumentując je &quot;mam mieszane uczucia, chyba niewielka wygrana gości&quot;.
Mam nadzieję, że rozumiesz. Po prostu to co nam napisałeś w ŻADNYM wypadku nie pomoże nikomu podjąć decyzji co do konkretnego typu, bo nie przedstawiasz właściwie żadnych argumentów. Chyba nie grasz też tych wszystkich spotkań? ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL
Incheon Elephants vs Busan Sonicboom 1 @ 1.65 Bet365 ✅ 91-69
Mecz o 11:00

Pojedynek dwóch ekip z dołu ligowej tabeli. Incheon bilans 3-10, natomiast Busan 4-9. Jednak słaby bilans gospodarzy można w pewien sposób usprawiedliwić, gdyż na 13 rozegranych spotkań tylko 2 grali u siebie, 11 na wyjazdach. Teraz mecz na własnym parkiecie i pojawia się szansa na zwycięstwo i bardzo ważne punkty. Tym bardziej, że rywale to także ekipa bez większego potencjału, która z najlepszymi nie ma szans. Dodatkowo miesiąc temu Incheon pokonał na wyjeździe swoich rywali 67-60. Teraz pojedynek u siebie, na pewno mobilizacja i koncentracja powinna być na wysokim poziomie. Zwycięstwo w takim spotkaniu to idealna szansa na poprawienie swojej sytuacji w tabeli. Spróbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL
KCC Egis vs Dongbu Promy 2 @ 1.50 Bet365 ✅ 77-79
Mecz o 06:00

Między tymi drużynami jest spora różnica w potencjale i możliwościach. Ekipa Promy z bilansem 9-4 to ścisła czołówka ligowej tabeli. Natomiast Egis to bardzo przeciętna drużyna z bilansem 5-9, która ma problem z wygrywaniem swoich spotkań. Przede wszystkim goście to najlepsza defensywa w lidze. Mało rzucają, ale jeszcze mniej tracą. Świetna, twarda i szczelna obrona pozwala im odnosić zwycięstwa. Egis to z kolei jedna z najgorszych obron. Na pewno gospodarze będą mieć olbrzymi problem z agresywnie grającymi zawodnikami Promy. Jeżeli będą mieć problem w ataku, a sami bardzo słabo bronią to o końcowy sukces będzie niezwykle trudno. Tym bardziej, że własna hala im zbytnio nie pomaga,bilans 3-5 u siebie. Ostatnio słaba forma i trzy porażki z rzędu. Goście za to wyjazdy grają bardzo dobrze, 5 zwycięstw i tylko 1 przegrana. Miesiąc temu obie ekipy zagrały ze sobą. Wtedy także na wyjeździe Dongbu Promy wygrało 65-59. Jutro powinno być podobnie, gdyż gospodarze nie mają zbyt wielu argumentów, aby wygrać ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL
Mobis Phoebus (-7.5) vs KCC Egis 1 @ 1.90 Bet365 ✅ 89-65

Mecz o 11:00

Ekipa gospodarzy to obecny lider rozgrywek. Drużyna świetnie dysponowana. Bilans 13 zwycięstw i tylko 2 porażki. Ostatnio notują serię 10 wygranych spotkań z rzędu. U siebie poza porażką na początku rozgrywek wygrali 7 spotkań. Większość swoich meczy we własnej hali wygrywają bardzo pewnie i wysoko. Teraz zmierzą się z ekipą dołu tabeli. KCC Egis to zespół bardzo przeciętny. Bilans 5-10, na wyjeździe 2-4. Ostatnio ich forma jest bardzo słaba. Tylko 1 zwycięstwo na 8 rozegranych pojedynków i 4 przegrane z rzędu. Nie tak dawno grali także z ekipami ze szczytu i przegrywali różnicą 8-14pkt. Teraz zadanie jeszcze trudniejsze, gdyż nie dość, że wyjazd to na przeciwko najlepsza drużyna w lidze. Wszystko zależy od gospodarzy. Jeżeli nie zlekceważą rywala, podejdą odpowiednio skoncentrowani to nawet zwycięstwo 20pkt nie będzie czymś nie możliwym do zrealizowania. Wszystkie atuty po stronie Mobis i liczę na ich przekonujące zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL
Changwon Sakers vs Dongbu Promy 2 @ 1.65 Bet365 ✅ 67-74
Mecz o 11.00

Dość mocnym faworytem tego spotkania są goście. Ekipa Dongbu Promy to ścisła czołówka w ligowej tabeli. Świetny bilans spotkań 10-4 i w ostatnim czasie bardzo dobra dyspozycja. Z kolei gospodarze nie zachwycają. Słaby bilans 6-9 i mało przekonujące wyniki. Przede wszystkim drużyna Sakers nie błyszczy na swoim parkiecie. Zaledwie 3 zwycięstwa w 8 spotkaniach. Słabo bronią, a i gra w ataku momentami wygląda bardzo chaotycznie. W jutrzejszym spotkaniu mogą mieć ogromne problemy właśnie w ofensywie, ponieważ goście to zdecydowanie najlepsza ekipa w defensywie. Często nie pozwalają rywalom rzucić więcej niż 60-70pkt. Dodatkowo Promy na wyjazdach prezentuje się wyśmienicie. 6Z/1P i 4 wygrane z rzędu. Potencjał i możliwości drużyny Sakers w tym sezonie nie są zbyt wysokie. Kilka dni temu przegrali wysoko u siebie z Seoul Knights 64-78, czyli z ekipą o podobnym poziomie jak Dongbu. Miesiąc temu oba teamy grały ze sobą. Wtedy Dongbu również na wyjeździe od początku do końca kontrolowało mecz i bardzo pewnie zwyciężyło 80-62. Teraz możemy się spodziewać nieco bardziej wyrównanej walki, ale po raz kolejny to goście powinni wyjść zwycięsko. To oni mają więcej atutów, a największa dysproporcja powinna być widoczna w grze obronnej obu ekip.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL
KCC Egis vs Anyang KGC 1 @ 2.00 Bet365 ⛔ 54-72
Mecz o 11:00

Obe zespoły zajmują dolne regiony tabeli. Egis bilans 5-11, Anyang 5-10. Gospodarze może i ostatnio nie zachwycają, bo aż 5 porażek z rzędu, ale warto zwrócić uwagę, że grali z pierwszą &#39;&#39;4&#39;&#39; ligi czyli z drużynami o zdecydowanie większych możliwościach. Teraz pojedynek u siebie, przed własną publicznością czyli idealna szansa na przełamanie złej passy. Tym bardziej, że rywale to także bardzo chimeryczny zespół, który raz na jakiś czas pokona kogoś wyżej sklasyfikowanego, a potem w roli faworyta przegra mecz po żenującej grze. Na wyjazdach także spisują się słabo. Egis wypoczęte u siebie na pewno będzie groźnym zespołem. Swój ostatni mecz grali w poniedziałek, Anyang w środę i tutaj czynnik zmęczenia może mieć swoje znaczenie. W tym sezonie obie ekipy grały już ze sobą. Egis po wyrównanej walce wygrało 66-65. Przy czym zwycięstwo mogło być dużo wyższe, ale przespali 1Q. Jeżeli teraz od samego początku zagrają na maksymalnej koncentracji to bez problemu są w stanie we własnej hali zdominować rywali. Odpowiedniej mobilizacji nie powinno zabraknąć, a wtedy pojawia się spora szansa na zwycięstwo i awans w tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka WNLB Australia
Godzina: 07:30
Spotkanie:Adelaide Lightning - Townsville
Typ:Townsville(-11,5)
Kurs:2.22✅✅✅
Bet365

Dzisiaj tak na szybciutko bo czas goni. Pojedynek ligi australijskiej pań pomiedzy Adelaide Lightning,a Townsville. Gospodynie to druga drużyna od końca która do tej pory odniosła dwa zwycięstwa i poniosła 4 porażki, gościć będą u siebie na parkiecie zespół Townsville, który z jedną porażką i 5 wygranymi jest wiceliderem ligi. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są koszykarki Townsville, które w zdecydowanie lepszej formie o czym może świadczyć forma w ostatnich spotkaniach, choć jedna porazka jaką poniosły była z ostatnią drużyną w tabeli zespołem Dandenong. Mimo tego forma gospodyń tragiczna, ostatnie dwie porażki w spotkaniach u siebie z Sydney 59:78 i Bendigo 33:76 mogą wskazywać, że wiceliderki dzisiaj bedą miały łatwy mecz o kolejne zwycięstwo. W obecnych rozgrywkach zespoły spotkały się raz i lepsze były koszykarki Townville wygrywając u siebie 86:60, dlatego też stawiam na ich wysokie zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL

Changwon Sakers vs Goyang Orions 2 @ 1.85 Bet365 ✅ 64-91

Mecz o 8:00

Zacznijmy od tego, że w potencjale obu ekip jest spora różnica. Goście należą do &#39;&#39;4&#39;&#39; najlepszych drużyn w tym sezonie. Na pewno mają wysoko postawione cele i od razu widać, że stać ich na medal w tegorocznych rozgrywkach. Z kolei gospodarze to drugi, dolny biegun tabeli. Ekipa końca stawki, z bardzo słabym bilansem 6 zwycięstw i 10 porażek. Ponadto Sakers nie zachwyca w spotkaniach na własnej hali. Tylko 3 wygrane na 9 spotkań. Generalnie gra tej drużyny jest bardzo chaotyczna. Przydarza im się często jedna słabsza połowa. Wtedy mają ogromne problemy w ofensywie. Kiedy mierzą się w czołówka to nie mają nic do powiedzenia i zazwyczaj przegrywaja pojedynek różnicą mniej więcej 10pkt. Goyan to na pewno ekipa z lepszym i dużo bardziej wyrównanym składem. Stać ich na wiele. Potrafią nawiązać walkę nawet z liderem Mobis Phoebus i ulec dopiero po 2 dogrywkach. Niewątpliwie skład, potencjał i możliwości całej ekipy zdecydowanie po stronie gości. Najlepiej dysproporcje między tymi drużynami oddaje ich bezpośredni mecz z przed miesiąca. Wtedy Goyang bez problemu wygrał wysoko 93-73. Jutro powinno być podobnie. Może różnica będzie nieco niższa, ale zwycięzca ten sam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea- KBL

Busan Sonicboom vs KCC Egis 1 @ 1.62 Bet365 ✅ 79-66

Mecz o 6:00

W tym przypadku tabela nieco zaciera obraz jaki mamy na prawdę. Obie ekipy w tym sezonie notują bardzo zbliżony bilans.Gospodarze 6-11, goście 5-12. Jednak między tymi zespołami występuje spora różnica w aktualnych możliwościach. Przede wszystkim Busan to całkiem dobrze ułożony team. Skład wyrównany, nieźle spisują się w defensywie, a ich gra jest dobrze zorganizowana. Ponadto w ostatnim czasie mają zwyżkę formy. Po serii kilku porażek wreszcie zaczęli wygrywać. 3 zwycięstwa w 5 ostatnich pojedynkach. Nie tak dawno wręcz rozbili u siebie jeden z czołowych zespołów- Goyang, wygrywając we własnej hali 92-66. Widać, że powoli wszystko zmierza ku lepszemu. Z kolei u gości z Egis dalej jest katastrofa na całej linii. Liczyłem,że może się przełamią i wygrają jakiś mecz. Jednak po tym co zobaczyłem ostatnio obawiam się,że seria porażek jeszcze potrwa. 6 przegranych z rzędu, tylko 1 zwycięstwo na 10 spotkań. Od samego początku ten team ma ogromne problemy w defensywie. Słabo zorganizowani, brak twardej obrony i rywale z łatwością zdobywają punkty. Ostatni mecz pokazał,że również atak funkcjonuje fatalnie. Beznadziejna skuteczność, mnóstwo rzutów z nieprzygotowanych pozycji,a co najgorsze żadnej poprawy i przez cały mecz taka sama beznadziejna postawa. Niewątpliwie własna hala daje tutaj spory handicap. Gospodarze potrafią to wykorzystać. Goście bez formy, wyjazd- nie liczę na ich przełamanie. Zdecydowanie więcej atutów ma Busan i jutro bez problemu
to oni powinni wygrać ten mecz. Egis każdy mecz przegrywa bez walki, co najmniej różnicą 10pkt. Jutro z coraz lepiej grającymi zawodnikami gospodarzy raczej zbyt wiele nie ugrają. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Turcja, TBL
24.11 17:00
Kolejililer - Anadolu Efes
typ: 2/2
1,55
Bet365
Analiza
W dniu jutrzejszym konczymy 7 kolejke tureckiej TBL spotkaniem Kolejilieru z Efesem Stambul. Zdecydowanym faworytem pojedynku oczywiscie beda przyjezdni. Efes jak do tej pory moze pochwalic sie bilansem 4-2, zdarzyly sie dwie minimalne, wyjazdowe porazki z Gaziantesporem oraz Galatasaray, o ile porazke w derbach mozna bylo niejako wkalkulowac, to mecz z Gazientesporem bedzie dlugo w pamieci kibicow Efesu. Przeciwnicy moga sie pochwalic bilansem 3-3, jednakze nie grali oni z czolowka, no moze poza Banvitsporem z ktorym to zdecydowanie przegrali. Kadrowo oczywiscie o wiele silniejszy jest Efes, to zespol Euroligowy, ktory liczy sie rowniez na arenie europejskiej. Ich jutrzejsi przeciwnicy to co najwyzej sredniak turecki, ktory z najlepszymi ekipami w tym kraju nie ma wiekszych szans, nawet we wlasnej hali. Pokazuja to dobitnie spotkania obu druzyn, ostatnich 5 pewnie wygrywał Efes, nic nie wskazuje na to aby jutro mialo byc inaczej i przyjezdni powinno kontrolowac przebieg spotkania od poczatkowych minut.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL
Seoul Thunders vs Changwon Sakers 2 @ 1.60 Bet365 ✅ 73-84
Mecz o 11:00

Ekipy z końca ligowej tabeli. Gospodarze Seoul Thunders to jedna z dwóch( druga to Egis) najsłabszych drużyn. Ich możliwości, umiejętności są mocno ograniczone. Bilans w całym sezonie beznadziejny 4-13, własna hala także nie pomaga, bilans 1-6. W ostatnim czasie 7 porażek z rzędu i na pewno nie widać nawet małego światełka w tunelu na lepsze wyniki. Słabo funkcjonuje gra w ofensywie. Dosyć mało zdobytych punktów, często ledwo przekraczają 60pkt w danym spotkaniu. Skład nierówny, na dodatek brak lidera, który mógłby pociągnąć zespół w najważniejszych momentach spotkania. Oczywiście goście to też nie jest żadna potęga, ale mimo wszystko wyglądają lepiej. Bilans 6-11, ale za to bardzo przyzwoita gra na wyjazdach (3-4). Ostatnio 4 porażki, ale grali się z czwórką liderów. Teraz idealny moment na przełamanie. Na pewno LG Sakers to ekipa z większym potencjałem w ataku i lepszą organizacją gry. Tam są zawodnicy, którzy potrafią nieźle punktować. Wyjazdy grają przyzwoicie, dokładając do tego beznadziejną dyspozycję gospodarzy to jest spora szansa na siódme zwycięstwo w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Ameryki Środkowej i Karaibów Kobiety
Godzina: 03:30
Spotkanie: Kuba - Portoryko 81:67
Typ: Kuba(-12,5)
kurs: 2.3✅
bet365

Na dzisiejszą noc tzw. suchy typ inaczej zwany typowaniem na chłopski rozum czyli stawianie w oparciu o suche statystyki. Typ będzie dotyczył finałowego spotkania Mistrzostw Ameryki Środkowej i Karaibów pomiędzy koszykarkami Kuby i Portoryko. Zespół na który stawiam to aktualne mistrzynie Ameryki z tamtego roku gdzie zdetronizowały Brazylię kwalifikując się do Mistrzostw Świata i dotrzeć do 2 rundy tych Mistrzostw. Jeśli chodzi o Portorykanki to na tych samych Mistrzostwach Ameryki przegrały spotkanie o 3 miejsce właśnie w spotkaniu z Brazylia. Tyle jeśli chodzi o najświeższą historie, teraz spotkania w obecnych mistrzostwach, zespoły żeby dojść do finału rozegrały 3 spotkania w przeciwnych grupach:

-spotkania grupowe Kubanek
@Trynidad i Tobago 86:36
@Jamajka 98:40
@Dominikana 84:24


-spotkania grupowe Portorykanek
@Kostaryka 90:63
@Salwador 88:40
@Meksyk 77:58

Półfinały:
Kuba - Meksyk 82:57
Portoryko - Dominikana 73:51

Jak widać Kuba zmiata wszystkie zespoły z parkietu, no może oprócz Meksyku i spotkania półfinałowego, ale dla porównania słabą Dominikaną najgorzej punktujący zespół z 4 półfinalistów pokonała 84:24, a Portoryko 73:51. Moim zdaniem typ warty zagrania po takim kursie.

Dodam jeszcze, że w aktualnie trwającym spotkaniu o 3 miejsce wspomniana Dominikana przegrywa po 1 kwarcie z Meksykiem 11:27
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
VS.


LITWA: LKL
Zalgiris Kaunas - Mazeikiai 2 handicap +29.5 punktów, Bet365 1.85


98:79 ✅✅✅

Sprawą oczywistą jest,że na 99.9% wygrają gospodarze tylko nie wiadomo jaką różnicą punktów. Zalgiris praktycznie jak co sezon jest bitym faworytem aby wygra Litewską ligę. Znani są również na Europejskim podwórku gdzie rywalizują z najlepszymi drużynami. Na 11 meczy wygrali aż 10 z czego tylko raz po dogrywce. Ich przeciwnicy czyli Mazeikiai to największa czerwona latarnia w lidze ta ekipa jest na ostatnim miejscu, drużyna nie wygrała żadnego meczu, wszystkie przegrała w regulaminowym czasie gry. Bukmacher Bet365 proponuje nam linię +/- 29.5 punków. Mazeikiai przegrywało kolejno taką ilością punktów: 11, 12, 15, 8, 18, 17, 21, 10, 4, 6, 13, 46. Czyli tylko raz Mazeikiai zostało konkretnie zmasakrowane ilością aż 46 punktów. Warto wspomnieć,że jako beniaminek był to ich pierwszy mecz w najwyższej lidze rozgrywkowej. Czyli zapewne mieli pełno w gaciach i nie wiedzieli za bardzo o co chodzi pisząc kolokwialnie tym bardziej,że grali z Neptunas czyli z dobrą ekipą. Trzeba sobie zadać pytanie i względnie przewidzieć jak gospodarze podejdą do tego spotkania? Czy będą chcieli zmasakrować rywali czy wygrać po prostu bez większych szaleństw. Przeglądnąłem stronę www jednej jak i drugiej drużyny. Ogólnie 28 listopada Zalgiris gra na wyjeździe w europejskich pucharach także tutaj powinni dać odpocząć lepszym zawodnikom i dać więcej gry ludziom z ławki. Oczywiście, mam nadzieję,że goście również &quot;coś&quot; powalczą. Decyduję się na taki handicap w stronę gości ponieważ uważam,że mimo wszystko gospodarze łatwo wygrają i nie będą musieli ścierać najlepszych swoich zawodników. Mam nadzieję,że pierwszy skład znacznie odpocznie i dzięki temu Mazeikiai pokryją powyższy handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Korea - KBL
Dongbu Promy vs Anyang KGC
Dongbu Promy (-6.0) @ 1.90 Bet365
⛔ 69-84
Oba zespoły w tym sezonie mają zupełnie inne cele. Dongbu Promy to czołówka ligi i zespół, który będzie walczył o najwyższe laury. Z kolei goście to przeciętny team, który szanse na wielkie wyniki ma bardzo znikome.
Przede wszystkim gospodarze to zdecydowanie najlepsza defensywa. Grę w obronie mają opanowaną niemal perfekcyjnie. We własnej hali bronią tak znakomicie, że rywale mają problem z przekroczeniem nawet 60pkt w meczu. Ten zespół jest świetnie zdyscyplinowany, popełniają dosyć mało prostych błędów, strat. Cały skład jest szeroki i w miarę wyrównany. Dongbu rzadko przegrywa, a jak już tak się dzieje to są to porażki z liderami ligi i po zaciętej walce. Natomiast zespół Anyang posiada słaby bilans 6-11, wyjazdy 2-6. Ostatnio forma także niezbyt wysoka. Wygrywają praktycznie tylko z Egis i Seoul czyli z dwiema najgorszymi ekipa w lidze. Od pozostałych dostają regularne baty. Na pewno jest to drużyna chimeryczna. Często jedną z połów grają katastrofalnie. Mają problemy ze swoją skutecznością w ataku. Jutro ten problem może być jeszcze bardziej widoczny. Biorąc pod uwagę twardą i szczelną obronę gospodarzy to o punkty nie będzie łatwo. Na pewno w potencjale, możliwościach obu ekip jest spora różnica. 3 tygodnie temu na wyjeździe Dongbu wygrało pewnie 65-56. Teraz mecz u siebie, dodatkowa motywacja i dysproporcja powinna być jeszcze większa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom