>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] NA LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
F 0

feniks456

Użytkownik
Co myslicie o meczu c9 z nrg ?
Faworytem dla mnie słusznie jest NRG (5-2).
Przegrane z:
-IMT bo całkiem solidny meczu w ich wykonaniu,gdzie naprawdę dawali radę.
-Liquid, które w tamtym meczu już wyraźnie się odrodziło, a ma papiery bycie drugą drużyną, jednak był to jedyny słaby mecz w wykonaniu NRG.
Wygrane z:
-3 z trzem najgorszymi drużynami(Echo fox, Renegades, Dignitas), które są bez znaczenia
-Imponująca wygrana 19-0 z TSM, gdzie zagrali perfekcyjnie
-Wygrana wczoraj ze średniakami z Impulse po zaciętym meczu, gdzie nie zaprezentowali się zbyt dobrze.
Jeżeli chodzi o C9 mają bilans (4-3), tą ekipę cechuje nieprzewidywalność.
Z wygranych znaczenie ma pokonanie CLG, drużyny zaliczanej do czołówki ligi,a była to pewna niespodzianka.
Pokonali ich jednak IMT oraz Impuls i TSM, czyli drużyny, które ograli NRG.

Osobiście nie postawił bym jednak na ten mecz ani grosza. C9 to drużyna, która może zaskoczyć na plus jak i na minus w każdym meczu( w tym samym tygodniu przegrali z Impuls i wygrali CLG).
Ps. Nawet z Haiem nie dali rady z TSM.
 
C 3

cheat_meal

Użytkownik
Witam Was serdecznie!
Jak Panowie obstawiacie mecz TEAM DIGNITAS vs ECHO FOX?
Ja osobiście kierowałbym się chyba w stronę Lisów, po tym co zobaczyłem wczoraj.. Kurs też zachęcający..
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Ciekawa kolejeczka za nami, raczej bez większych niespodzianek.
Na ✅ :
1. Świetna gra Cloud9, 2-0, KDA 27/4/77, Sneaky pokazał, że można zaliczać go do top3 adc NA, Jansen udowonił shockwave&#39;ami, ze jest jedna z lepszych oriannek w NA, no i hai na morganie ???? (1/0/22). Oby utrzymali taką formę bo dobrze wiemy jaki ten team jest nieobliczalny.

2. Immortals, po prostu potwory! Jak dalej będa tak grać to spokojnie powtórzą wyczyn Fnaticu z poprzedniego splitu (18w-0l). Nie widzę aktualnie drużyny która mogłaby im podskoczyć. Miałem nadzieję, ze CLG sprawi niespodziankę, lecz z tak rozpędzona lokomotywą no nikt nie ma szans. Nie ma sensu rozpisywać się o zawodnikach bo każdy gra na topowym poziomie.

3. Ciężko było mi wybrać trzeci plusik tej kolejki ale zadecydowałem, że będzie to Team Liquid. Widzę w nich potencjał, głównie za sprawą Dardocha i Pigleta. Po słabym starcie drużyna się rozkręca co widać po ostatnich 2 kolejkach: wygrana z NRG,TiP,CLG i nie unikniona porażka z Immortals. Mam nadzieję, że nie będą nic zmieniać w składzie na przyszłe kolejki bo jak dobrze pamiętam, mają subów na każdą pozycję.


Na ⛔
1. TSM - mimo dwóch wygranych z dwoma najgorszymi drużynami (FOX,REN) to o wiele więcej spodziewałem się po ich grze. Od początku splitu grają moim zdaniem słabo, masa błedów, słaba wizja i brak komunikacji sprawia, że każda gra to męczarnia (nie licząc dwóch meczów z dig i c9). Jedyne co ich ratuje to skill bjergsena, Soren po prostu jest bezcenny dla tego zespołu. Presja na nich ciąży ogromna, ponieważ po transferach każdy spodziewał się, że będzię to w końcu drużyna która będzie gniotła swoich rywali ale na razie na to się nie zapowiada. Nie skreślam ich oczywiście, bo jest to jedna z moich ulubionych drużyn ale no chłopaki, czas do roboty!

2. Renegades - Co tu dużo mówic :grin: chłopaczki i dziewczyna (chociaż juz odeszła) do lania. Na prawdę nie wiem co można pozytywnego napisać o druzynie Alexa. Chyba tylko to, że early mieli udane we wczorajszym meczu z TSM ???? Bilans 1-7. Alex juz nie przypomina tego gracza co za czasów Moscow5, Freeze hmmm, niby dobry ADC lecz nie ma wsparcia od kolegów by mogł gre wyccarować. W następnej kolejce mecz który wyłowi nam najgorsza drużynę tego splitu, UWAGA starcie tytanów Echo Fox - Renegades, az juz nie mogę sie doczekać ????

3. Echo Fox - tu sytuacja podobna jak pisałem powyżej o Renegades. Drużyna bez jakiegokolwiek stylu, totalny brak skilla u graczy, mecz za meczem przegrywany i nie wróżę im sukcesów bez Henrika na midzie :razz:



a to moje granie LCS na live ????
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Echo Fox - Renegades - 1 @2.10 bet365 ✅ ✅ kontrola praktycznie od początku do końca ????
Echo Fox wreszcie w pełnym składzie!! Wraca Frogen, Keith, BIG i Kfo czyli zobaczymy w akcji podstawowy skład, który gdy grał razem to spokojnie zasługiwał na miejsce w środku tabeli. Renegades z drugiej strony to aktualnie chyba najsłabszy team w Ameryce, przegrywają wszystko w swoim głównym składzie i jeśli Echo Fox nie da rozkręcić się Freezowi to powinni spokojnie to wygrać. Wydaję mi się że kurs powinien być odwrotny, ale buki chyba nie wiedzą, że Echo Fox gra już w pełnym składzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
A 10

andreozo

Użytkownik
Cloud9-Team Liquid TYP 1 : Kurs 1,55 ✅✅✅
Spotykają się dzisiaj dwie drużyny, które nie błyszczą w tym sezonie amerykańskich LCSów. W tej parze jednak dla mnie zdecydowanym faworytem jest drużyna C9, myśle że po dwóch wygranych( w tym jedna z NRG ) w ostatnim tygodniu, dzisiaj potwierdzą zwyżkująca formę.

Immortals-Team Dignitas Typ 1 : Kurs 1.14✅✅✅
Jest to spotkanie jak dla mnie Dawida z Goliatem. Dignitas nie będzie miało tu żadnych szans na kązdej z linii, oczywiście co za tym idzie objective&#39;ów też nie powinni zdobywać. Po formie obu zespołow można się spodziewać szybkiej gierki ok. 30 minut.

Team Impulse-Team SoloMid Typ 2 : Kurs 1.35✅✅✅
Kolejne spotkanie to pojedynek TI z TSM. Dla mnie TI jest drużyną z dolnej części tabeli i raczej tam pozostanie po tym weeku. Nie wydaję mi się, aby drużyna,która wygrywała mecze tylko z gorszymi od siebie, mogła w tym meczu zagrozić TSM. Co prawda duńczycy nie są w optymalnej formie, ale spotkanie takie jak dziś powinno być dla nich spokojną i łatwą przeprawa przed pojedynkiem z CLG.

AKO : 1,55*1,14*1,35=2,39✅✅✅
W mojej ocenie szanse na powodzenie ako to 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Meczyk na sobotę, polecam łapać kurs

Echo Fox - Team Liquid - 1 @3.0 bet365

Echo Fox w pełnym składzie pokazało, że gdyby grali tak od początku to ocieraliby się o najlepsze lokaty. Pokonali NRG i Renegades praktycznie nie dając przeciwnikowi nadziei nawet na chwilę. W jakimś wywiadzie usłyszałem, że gdy w LCS-ie była rezerwa to na scrimach grali swoim podstawowym składzie, więc synergia między tymi zawodnikami zdecydowanie jest co udowodnili w poprzednim tygodniu. Team Liquid z drugiej strony to drużyna solidna, ostatnio zaczynają grać coraz lepiej, ale warto spojrzeć, że ich 5 zwycięstw to wygrane z dolną półką LCS i dlatego wydaję mi się, że Echo Fox w tym meczu zdecydowanie powalczy a ten kurs 3.0? Nic tylko grać!
Piszę już, bo kurs może zdecydowanie spaść do soboty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Immortals vs Renegades - typ u.4,5 smoka w meczu @1,83 B365
✅✅✅
Nie wiem czy komuś z calorocznego w glowie sie poprzewracalo, ale taki kurs na ten typ to promo roku. Immortals - zdecydowanie najlepsza druzyna w NA LCS, Renegades - najgorsza druzyna w NA LCSie. Kurs na wygrana to @1,073, wiec komedia. Najbardziej prawdopodobny jest stomp do max 30min i Renegades nie bedzie w stanie zdzialac czegokolwiek. Dodam, ze w grach immortals nie zostalo zabitych w ZADNYM meczu powyzej 3 dragonow, wiec 5 wydaje sie totalnie nieprawdopodobne z druzyna kalibru Renegades. 10/10. Polecam bardzo
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Immortals vs Liquid
- u3.5 smoka w meczu @1,83 caloroczny ✅✅✅troche sie wystraszylem, kiedy zobaczylem w pickach udyra po stronie liquidow, ale cale szczescie IMT zdazylo skonczyc z baronem ????
- First blood dla Immortals @1,61 caloroczny ✅✅✅
Kontynuacja z dnia poprzedniego. Immortals na ten moment zdecydowanie najlepsza druzyna. Immortals po prostu nie prioryteryzuje dragonow w grze wysoko i robia go dopiero wtedy, gdy na mapie nie maja nic innego do roboty. W ich meczach pierwsze dragony z reguly są robione ok. 12-15minuta gry, wiec w najgorszym wypadku, gdy druzyny beda bic sie od niego od poczatku respawnu to 4 drake wychodzi w 36minucie. W ich wykonaniu wydaje sie to nieprawdodpobne, najdluzszy ich mecz byl na poczatku splita z TSM, gdzie mecz trwal 38:55 min, a i tak zrobione zostalo w meczu tylko 3 dragony. W pierwszej &quot;rundzie&quot; sezonu mecz immortals z liquidem skonczyl sie nieco ponad 28min i zostalo zrobione 2 smoki. Co do firstblooda to w 9/10 meczach reignover uczystniczyl w firstbloodzie, jedyny mecz gdzie nie zrobil to byl wczorajszy, gdzie troche pajacerka wjechala, ale wg. mnie jesli wroci do swoich normalnych aggro early game pickow tj. nidalee, reksai, elise to nie bedzie z tym problemu. Jedyne moje obawy to to, ze Immortals ma taka przewage w splicie, ze zaczna eksperymentowac z pickami, dlatego jak wejda z nunu(nie widzialem, zeby na soloq tym gral, ale kto go tam wie) czy powtorza rumbla to polecam zignorowac ten typ. Z tego co pamietam to mozna na live na calorocznym to postawic, kiedy widac juz picki, wiec mozna sie przygladnac temu zakladowi bardziej jesli komus zalezy ????
C9 vs RNG - typ first blood C9. @1,72 ✅✅✅ Rush&lt;3
Tu typ typowo statystyczny. NRG zrobilo first blooda w 1/9 meczach(z TSM), a ich jungler jest po prostu bardzo pasywny. Nawet w tym jedynym meczu, gdzie go zrobili to nie uczestniczyl przy nim. C9 ma bilans first bloodow 6/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
carlito 157

carlito

Użytkownik
CLG-Echo Fox 1 @1,40
Immortals First Blood @1,50
AKO:2,09
o ile fb na IMT to według mnie dobry typ, bo w prawie każdej gdzie mieli fb i całkowicie dominują amerykanskie lcsy, nie wiem czy warto ryzykować kurs 1.4 na clg vs. echo fox, większość gier przegrali oni bez podstawowego skladu( w tym 1 walkower) i są oni bardzo nieobliczalną druzyna
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja za to uważam zupełnie odwrotnie niż Ty, bo FB to jest często jakiś przypadek, mały błąd i to może zadecydować, że zakład będzie przegrany.
Czyli ogólnie wniosek taki, że stosunkowo ryzykowny dubel.
A co do Echo Fox, to właśnie nie stawiałbym niczego w ich meczu ani złotówki, bo o ile są dość dobrą ekipą, to potrafią zaskakiwać i negatywnie i pozytywnie (przykładem wczorajszy mecz z Dignitas, którzy gdyby nie to, że są totalnie beznadziejnym zespołem, zaraz obok Renegades, to pewnie by przegrali).
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
To CLG to glupota byla, to Fox z Froggenem cos pokazuje, mimo ze zagrania adc i toplanera czasami istny debilizm... To ze echo to odwrocilo to zapewne wszystko calle Froggena, co do Immortals sadzilem juz ze sprzedali ten mecz na Dignitas, ale comeback wyszedl im nieziemsko.
Zostawie NA, wrzuce cos na EU w tym tygodniu siadzie na bank
 
shizun 0

shizun

Użytkownik
Renegades - Echo Fox 2 ✅✅✅
Kurs: 1.57

Wielki fan Froggena i kibic Echo Fox w tym sezonie. Zdziwiła mnie wygrana Renegades w tamtym tyg z drużyną TSM, ale jak wiemy TSM gra strasznie w kratkę, jest to nowa ekipa tak samo jak i Echo Fox. W tym spotkaniu daje większe szanse właśnie drużynie Froggena.

CLG - Team Dignitas 1 ✅✅✅
Team Impluse - Immortals 2 ✅✅✅
AKO: 1.40

Jak dla mnie te mecze to pewniaki. Team Dignitas jak i Team Impulse są na samym końcu tabeli, nie idzie im za bardzo ta gra, choć wiadomo jak w sporcie czy e-sporcie wszystko zdarzyć się może. Jednak dla mnie nie ma opcji. CLG ostatnio w dobrej formie, Immortals wiadomo kosi prawie każdego.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Immortals ma już wywalone, odkąd zdobyli 1 miejsce. Ostatni mecz z Dignitas to była tragedia i tylko przeogromna nieporadność Dignitas spowodowała, że Immortals ostatecznie wygrali swój mecz, a Impulse jest drużyną co najmniej półkę wyżej, od beznadziejnych Dignitas czy Renegades.
 
M 92

macko5000

Użytkownik
TiP - Renegades over 3.5 smoka
IMT - TSM over 3.5 smoka
C9 - FOX over 3.5 smoka

@12
stawka 1/10
Przed ostatni dzień sezonu regularnego. Wydaje mi się, iż zobaczymy dzisiaj kilka niespodzianek. We wszystkich tych 3 meczach widzę grę powyżej 30 minut, a więc smoki po takim kursie warto spróbować.
TSM [email protected]
Immortals jak koledzy wspomnieli wcześniej, przyszykowuje się do play offów, może wygrają, może przegrają ten mecz. TSM z kolei po rażących porażkach, na pewno ma mobilizację na wygraną z top1, jeśli skupią i nie będą błaznować, handicap powinni ogarnąć w miare lajtowo
Ja osobiście gram
TiP +4.5
TSM +9.5
FOX +7.5

@6
1/10
i czyste wygrane tych zespołów @30 ????

????
e; poziom na jak widać jest lepszy od eu, faworyci pięknie wygrali, chociaż renegades, miało farta wg mnie i tyle ????
 
verner 220

verner

Użytkownik
Clg - dig - [email protected]✅✅

clg klasa wyżej a potrzebują tego meczu bo sa ex aequo z c9, a dig to w ogole dol tabeli, powinna byc 20minutowa gra

TIP - IMM - [email protected]✅✅

kurs adekwatny i biore na podbicie ako, top1 kontra dolna część tabeli, mimo że immortals mają zapewnione pierwsze miejsce to nawet z podejściem jak na soloq powinni bez problemu z tipem wygrać

TL - C9 - [email protected]⛔⛔

c9 z haiem wygląda bardzo mocno, liquid gra totalnie w kratke i wczoraj wyglądali solidnie, ale nie wydaje mi się żeby ograli c9 które spokojnie może walczyć o wygranie playoffów

AKO 1.89⛔⛔

no niestety c9 totalnie zoutpickowani + bezmyslna gra, liquid o wiele lepsze rotacje i makro, liczylem na wyrownana gre, nie wiem czy ktokolwiek spodziewalby sie az takiego stompu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
TiP - Immortals: typ under 3.5 smokow w meczu @1,53 ✅✅✅

Kurs granie na solo win Immortals wydaje mi sie bezsensowny i wybralem ten typ. Immortals gra bardzo ofensywnie na mapie i prioryteryzacja smokow jest u nich po prostu bardzo niska. Na 17 meczow tylko w 3 meczach bylo powyzej 3 smokow i mimo, ze maja zapewniony 1 miejsce w spring splicie nie wydaje mi sie, ze beda miec problemy z uzyskaniem tego wyniku. Reignover nie gra na soloq nunu, wiec watpie, ze beda drastycznie zmieniac taktyke w stosunku do poprzednich meczow.

NRG vs TSM: typ first blood TSM @1,83⛔⛔⛔

Typ jest typowo statystyczny. Na 16 meczow NRG zrobilo tylko 2 razy firstblooda w ktorym jeden z nich byl zwyklym divem 4 osobowym w poznym early bez udzialu junglera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom