>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity konta Bet365 ( tenis ITF )

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jak to by powiedzial dawid pincet muj borze ????
aczkolwiek zeby ktos mogl wygrywac ktos (wiekszosc) musi przegrywac, takie zycie. tak to działa.
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
haha Tadzin logiczne myslenie nie jest chyba twoja mocna strona.
w innym watku piszesz, ze trading lepszy od buka gdzie tradingu nie ma jak grac poza topami, tutaj jakies bzdury ze &quot;transferujesz&quot; kase z buka z ktorego nie da sie wyplacic grajac tam i kontrujac na innym buku hahhahaha
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Nie robić off-topu.
Co z tym betem365? Od 3 miesięcy limitują totalnie. Ktoś pracuje/pracował w b365? Bo to już podejrzane się robi.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Ja gram w tej firmie od 8 lat, bywały miesiące gdzie codziennie grałem zakłady po kilkanaście tyś obrotu, do tej pory bana nie dostałem, myślę że jak ktoś nie kombinuje to nie dostanie w tej firmie limitu.
Co to znaczy kombinuje? Wygrywa?:grin:
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
A po co ci passy, przeciez i tak tego nie wyplacisz z adamadam konta? Zapisuj sobie co bys gral u adama na kartce i na to samo wyjdzie.
na kartce to mozesz zapisywac sobie swoja gre na zapalki
zreszta wyopwiedz nie byla kierowana do ciebie to na ch sie wtracasz?
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Nie robić off-topu.
Co z tym betem365? Od 3 miesięcy limitują totalnie. Ktoś pracuje/pracował w b365? Bo to już podejrzane się robi.
Dolaczam sie do pytania. Ma ktos jakies informacje co tam sie odpierdala u nich? Zagrane 24 kupony po 2000zl kazdy na live, najwyzszy kurs jaki zagralem to bylo 1,20!. Na czysto niecale 2500zl do przodu i limit. Nie gralem zadnych surbetow, ani nawet tych calych itfow.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Gra na koncie , z którego nie można wypłacić też jest grą na zapałki.
czekam na pasy. w innym przypadku bede musial uznac cie za niepowaznego z racji tego iz wczesniej zadeklarowales iz moge sobie wziac od ciebie tysiaka za free.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Nie wziąć, tylko &quot;przetransferować&quot; swoim sposobem ???? . Próbuję Ci pokazać absurd twojego myślenia, ale już poddaję się.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Ludzie, zalozcie sobie nowy temat ne te bezsensowna dyskusje. Niektorzy chca sie tutaj dowiedziec czegos o cieckach z b3,65 i ich smiesznych limitach, a wy tutaj sie jakimis pierdolami zajmujecie.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Ludzie, zalozcie sobie nowy temat ne te bezsensowna dyskusje. Niektorzy chca sie tutaj dowiedziec czegos o cieckach z b3,65 i ich smiesznych limitach, a wy tutaj sie jakimis pierdolami zajmujecie.
Dokładnie. Sprawa poważna jest.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
@norbertb, @WilsonPerumal - a Wy gracie te ITFy, czy cos innego?
Bo to co ja gram, to pare miesiecy temu szlo spokojnie grac przez kilka miesiecy bez limitow i to kursy wyzsze niz 1,2. Teraz zalozylem konto i nie zagralem ani jednego typu o kursie wyzszym niz 1,20 (wiekszosc to bylo 1,06-1,1) i po 24 typach przywalili limit. No chyba, ze przyczepili sie do tego, ze konto zalozylem na osobe z tym samym adresem co mialem na innym - juz zlimitowanym - koncie.
 
Do góry Bottom