>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi Pozostałe 2014/2015

Status
Zamknięty.
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia
Mt Gambier Pioneers - Bendigo Braves
Typ: 1(-10) Kurs: 1.85 Sportingbet
Play-off czas zacząć. Na początek mecz lidera z 4 w tabeli Bendigo. No cóż Gambier gra u siebie więc szansa na porządne pokazanie się. W ostatnich meczach niezbyt to wszystko wyglądało. Spuścili z tonu ale może to był rezultat spokojnego, niezagrożonego miejsca w tabeli?! Oby tylko nie powtórzyło się to co w Brazylii.. No cóż złe myśli precz i jedziemy z typem. Bendigo na parkiecie rywala przegrywało za każdym razem over 10 pkt. Wiadomo PO rządzi się innymi prawami ale ja jednak będę twardo szedł w strone Gambier. Naprawde to +10 nie jest wygórowanym wynikiem
Próbuje, a jak będzie okaże się jutro
Wynik: 83:66 ✅✅✅
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australi Kobiety
Hobart Chargers - Launceston Tornadoes
Typ: 2(+5) Kurs: 1.85 Sportingbet
Pojawiły się kursy również dla pań i..... kurcze oczom nie wierze i nie rozumie skąd takie kursy?! To,że Hobart gospodarzem ma być decydujące? Nie wiem może coś wiedzą więcej niż ja w temacie ale zaryzykuje i zagram handi na drużynę gości. W tabeli różnica znikoma. Hobart ostatnio seria trzech spotkań przegranych,goście ciut lepiej 2 razy win 1 raz lose. W tym sezonie oba spotkania wygrane przez Launceston w tym mecz z lipca również w Hobart przegrany przez gospodynie 28 pkt!!! Handi biore i nie czekam!
Wynik: 53:67 ✅✅✅

e: dziękujemy za promocje
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
SEABL Australia Kobiety
Dandenong Rangers - Geelong Supercats
Typ: 1(-10) Kurs: 1.85 Sportingbet
Dziś ładnie wszystko siadło więc próbuje dalej. Na jutro ograniczam się do jednego spotkania. Dandenong(gospodarz) już wcześniej pisałem to taki odpowiednik męskiego Gambier. Wygrywają wszystko jak leci nie patrząc w ogóle na rywalki więc to handi na własnym parkiecie nie powinno być dla nich problemem. Z kolei Geelong sezon zasadniczy zakończyły na 7 miejsce. W bezpośrednich spotkaniach dwukrotnie lepsze okazywały się gospodynie jutrzejszego meczu. Wchodze w to nie ma to tamto!
Wynik: 78:68 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Mecz Towarzyski
Islandia - Filipiny
Typ: 1(-8) Kurs: 1.85 Sportingbet
Na dziś próbuje symbolicznie pograć taki mecz. Kurcze te Filipiny jakoś mi nie pasują w pojedynku z Europą. Skoro Holendrzy potrafili się z nimi rozprawić,Estonia raczej również na spokojnie ogarnęła +10 to dlaczego Islandia miałaby tego nie dokonać?! Przyznam,że typuje trochę na czuja no ale tak niskie jak dla mnie handi jest warte ryzyka. Cięzko cokolwiek powiedzieć na temat drużyn. Kieruje się raczej TYPEM , że Islandia to jednak Europa, a tu potrafią grać w kosza.
Wynik: 86:76 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Mecz Towarzyski
Kanada - Dominikana
Typ: 1(-8) Kurs: 1.85 Sportingbet
Znów dość ciekawa opcja wśród marnej ofert spotkań towarzyskich. Przyznaje kolejny mecz na tzw. czuja ale myśle,że wart ryzyka. Obie ekipy spotkały się przed miesiącem i Kanada zwyciężyła prawie 20 pkt więc to handi wygląda dość kusząco patrząc na tamto spotkanie. Wiadomo,że Kanada w kosza w jakim by składzie nie grali to z drużyną pokroju Dominikany powinna sobie radzić na wdechu. Ja w to wchodze myśle i licze na to,że to +10 na korzyść Kanady będzie na luzie, a co za tym idzie typ zaliczymy
na plus!
Wynik: 86:74 ✅✅✅
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Mecz Towarzyski

Argentyna - Dominikana

Typ: 1(-7) Kurs: 1.85 Sportingbet

Wczoraj ładnie siadło(kto grał to gratuluje) więc dziś próbuje znów. Tym razem rywalem Dominikany będą Argentyńczycy. Z nów wydaje się ciut nisko zawieszone handi. Zasadniczo na przełomie ostatnich lat tylko raz Dominikana zwyciężyła. W meczu sprzed miesiąca było +10 na korzyść Argentyny więc i tym razem spodziewam się co najmniej takiego rezultatu. Ja w to wchodzę!
Jak ktoś gra to w STS-ie jest 5.5 za 1.70 więc do jakiegoś dubelka jak znalazł!

Wynik: 79:68 ✅✅✅
e: miodzio :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Mecz Towarzyski
Polska - Liban
Typ: 2(28) Kurs: 1.85 Sportingbet
No cóż faworyt jest tylko jeden co do tego nie ma wątpliwości.Różnica klas obu ekip jest spora i wynik zapewne będzie wysoki można nawet stwierdzić,że będzie to dla naszych rodaków coś w rodzaju treningu. Handi wystawione dość duże. Licze tu na luz Polaków w ostatniej kwarcie może jakieś rezerwy tak aby trener miał ogólny przegląd przed poważnymi zawodami. Z kasą nie ma się co pchać mocno bo może się okazać,że cały mecz zagrają na serio i będzie miazga. No cóż ja próbuje na Liban i +28 !!
Wynik: 76:59 ✅✅✅
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Mistrzostwa Azji Kobiet

Tajlandia - Korea Północna

Typ: 2(-14) Kurs: 1.85 Sportingbet

Indie - Filipiny

Typ: 2(-11) Kurs: 1.85 Sportingbet

Cóż mecz zdecydowanie dwóch najsłabszych drużyn turnieju czyli Indie i Tajlandia. Do tej pory obie ekipy zbierały niezłe lanie więc nie wiem skąd tak małe handi wystawione przez buki no ale skoro dają to ja z chęcią biore, Zarówno Korea jak i Filipiny są tu zdecydowanymi faworytkami i w obu meczach przy &quot;normalnym&quot; zaangażowaniu wynik powinien być conajmniej +20 pkt na rzecz faworytów. Każdy inny wynik będzie jak dla mnie wielką niespodzianką. Ja w to wchodze!

Wynik: 50:66 ✅✅✅

76:82 ⛔⛔⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Loko Kuban - Zielona Góra
Zielona Góra +12
@ 1.70 by Marathon ✅ 65-60
Loko jeszcze nie zbudowało całego składu. Na dodatek grają bez Eurobasketowców, czyli Drapera, Zubkova, Fesenki i Clavera. Obecnie więc zostają
Delaney
Bykov
Kolyushkin
Voronov
Randoplph
Zozulin
Balashov
Broekhoff
Przy czym pomijając Bykova pozostali Rosjanie raczej bez szału z poziomem.
Oczywiście Zielona Góra również osłabiona brakiem reprezentantów (Koszarek, Ponitka, Zamojski), ale skład, który pozostał wygląda na papierze bardzo fajnie.
Djurisic
Bost
Reynolds
Borovnjak
Hrycaniuk
Moldoveanu
Zywert
Szewczyk chyba jeszcze kontuzjowany więc go nie biorę pod uwagę.
Neutralny grunt u Słoweńców więc value spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Koroivos - Iraklis
Koroivos +2.5
@ 1.85 by Betsyfy ✅
Coś tu nie halo. Drugoligowy przeciętniak Iraklis gra z pierwszoligowym przeciętniakiem Amaliadas i faworytem ci pierwsi?
Roster Iraklisu wiele nie mówi - słabi Grecy i jakiś młody włoski Amerykanin na PG.
Amaliadas nawet spoko obcokrajowcy, jak na połowę tabeli greckiej A1. W ubiegłym sezonie mieli świetne nazwiska, ale wyniku nie było więc teraz spore zmiany. Liderem będzie Trotter. Do tego jest (chyba) Dwayne Davis (10.5 PPG dwa lata temu w ACB / 12.5 PPG w ubiegłym sezonie greckiej A1). Do tego jeszcze Darrel Harris. Grecy jak zawsze w takich ekipach słabi. Najlepszy wydaje sie wychowanek Olympiakosu - Christodoulou, który grał jakieś epizody w ubiegłym sezonie w Oly i jest zapowiadany do udziału w Drafcie NBA za dwa lata. Do tego jeszcze dwóch doświadczonych Haristopulos i Vasiliopoulos. Zgodnie z eurobasket to wszystko jeśli chodzi o seniorów w tym klubie więc skład jeszcze do budowy, ale na drugoligowca powinno wystarczyć.
Turniej rozgrywany w Salonikach. Pierwszego dnia Amaliadas wygrało z Kavalą, a Iraklis przegrał z Patronem. Wczoraj Koroivos przegrał z Arisem, który dominuje w tym turnieju, natomiast drugoligowiec wygrał po zaciętym boju ze słabymi Macedończykami z Kozuv.
Blowu tu nie będzie. Raczej bardzo zacięty mecz, dlatego ten handicap chętnie zagram.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Torino - Tortona
Torino ML
@ 1.41 by Betsyfy ✅
Kurs niski, ale i tak warty zachodu.
Torino to beniaminek włoskiej Serie A. Powoli odradza się basket w Turynie i skład, który udało się do tej pory zakontraktować na nowy sezon wygląda bardzo fajnie.
Ja osobiście bardzo cieszę się, że do Europy zawitał Andre Dawkins. Przez przypadek jakiś czas temu na twitterze Heat zauważyłem tego grajka i bardzo podoba mi się jego styl. Trochę taki Ray Allen - kosmiczne % zza łuku. Warto wspomnieć, że w ostatnim swoim sezonie w D-league w 33 meczach w barwach Sioux Falls trafiał średnio prawie 4 trójki per mecz z aż prawie 45% skuteczności zza łuku.
W zespole jeszcze dwóch guardów z USA - Dawan Robinson znany z ligi niemieckiej (10.5 PPG w Brose Basket z 40% skuteczności za trzy) oraz Ian Miller, który był jednym z najlepszych zawodników w Serie A2 (druga liga włoska) w ubiegłym sezonie (również prawie 40% za trzy).
Pod koszem dwóch bardzo dobrych, jak na realia beniaminka Serie A, zawodników - Ebi (9.9 PPG w ubiegłym sezonie w Serie A) oraz White z ligi chińskiej.
Inna sprawa, że nie sztuką jest nazbierać obcokrajowców, bo w lidze są limity i tutaj Torino świetnie sobie z tym radzi, bo mają w składzie dwóch bardzo doświadczonych Włochów, którzy bardzo mocno przyczynili się do awansu - Jacobo Giachettiego i Stefano Mancinelliego. Bardzo dobrze wygląda też fakt, że trzon ekipy z poprzedniego sezonu został zachowany (Giachetti, Mancinelli, Fantoni, Miller, Rosseli), a nowi zawodnicy zdecydowanie jeszcze podnoszą poziom.
Sporo o Torino, natomiast jeśli chodzi o rywali - liga niżej - Serie A2. W składzie oczywiście bez szału - dwóch z USA - Mark (PG świeżo po NCAA) oraz Brooks (9.3 PPG w lidze izraelskiej). Do tego paru doświadczonych Włochów, ale pisząc o ich doświadczeniu mam na myśli drugą i trzecią ligę włoską, bo o poziomie Serie A mogą tylko marzyć.
Niby handi powinno wejść, ale ten kurs na ML jest ok. Do tego spokojnie można łapać over, bo Torino już w tamtym sezonie było overowe, a teraz z Dawkinsem i Robinsonem powinni spokojnie tutaj zrobić 80+.
Over 145.5 @ 1.85 by Betsyfy ⛔ 144
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Lietkabelis-VEF Riga
Lietkabelis +7.5
@ 1.85 by Betsyfy ✅
VEF jest lepszą drużyną. To nie ulega wątpliwości. Ale niestety dla nich są osłabieni kadrowo w tym momencie przez zawodników, którzy grają w reprezentacji. I tak nie ma dzisiaj Mareksa Mejerisa, Martinsa Meiersa, którzy grają z Łotwą na Eurobaskecie oraz Francisco Cruza, który w sobotę w nocy wywalczył 4 miejsce z Meksykiem na Fiba Americas. Poziom pozostałych zawodników jest jak najbardziej ok. Świetnie wygląda głównie obsada centra, gdzie jest Rubio oraz Vilde i gdy dojdą tam reprezentanci Łotwy to ta ekipa będzie miała fajną moc pod koszem. Ale dzisiaj tego nie ma. Z resztą skład jest bardzo krótki, bo mamy jeszcze na rozegraniu Smitha (z Louisiana Tech) oraz młodego Hakansona (z Barcelony). Obaj szału nie robią. Smith w NCAA sporo asyst, ale widać, że zawodnik bez rzutu, bo miał bardzo słabe procenty i rzucał niecałe 7 PPG w 30 MPG. Hakanson w rezerwach Barcy jeden z czołowych zawodników, ale przeskok z trzeciej ligi hiszpańskiej może być trudny. W składzie jeszcze kolejny zawodnik z niższych lig hiszpańskich - McDowell oraz młody Staratelev z CSKA. Dzisiaj kogoś zakontraktowali, ale te łotewskie slangi są takie, że totalnie nie wiem kto to.
Lietka znowu fajnie buduje. Coach Gintaras Kadziulis ma do dyspozycji dwóch guardów z USA - Wood oraz Love. Jest też Łotysz Vairogs oraz kilku porządnych Litwinów jak chociażby Valeika, Kazonas czy Vasylius.
Obie ekipy przegrały wysoko w tym turnieju z Rytasem.
Buki widzą dość spokojną wygraną Rygi, a ja uważam, że to będzie close game, a nawet z lekkim wskazaniem na Lietka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Navarra - Lleida
Lleida +2.5
@ 1.76 by Marathon ✅ 76-75
Navarra, podobnie jak w ubiegłym sezonie, skład prawie w całości złożony z Hiszpanów. W tym roku wzmocnieni (?) jakimś młodym Białorusinem. Ogólnie nikogo znanego tam raczej nie ma. Z czterech najlepszych strzelców zespołu został tylko jeden - Ivan Garcia. O nowych nabytkach ciężko coś powiedzieć.
Lleida spore zmiany w składzie. O dziwo mają aż trzech zawodników z amerykańskim paszportem - Graven (najlepszy zawodnik 4 ligi), Andujar (najlepszy zawodnik słabego uniwersytetu Manhatan) oraz Marshall (jeden z lepszych zawodników ligi dominikańskiej). W składzie jeszcze Argentyńczyk i Czech oraz kilku Hiszpanów. Oczywiście te nazwiska szału nie robią, ale w takich zespołach warto mieć jakiegoś murzyna albo dwóch, bo taki pierwszy lepszy ciemny z plaży z USA będzie lepszy od drugoligowego Hiszpana.
Tak jak wspomniałem składy się pozmieniały, ale mimo to warto wspomnieć, że w ubiegłym sezonie dwukrotnie Lleida była lepsza w lidze od dzisiejszego rywala.

Torino - Cantu
Torino +7.5
@ 1.85 by Betsyfy ✅ 62-64
O Turynie pisałem kilka postów wyżej.
Jeśli chodzi o Cantu - dziwny skład sobie zrobili.
Zakontraktowali dwóch zawodników z niższych lig - guard Hall (7.5 PPG na bardzo niskich procentach w spadkowiczu z Serie A Pistoi) oraz guard Hasbrouck (najlepszy zawodnik... trzecioligowej Ferrary). Do tego jeszcze kilka nawet spoko ruchów - Berggren (rezerwowy podkoszowy z Ostende) oraz Ross (17.6 PPG w Pesaro). Jest też Kuba Wojciechowski oraz Brytyjczyk Johnson. Włosi nie są warci uwagi. Najważniejsza sprawa, że dzisiaj raczej nie będzie jeszcze grał ich najlepszy zawodnik, superstrzelec zza łuku - Heslip.
Moim zdaniem Torino absolutnie nie ustępuje Cantu, a może nawet bym się pokusił o stwierdzenie, że pod nieobecność Heslipa jest nawet lepsze.
Z resztą wystarczy porównać obsadę poszczególnych pozycji i widać, że faworyzowanie Cantu na aż takim handi jest głupie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kaspiy - Jekabpils
Over 150.5 @ 1.85 by Betsyfy

Te sparingi Kazachów nad Bałtykiem to jakieś nieporozumienie. Ekipa Kaspiy jest na poziomie gry w basket na lekcji w-f w szkole.

Łotysze wczoraj kapitalny mecz z Pieno. Wysoka porażka, ale 84 pkt rzucone Litwinom pokazują, że dzisiaj przeciwko amatorom z Kazachstanu spokojnie mogą zrobić 100+
Z drugiej strony sami wczoraj stracili ponad 100 pkt i tutaj upatruje szanse Kazachów na rzucenie tych, powiedzmy, 60 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Ssc Scions - Uap Dragons over 63.5 @1.83 bet365 ⛔

Mecz na zywo , po 1 polowie wynik 12:10 , przyznam szczerze czegos takiego nie widzialem nawet jak na standard kobiecego basketu. Druga kwarta wogole szokujaca i wynik 2:4. Jak to w takich przypadkach bywa trenerzy z pewnoscia w szatni dadza do zrozumienia by skupic sie na ataku by uniknac kompletnej kompromitacji. Do zdobycia potrzeba 42pkt w drugiej polowie , przed meczem linia byla 90.5 zatem trader troche zanizyl linie. Mysle ze kompromitajcja z 1polowy sie nie powtorzy i te 42pkt w 20min dziewczyny rzucą
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Navarra - Cocinas
Cocinas +3 @ 1.99 by Marathon

Już poszły od rana spore spadki, ale nadal warto.

O ekipie Navarry pisałem już wcześniej.

Jeśli chodzi o rywali - dla mnie jedni z faworytów do wygrania drugiej ligi hiszpańskiej. Skład bardzo zróżnicowany. Z zawodników zagranicznych najważniejsi to PG Kudlacek z Czech, rzucający Staselis z Litwy, rumuński center Raducan oraz Amerykanie Olamujiwa, Ott i Carson. Hiszpanie też, jak na warunki Leb Gold, nieźli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
Przed nami koszykarskie Mistrzostwa Azji. Spróbujemy pograć kilka typów choć przyznaje,że są one oparte tylko i wyłącznie na statystykach. Na jutro kilka typów które zagrałem. Nie będę szpanował znajomością nazwisk ekip. Ide jak to mówia &quot; na żywioł&quot; ale typy mysle warte gry choćby za drobne
Kuwejt - Hongkong
Typ: 1(-6) Kurs: 1.85 Sportingbet
Spotkanie sprzed roku zakończone prawie 20 pkt zwycięstwem Kuwejtu więc i w tym roku pójde w ich strone. Handi wystawione wydaje się godne uwagi i raczej pewne. Dla mniej ambitnych polecam czystą 1 za 1.30 do jakiegoś &quot;pewnego&quot; kuponu
Wynik: 50:87 ⛔⛔⛔

Filipiny - Palestyna
Typ: 1(-33) Kurs: 1.85 Sportingbet
Tutaj mamy zdecydowanego faworyta. Nie podlega dyskusji że mecz zakończy się istną rzezią niewiniątek. To +33 to jak dla mnie bardzo małe handi wystawione przez buków i biore to w ciemno.
Wynik: 73:75 ⛔⛔⛔
Powyższe mecze biore jako pewniaki. Nie spodziewam się wtopy :)
Korea Płd - Jordania
Typ: 1 Kurs: 1.70 Sportingbet
Tu zarówno 1 jak i handi -2 na Koree za 1.85 jak najbardziej do gry. Ostatnie trzy mecze na korzyść &quot;normalnej&quot; Korei więc i tym razem nie powinno się wydarzyć coś innego. Wchodze w to bez wahania!!
Wynik: 87:60 ✅✅✅
Cóż... ekipy typu Palestyna,Jordania to dla mnie mocna egzotyka. Nie sądze(choć mogę się mylić) aby mogły się tu stać jakieś niespodziewane wyniki choć kwestia różnicy pkt już jest mocno ryzykowna.
Ja próbuje, a każdy może wybrać według własnego uznania!

e: no i już mamy większą wiedze na temat sił poszczególnych ekip
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Przed nami koszykarskie Mistrzostwa Azji. Spróbujemy pograć kilka typów choć przyznaje,że są one oparte tylko i wyłącznie na statystykach. Na jutro kilka typów które zagrałem. Nie będę szpanował znajomością nazwisk ekip. Ide jak to mówia &quot; na żywioł&quot; ale typy mysle warte gry choćby za drobne

Kuwejt - Hongkong

Typ: 1(-6) Kurs: 1.85 Sportingbet

Spotkanie sprzed roku zakończone prawie 20 pkt zwycięstwem Kuwejtu więc i w tym roku pójde w ich strone. Handi wystawione wydaje się godne uwagi i raczej pewne. Dla mniej ambitnych polecam czystą 1 za 1.30 do jakiegoś &quot;pewnego&quot; kuponu




Wynik:

Powyższe mecze biore jako pewniaki. Nie spodziewam się wtopy :)


Sorry nie skopiował mi się cytat - więc to akurat cytat z Jozzy&#39;ego 22
Być może nie trzeba kogoś od razu jechać ale wystarczy pomóc i być może ten ktoś stanie się lepszym typerem a nie będzie tracił swojego czasu na podawanie typów &quot;za drobne&quot; - bo po co grac za drobne - nie szkoda czasu - można sobie &quot;Plebanię&quot; pooglądać .
A więc :
Składy z zeszłego roku znajdziesz najłatwiej na Eurobaskecie - link do tego meczu sprzed roku masz tutaj http://www.eurobasket.com/boxScores/Asian%20Games/2014/0921_HKG_KUW.asp
a składy na ten turniej znajdujesz sobie tutaj :

http://www.fiba.com/asia/2015/2309/Kuwait-Hong-Kong
widać tam oczywiście, że brakuje w Kuwejcie kilku najlepszych strzelców z tamtego spotkania a zamiast nich są no-name. Może z taką niewielką pomocą przestaniesz grać za drobne a zaczniesz za normalne. W podobny sposób znajdujemy zarówno składy jak i sprawdzamy co prezentują poszczególni zawodnicy - a granie po wynikach sprzed roku uhhhh - sorry to nie jest głupota , to zwyczajnie oddawanie kasy za darmo bookom w dłuższym terminie przecież jest.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chiny - Singapur
Over 134.5 @ 1.909 by Marathon

Chinole u siebie. Skład bardzo dobry. Nad dzisiejszym rywalem ogromna przewaga warunków fizycznych. Centrzy gości awizowani przez oficjalną stronę turnieju mają odpowiednio [cm] 192 i 202. Skrzydłowi 194, 190.
Z drugiej strony atletyczni gospodarze - 217, 214, 218, 213, 206, 204.

Z resztą - praktycznie na każdej pozycji mają dobre kilkanaście jak nie więcej cm przewagi.

To powinna być rzeź pod koszem. Nie wyobrażam sobie żeby Chiny nie rzuciły tu 100+ pkt.

Z drugiej strony ciężko spodziewać się fajerwerków w ataku po Singapurze, ale te 30 pkt chyba zrobią.



Napisałem tą analizę i czekała w notatniku. Nie było kursów na samych Chinoli, a teraz widzę, że Marathon dał linie 94. Dla mnie bajka więc dorzucam.

Over 94 Chiny @ 1.86 by Marathon
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Sorry za zaśmiecanie tematu, ale proszę nie usuwać przez jakis czas, nie mogę się powstrzymać. Chcąc zagrać w polskim naziemnym syfie, bagnie typ z tenisa okazało się, że na kuponie muszą być minimum 3 zdarzenia by kupon został zaakceptowany!(w żadnym zagranicznym buku takiego naciągania nie ma) Wyszukując kursy 1.01 dopisałem do tego typu z tenisa jeszcze Filipiny w kosza, które po pierwszej kwarcie 27:12 zaczeli każdą kwarte przegrywać, ten mecz to jest istny przekręt!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom