>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
L 14

luksz78

Użytkownik
Chciałbym spytać, czy ktoś z was zna stronę, gdzie obejrzę z Polskim komentarzem dzisiejszy mecz pomiędzy UTD-PSG oczywiście płacąc by obejrzeć w całości mecz bez żadnych ścinek? Ipla odpada z tego względu, że płacąc 40zł za 7 dni tylko po to bym obejrzał jeden mecz (inne spotkania mnie nie interesują), jest dla mnie po prostu nie opłacalne. Jeżeli to nie jest ten temat to przepraszam, ale tutaj jest aktywność, dlatego spodziewam się odpowiedzi, pozdrawiam. :highhive:
 
M 7

michci0

Użytkownik
Dziękuje bardzo tego właśnie szukałem, niech Ci Bozia w kuponach odda! :eek:kay:
Nie wiem czy już kiedyś korzystałeś z SopCast&#39;a, mają na pierwszy rzut oka dziwny system kupowania premium ale kod zawsze przychodzi w ciągu minuty od wysłania im potwierdzenia.
 
L 14

luksz78

Użytkownik
Znasz jeszcze jakas inna stronke godna polecenia?? Tam niestety nie mozna sie zarejestrowac
Napisz do nich maila odnośnie tego, że nie możesz się zarejestrować i czy mogą zezwolić Ci na założenie konta, ja tak zrobiłem i normalnie założyłem konto, później kupiłem kodzik, który dostałem minutę po zakupie i teraz czekam tylko na meczyk.
 
M 7

michci0

Użytkownik
Napisz do nich maila odnośnie tego, że nie możesz się zarejestrować i czy mogą zezwolić Ci na założenie konta, ja tak zrobiłem i normalnie założyłem konto, później kupiłem kodzik, który dostałem minutę po zakupie i teraz czekam tylko na meczyk.
Faktycznie jest problem z dostępnością slotów i trzeba napisać prośbę o udostępnienie możliwości założenia konta.
Jak narazie Fenerbache śmiga aż miło.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mega masówka na Real Madryt, a co ciekawe kurs na Real wzrósł. Coś mi to spotkanie śmierdzi, no ale zobaczymy jak to będzie. Ajax jak marzy o awansie, to muszą u siebie zaryzykować. Jak nie wygrają, to odpadną.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Real to spotkanie wygrał ,doświadczeniem chciałbym ich zobaczyć w 1/4 na tle City .
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Real to spotkanie wygrał ,doświadczeniem chciałbym ich zobaczyć w 1/4 na tle City .
Akurat City po takim poczatku jak Ajax wczoraj, roznioslby Real 3:0 do przerwy. Co tu zestawiac? Ziyech fatalny wczoraj, sam mogl wczoraj zabic mecz, ale fatalna skutecznosc, celnosc. W pierwszej polowie na swiezosci Ajaxu, goscie nie byli w stanie zrobic niczego. A Vinicius hasajacy po linii? To chyba jedyny plus Realu ostatnimi czasy. Real nic tu nie ugra, Barca zreszta tez. ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pamiętajcie, że o 2:30 zawodnicy Realu zostali wybudzeni przez kiboli Ajaxu... Na tym poziomie również takie szczegóły mogą mieć znaczenie. Nauczka dla działu technicznego aby w przyszłości wybierać takie miejsca gdzie albo kibole nie będą wiedzieć albo oddalone. Różne rzeczy pozasportowe się zdarzają: a to grypa żołądkowa, a to ramadan ???? , a to strzelanie do autobusu (Dortmund) i należy to oddzielić od rzeczywistej formy zespołu. Fakt, że Real sprawiał bardzo złe wrażenie na początku, ale to absolutnie o niczym nie świadczy, a już są głosy o zniżce formy. Panowie nie przesadzajmy ! Ponadto Ajax wyszedł na to spotkanie mega naładowany, wysoki pressing non-stop, a od 80 min zabrakło tlenu... Mądrość zespołu to również umiejętne racjonowanie siłami... To i Legia remisowała za Realem... Kiedyś Messi powiedział, że na takie topowe zespoły to każdy inny zespół gra o 50% lepiej żeby pokazać się w Europie i to się bardzo często potwierdza... Natomiast też takie klasowe zespoły to wiedzą, że grają dwumecz... Nawet wygrana wczoraj Ajaxu 1:0 nie wiele by zmieniła w kwestii awansu, jedynce co byśmy mogli złapać większe kursy na Real... ????
 
X 0

xtip

Użytkownik
A ja jestem pewny, że Ajaxowi zabrakło wczoraj tak jak w ostatnich sezonach wszystkim przeciwko Realowi trochę szczęścia. Po pierwszej połowie mogłobyć spokojnie 3:0 dla gospodarzy, słupek, spalony i dwie setki niewykorzystane.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czy ktos wie jakie jest najmniejsze mozliwe IQ u ludzi? Ramos wlasnie chyba to ma i po meczu przyznal, ze kartke w 90 min wylapal celowo zeby sie wykartkowac. Za wymuszenie celowej kartki grozi dodatkowo +1 mecz zawieszenia (czyli nie jeden mecz a dwa mecze kary). Pamiec ma krotka bo juz zapomnial jak w zeszlym sezonie LM Carvajal w 5 kolejce przy prowadzeniu 6:0 z Apoelem nie chcial wyrzucic pilki z autu i w ten sposob sie wykartkowal. Zostal zawieszony za to w 6 kolejce i pierwszym meczu 1/8 LM. Mysle, ze akurat Ramosa oszczedza ale po co takie rzeczy gada skoro ma przyklad z obieglego roku jak to sie moze skonczyc.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=87065&amp;amp;kom=ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom