>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] NA LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Liga: NA LCS Spring Split
Gra: League of Legends
Zasady: Liga Trwa 9 tygodni, co tydzień drużyny rozgrywają ze sobą mecze każdy z każdym po 2 razy w formacie BO1. Po 9 kolejkach drużyny ułożone są w drabinkę zależnie od pozycji w tabeli ( 1 i 2 drużyna automatycznie w półfinale, miejsca 3-6 rozgrywają ze sobą ćwierćfinały i następnie finał wszystko w formacie BO5)
Data: Regularny sezon: 16.01.2015 - 19.03.2016 Play-off: ?
Miejsce: Stany Zjednoczone
O turnieju: Ameryka napakowana gwiazdami w tym sezonie, wiele drużyn będzie walczyć o zwycięstwo. Świetnie wyglądają składy TSM i Immortals. Do walki o zwycięstwo na pewno włączą się NRG czy Team Liquid. W tym sezonie na pewno w Ameryce emocji nie zabraknie

Kursy na zwycięstwo w całym sezonie i drużyny biorące udział:


1 kolejka(16.01.2015-17.01.2015):


Zachęcam do dyskusji i podawania swoich propozycji na zwycięstwo długoterminowe i na pierwszą koejkę.

Kursy: Bet365​
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Typ długoterminowy: Immortals wygra cały sezon @10 bet365
Kursy na zwycięstwo w całym sezonie trochę mnie zaskoczyły. Rozumiem, że sezon trwa długo i naszpikowane gwiazdami TSM jest faworytem według bukmacherów, ale stawianie Immortals jako drużyny 6 w kolejce jeśli chodzi o zwycięstwo strasznie mnie dziwi. Skład tej drużyny jest bardzo silny Top i Jugle to gwiazdy z Fnatic, które w poprzednim sezonie poprowadziły europejską formacje do półfinału mistrzostw świata, mid również niczego sobie, dobrze prezentował się w barwach CLG w poprzednim sezonie, a jeśli do tego dodamy WildTurtle i Adrana na bocie to wydaję mi się że jest to zdecydowanie ekipa która uplasuje się przynajmniej w najlepszej 3, a idąc dalej widzę ich w finale przeciwko TSM. TOP 3 dla tej drużyny to dla mnie pewniak, bo jedynie TSM czy NRG może z nimi walczyć
Jeszcze krótko o drużynach, które według bukmacherów mają większe szanse na zwycięstwo:
C9, które wymieniło praktycznie tylko Rusha, jest to jeden z najlepszych junglerów na scenie, ale na ostatnim IEM nic ciekawego nie pokazali i nie wydaję mi się, że będą oni walczyć z najlepszymi
CLG straciło swojego najlepszego zawodnika Dubelifta nadal mają mocny skład, ale zawodnicy typu ZionSpartan czy Xmithe, są dużo słabsi od Huni-ego i Reginovera co na starcie stawia ich za Immortals
Team Liquid - NAPRAWDE? Może i skład mocny na papierze, ale w poprzednim sezonie był podobny i co? I drużyna ta nic praktycznie nie wygrała. W tym sezonie zmienili oni trenera, powinno troche pomóc, ale na pewno nie na tyle, żeby stawiać ich tak wysoko w kolejce do wygrania
W najbliższych dniach podam jeszcze typy na konkretne mecze.
Pamiętajcie że jest to typ, który rozstrzygnięty zostanie dopiero na przełomie marca i kwietnia!
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dziś rozpoczynają się LCS w Ameryce. Na pierwszy dzień proponuje:
Immortals - Cloud9 - 1 @2.0
Jak dla mnie bet dnia. Skład Immortals tak jak już wyżej pisałem bardzo fajny. Huni i Reginover to gwiazdy z Fnatic, którzy powinni mieć fajną synergię i carrować swoją drużynę do zwycięstwa, Polnelter to klasowy mid, a WildTurtle zawsze był ADC, który na poziomie &quot;swojego podwórka&quot; grał w miarę ok. Cloud9 to również klasowi zawodnicy, ale w tamtym sezonie podczas regularnego sezonu zawodzili. Jensen nabytek z Europy wcale nie deklasował przeciwnych midów, Balls również nie zachwycał na górnej alei. W tym sezonie dodali oni Rusha do jungli jest to świetny gracz soloQ, ale na IEM wcale ten zawodnik nie zachwycił. Na supporcie w C9 ma grać BunnyFufu, a więc Hai poza składem i tu rodzi się pytanie kto będzie shootcallował, bo przypominają się mecze jak zagubione było C9 bez właśnie Hai-a. Immortals to nowy skład, też nie będzie wiele gry taktycznej, ale wydaję mi się, że przewaga na Topie w stronę Huniego będzie bardzo widoczna.
Na dziś polecam również
TSM - CLG - 1 @1.57
Tu krótko TSM fajne zmiany ich skład wygląda naprawde fajnie i wydaję mi się, że spokojnie poradzą sobie z CLG gdzie pozostał tylko Aphromoo ze starego składu.
Edit: Źle to ująłem w słowa, miałem na myśli, że z trzonu starego zespołu jakim był botlane został sam Aphroo. I tak do tego meczu nie pisałem analizy po prostu taki luźny typ.
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Echo fox v Team Impulse 1 @1,57 Bet365 ✅✅✅

Team Impulse: Totalne przemeblowanie składu z zeszłego sezonu, jedyna osoba, która została to Gate, który w playoffach dla TiPu z konieczności grał na midzie ze względu na ban za eloboosting XWX. W tym momencie wraca do swojej nominalnej pozycji supporta. Spot TiPu był wystawiony na sprzedaż, ale właściciele nie dogadali się co do ceny i ich jedynym celem będzie turtlowanie spotu w LCSach. Mash(AD) nie wiem, czy patrząc na papierze jest ktoś gorszym ADC w LCSach od niego. Grał wcześniej w Team Coast, jeden z gorszych zespołów jakie widziałem w LCSach, bez osiągnięć. O reszcie zawodnikach ciężko coś powiedzieć: Procxin(Jgl) przed tym teamem grał w pierwszym Japońskim profesjonalnym teamie lola i nic wartego uwagi nie osiągneli, Pirean (mid) soloq challenger gracz z KR, Feng(Top) pierwszy raz w jakimkolwiek teamu, również soloq gracz. Grają razem od 2 dni, jedynym atutem jaki może, za nimi przemawiać to brak problemów z komunikacją. Comfort picki i wejście w chaotyczną grę z przeciwnikiem to jedyny sposób dla mnie jaki mogą wygrać jakakolwiek grę w LCSie. Ich trenerem jest były gracz Jin Air Green Wings. Bez doświadczenia.

Echo fox: Świeży team, skill ceiling poszczególnych zawodników wydaje mi się bardzo wysoki. Zgrania mają bardzo mało, kfo jako ostatni gracz Echo Foxow przyjechal do NA dopiero 14.01, więc scrimowania w pełnym składzie mieli bardzo mało. Na papierze team wygląda o niebo lepiej niż TiP. Froggen - doświadczenie, spokój, weteran sceny, poprzedni sezon nie miał teamu. Ogromny skill ceiling i nie wierzę, że jest w stanie przegrać z Pireanem. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie dlatego osoba taka jak Big(support) jest jak miód na serce. Ogladałem jak grali razem duoq, ten koles to taki lizodup, ze nie mam pytan. Typowy egobooster, uważam, że jest to najlepszy typ osoby na jaką froggen mógł trafić, aby faktycznie wyjść na przeciw oczekiwaniom jako superstar tego teamu. Grał on wcześniej w C9Tempest, gwiazdą nie był, ale bardzo solidny i porządny support. Keith(ADC) rank 1 challenger NA w tym sezonie. Mechanicznie bardzo dobry, co świadczy jego pozycja w challangerze, typowy hardworker. Mimo jego &quot;trollowej&quot; natury, w grach wie jaka jest jego rola i nie boi się zostać wycarrowanym jeśli jest taka potrzeba. Myślę, że jak nabierze doświadczenia to w summer splicie Echo Foxy mogą mieć z niego faktycznie wielki pożytek. Kfo - toplaner z challanger soloq 1200lp, bez doświadczenia w teamach, mechanicznie bardzo solidny gracz. Jungler Hard, poprzedni team Cloud 9 Tempest, dobry, rozwijający się gracz. Agresja w challanger seriesach nie była powalająca i to jest chyba jedyna pozycja z która TiP może rywalizować. Na pewno ma dużo miejsca do rozwijania się pod okiem Froggena.

Nie spodziewam się taktycznego meczu ze względu na brak możliwości trenowania ze sobą od dłuższego czasu. Mismatche na AD, midzie i topie spokojnie powinny zrobić robote i zapewnić echo foxom zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Tu krótko TSM fajne zmiany ich skład wygląda naprawde fajnie i wydaję mi się, że spokojnie poradzą sobie z CLG gdzie pozostał tylko Aphromoo ze starego składu.
Nie polecam, nawet nie wiesz jaki skład jest...

Odszedł słaby Pobelter i toxic 2Lift...

Top i jungla ta sama wraz z supportem aphroo... Więc nie wiem o czym ty gadasz że sam ahpro został.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Nie polecam, nawet nie wiesz jaki skład jest...
Odszedł słaby Pobelter i toxic 2Lift...
Top i jungla ta sama wraz z supportem aphroo... Więc nie wiem o czym ty gadasz że sam ahpro został.
Miałem na myśli, że odszedł trzon CLG, bo tak się stało, 2Lift w CLG od początku istnienia praktycznie i wszystkie ich gry to były gry pod bota i to miałem na myśli mówiąc, że został sam Aphroo, źle to napisałem masz rację, ale złość po przegranym typie proponuje wyładować gdzie indziej, albo zacząć używać własnego mózgu podczas grania.
Pozdrawiam!
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Miałem na myśli, że odszedł trzon CLG, bo tak się stało, 2Lift w CLG od początku istnienia praktycznie i wszystkie ich gry to były gry pod bota i to miałem na myśli mówiąc, że został sam Aphroo, źle to napisałem masz rację, ale złość po przegranym typie proponuje wyładować gdzie indziej, albo zacząć używać własnego mózgu podczas grania.

Pozdrawiam!
Nie powiedziałbym, że wszystkie gry były pod bota, bo Zion też regularnie dostawał szanse na carrowanie i przez to sporo resourceow. Często sam potrafił prowadzić cała gre, a doublelift gral raczej role &quot;cleanup crew&quot;. Nie zgadzam się również z użytkownikiem powyżej gdzie mówi &quot;słaby Pobelter&quot;. Serio? Nie wiem czy w całych LCSach ktos potrafił by tak dobrze grać mida bez wszystkich resourcow, które dostawała reszta midlanerow w teamach. Perfekcyjny typ supportive midlanera i bardziej w taki sposób myślę, że trzeba traktować jego przygodę w CLG. Nie przegrywał linii, nie feedował i solidnie grał teamfighty.

Według mnie Dlift i Pobelter to były dobrze pasujące tryby do zamysłu gry CLG. Mechaniczne kocury, które wiedzą jak powiekszać przewagę, a tą przewagę baaardzo czesto zyskiwali dzięki genialnemu early gamowi i szybkim rotacjom, które zawdzięczają Aphromoo i jego shotcallom. W pewnym momencie team CLG musiał wprowadzić zasady do swoich sparingpartnerów, bo teamy w scrimach po 5minutach po prostu poddawali swoje mecze i to był jeden z powodów dlaczego nie potrafili i często przegrywali lategame teamfighty. Huhi i Stixxay to suby dla CLG już od dawna i wymiana mida była kwestią czasu, bo Huhi lepiej spisywał się na scrimach i zostało mu to &quot;obiecane&quot;. Stixxay tak naprawdę to jest wielka niewiadoma co on potrafi. Trzeba wziąć pod uwagę, że jest to jeden z niewielu teamów, którzy już grają ze sobą jakiś czas i na pewno mają więcej taktyk dopracowanych, lepszą synergie itp., a teamplay&gt;indywidualności w tej grze.

Pozdrawiam ????
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Immortals v Team Impulse 1 @1,33 Bet365 ✅✅✅

Trochę mi się nie chce wierzyć jak buki przeceniają Team Impulse. Zgraja soloq graczy i odrzutków, których nawet teamy z Challenger Series nie potrzebują. Dla mnie jest to mecz pokroju Realu Madryt z RKS Siekiera Piła. Immortalsi naszpikowani gwiazdami: Huni, Reignover - pólfinaliści zeszłorocznych worldsów. Strasznie ofensywne duo i pokazali, że mimo polecieli za kasą do NA to nadal wiedzą jak w tą grę się gra. Reignover przebił wczoraj klasą najlepszego soloq junglera i MVP zeszłorocznych NA LCSow Rusha, więc nie widzę, żeby mial jakikolwiek problem z tym z ogórkiem z Uzbekistanu z TiPów. Wildturtle pod koniec swojej przygody z TSMem może nie zachwycał, ale czy serio któś po nim oczekiwał czegos wielkiego, jeśli jego góra mówi &quot;You have only 1 mistake per game&quot; and you can&#39;t flash foward&quot;. Jak zawodnik może nie być &quot;przestraszony&quot; po takich słowach. W meczu pokazał, że potrafi grać i nie uważam, że jest on słabym ogniwem w zespole Immortals. Adrian - wg mnie najbardziej niedoceniany na scenie support. Rok temu miał bardzo dobre występy w lidze, popełniał bardzo mało błedów. Jest chyba jedyną osobą, która ma w challangerze 7(?) kont grając tylko supportem, co jest nie lada osiągnięciem.

Immortalsi wygrali wczoraj z C9, które na dobrą sprawę nie grali dobrze. Widać, że Bunny nie jest jeszcze dobrze przygotowany do roli Shotcallera. Duzó plejów, bez counterplejów po stronie C9. Immortals za to grali bardzo solidnie i wygrali. Widać jeszcze braki taktyczne, ale jest to zupełnie normalne - początek sezonu. Jest to zespół, który spokojnie powinien zakończyć oba splity w TOP3

TiPy natomiast w meczu z Echo foxami nie pokazali dosłownie nic. Toplaner to w ogóle jakiś w swoim świecie żyje, build zrobił bardzo dziwny, z którym totalnie sie nie zgadzam. Zero kontroli wizji, darmowe łapanki, mało synergii, łatwo dali sie gankować i mechaniczne też nic nie pokazali. Nie zdziwię się jeśli ten zespół na koniec splitu będzie miał 0-18. Na ten moment chłopcy do bicia i mając tak zestackowany w tym roku NA LCS, będzie im bardzo ciężko wygrać im jakąkolwiek gre. Jak Immortalsi będą w stanie to przegrać to umyję się własnym moczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Immortals - Team Impulse @1.33 marathon✅ lokomotywa
Immortals first blood @1.83 Betano✅
Dla mnie peffka dnia dzisiejszego, tzw. lokomotywa, pendolino czy jak tam to nazywacie. Gdyby to było bo3 to kurs tutaj byłby zapewne zdecydowanie niższy, bo różnica klas obu ekip jest druzgocąca. Immortals wczoraj zniszczyło C9 grając praktycznie 4v5, bo Huni oprócz dwóch dobrych podbić nie zrobił nic w tej grze. Wild turtle wspaniale wszedł w splita, ciekawe czy utrzyma formę. Immortals widać było, że są mega zgrani, bardzo dobrze rotowali na mapie, brali objectivy i przede wszystkim dobry peel dla żółwia, który sam robił dmg C9. Impulse w tym splicie to będą chłopcy do bicia, wczoraj to pokazali popełniając masę błędów, beznadziejne picki, nie wiem kompletnie co tam robił taki trundle i poppy, tym bardziej, że BeiBei chyba pierwszy raz grał zreworkowaną popką. Tylko Gate coś tam prezentował z Echo wczoraj. Taki kurs na potentatów do wygrania splita z kompletnym outsiderem to ja biorę z pocałowaniem ręki i chyba wjeżdżam pod limit. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby Immortals tej gry nie wygrali.
Co do firstblooda to także zawyżowy kurs ma Betano, bo np u szczwanego na tego typu zakład jest po @1.66. Immortals wczoraj od samego początku pokazało agresję, szczególnie Reingover, który najpierw zoutfarmił Rusha a potem wykorzystywał tą przewagę skutecznie gankując na liniach i przelał pierwszą krew na Jensenie. Impulse strasznie pasywnie zagrało w dniu wczorajszym i nic nie wskazuje na to, żeby dzisiaj było inaczej. Nie mają podejścia do Immortals i tyle.
Dignitas - CLG @1.29 marathon⛔
Dignitas to kolejne chłopcy do bicia imo. Oczy mnie wczoraj bolały jak widziałem skillshoty Apollo na Ezie albo to co wyprawiał Kirei. Albo mu wypadł klawisz R na tym meczu albo po prostu nie umie jego używać, bo chyba trzykrotnie padł jak miał ulti up. Najbardziej podobała mi się gonitwa GBM po ich bazie... Kirei też ładnie zesmitował barona(????). NRG nie zagrało wczoraj nic specjalnie, ale dignitas zagrał beznadziejnie i dlatego przegrali swój pierwszy mecz. CLG z kolei wygrana z TSM, zapewne bardzo ważna, morale od razu poszły do góry, ale sama gra była dla mnie dość nudna. Mnóstwo błędów, mnóstwo facechecków z obu stron i gra toczyła się głównie wokół tego kto złapie więcej razy źle spozycjonowanych przeciwników. Zion był trochę useless, nie wiem czy też nie odnieśliście takiego wrażenia, cały czas splitpushował, no ale nie mógł zrobić paktycznie nic na mundo z thornmailem. Z kolei podobała mi się gra Huhiego i jego postawa w teamfightach. Jeśli zagrają tak jak wczoraj to dzisiaj łatwo pokonają słabych Dignitas.
Renegades - NRG @3.00 ónibet⛔
Pierwszy underdog w tym dniu, któy wg mnie może spokojnie swoje spotkanie wygrać. Dla mnie to jest value, bo nie dałbym więcej niż 2.20 na nich. NRG wczoraj tak jak pisałem, nie zagrali wspaniałego spotkania, sporo błędów, słaba rotacja na mapie, gdyby grali z kimś innym niż Dignitas to pewnie by przegrali. Renegades z kolei dobra mapa pod każdym względem. Nie rushowali głupich fajtów, kolekcjonowali drake&#39;i, spokojnie zbierali objectivy na mapie, Freeze wspaniały pokaz kitingu na kaliście, Remi zagrała w miarę okej, Alex jakoś mocno się nie wykazał, ale shockwave&#39;a puszczał, nic więcej tak naprawdę nie było potrzebne z jego strony, żeby wygrać ten mecz. Renegades jest bardziej zgrane niż NRG. Widać to było wczoraj no i można to było wywynioskować po dniach spędzonych razem. Ekipa Alexa tylko lekko zmieniła skład od czasu awansu do LCSa. NRG to ekipa, która wykupiła spota Team Cost, właścicielami są bodajże dwaj ziomki z szefostwa Sacramento Kings. Reasumując, jeśli Renegades zagrają tak rozważnie jak wczoraj to spokojnie mogą wygrać starcie z NRG, ten kurs jest zdecydowanie zawyżony.
Echo Fox - C9 @3.25 bet365⛔
Kolejne value według mnie. C9 wczoraj zaprezentowało taki sam poziom jak w poprzednim splicie, zagrali słabo. Dzisiaj za Bunny&#39;ego FuFu zagra Hai wg tego co C9 ogłosiło:
Cloud9 has confirmed their intention to start Hai in the support position for tomorrow&#39;s match. The change submitted to LCS officials for review, who will confirm the switch before tomorrow&#39;s broadcast. Cloud9 will be playing Echo Fox at 3pm PST.
Nie wiem czy to dobra decyzja, bo Bunny to o wiele bardziej doświadczony support niż Hai, co prawda słabo wczoraj zagrał Braumem, kompletnie nietrafiane ulti, ale jak oglądałem na strimku duoq Sneaky&#39;ego z Haiem to także nie wyglądało to najlepiej. Prędko nie osiągną takiego poziomiu komunikacji i zgrania jakie było za czasów Lemona. Hai to shotcaller C9 i na duoq także próbował swoich sił w tym aspekcie i często widziałem bardzo głupie calle z jego strony. Wiadomo competetive i soloq to zupełnie co innego, no ale jednak. Echo Fox wczoraj przekonujące zwycięstwo z Impulse. Dobre rotowanie, dobre pozycjonowanie, dobra wizja, nie dali się głupio łapać. Naprawdę porządna gra w każdym aspekcie. Keith z Froggenem dla mnie MVP. Hard zagrał też wczoraj dobry mecz. Wg mnie są spokojnie w stanie ugrać na C9 i taki kurs to porządne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
We wczorajszym meczu NRG grało z dwoma subami- Crisem i Shrimpem, dzisiaj wraca do gry już Impact i Moon. Czy upgrade w jungli spowoduje Moon to można się kłócić, ale upgrade na topie jest ogromny. Zobaczymy, może Freeze znowu poczaruje i będzie w stanie wykerować, tylko dzisiaj spodziewam się target banu na Kaliscie. Ja sobie ten mecz odpuszczam
Nie wiem czy to dobra decyzja, bo Bunny to o wiele bardziej doświadczony support niż Hai, co prawda słabo wczoraj zagrał Braumem, kompletnie nietrafiane ulti, ale jak oglądałem na strimku duoq Sneaky&#39;ego z Haiem to także nie wyglądało to najlepiej.
Z tym można dyskutować. Bunny mechanicznie zdecydowanie jest lepszym supportem, ale brak Hai&#39;a w teamie = brak dobrego shotcallingu. Czy mechaniki w erze lane swapow na bocie są aż tak istotne? Można się kłócić. Role tą miał przejąć Bunny, ale widać było jeszcze u niego bardzo duże braki i nie jest gotowy, żeby przejąc w drużynie tak ważną rolę. Jak ważną osobą Hai jest dla C9 pokazał cały poprzedni sezon. Póki był Meteos w teamie grali bardzo słabo mimo, że mieli na papierze bardzo dobry team. Wszedł Hai za Meteosa na pozycje junglera mimo, że wcześniej największe sukcesy na midzie i stała się magia. Na początku pickował mało intensywnych mechanicznie junglerów i był w stanie poprowadzić team do worldsów. Nie zdziwie się jak tak samo zrobi pickując na supporta jakąs Janne. Nie grali oni może wtedy też perfekcyjnie, ale widać było, że mają zamysł w grze i udało im się zrobić piękny run przez końcówke LCSow po gauntleta, smiem twierdzić tylko dzięki Haiowi. Problemem u niego może być tylko motywacja, bo już nie raz mówił, że odejść na emeryture, tylko nie chce zostawiać w potrzebie teamu. Nie należy zapominać, że Echo Fox to zupełnie nowy team, a C9 gra ze sobą od jakiegoś czasu co ma istotne znaczenie na wynik końcowy. Tutaj akurat value nie widzę, ale oczywiście, życzę powodzenia ????
Pozdrawiam
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
We wczorajszym meczu NRG grało z dwoma subami- Crisem i Shrimpem, dzisiaj wraca do gry już Impact i Moon. Czy upgrade w jungli spowoduje Moon to można się kłócić, ale upgrade na topie jest ogromny. Zobaczymy, może Freeze znowu poczaruje i będzie w stanie wykerować, tylko dzisiaj spodziewam się target banu na Kaliscie. Ja sobie ten mecz odpuszczam
Co do target banu na Kalistę to nie należy zapominać o Dravenie, który w rękach Freeziego był najlepszy na eu i często banowany pod niego. Poza tym Freeze ma szeroki champion pool i wątpię, że będą tracić bana na Kalistę.

Jeśli chodzi o Impacta i Moona to oczywiście są oni lepsi niż Cris i Shrimp, ale skoro oni nie grali wczoraj to może oznaczać, że albo nie grali wystarczająco sporo z drużyną albo po prostu nie leży komunikacja u nich z midem i botem. Ciężko tutaj spekulować.

Co do C9 to absolutnie masz rację w każdym aspekcie, któy przytoczyłeś, ale tak jak piszesz Hai to trochę już zatracony gracz. Kompletnie inny zawodnik, że wtedy co kerował całego splita, co pickował teemo na TSM i wygrywał gierki dryżunie. Teraz jest trochę zagubiony, widać, że chce zostać z ekipą, najpierw przygoda w lesie w poprzednim splicie, jakieś próby na shyvanie i innych championach, które kompletnie nie były w competetive mecie a teraz support. Nie wiem czy widziałeś jakiś strim z jego udziałem na tej pozycji, ale on jakby cały czas ma w głowie decision making dla mida i nie wiem jak będzie wyglądało jego callowanie z pozycji wspierającej. Dla mnie na początku splita będzie to kiepsko wyglądało, może z biegiem czasu przyniesie to zamierzony cel.
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Co do target banu na Kalistę to nie należy zapominać o Dravenie, który w rękach Freeziego był najlepszy na eu i często banowany pod niego. Poza tym Freeze ma szeroki champion pool i wątpię, że będą tracić bana na Kalistę.
Oj pewnie, Dravena z tego co teraz patrzalem to 16/18 razy banowali i pamietam, ze w pewnym momencie przestal grać tą postać na soloq z tego powodu ???? Chciałem znaleźć jego konto, ale nie moge jego name taga dorwac z NA soloq, zeby zobaczyc co cwiczy.

Jeśli chodzi o Impacta i Moona to oczywiście są oni lepsi niż Cris i Shrimp, ale skoro oni nie grali wczoraj to może oznaczać, że albo nie grali wystarczająco sporo z drużyną albo po prostu nie leży komunikacja u nich z midem i botem. Ciężko tutaj spekulować.
Nie grali, bo: They have to play with 3/5 of the Team Coast roster they previously qualified with. This means that Cris and Shrimp will start for today.
Chodziło tylko o dzień wczorajszy, w reszcie mogą grać już normalnie. Głupia reguła, ale reguła.

Nie wiem czy widziałeś jakiś strim z jego udziałem na tej pozycji, ale on jakby cały czas ma w głowie decision making dla mida i nie wiem jak będzie wyglądało jego callowanie z pozycji wspierającej. Dla mnie na początku splita będzie to kiepsko wyglądało, może z biegiem czasu przyniesie to zamierzony cel.
Nie widziałem, martwi mnie fakt, ze oni bez jego shotcalli to troche takie kurczaki bez głowy, które nie wiedzą co po tej mapie robić. Sneaky i Balls tyle lat grali z nim, że chyba mogli sie czegoś nauczyć, ale być może to już dochodzą jakieś sprawy psychiczne. Dzisiaj się okaże czy będzie w stanie cos wskórać tak szybko ????
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
C9 ten mecz w P&amp;B przegrało, panowie. Lemon zrobił tak słabą robotę, że głowa mała. Przy tak oczywistych pickach, to nawet ja wiedziałem, że team comp jest robiony pod MF. Lucian mimo, że na competitive scenie teraz jest najlepszy to nie bez przyczyny był wybrany jako pierwszy przez Immortals. Sneaky murzynkiem gra świetnie. Cho i Rek&#39;sai praktycznie wyłączają rudą z gry, o ulcie nie wspominając. Dobrze użyty silence Cho potrafi wygrać gierkę. Poza tym Lee Song na Rek&#39;sai... Szanuj rywala Rush. No i nieszczęsny Jensen. Zagrał fatalnie, wybór Ekko fatalny. To że na soloq, na smurfie w diamondzie pykło to nie znaczy, że na profesjonalnej scenie też. Były lepsze picki, jednak C9 tego nie wykorzystało. Staruszek musi popracować, bo P&amp;B były fatalne. Balls grał bardzo słabo, na IEM&#39;ie również pokazał się z tej słabszej strony. Ten first pick Ryze&#39;a na moje to bardziej zabranie go Huniemu. Widać, że nie tego się spodziewało C9, bo było kilka open picków, mimo to Immortals wzięli Luciana i ograniczyli Sneakyego do Kalisty albo MF. I tak jak pisałem wybór Brauma zadecydował, że to będzie ten drugi champ. Immortals po prostu zrobili team comp pod ADC rywala.
Immortals natomiast robiło co chciało, miało kontrolę mapy i szybkie regroupy, co wygrało im grę. Turtle powrót formy? Jeszcze za wcześnie żeby to stwierdzić, ale wygląda to nieźle. Widać, ze gra mu pykła, ale Adrian zrobił tez robotę. Zobaczymy dzisiaj.
Jeśli chodzi o Worldsy, to co jak co, ale to Sneaky zapewnił im bilet do Europy. I nie ma nawet co krytykować Zacharego, bo w NA to na pewno najlepszy ADC. Po prostu tak jak pisałem, Immortals zrobiło drużynę pod carry C9, co się opłaciło. Wyłaczyli go z gry i wygrali.
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
C9 v Team Impulse 1 @1,25 Pinek⛔⛔⛔ e:moja wina, sam sobie zaprzeczylem kolejnymi analizami

Konsekwentnie przeciwko Team Impulse. Drużyna totalnie nic nie pokazała w poprzednich meczach, ostatni mecz z Immortalsami przegrali w trochę ponad 18min nie zdobywając przy tym żadnego killa. Nie mam pojęcia z kim ta drużyna ma jakiekolwiek szanse wygrać w tym splicie i wg mnie buki cały czas nie wiedzą jak słabą drużyną jest TiP w tym momencie.

C9 prawodpodobnie wyjdzie w składzie razem z Bunnyfufu zamiast Haia i zabraknie jego genialnego shotcallingu, ale mimo wszystko zdecydowana przewaga indywidualności jak i synergii w składzie C9 powinna zapewnić bardzo łatwe zwycięstwo.

TSM v Immortals 2 @1,9 Pinek ✅✅✅

TSM mimo bardzo dobrego składu wyglądającego na papierze jeszcze nie są pewni siebie i grają po prostu miernie. Sam Doublelift w wywiadach narzekał jeszcze na brak synergii i mówił o tym, że jeszcze nie nadają na tych samych falach i muszą &quot;wygrindować&quot; mase gier, żeby ich gra wyglądała jak należy. Póki ich gry wyglądały bardzo chaotycznie i nie jestem do nich przekonany.

Immortals natomiast pokazały w pierwszym tygodniu splitu zdecydowanie najczystszą i najlepszą grę z obu regionów. Pewny shotcalling i pewność siebie graczy powinien zapewnić im zwycięstwo. Wg wywiadów i streamów, które oglądałem prosi zachwalają ich gre w scrimach i mowią na ten moment, że są na ten moment zdecydowanie najlepszą drużyną w NA LCSie
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Immortals - NRG @1.85 marathon

Nie rozumiem tego kursu. Jeżeli na Immortals z TSM jest 2,01 to dlaczego tak dużo w starciu z NRG? Ekipa z Hunim w pierwszym tygodniu pokazało zupełnie inny poziom niż wszystkie drużyny. Mecz z Team Impulse był najszybszym meczem w historii. Trwał 18:16, zniszczyli wszystko, łącznie z trzema inhibitorami. 20:0 w killach, Huni na topie 1vs3 zrobił bez pomocy turreta. No grają lepiej niż w Korei. NRG wygrało dwa pierwsze mecze w 1 weeku także, z Dignitasami zagrali słabo no ale przeciwnik to free elo więc ostatecznie wygrali. W drugim meczu z Renegades zagrał już Impact i to on wykerował solo grę, zniszczył mundo w early i pięknie się zesnowballował. GBM też przyzwoity debiut w LCSie ale nadal było widać u niego kilka playsów z soloq, które są niedopuszczalne w competetive. Immortals jak na nowo złożoną ekipę prezentują wspaniały poziom, mega zgranie, branie objectivów, komunikacja też jest świetna no i przede wszystkim atmosfera w Gaming Housie patrząc po filmikach od środka. Reasumując, Immortals imo to nawet 16:2 mogą zrobić albo więcej, mają sporo pewności siebie i dopóki będą grali tak jak w 1 weeku to nie przegrają z kimś takim jak NRG. Impact sam gry nie wygra. Ja max tutaj bym wystawił 1,5.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Immortals - TSM - 1 @1.82 aktulnie ✅ ✅ @2 było swego czasu, ale 1.82 też wartę gry Marathonbet
Kuba już wszystko o Immortals napisał. Świetny 1 tydzień raczej aktualnie poza zasięgiem, świetne picki, świetna kontrola mapy, świetna gra, warto dodać, że przed turniejem na wygranie ligi przez nich był kurs @10 co pisałem w pierwszym poście w tym temacie, a aktualnie @4.0
TSM w 1 tygodniu natomiast słabo. Bardzo słaba gra drużynowa, Svenskeren bardzo słabo, ani Biergsen, ani 2Lift nie pokazywali nic wielkiego. Widać, że mimo, że zmienili toplanera to nadal nie przejmują się to linią, zostawili go samego sobie i działo się to samo co w starym składzie gdy grał Dyrus, ja rozumiem, że chcą grać pod swoich carry na bocie i midzie, ale jeśli na swapie będą zostwiać top-a samemu sobie to dobrze to nie wróży. Szczerze mówiąc nie wydaję mi się, aby tak diametralnie poprawili swoją grę, aby wygrać z Immortals

Team Dignitas - Renegades - 1 @2.10 marathonbet
✅ ✅
Obie drużyny 1:1 w pierwszym tygodniu. Renegades można powiedzieć dobry mecz z TL, potrafili wygrać długą grę głównie dzięki Kaliście Freeza, do tego bardzo słaba gra z NRG. Team Dignitas jak dla mnie powinien być 2:0 w pierwszym tygodniu, z NRG przegrali bo 2 razy dali sobie zabrać barona?? i pokonali CLG, które wydawało się w miarę mocne. Do tego najważniejsze: w tym meczu nie będzie Freeza z powodów osobistych, którego zastąpi 18 latek Benjamin zawodnik niby znany, ale tylko z Challanger Series i wydaję mi się, że to będzie jego debiut na scenie LCS. Jak dla mnie Renegades dużo straci na braku Freeza i ten mecz łatwo wygra Dignitas.
EDIT: W dignitas nie ma również &quot;startowego&quot; toplanera, nadal jak dla mnie jest value w Team Dignitas, ale nie ma co szaleć ze stawkami.
Team Impulse - Cloud9 - 2 @1.26 marathonbet ⛔ ⛔ C9 chyba ma coś z psychiką gdy nie mają Hai-a w grze to nie wiedzą co robić, boją się. Chyba 1 raz w historii wygrała drużyna z 4 subami.
Tu raczej typ do jakiegoś dubelka, chyba że ktoś gustuje w Lokomotywach i chce grać takie kursy. Obecność Team Impulse w LCS to komedia, nie będę wiele o nich pisał. Tragiczny pierwszy tydzień, przegrali w 18 minut i nie POKAZALI NIC, grali tragiczniei i jestem pewny, że w tydzień ich oblicze się nie zmieni. C9 zrobiło 1:1, przegrali ze świetnym Immortals, raczej nie można im nic zarzucić w tym meczu poprostu nie mieli szans i dość przekonująco wygrali z Echo Fox. Ale porównując poszczególnych zawodników, picki obu drużyn wniosek jest jeden C9 przejedzie się po TI i łatwo wygra ten mecz.
 
A 10

andreozo

Użytkownik
Immortals-Team Liquid TYP 1 : Kurs 1.27✅✅✅ Immortals kolejny bardzo dobry mecz.
Immortals(wygrana we wczorajszym dniu z CLG, po świetnych TF) dzisiaj zagrają przeciwko Team Liquid, które wczoraj wygrało dość łatwo z Team Dignitas. To spotkanie będzie dla Immortals bardzo łatwym spotkaniem, gdyż celują oni w 18:0 w całym splicie, a takie spotkanie jak dzisiaj z Team Liquid powinni wygrać w 30-35 minut. W tym spotkaniu będzie dominacja na każdej linii.

Renegades-Team SoloMid TYP 2 : Kurs 1.27✅✅✅ TSM nie zachwyca, ale z takimi &quot;indywidualnościami&quot; , którym brak zgrania w teamie wygrywają izi na TF.
To spotkanie jest przewidziane jako trzecie dzisiejszego wieczoru. W tym meczu faworyt może być tylko jeden, mianowicie Team SoloMid. Duńczycy ubiegłego wieczoru zmiażdzyli ubiegłego wieczoru drużynę Echo Fox, a co wyprawiał Bjergsen to każdy kto oglądał to widział. Naprzeciw TSM dzisiaj staję drużyna Renegades, która przegrała wczoraj w nienadzwyczajnym stylu z drużyną Cloud9(która obecnie nie jest w najlepszej formie, lecz ją odbudowuje). Zwycięstwo TSM to dzisiaj formalność, muszą się piąć w górę tabeli, a taki przeciwnik(outsider Splita) jak Renegades musi być pokonany bez problemowo.

AKO:
1.27*1.27=1.61
✅✅✅

Kurs może nie szokuje, ale typ w mojej opinii to 10/10
 
F 0

feniks456

Użytkownik
Immortals-Team Liquid TYP 1 : Kurs 1.27
Immortals(wygrana we wczorajszym dniu z CLG, po świetnych TF) dzisiaj zagrają przeciwko Team Liquid, które wczoraj wygrało dość łatwo z Team Dignitas. To spoktanie będzie dla Immortals bardzo łatwym spotkaniem, gdyż celują oni w 18:0 w całym splicie, a takie spotkanie jak dzisiaj z Team Liquid powinni wygrać w 30-35 minut. W tym spotkaniu będzie dominacja na każdej linii.
Renegades-Team SoloMid TYP 2 : Kurs 1.27
To spotkanie jest przewidziane jako trzecie dzisiejszego wieczoru. W tym meczu faworyt może być tylko jeden, mianowicie Team SoloMid. Duńczycy ubiegłego wieczoru zmiażdzyli ubiegłego wieczoru drużynę Echo Fox, a co wyprawiał Bjergsen to każdy kto oglądał to widział. Naprzeciw TSM dzisiaj staję drużyna Renegades, która przegrała wczoraj w nienadzwyczajnym stylu z drużyną Cloud9(która obecnie nie jest w najlepszej formie, lecz ją odbudowuje). Zwycięstwo TSM to dzisiaj formalność, muszą się piąć w górę tabeli, a taki przeciwnik(outsider Splita) jak Renegades musi być pokonany bez problemowo.
AKO:
1.27*1.27=1.61

Kurs może nie szokuje, ale typ w mojej opinii to 10/10
Typów nie neguje, ponieważ pewnie wejdą (jak większość na faworytów w lol-u na NA i EU) jednak mam kilka uwag.
Co do pierwszego meczu Liquid po fatalnym początku sezony(0-3) obecnie mają na koncie drugą najdłuższą serie zwycięstwa w NA (4), a ograli min. NRG, czyli drużynę numer 2 na ten moment w stawce. Stwierdzenie, że będzie to bardzo łatwy mecz jest, więc mocno na wyrost. Jeśli ktoś ma ograć IMT to właśnie ekipa Dardocha i Pigleta. Szanse nie są duże ale na pewno nie określił bym tego typu na 10/10.
Co do drugiego meczu to w tym wypadku TSM zapewne wygra,ale prostując poprzedniego dnia nie było żadnego zmiażdżenia przez nich Echo Fox. Popełniali w tym meczu (ze słabeuszami na poziomie ich dzisiejszych rywali) sporo błędów. Jedna z ich gwiazd Yelllowstar(ex-Fnatic) był strasznie zawiedziony ich postawą w tym meczu, a opinie tą poparli komentatorzy. Drużyna ta gra bardzo nierówno przypomnę tylko, że tydzień temu przegrali ze wcześniej wspominaną NRG 19-0 w zabójstwach. Jednak ich rywale są po prostu fatalni i nie daje im żadnych szans (wczoraj 13-1 porażka poniżej 20 minut co jest jednym z rekordowo szybkich &quot;osiągnięć&quot;).
Życzę powodzenia.
Post napisany tylko w celu sprostowania kilku informacji dla mnie typy to 8/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom