>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jeśli Ramos nie dostanie za to kartki, to mamy tylko kolejny przykład do kolekcji, że są traktowani inaczej od pozostałych drużyn.
Pan Marciniak powinien mieć zakaz sędziowania spotkań w pucharach europejskich.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Pamiętajcie, że o 2:30 zawodnicy Realu zostali wybudzeni przez kiboli Ajaxu... Na tym poziomie również takie szczegóły mogą mieć znaczenie. Nauczka dla działu technicznego aby w przyszłości wybierać takie miejsca gdzie albo kibole nie będą wiedzieć albo oddalone. Różne rzeczy pozasportowe się zdarzają: a to grypa żołądkowa, a to ramadan ???? , a to strzelanie do autobusu (Dortmund) i należy to oddzielić od rzeczywistej formy zespołu. Fakt, że Real sprawiał bardzo złe wrażenie na początku, ale to absolutnie o niczym nie świadczy, a już są głosy o zniżce formy. Panowie nie przesadzajmy ! Ponadto Ajax wyszedł na to spotkanie mega naładowany, wysoki pressing non-stop, a od 80 min zabrakło tlenu... Mądrość zespołu to również umiejętne racjonowanie siłami... To i Legia remisowała za Realem... Kiedyś Messi powiedział, że na takie topowe zespoły to każdy inny zespół gra o 50% lepiej żeby pokazać się w Europie i to się bardzo często potwierdza... Natomiast też takie klasowe zespoły to wiedzą, że grają dwumecz... Nawet wygrana wczoraj Ajaxu 1:0 nie wiele by zmieniła w kwestii awansu, jedynce co byśmy mogli złapać większe kursy na Real... ????
Wynik 1-0 lub 2-1 robi różnice ponieważ Real nie grał wielkiej piłki w Amsterdamie ,jestem skłonny stwierdzić że jeśli trafiliby w tym momencie na bardziej wyrafinowany zespół z chłodną głową spokojnie mogli by królewskich ograć do zera już w pierwszej połowie.Jeśli nic nie poprawi się w grze Realu to odpadną w 1/4 jeśli trafią na kogoś mocniejszego. Ja sam zaczynam się obawiać o dwu mecz Barcelony przy takiej formie dumy kataloni mogą oni nawet przegrać w Lyonie czego bym nie chciał.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Akurat porazka w Lyonie gdzie padlo City, wpisuje sie idealnie w standardowe remontady Barcelony ostatnich lat. Kurs ma wyjezdzie jest smieszny biorac pod uwage roznice co Katalonczycy graja u siebie, a co na wyjazdach.
Druga kwestia to wlasnie rewanz na CN. Valverde panicznie boi sie tracic bramki kiedy nie musi, wiec under do gry. Ja nawet licze na porazke w pierwszym i emocje w rewanzu, bo jesli Lyon zostanie zdobyty, to i emocje sie skoncza.
W obecnej formie Barcelona nie kandyduje do polfinalow, ale w tym okresie to normalne, Lyon to spory prezent i powinni sobie poradzic, rozpedzajac sie na prawdziwe granie. Barcelona juz nie gra na hura jak kiedys. Yoga Bonito zastapila zimna kalkulacja. 1X Lyon
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No nie.... No chyba kolejny raz Barca nie zlekceważy przeciwnika na wyjeździe w LM... Ile można ? Zaczęło się od PSG, a potem to samo co sezon... Co do Ramosa to rancho jak myślę, że on sam z siebie to by tak nie zrobił... To już musiało być ustawione przez trenera, a i udowodnić czy ktoś się wykartkował czy po prostu popełnił faul to przecież niemożliwe do udowodnienia... Nie znam osobowości Ramosa, ale kto wie czy trener mu nie kazał, a sam zawodnik nie chciał i dlatego tak powiedział po meczu... Ja bym tak nie osądzał od razu Ramosa o jego niskim IQ... ???? To jednak bez znaczenia dla nas, chyba, że w kontekście gry na kartki, ale jak widać po fazie grupowej to już nie takie łatwe jak kiedyś... ????
Dla mnie ciekawie zapowiada się Juventus vs Atletico.... Zagrałem na Juve, ale zaczynam się obawiać czy to był dobry wybór. Można się śmiać, że napiszę jak gimbaza, ale myślę, że w Juve obecnie różnicę robi Ronaldo. Zna świetnie Atletico z PD. Juve ma bardzo solidną defensywę i właśnie z powodu Ronaldo mocniejszy przód. Do tego rewanż u siebie. Pierwsze co przychodzi na mecz w przyszłym tygodniu to jakieś undery, ale to jest zbyt oczywiste, żeby weszło...
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: UEFA rozpoczęła śledztwo w sprawie Sergio Ramosa :]
No nie.... No chyba kolejny raz Barca nie zlekceważy przeciwnika na wyjeździe w LM... Ile można ? Zaczęło się od PSG, a potem to samo co sezon... Co do Ramosa to rancho jak myślę, że on sam z siebie to by tak nie zrobił... To już musiało być ustawione przez trenera, a i udowodnić czy ktoś się wykartkował czy po prostu popełnił faul to przecież niemożliwe do udowodnienia... Nie znam osobowości Ramosa, ale kto wie czy trener mu nie kazał, a sam zawodnik nie chciał i dlatego tak powiedział po meczu... Ja bym tak nie osądzał od razu Ramosa o jego niskim IQ... ???? To jednak bez znaczenia dla nas, chyba, że w kontekście gry na kartki, ale jak widać po fazie grupowej to już nie takie łatwe jak kiedyś... ????
Dla mnie ciekawie zapowiada się Juventus vs Atletico.... Zagrałem na Juve, ale zaczynam się obawiać czy to był dobry wybór. Można się śmiać, że napiszę jak gimbaza, ale myślę, że w Juve obecnie różnicę robi Ronaldo. Zna świetnie Atletico z PD. Juve ma bardzo solidną defensywę i właśnie z powodu Ronaldo mocniejszy przód. Do tego rewanż u siebie. Pierwsze co przychodzi na mecz w przyszłym tygodniu to jakieś undery, ale to jest zbyt oczywiste, żeby weszło...
Tu nie chodzi o to czy on chcial tak sam z siebie zrobic czy ktos mu kazal. Tu chodzi o to, ze wiadomo jest, ze o takich rzeczach sie nie mowi bo sa za to kary. Jak go dziennikarze pytaja czy celowo zlapal kartke to powinien zrobic oczy i powiedziec, ze kasowal grozny atak i musial tak postapic. Temat uciety i koniec gadania. Akurat to za co dostal kartke jest nie do udowodnienia, ze zrobil to celowo a on sam sie wsypal.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak osłabi swój zespół to jego sprawa, głupota. Nawet bez Ramosa Real sobie teraz poradzi z Ajaxem, a większość grała na awans Realu, natomiast później już będziemy wiedzieli co i jak i odpowiednio wszystko przeanalizujemy...
Ja w bukmacherce mam taki tryb, że wchodzę wyłącznie na myślenie jak dana informacja może wpłynąć na już zagrane bety albo przyszłe. Tłumaczyłem w innym dziale, że czasami brak zainteresowania sportem może być przydatny, oczywiście tego nie rozumieli. Tu jest dobry przykład... Informacje nieistotne z punktu widzenia betów po prostu wywalam z głowy i nie zaprzątam sobie nimi myśli, oddzielam je od tych pomocnych w graniu... Mnie jest zupełnie wszystko jedno kto wygra lub przegra i czy Ramos jest kretynem czy nie jest, ważne dla mnie tylko jest to jak zebrane informacje wpłynęły na poprawność analizy, a szczególnie na zagrane już bety...
Jeśli oczywiście Ramos będzie miał dłuższą karę to ma wpływ bo to dobry defensor, potrafi pokazać się w przodzie, oczywiście o główkach nie wspominając... Zobaczymy...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dla mnie ciekawie zapowiada się Juventus vs Atletico.... Zagrałem na Juve, ale zaczynam się obawiać czy to był dobry wybór. Można się śmiać, że napiszę jak gimbaza, ale myślę, że w Juve obecnie różnicę robi Ronaldo. Zna świetnie Atletico z PD. Juve ma bardzo solidną defensywę i właśnie z powodu Ronaldo mocniejszy przód. Do tego rewanż u siebie. Pierwsze co przychodzi na mecz w przyszłym tygodniu to jakieś undery, ale to jest zbyt oczywiste, żeby weszło...
Ja pograłem w AKO Juve 2+1,5 po kursie 4,10 co wydaje mi się bardzo prawdopodobne przy obecnej formie Atletico ,stara dama jest zdecydowanym faworytem tego spotkania nawet na wyjezdzie,
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Czy ktos wie jakie jest najmniejsze mozliwe IQ u ludzi? Ramos wlasnie chyba to ma i po meczu przyznal, ze kartke w 90 min wylapal celowo zeby sie wykartkowac. Za wymuszenie celowej kartki grozi dodatkowo +1 mecz zawieszenia (czyli nie jeden mecz a dwa mecze kary). Pamiec ma krotka bo juz zapomnial jak w zeszlym sezonie LM Carvajal w 5 kolejce przy prowadzeniu 6:0 z Apoelem nie chcial wyrzucic pilki z autu i w ten sposob sie wykartkowal. Zostal zawieszony za to w 6 kolejce i pierwszym meczu 1/8 LM. Mysle, ze akurat Ramosa oszczedza ale po co takie rzeczy gada skoro ma przyklad z obieglego roku jak to sie moze skonczyc.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=87065&amp;amp;kom=ok
Dzięki za ten link, co tu dużo mówić... Odcięło mu prąd :blush:
&quot;Cóż, tak, patrząc na wynik, skłamałbym, gdybym powiedział, że to było… [śmiech] Ale tak, to było coś, o czym wiedziałem i cóż… Nie lekceważę rywala czy nie uznaję, że dwumecz jest rozstrzygnięty, ale czasami w futbolu musisz podejmować trudne decyzje i cóż, tak zdecydowałem.&quot;
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja pitolę... Nasz najlepszy grajek opuścił wczoraj trening z powodu jakiegoś wirusa, tak donoszą brytyjskie media :#%$#: kto nie pograł a ma zamiar, niech lepiej poczeka na składy. Firmino to twardziel, ale choroby nie przeskoczy :confused:
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Panowie a co myślicie o zagraniu grubszego overka na kartki w meczu Atletico - juve? Atletico mega overove, juventus też nie najgorzej wygląda w tym elemencie.
Sędziować to spotkanie będzie Pan Zwayer, w 3 meczach tej edycji LM pokazał 21 żółtek...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wierzę że postawiłeś sensowny hajs na Bayern, z całym szacunkiem. Anfield to twierdza pod wodzą Kloppa i nawet jeśli Bayern włoży 2 gole to LFC tyle samo, więc wolałbym over 4 niż win szkopów. Co do porównania Newcastle czy Brighton - my wolimy grać przeciw ofensywnym drużynom takim jak Bayern niż przeciw defensywnym jak Newcastle, Brighton, CPalace, Burnley czy Swansea. Nie mieliśmy 12 pkt nadwyżki tylko 7 i to od dawna jest słabą stroną The Reds, lepiej gramy pod presją niż &quot;z nadwyżka&quot;. Myślę, że granie na zwycięstwo gości to utopiony hajs, ale zobaczymy...
Jak się zmienia podejście... ???? ----&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;
Ja pitolę... Nasz najlepszy grajek opuścił wczoraj trening z powodu jakiegoś wirusa, tak donoszą brytyjskie media :#%$#: kto nie pograł a ma zamiar, niech lepiej poczeka na składy. Firmino to twardziel, ale choroby nie przeskoczy :confused:
Jeśli można kolego/koleżnko nie używaj słowa &quot;nasz&quot;, &quot;my wolimy&quot; itd bo ktoś jeszcze pomyśli, że jesteś w klubie LIV i masz jakieś super dobre wiadomości, a jesteś zwykłym kibicem... lub kibicką (nie wiem dokładnie po awatarze)... W każdym razie na tym forum takie zwroty raczej świadczą o braku obiektywizmu, bo to przypominam, nie jest forum sportowe... Jeśli już się czeka z graniem tak długo to chyba lepiej pograć w dniu meczowym, po ogłoszeniu składów, niż wcześniej bo jak widać do ostatniej chwili może się wiele zdarzyć...
Co do samego typu to bez względu na wirusa dla mnie dla Bayernu jest małe value. Może za drobne pogram BTS i remis, może być po niezłym kursie. Ale ciężko mi tutaj jakoś coś przewidzieć....
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Panie profesorze... Wczoraj nie wiedziałem o wirusie Firmino więc czemu się pan dziwi? Nie rozumiem... Roberto to nasz najlepszy kocur. LFC musi postawić dzisiaj na ofensywę, a ta nie będzie tak dobrze działała bez niego. To jest nasz motor napędowy, tyra niemiłosiernie na całym boisku, odciąga uwagę od Salaha i Mane, asystuje i strzela gole. Pooglądaj jakieś skróty z jego udziałem, bo widzę, że się nudzisz. BTTS dla mnie bardzo ale to bardzo prawdopodobny, a że Anfield to twierdza i Bayern jej nie zdobędzie to ryzykuje kombo ze zwycięstwem The Reds ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
„Choroba” - dla mnie to zasłona dymna, ja do pracy chodzę jak jestem chory, a tak ambitny i ważny piłkarz jak Firmino na moje dziś zagra ;) typy i analizy jak wrócę do domu
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Wpadl mi pewien fajny typ w oko.
Mianowicie, że każdy zespół dostanie przynajmniej jedną kartke w kazdej polowie. Mowa tutaj o meczu Liverpool - Bayern.
Wazny mecz, spore cisnienie, kilka brakow w skladzie, spodziewam sie sporo walki a w dodatku sedziuje Rocchi ktory nie daje sobie w kasze dmuchac jak i rowniez lubi gwizdnac karnego.
Obecnie kurs oscyluje w granicach 4.50
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie no prosze was jak mozna pisac per &quot;nasz&quot; o Firmino. To nie jest forum kibicow Liverpoolu tylko forum bukmacherskie. Nasz to mozna napisac o reprezentacji Polski albo jesli chodzi o ten mecz o Robercie Lewandowskim. W ogole jak przeczytalem poczatek zdania to pomyslalem, ze chodzi o Lewego. Kazdy niech w sumie sobie pisze jak mu pasuje ale pisanie &quot;nasz&quot; na ogolno tematycznym forum o Brazylijczyku w chwili gdy gra w tym samym meczu w przeciwnej druzynie Polak rodak Lewandowski to troche siupa :]
 
C 0

cink

Użytkownik
Robert Lewandowski strzeli gola - TAK: 2,50.

Przeczucie, rachunek prawdopodobieństwa a może po prostu czysty fart. Nie traktujcie mojego typu zbyt dokładnie, albowiem to na pewno nie ten z serii &quot;stawiajcie domy&quot;. Jednakże mam w niego wiarę i przyznacie, że może się on ziścić. Dziś zdecydowałem postawić na Roberta Lewandowskiego, który może nie błyszczy w Lidze Mistrzów z wielkimi rywalami, choć w mojej opinii jest to tylko kwestią czasu. Myślę, że w momencie &quot;Piątkomanii&quot; Robert poczuje oddech na plecach i zmotywuje się do strzelenia bramki. Czy będzie to jednak dziś? Będziemy mądrzejsi po spotkaniu ???? Za drobne w celu podwyższenia atrakcyjności meczu jak znalazł ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jeszcze się nie zdażyło odkąd oglądam LM żeby w jednym dniu nie padło nawet pół bramki. Wczoraj zawiodłem się na meczu Liverpoolu w całym meczu oddać tylko trzy celne strzały to jakaś żenada .Dla Bayernu to wynik dobry jednak dla Liverpoolu najgorszy z możliwych ,po pierwsze nie mają żadnej zaliczki po drugie gra na wyjazdach im w tym sezonie w lm nie wychodzi najlepiej tak więc rewanż zapowiada się ciekawiej .Co do drugiego meczu Barcelona zawiodła i udowoniła że akutalnie jest bez formy,
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Przecież kurs na X2 na Bayern to był ideal, Liverpool w takiej formie stracił mistrzostwo w kilka tygodni. Bayern też może bez formy ale to jest Bayern a nie ogórki żeby zostać zjedzony przez obecnie grający Liverpool. Ale Barcelona zawaliła wszystko i tyle.
Dziś widzę wygrana Atletico. 1:0 bo to w ich stylu , Juve absolutnie nie jest zdolne aby osiągnąć wiele w LM.
Manchester to wiadomo, na leżąco ogra beznadziejne Schalke.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Przecież kurs na X2 na Bayern to był ideal, Liverpool w takiej formie stracił mistrzostwo w kilka tygodni. Bayern też może bez formy ale to jest Bayern a nie ogórki żeby zostać zjedzony przez obecnie grający Liverpool. Ale Barcelona zawaliła wszystko i tyle.
Dziś widzę wygrana Atletico. 1:0 bo to w ich stylu , Juve absolutnie nie jest zdolne aby osiągnąć wiele w LM.
Manchester to wiadomo, na leżąco ogra beznadziejne Schalke.
Po meczu to kazdy moze wiele powiedzieć. Prawda jest taka ze aktualnie liverpool jest słaby bayern rownież nikt nie liczył na pogrom ale 1:0 2:1 liverpool tak. Bayern w lidze z leszczami traci bramki a liverpool z salahem mane i firminio nie potrafił ich użądlić. Taki sport i tak bywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom