>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to , że nikt kto wygrał teraz pierwsze mecze w 1/4 jeszcze nie awansował ;)
Barcelona Bayern Liverpool Real - ( kolejność alfabetycznie) ten skład półfinalistów będzie na 75 % tylko 75 % czy aż ? ;)
Bez pary City - Liverpool w pozostałych parach przysłowiowe 100 % a praktycznie łącznie z trzech par gdzieś na 96 %
Gdyby rzeczywiście skład miałby wyglądać jak wszystko na to wskazuje to po losowaniu 1/2
na te chwile bo wiadomo , że po meczach 1/4 &quot;notowania mogą się troche zmienić.Np Bayern wygra ledwo 2-1 lub remis Roma pokona Barcelona 2-0 albo 3-2 Real przegra z juventusem 1-3 albo 1-2 a Liverpool polegnie ze 2-4
Barcelona - Bayern w przypadku pierwszego meczu na Camp Nou faworyt Barcelona po około 1.85
w Monachium pierwszy mecz - faworyt Bayern po około 2.30 - 2.35
Barcelona - Liverpool na Camp Nou Barcelona około 1.38 na Anfield - faworyt ( chociaż faworyt w tym przypadku to złe słowo ) po około 2.30
Barcelona - Real na Camp Nou kursy na zwycięstwo Barcelony w pierwszym meczu - 1.95 w Madrycie faworyt Real po około 2.20

Bayern - Liverpool w Monachium Bayern po około 1.48-1.50 zaś na Anfield kursy po równo
Bayern - Real w Monachium faworyt Bayern po około 2.10 - 2.25 zaś w Madrycie faworyt Real po 1.95 - 2.15
Liverpool - Real na Anfield faworyt Real po 2.40-2.50 (zatem minimalny) a w Madrycie faworyt oczywiście Real po około 1.40-1.45
Sorry, ale ja nic nie zrozumiałem z Twojego postu. O czym Ty piszesz: o 1/4 o przypuszczalnej 1/2 LM czy jeszcze o czymś innym ? O co chodzi z tymi kursami co podajesz ?
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Zrobił tajne wyliczenia ????

Barcelona Bayern Liverpool Real - ( kolejność alfabetycznie) ten skład półfinalistów będzie na 75 % tylko 75 % czy aż ? ;)
Możesz mi wytłumaczyć i innym użytkownikom jak to wyliczyłeś, te 75% ?? Myślę, że to wtedy już całkowicie pokaże z kim my mamy tutaj do czynienia.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Ja chciałbym zobaczyć kupony postawione przez tych &quot;fanatyków&quot; Juventusu za konkretne pieniadze i nie mowie tu o 5zl. Nie chce mi sie patrzeć na te dawanie szans Juve, owszem mecz mogą wygrać ale na tym pozostanie. Ktos tu wspominał o tym, ze wynik jest sprawą pierwszorzędną, a styl w jakim te zwycięstwo zostało odniesione schodzi na drugi plan. Tak powinno być, cytując klasyka... w piłce nożnej jak w wędkarstwie, liczy się to co w sieci...
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kartka De Bruyne wisi w tym momencie po kursie 5.00. Sedziuje Pan Mateu Lahoz Hiszpanski arbiter ktory ma srednia 5.20 kartki na mecz. Wiadomo jak to Hiszpanscy arbitrzy lubi rozdawac na prawo i lewo zoltka i tak sie zastanawiam nad postawieniem tego. Jest tutaj znawca Premier League ktory moglby scharakteryzowac profil psychologiczny tego zawodnika? Czy w razie niepomyslnego wyniku gosc moze sie zagotowac i cos &quot;naszczekac&quot; arbitrowi albo po prostu ostrzej potraktowac rywala? Oczywiscie linie kartkowe na poziomie 4.5 ktore teraz sa jak najbardziej do wziecia.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie szacunek za ostatnie typy na Liverpool u siebie z MC. Szczerze nie wierzyłem w ich zwycięstwo, natomiast odnośnie awansów:
sprawa dla mnie jest jasna, że:
Real-Juve jest już rozstrzygnięty
Bayern u siebie jak zawsze mega mocny, myślę że nie pozwolą się rozhulać Sevilli
Roma-Barca - tutaj również awans Barcy
Jedynie mecz MC-Liverpool będzie niewiadomą. Zaliczka 0-3 jest bardzo duża, ale dwa szybkie gole MC i robi się nerwówka. Z drugiej strony gol Liverpoolu zabija to spotkanie.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Kartka De Bruyne wisi w tym momencie po kursie 5.00. Sedziuje Pan Mateu Lahoz Hiszpanski arbiter ktory ma srednia 5.20 kartki na mecz. Wiadomo jak to Hiszpanscy arbitrzy lubi rozdawac na prawo i lewo zoltka i tak sie zastanawiam nad postawieniem tego. Jest tutaj znawca Premier League ktory moglby scharakteryzowac profil psychologiczny tego zawodnika? Czy w razie niepomyslnego wyniku gosc moze sie zagotowac i cos &quot;naszczekac&quot; arbitrowi albo po prostu ostrzej potraktowac rywala? Oczywiscie linie kartkowe na poziomie 4.5 ktore teraz sa jak najbardziej do wziecia.
wg. mnie to nie ten typ zawodnika mimo, że jest rudy
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
wg. mnie to nie ten typ zawodnika mimo, że jest rudy
Hahah wiesz to jego rude upierzenie mnie troche zwiodlo. Teraz tak na powaznie. Wiesz wykartkowali go w fazie grupowej i w pierwszym meczu z Liverpoolem tez dostal kartke. W lidze gosc ma jak narazie jedna zolta kartke ale w LM sie nie oszczedza. Po za tym faktycznie gosc ma charakter i nie odpuszcza. Kurs dosyc wysoki i kuszacy. W oczy rzucil mi sie tez Sterling. Wiadomo byly klub itd ale z kolei on jest czesto zmieniany..
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
A ja wchodzę w awans MC po kursie 4,86 w STS. Przypomina się sytuacja z PSG i Barcą. Drużyny o mega ofensywnym stylu gry (Barca i MC) przeciwko ..... mega ofensywie (PSG i Liv). Wszystkie te cztery drużyny mają atak na niebotycznym poziomie. Gorzej z obroną. Jeżeli jutro MC szybko strzeli gola to może być ciekawie. Jeśli natomiast nadzieją się na kontrę Liv to będzie po meczu i zacznie się polowanie na kości.
Tak to widzę. Mam nadzieję, że MC weźmie przykład z Barcy i odrobi straty. Tym bardziej, że te straty są mniejsze niż miała Barca. Ależ zapowiada się mecz ???? .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja wchodzę w awans MC po kursie 4,86 w STS. Przypomina się sytuacja z PSG i Barcą. Drużyny o mega ofensywnym stylu gry (Barca i MC) przeciwko ..... mega ofensywie (PSG i Liv). Wszystkie te cztery drużyny mają atak na niebotycznym poziomie. Gorzej z obroną. Jeżeli jutro MC szybko strzeli gola to może być ciekawie. Jeśli natomiast nadzieją się na kontrę Liv to będzie po meczu i zacznie się polowanie na kości.
Tak to widzę. Mam nadzieję, że MC weźmie przykład z Barcy i odrobi straty. Tym bardziej, że te straty są mniejsze niż miała Barca. Ależ zapowiada się mecz ???? .
Dobra - napiszcie czy wraca Aguero. W zasadzie chyba tylko z nim City może mieć szansę. Na marginesie - kurs na Barcelonę wynosił wtedy 10 ????
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Dobra - napiszcie czy wraca Aguero. W zasadzie chyba tylko z nim City może mieć szansę. Na marginesie - kurs na Barcelonę wynosił wtedy 10 ????
Bo przegrała 4:0. A i bukmacherzy wyciągają wnioski i widzą, że takie rzeczy są możliwe.
Dlatego kurs 4,86 biorę niewiele się zastanawiając.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Hahah wiesz to jego rude upierzenie mnie troche zwiodlo. Teraz tak na powaznie. Wiesz wykartkowali go w fazie grupowej i w pierwszym meczu z Liverpoolem tez dostal kartke. W lidze gosc ma jak narazie jedna zolta kartke ale w LM sie nie oszczedza. Po za tym faktycznie gosc ma charakter i nie odpuszcza. Kurs dosyc wysoki i kuszacy. W oczy rzucil mi sie tez Sterling. Wiadomo byly klub itd ale z kolei on jest czesto zmieniany..
typując to spotkanie trzeba mieć na uwadze, że wg mnie bramka dla Liverpoolu całkowicie ostudzi zapędy City i mecz może wyhamować. Odnośnie kartki Sterlinga to gdyby grali na Anfield to jak najbardziej choć ja unikam grania kartek, bo to typ zależny od dwóch skladowych( faul + sedzia). Wracając do tej bramki Live to ten kto oglądał derby Manchesteru widział co się działo w obronie City. Pogba wolny jak wóz z węglem wjechał dwa razy w pole karne jak w masło. Zestaw tu teraz Salaha i Mane sam widzisz. Ja mam osobiście inne spojrzenie na ten mecz tylko czekam za ofertą i wjezdzam grubo
Adamo80 w sobote Aguero zagrał końcowkę meczu z United. Wg. mnie jutro podstawa, bez Niego nie widzę szans dla City
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Nie rozumiem czego nie rozumiecie ;)
Barcelona ,Bayern ,Liverpool i Real są już praktycznie półfinalistami LM

Barcelona-Bayern
Barcelona- Liverpool
Barcelona-Real
Bayern-Liverpool
Bayern-Real
Liverpool-Real
Wszystkie możliwe kombinacje w losowaniach półfinałów, dalej podałem kurs który wystawi bukmacher w pierwszym meczu na te drużyne na którą kurs będzie niższy czyli będzie &quot;faworytem&quot; w zależności czy będzie grała pierwszy mecz u siebie czy na wyjeżdzie
np :
losowanie wyłoni pary Barcelona - Bayern i tym samym Liverpool-Real
pierwszy mecz na Camp Nou i Barcelona faworytem bukmacherów i na jej zwycięstwo w tym meczu 1.85
Natomiast gdyby pierwszy mecz był na Allianz faworytem w tym meczu Bayern-Barcelona byłby Bayern po jakimś 2.30.Kursów na remisy i zwycięstwa drugiej drugiej drużyny nie podawałem.Teraz rozumiecie ? i tak samo w przypadku pary Liverpool - Real
75 % = na prawdziwych kursach bez zaniżeń awansu Liverpool po 1.13 czy 1.14 trzeba liczyć 1.21( kurs betfair) razy 1.02 awans Bayernu razy 1.01 awans Barcelony razy 1.01 awans co daje łączny kurs około 1.25 co równa się 75 %
Ja nie rozumiem po co to piszesz i co to ma do tego tematu, serio jestem ciekaw twojej odpowiedzi bo masa tekstu i jakichś wyliczeń które nie wiem po co napisałeś xD
Ktoś tam pisał o awansie city @4.8 na sts, na forbecie czy fortunie widzę że po 5.5 stoi
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus raczej bez szans. Wystarczy zerknąć, jak Zidane podszedł do wczorajszego meczu. Mimo trzech bramek w Turynie, rewanż traktuje poważnie.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
typując to spotkanie trzeba mieć na uwadze, że wg mnie bramka dla Liverpoolu całkowicie ostudzi zapędy City i mecz może wyhamować. Odnośnie kartki Sterlinga to gdyby grali na Anfield to jak najbardziej choć ja unikam grania kartek, bo to typ zależny od dwóch skladowych( faul + sedzia). Wracając do tej bramki Live to ten kto oglądał derby Manchesteru widział co się działo w obronie City. Pogba wolny jak wóz z węglem wjechał dwa razy w pole karne jak w masło. Zestaw tu teraz Salaha i Mane sam widzisz. Ja mam osobiście inne spojrzenie na ten mecz tylko czekam za ofertą i wjezdzam grubo
Adamo80 w sobote Aguero zagrał końcowkę meczu z United. Wg. mnie jutro podstawa, bez Niego nie widzę szans dla City
Wjazd z bramą na win Liverpoolu czy coś innego ? Pzdr
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Sprawy awansu wg mnie przynajmniej w trzech starciach przesądzone.Barcelona, Real i Bayern grają dalej.Co do City to jestem w stanie uwierzyć, że wygrają u siebie 3:0 i będzie dogrywka może karne dla neutralnego kibica takiego jak ja scenariusz marzenie.Wg mnie dobra opcja na ten mecz to City win + over 2.5 gola w meczu @1.7.City będzie musiało się otworzyć, Liverpool ostatnio w defensywie bardzo się poprawił.Kwestia tego jak szybko padnie pierwszy gol.Mimo wszystko widzę tutaj overowy mecz no i po dwóch wpadkach zwycięstwo &#39;&#39;The Citizens&#39;&#39; Co do pozostałych spotkań raczej bez niespodzianek, Barca jakiś bramkowy remis lub minimalnie wygra.Bayern u siebie kilka goli powinien wsadzić może Sevilla też coś ukłuje.Real u siebie też raczej dobije Juventus.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Wjazd z bramą na win Liverpoolu czy coś innego ? Pzdr
z mojej strony korki City, wg mnie siada na Live i beda tluc skrzydlami niemilosiernie choc bramka dla Live moze wszystko zmienic. Prosze zauwazyc co sie dzialo w derbach jak wszedl De Bruyne i Aguero przy niekorzystnym wyniku 5 korkow chyba w 2-3 minuty w koncowce
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Barcelona, Real i Bayern -to nie powinno być żadnej niespodzianki. To za bardzo doświadczone zespoły żeby nie obronić takich zaliczek.
Wiele natomiast może się zdarzyć w MC-L`pool. Dużo będzie zależeć od tego jak ułoży się ten mecz, Jeśli L`pool pierwszy strzeli to będzie po zawodach. Jeśli MC -to kto wie. Guardiola na konferencji powtarzał tradycyjnie, że muszą mieć więcej posiadania piłki, stwarzać sytuacje, a po niewykorzystanej następną i następną. Po ostatniej porażce z MU mają tez wiele do udowodnienia przed swoimi kibicami.
Generalnie awans MC będzie jednak niespodzianką. Ale już granie na ich zwycięstwo to niezły typ. Ewentualnie warto pomyśleć nad jakimś overem na kartki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A rozważa ktoś taki scenariusz, że Sevilla sprawi sensację ? Aż 2:1 i tylko 2:1. Sevilla nie grała źle. Strzelają 2 gole i mają albo od razu awans albo przy 2:1 dogrywka. Sevilla jest naprawdę ładnie poukładana taktycznie, nie ma żadnej presji na sobie. Ktoś coś myślał w tym kierunku ?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
A rozważa ktoś taki scenariusz, że Sevilla sprawi sensację ? Aż 2:1 i tylko 2:1. Sevilla nie grała źle. Strzelają 2 gole i mają albo od razu awans albo przy 2:1 dogrywka. Sevilla jest naprawdę ładnie poukładana taktycznie, nie ma żadnej presji na sobie. Ktoś coś myślał w tym kierunku ?
co tu rozważac jak dostali 4 od Celty to Bayern ich zmiecie wg mnie
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
a moze Panowie takie kursy jak: strzeli w 1 połowie Messi 3,50 Suarez 3,75 w drugiej polowie 2,75 Messi 3,00 Suarez ???? albo Messi strzeli bramke i Barca wygra kurs 2,43 buk Unibet bo tak szczerze to nie wierze ze Roma bedzie posiadala pilke a Barca za nia biegala a jak tak to Barca pojdzie z kontra i wtedy moga byc trafione kursy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom