>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Liban - Korea over 160.5 @1.85 bwin ✅

Po 1 kwarcie 23-20 , mecz o pietruszke gdyz 5 miejsce nic nie daje na tym turnieju , podobnie jak wczoraj Korea i Liban prezenuja ofensywny basket nie skupiajac sie wogole na obronie , spodziewam sie sumy w okolicy 170
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Mono Vampire - Mono Thewphaigram over 111.5 @1.83 bet365 ✅✅

1 polowa kompromitacja obu zespolow w ataku , tempo mega wolne mysle ze w przerwie trenerzy zwroca na to uwage i w drugiej odslonie zobaczymy szybszy i skuteczniejszy basket. Do zdobycia potrzeba 66pkt jak na 20min gry poprzeczka zawieszona niezbyt wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Do Berlina przejeżdża ekipa z Bawarii - Bayreuth, której nie wróże sukcesu w dzisiejszym spotkaniu. Mianowicie w ostatnich 4 starciach pomiędzy powyższymi drużynami team z Bawarii rzucał kolejno - 59,73,58,60 punktów. Berlińczycy 4 te spotkania wygrali i punktowali następująco - 81,83,68,90. Dziś powinno być podobnie i gospodarze raczej odniosą pewne zwycięstwo. Dochodząc do sedna. Jaka linia mnie zainteresowała? Mam na myśli głównie linie zaproponowana na gości, która wynosi 68 punktów. Jak widać w ostatnich 4 latach została przekroczona tylko raz i przy mocnej defensywie, która zaprezentowała Alba w pierwszym spotkaniu z Ulm pozwalając rywalom rzucić tylko 54 punkty. Bawarczycy nie mają jakiegoś wybitnej ofensywy, zatem nie liczyłbym na zawrotne liczby z ich strony...

Alba Berlin - Bayreuth =&gt; Bayreuth under 68,5 =&gt; 1,86
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy BBL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Braunschweig v Brose Baskets
Typ: Brose Baskets -10.5 ✅
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze podejmować będą Brose Baskets którzy w ubiegłym sezonie cieszyli się ze zdobycia siódmego mistrzostwa Niemiec w historii klubu. Podobnie jak przed rokiem Bamberg jest jednym głównych faworytów do tytułu. Teraz coś o składach obu drużyn. Z Braunschweig odszedł trzon zespołu(Allen, Joyce, Mcelroy) a wśród pozyskanych graczy nie ma wielkich nazwisk. Brose Basket wyglądają na mocniejszych niż przed rokiem. Doskonale załatali dziury po odejściu Mbakwe, Robinsona i Thompsona a do tego doszli solidni zmiennicy. Przed tygodniem w meczu o superpuchar Niemiec pokazali próbkę swoich umiejętności pokonując bez problemów Oldenburg 87:66. W tym meczu powinien być podobny wynik. Wątpię żeby Braunschweig zawiesił wysoko poprzeczkę. Zapowiada się raczej na jednostronny mecz bez historii.
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Pinar Karsiyaka - Anadolu Efes
Anadolu Efes Handicap -2.5 pkt HT @ 1.80 Oddsring ✅
Anadolu Efes Handicap -5.5 pkt @ 1.80 Pinnacle ⛔
Zaskakujące w tamtym roku były Play Offy w lidze tureckiej, a sprawcą wszystkiego był Pinar Karsiyaka, najpierw wyeliminował w półfinale murowanego faworyta do wygrania Fenerbahce i to dość szybko, bo w rozgrywkach do 3 zwycięstw 3:1, by później w finale równie łatwo ograć Anadolu Efes 4:1. W tym sezonie nie spodziewam się tak sensacyjnej gry z ich strony, również dlatego, że sporo się zmieniło w tym klubie.
Porównanie składu Pinaru Karsiyaka w sezonach 2014/2015 i 2015/2016.

Jak widać na załączonym zdjęciu w drużynie gospodarzy doszło do prawdziwego przewrotu, zespół opuściło aż 9 zawodników, w tym zawodnicy, który odgrywali czołowe role, tacy jak Strawberry, Diebler czy Dixon, czyli trzech amerykańców, na ich rolę ściągnięto trzech innych amerykanów, Iversona z Laboral Kutxa, Josha Cartera z Turk Telekom, oraz Justina Cartera z Galatasaray. Z poprzedniego sezonu zostało tylko 6 graczy, gdzie niektórzy nie odgrywali zbyt wielkich ról. Pinar w przygotowaniu do nowego sezonu rozegrał 5 spotkań towarzyskich, przegrał z Banvitsporem, Mega Leks, oraz Metalac, w dwóch ostatnich spotkaniach mógł pokazać się z lepszej strony. Wygrywał za to z Ankarą, która ledwo uniknęła spadku, oraz Trabzonsporem. Różnie może być ze zgraniem teraz tych zawodników, na pewno będą potrzebować czasu i spotkań o punkty, tu mimo, że to tylko Superpuchar nie widzę dla nich większych szans, a dlaczego stawiam na Anadolu? Zespół ten jest po prostu lepszy i lepiej zgrany ze sobą, choć również doszło do paru zmian.
Porównanie składu Anadolu Efes w sezonach 2014/2015 i 2015/2016.

Jak widać doszło do kilku zmian, odeszło również aż 9 zawodników, w zamian przyszedł tylko jeden, de facto z Pinaru Diebler. Anadolu teraz ma dość krótką ławkę i na dłuższą metę może im to nie wyjść na dobre, ale teraz mówimy o tym, co jest tu i teraz. Aż 9 zawodników grało ze sobą w poprzednim sezonie, więc wgranie tego 1, który doszedł nie powinno sprawić większych problemów, czego nie może powiedzieć Pinar. Anadolu w przygotowaniach do nowego sezonu rozegrało 5 spotkań towarzyskich, tylko 3 z nich okazały się wygrane nad Darussafaka, Banvitsporem, oraz Galatasaray, przegrywali za to z CSKA Moskwa i AEK Athens, choć te spotkanie to jakoś naprawdę bardzo odpuścili. Mimo, że to Superpuchar i zespoły różnie podchodzą do niego, to myślę, że tym razem Anadolu nie odpuści, mają coś do udowodnienia sobie i swoim kibicom, za bardzo zlekceważyli swojego przeciwnika w finale i zapłacili za to, teraz pora by się odegrali, a to spotkanie to według mnie znakomita okazja na to. Wybrałem dwa handicapy, pierwszy do połowy, ponieważ już w tamtym roku Anadolu lepiej sobie radziło w pierwszych częściach gry i na koniec, bo według mnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby Anadolu wygrało 6 punktami, chyba, że Pinar znowu sprawi jakąś niespodziankę, miejmy nadzieję, że nie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Widzę, że wziąłeś sobie do serca uwagi innych i porównujesz składy z rokiem wstecz, tyle że to bez znaczenia. Liczy się tu i teraz.
Poza tym do Efesu dołączyli Brown, Diebler, Granger, Dunston, Tyus, a nie sam Diebler, do Pinaru też więcej niż wymieniłeś...
Załóż sobie temat w KzS i się rozwijaj, bo najwidoczniej chęci masz, ale kosza z db rezultatami to tak nie potypujesz.
Pzdr
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Najbardziej interesuje się NBA, no ale rozgrywki nie trwają cały sezon, a jak na razie za pre-season nie chcę się za bardzo brać.
W takim razie znalazłem stronę, która wprowadziła mnie w błąd, tego już nie zmienię, chociaż przy typie już zostanę.
A temat już swój założyłem, ale jak na razie próbuję grać wszystko. Ale dziękuję za dobre rady, wszystkie biorę do siebie, a tym bardziej od tak doświadczonego typera.
Również pozdrawiam ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Keratsimi - Kifisia
Over 142.5 @ 1.86 by Ónibet ⛔
Over 152.5 @ 3.55 by Ónibet ⛔ 120 pkt w 45 minut :]
Spodziełem się linii ok. 152 i taka jest, ale z kosmicznym kursem.
Kifisia to ekipa z pierwszej ligi. Skład typowo ofensywny - aż trzech amerykańskich guardów oraz dwóch amerykańskich podkoszowych. Do tego jeszcze młody PG z Czarnogóry oraz 3-4 nawet ogarniętych Greków.
Gospodarze - bardzo solidny drugoligowiec. Zbieranica bardzo doświadczonych Greków. Są tam m.in. trzej byli zawodnicy Kifisii oraz inni zawodnicy, którzy sobie pograli już sporo na parkietach pierwszej ligi. Ogólnie widać, że ekipa budowana na awans, bo średnia wieku prawie 31 lat.
W pierwszej rundzie pucharu Faros pokonało również drugoligową Livadię aż 105-79, pokazujac przy tym świetny ofens.
Model budowania drużyny, jaki prezentuje Kifisia charakteryzuje się tym, że takie ekipy dużo biegają, dużo rzucają i słabo bronią. Logicznym jest, że jak obsadzi się pozycję obrońców młodymi amerykaninami, to wielkiego defensu z tego nie będzie. Z resztą widać to po sparingach, gdzie chociażby Kifisia przegrała z AEK 82-88.
Dzisiaj ciężko mi się spodziewać innego przebiegu jak mecz rozgrywany w szybkim tempie, z dużą ilością trójek, a i w miarę zacięty, co sprzyja overowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Dania Basketligaen
Bakken Bears - Sisu
Typ: 1(-28) Kurs: 1.875 Sportingbet
Witam! Dziś proponuje przyjrzeć się rozgrywkom w Danii. Dojdzie tam do meczu aktualnego lidera tabeli z przedostatnim Sisu. Nie będe ukrywał , że typ opart tylko na dotychczasowych statystykach z których można wywnioskować , że gospodarze są zdecydowanie poza zasięgiem dla gości. W dotychczasowych meczach:
Randers - Bakken 53:111
Bakken - Stevensgade 108:62
Obie ekipy(Randers;Stevensgade) są w bezpośrednim sąsiedztwie dzisiejszego rywala liderów tak więc szykuje się kolejny pogrom. Te 28 pkt nie powinno stanowić problemu dla Bakken zwłaszcza,że grają na własnym parkiecie.
Koszykarze Sisu rewelacji nie pokazują. Zbytnio wiele nie mieli do powiedzenia w 2 meczach ligowych więc i dziś powinno być bez zmian.
Ja pobieram i polecam!
Wynik: 107:82 ⛔⛔⛔

e: shit; skończyło się na 25 ????
 
priiin 0

priiin

Użytkownik
Dania Basketligaen

Bakken Bears - Sisu

Typ: 1(-28) Kurs: 1.875 Sportingbet

Witam! Dziś proponuje przyjrzeć się rozgrywkom w Danii. Dojdzie tam do meczu aktualnego lidera tabeli z przedostatnim Sisu. Nie będe ukrywał , że typ opart tylko na dotychczasowych statystykach z których można wywnioskować , że gospodarze są zdecydowanie poza zasięgiem dla gości. W dotychczasowych meczach:

Randers - Bakken 53:111
Bakken - Stevensgade 108:62

Obie ekipy(Randers;Stevensgade) są w bezpośrednim sąsiedztwie dzisiejszego rywala liderów tak więc szykuje się kolejny pogrom. Te 28 pkt nie powinno stanowić problemu dla Bakken zwłaszcza,że grają na własnym parkiecie.
Koszykarze Sisu rewelacji nie pokazują. Zbytnio wiele nie mieli do powiedzenia w 2 meczach ligowych więc i dziś powinno być bez zmian.

Ja pobieram i polecam!

Wynik:
Tez wchodze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom