>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Litwa - Polska [25 marca 2011r] - mecz towarzyski

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Litwa - Polska
Typ: under 2,5
Kurs: 1,61
bet365
Dzisiaj reprezentacja Polski przygotowująca się do Mistrzostw Europy rozegra wyjazdowe spotkanie z Litwinami. Będzie to pierwszy pojedynek tych ekip na terenie Litwy. W kadrze Smudy jest problem z pozycją bramkarza. ak wiadomo kontuzjowani są Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny. Na Artura Boruca selekcjoner jest śmiertelnie obrażony, a Tomasz Kuszczak siedzi na ławie albo trybunach. Na zgrupowaniu kontuzji doznał Przymysław Tytoń co stanowi już poważny problem. Dla naszych rywali to jest przetarcie przed grupowym spotkaniem z Hiszpanami i napewno każdy z graczy będzie chciał się zaprezentować przed trenerem. Ja myślę że w tym spotkaniu padnie mało bramek, stawiam na poniżej 2,5. W ostatnich dwóch spotkaniach naszych reprezentantów padło po jednej. Litwini w ostatnich pięciu meczach strzelili dwie bramki. Zatem widać potencjał strzelecki obu reprezentacji nie wydaje się imponujący.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1

maticmg

Użytkownik
co do Under 2.5 to z naszą linią obrony i przy tym że zagramy 3 mocno ofensywną z przodu jeśli to prawda że zagramy z groszkiem (grosicki naprawdę teraz złapał formę i ucieka rywalom w lidze tureckiej a tam za rywali ma dużo bardziej wymagających graczy ) na lewej stronie błaszczykowskim na prawej i lewandowskim w środku przy Mocno rezerwowym składzie LItwinów myślę że jest to typ 50/50 ja zagram bardziej bezpiecznie x2 mimo tego myślę ze się uda ;) zależy czy Franz odpowiednio ich zmotywuje
bo jak tak to 2:1 może paść ...
pozdrawiam i życzę udanych typów
 
M 1

maticmg

Użytkownik
Czy dobrze widziałem, że w bramce naszej reprezentacji stanie Małkowski ?
No ten bramkarz który naprawdę teraz jest w formie czyli Tytoń boryka się z urazem i wyszło na to ze Małkowski zagra
Ps . Co do powołania Tytonia to jest to zrozumiałe wbrew powszechnej opinii jest to naprawdę klasowy bramkarz wystarczy śledzić ligę Holenderską no ale dzisiaj wybiegnie małkowski
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Franz sam przewiózł się na swojej taktyce. Panowie w studiu dobrze mówili, że wystawianie Sadloka na boku obrony, to kompletne nieporozumienie. Po połowie od razu widać, że młody zawodnik po prostu nie nadaje się na tą pozycję... Przy pierwszej bramce nawet nie było go w pobliżu, znacznie spóźniony. Poza tym w reprezentacji widoczni są jak narazie tylko dwaj gracze: Lewandowski i (może) Mierzejewski :kwasny4565:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Im się nie chce grać co nie którzy to nie zasługują na koszulkę z orzełkiem ,przecież to jest chore zarabiają tyle kaski co nie którzy to ja się pytam za co?
A o Smudzie się nie wypowiadam bo od początku byłem negatywnie do niego nastawiony.
 
M 1

maticmg

Użytkownik
Track dodał wpis, że gra to wstyd...No i czemu został usunięty ?? Przecież to jest kompromitacja i wstyd...A jak nie można dodawać takich wpisów to chyba jednak dyskusje w HP powinny zostać uruchomione...
Dobrze gadasz ;/
Gdyby był boruc gdyby grał żewłakow na środku obrony
gdyby smuda tyle nie wymyślał ... ehh ja na szczęście nie obstawiłem pomimo
tego co pisałem powyżej ze względu na skład
A co do smudy to jako trener drużyny to on się nadaje bo ma charyzmę jest konsekwtny i ma czas ale na Selekcjonera to już się niestety nie nadaje
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Szok po prostu,gra na tragicznym poziomie,no ale czego się spodziewać po Sadloku i Gliku??Ci dwaj Panowie wywołują u mnie palpitacje serca,od początku ich &quot;przygody&quot; w kadrze jestem ich przeciwnikiem,ale co ja,przeciętny Kowalski mam do gadania,lepiej się przyzwyczaić,bo Franek to uparciuch i jestem pewien,że z nich nie zrezygnuje,bramkarz nie miał szans przy obydwóch bramkach?? Szpaku?? co Ty pier.....sz?? ???? Chłopak się po prostu spalił psychicznie i tyle,obydwie bramki do wyciągnięcia jak najbardziej,realizacja Litewska idzie dziś w parze z naszymi Chłopcami = Tragedia ???? Boruc = Nie brany pod uwagę,Fabian = kontuzja, Szczęsny = Kontuzja,Tytoń = kontuzja........No ale przecież jest w miarę pewny Sandomierski....czemu więc broni Małkowski?? Kto to jest ja się pytam?? Ok ok,czas eksperymentów,szukania róznych rozwiązań,ale czy my chcemy sprawdzić 15 bramkarzy?? (Jeśli już tylu nie było) Po co to wszystko? dać się ograć temu Sandomierskiemu,bo czuję,że &quot;pojedzie&quot; jako trzeci,niech chłopak się zgrywa w miarę z naszą jak na razie pseudo obroną,ale Franio woli kombinować,nie widzę już w tej jego &quot;zabawie&quot; żadnej logiki:?Po meczu z WKS byłem już w pełni optymistą,zagrał w miarę fajny skład,dziś znów kaszanka,na dodatek to bydło na trybunach,znów muszą siać jakąś zbędną napinkę w stronę Litwinów,po co?? co oni nam zrobili?? w Niemczech jeszcze bym to przyjął,ale na Litwie w żadnym wypadku,po przyśpiewkach domyślam się,kto dowodzi dziś dopingiem i co to za SQuad w większości:?Będą jak zwykle sankcje....ech....
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Szok po prostu,gra na tragicznym poziomie,no ale czego się spodziewać po Sadloku i Gliku??Ci dwaj Panowie wywołują u mnie palpitacje serca,od początku ich &quot;przygody&quot; w kadrze jestem ich przeciwnikiem,ale co ja,przeciętny Kowalski mam do gadania,lepiej się przyzwyczaić,bo Franek to uparciuch i jestem pewien,że z nich nie zrezygnuje,bramkarz nie miał szans przy obydwóch bramkach?? Szpaku?? co Ty pier.....sz?? ???? Chłopak się po prostu spalił psychicznie i tyle,obydwie bramki do wyciągnięcia jak najbardziej,realizacja Litewska idzie dziś w parze z naszymi Chłopcami = Tragedia ???? Boruc = Nie brany pod uwagę,Fabian = kontuzja, Szczęsny = Kontuzja,Tytoń = kontuzja........No ale przecież jest w miarę pewny Sandomierski....czemu więc broni Małkowski?? Kto to jest ja się pytam?? Ok ok,czas eksperymentów,szukania róznych rozwiązań,ale czy my chcemy sprawdzić 15 bramkarzy?? (Jeśli już tylu nie było) Po co to wszystko? dać się ograć temu Sandomierskiemu,bo czuję,że &quot;pojedzie&quot; jako trzeci,niech chłopak się zgrywa w miarę z naszą jak na razie pseudo obroną,ale Franio woli kombinować,nie widzę już w tej jego &quot;zabawie&quot; żadnej logiki:?Po meczu z WKS byłem już w pełni optymistą,zagrał w miarę fajny skład,dziś znów kaszanka,na dodatek to bydło na trybunach,znów muszą siać jakąś zbędną napinkę w stronę Litwinów,po co?? co oni nam zrobili?? w Niemczech jeszcze bym to przyjął,ale na Litwie w żadnym wypadku,po przyśpiewkach domyślam się,kto dowodzi dziś dopingiem i co to za SQuad w większości:?Będą jak zwykle sancje....ech....
Co do Sadloka, to może nie wyciągałbym zbyt pochopnych opinii. Fakt, dzisiaj rzeczywiście gra jak ostatni patałach, jednak trzeba zauważyć, że jego pozycja została &quot;wymuszona&quot; przez selekcjonera. Nie od dzisiaj mówi się, że ten zawodnik po prostu nie nadaje się na bok obrony. Glik pokazał po przejściu do Palermo na ile go stać i nic dziwnego, że teraz błąka się w ostatniej drużynie Serie A. Co do dwóch straconych bramkach, to zgadzam się jak najbardziej. Przy pierwszej Małkowski mógł się lepiej zachować, przecież dostał powołanie do reprezentacji, a strzał w krótki róg powinien przynajmniej sparować. Jeśli się nie zgadzacie, to wystarczy popatrzeć na drugą bramkę. Praktycznie identyczny strzał i znów nieudana parada naszego golkipera. Teraz gra trochę uległa zmianie i nasi jakby bardziej się starali, jednak nie przynosi to rezultatów. Nasza defensywa jest jak ser szwajcarski, co potwierdzają dwa podania ekipy Litwy i znajdują się oni już w naszym polu bramkowym. Oczywiście, mamy trochę pecha (piłka wybita z linii), jednak przy tylu okazjach, co mieli nasi reprezentanci, wynik powinien ulec zmianie, przynajmniej na 2:1. Jednym słowem - eksperymentów Smudy ciąg dalszy.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Szok po prostu,gra na tragicznym poziomie,no ale czego się spodziewać po Sadloku i Gliku??Ci dwaj Panowie wywołują u mnie palpitacje serca,od początku ich &quot;przygody&quot; w kadrze jestem ich przeciwnikiem,ale co ja,przeciętny Kowalski mam do gadania,lepiej się przyzwyczaić,bo Franek to uparciuch i jestem pewien,że z nich nie zrezygnuje,bramkarz nie miał szans przy obydwóch bramkach?? Szpaku?? co Ty pier.....sz?? ???? Chłopak się po prostu spalił psychicznie i tyle,obydwie bramki do wyciągnięcia jak najbardziej,realizacja Litewska idzie dziś w parze z naszymi Chłopcami = Tragedia ???? Boruc = Nie brany pod uwagę,Fabian = kontuzja, Szczęsny = Kontuzja,Tytoń = kontuzja........No ale przecież jest w miarę pewny Sandomierski....czemu więc broni Małkowski?? Kto to jest ja się pytam?? Ok ok,czas eksperymentów,szukania róznych rozwiązań,ale czy my chcemy sprawdzić 15 bramkarzy?? (Jeśli już tylu nie było) Po co to wszystko? dać się ograć temu Sandomierskiemu,bo czuję,że &quot;pojedzie&quot; jako trzeci,niech chłopak się zgrywa w miarę z naszą jak na razie pseudo obroną,ale Franio woli kombinować,nie widzę już w tej jego &quot;zabawie&quot; żadnej logiki:?Po meczu z WKS byłem już w pełni optymistą,zagrał w miarę fajny skład,dziś znów kaszanka,na dodatek to bydło na trybunach,znów muszą siać jakąś zbędną napinkę w stronę Litwinów,po co?? co oni nam zrobili?? w Niemczech jeszcze bym to przyjął,ale na Litwie w żadnym wypadku,po przyśpiewkach domyślam się,kto dowodzi dziś dopingiem i co to za SQuad w większości:?Będą jak zwykle sankcje....ech....
widziałem co policja Litwińska robiła przed meczem i to mi wystarczy na usprawiedliwienie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wstyd i tyle. Kolejna kompromitacja. Oni traktują ten mecz jak o punkty ?? Pewnie znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że nie wiele brakło, a padły by bramki. Ale nie padły. Przegrywamy z rezerwowym składem Litwy. Naprawdę coraz bliżej do 3 porażek na naszym Euro i tyle z tego będzie...Obym się mylił.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Wstyd i tyle. Kolejna kompromitacja. Oni traktują ten mecz jak o punkty ?? Pewnie znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że nie wiele brakło, a padły by bramki. Ale nie padły. Przegrywamy z rezerwowym składem Litwy. Naprawdę coraz bliżej do 3 porażek na naszym Euro i tyle z tego będzie...Obym się mylił.
???? a czego sie spodziewales? Zawsze bylo blizej tego niz dalej. Dla mnie wyjscie z grupy bedzie jak mistrzostwo a w ogole to plakac sie chce jak sie slucha ekspertow od Euro ze bedziemy walczyc o tytul ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Wstyd i tyle. Kolejna kompromitacja. Oni traktują ten mecz jak o punkty ?? Pewnie znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że nie wiele brakło, a padły by bramki. Ale nie padły. Przegrywamy z rezerwowym składem Litwy. Naprawdę coraz bliżej do 3 porażek na naszym Euro i tyle z tego będzie...Obym się mylił.
Nie no,nie przesadzaj Byku ???? Jutro ochłoniesz i zmienisz troszkę zdanie,ja nic nie obstawiałem,więc mogę być &quot;obiektywny&quot; Mecz słaby,nie ma co ukrywać,ale spotkania z WKS,USA czy choćby ostatnie pokazały,że nie jest tak źle,dziś przeszliśmy obok meczu,ja mam tylko nadzieję,że ktoś szturchnie Franka w łeb i zmieni mu troszkę ten zaściankowy tryb myślenia,bo zachowuje się jak zatwardziały dziad,Kołcz kadry nie może strzelać takich fochów i mieć &quot;Lepszych i gorszych&quot; jak choćby Peszko i Borubar,fakt,że Borubar się postawił,ale ja go bardzo szanuję,ma jaja i taki z niego typ,że mówi co myśli,nie zmienia zdania pod publiczkę,Frania niektóre sprawy zabolały i pokazał,że ma spore kompleksy odsuwając go na ever od kadry,a co do Sadloka,to za cholerę nie przekonacie mnie,że to jest materiał na JAKIEGOKOLWIEK obrońcę,czy to bocznego,środkowego itp itb,koleś po prostu nie ma &quot;JAJEC&quot; Maminsynek,który nie wsiądzie do samolotu,bo od razu strzela kupkę w majciochy;) każdy z nas ma jakieś lęki,ale za taką kasę jaką zarabia,powiniem przepłynąć na tratwie na mecze z USA i Ekwadorem,a nie chrzanić,że nie poleci itp,nie lubię mięczaków.....nie ma dla niego miejsca w kadrze na EURO,Piszczek,Głowacki,Wojtkowiak,Boenisch....ja na obecną chwilę postawiłbym na nich,wszyscy mają jajca i umiejętności,a czas na wyleczenie kontuzji jak w przypadku Seby,jeszcze jest.Spokojnej nocy.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Litwa - Polska
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Nieskromnie mówiąc chyba tylko ja przewidziałem dzisiaj, że nasze &quot;Orły&quot; polegną co wcale takie trudne jednak do przewidzenia nie było ???? Naprawdę my gramy jeden dobry mecz na rok i ciężko dopatrzyć się pozytywów nawet w wygranym meczu z Norwegią. Poza tym kim my gramy? Rezerwowymi, w bramce stoi Małkowski (10 meczów w Ekstraklasie) w drużynie są Glik (rezerwowy ostatniej drużyny Serie A), Obraniak (rezerwowy), Mierzejewski czy Sadlok (zawodnicy bez formy). To Litwa jest bodaj 30 miejsc wyżej w rankingu FIFA i chociaż Smuda mówi, że rankingi nie grają to jest w błędzie. Litwa chciała wygrać i wygrała.
My teraz będziemy się tłumaczyć, że murawa była w tragicznym stanie ale czy u nas Murawski, Sadlok czy Mierzejewski grają na lepszej. Przecież na Konwiktorskiej czy Bułgarskiej murawa to tragedia. Teraz tylko wypadałoby, żeby któryś z nich skrytykował warunki na boisku i będzie super.
Teraz należy już tylko czekać na powrót Maćka Szczęsnego, podobno w maju ma już grać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie no,nie przesadzaj BykuJutro ochłoniesz i zmienisz troszkę zdanie,ja nic nie obstawiałem,więc mogę być &quot;obiektywny&quot;
Uwierz kolego, ze te 30 zł, które przegrałem nie mają wpływu na ocenę spotkania ???? Dla mnie jest to żenujące widowisko...Z kim my mamy na Euro zawalczyć jak przegrywamy i to w kiepskim stylu z rezerwowym składem Litwy ?? Czasu niby dużo, ale to już któreś takie słabe spotkanie Polaków, którego naprawdę nie da się oglądać...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja po pierwszej połowie naprawdę miałem dość i chciałem przełączyć na inny kanał. Kilka absurdalnych decyzji Smudy, np tej o wystawieniu Sadloka na boku obrony (o czym już ktoś wcześniej wspomniał). W zespole brakuje kapitana który mógłby wspierać zespół, nie tylko swoimi umiejętnościami ale także motywowaniem kolegów, a Kuba takim zawodnikiem niestety nie jest. On w kadrze też nie pokazuje pełni swoich umiejętności.
Litwini po prostu wykorzystywali to co mieli, a my w kilku dogodnych sytuacjach nie potrafiliśmy uwieńczyć tego bramką.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
W zyciu bym nie przypuszczal, ze Smuda wystawi na bramce Malkowskiego. Dobry bramkarz by wyjal obydwa strzaly... Nie wiem w jakiej formie jest Sandomierski, ale przypuszczam, ze przynajmniej jeden z dwoch strzalow po ktorych padla bramka by wyjal... Ogolnie Franz nie potrzebnie chrzanil jak to powaznie podchodzi do tego pojedynku bo teraz mozna po nim jezdzic jak po lysej kobyle. No ale skoro to miala byc nasza reprezentacja walczaca o zwyciestwo to sprawy wygladaja naprawde kiepsko.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Ja już sobie odpuszczam polską reprę, wczoraj kusiło, żeby zagrać na Polskę, ale po Bosni i Hercegowinie sobie odpuściłem. nie zdziwiłbym się jakby teraz nie przegrali z grecja, może się sfuksi, a Grecy odpuszczą. Ja tam od czasu wywalenia Boruca uważam tak jak Tomaszewski: Smudy nie można zwolnić, jego trzeba dyscyplinarnie wypie*dolić. kiedys byli piłkarze zgrani, co już trochę meczy z sobą rozegrali, a teraz to wygląda jak kadra U-21. Nowych piłkarzy trzeba stopniowo wprowadzać, a nie od razu więcej jak pół kadry. Kadra to dobro narodowe, a nie klub Smudy, z którym może robić co sobie zechce. Boruc jest najlepszy i powinien grać.
 
lebex 0

lebex

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem Smudzie nie uda się stworzyć zespołu na Euro. Jeżeli on na rok przed tak ważną dla nas imprezą mówi te same bajki, że nie liczy się wynik tylko gra to niech lepiej sobie odpuści. On razem z Latą i Kręciną powinien zostać zamknięty za hańbienie narodu polskiego. WSTYD! Trzy mecze naszych na Euro: mecz otwarcia, mecz o życie, mecz o honor.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom