>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Wpadł mi w oko typek na dzisiaj, ale słabo mi idzie typowanie Champions League, więc zarzuce tak o, może ktoś się wypowie...
Dortmund over 1.5 kartek stoi @1.76
*sędzia nawet nawet
*gospodarze nie mogą sobie pozwolić na stratę gola, dlatego muszą zagrać twardo w obronie od 1 gwizdka
*jeśli Totki strzelą to może pojawić się frustracja, nerwy, a może nawet zwątpienie w szeregach Borussii
Myślę, że kurs poleci w dół, a Wy?
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nie żebym był jakimś wielkim fanem Realu ale dlaczego sędzia nie wychwycił autu na VARze mimo że piłka opuściła całym obwodem boisko? Nie byłó w ogóle styczności z linią
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ale piłka to kula ,a nie sześciościan i to ,że jej podstawa jest poza linią nie znaczy,że cały jej obwód jest poza.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Piękny wieczór, nie dość że człowiek pięknie zarobiony na LM to jeszcze kolejna ekipa na Bernabeu przyleciała potrenować.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Ja to się zastanawiam co teraz ma ten pajac Ramos w głowie, który specjalnie się wykartkował na ten mecz, szybko karma wróciła ???? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Over 6.5 celnych strzałów Borussi
@ 3.06 fortuna ✅

.
Piękny wieczór, nie dość że człowiek pięknie zarobiony na LM to jeszcze kolejna ekipa na Bernabeu przyleciała potrenować.
Hmm, ale w statystykach jest podane, że było 6, a nie 7 strzałów na bramkę. Fortuna to ci już rozliczyła ? U mnie jest jeszcze nie rozliczone...
Ja to się zastanawiam co teraz ma ten pajac Ramos w głowie, który specjalnie się wykartkował na ten mecz, szybko karma wróciła ???? ????
Mogą podziękować koledzy, kibice i cały Real Ramosowi za jego głupotę. Nie chodzi o wykartkowanie bo to by było nie udowodnienia tylko o to co powiedział po meczu i za to dostał karę bo sam na siebie dostarczył dowodów...
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Ale piłka to kula ,a nie sześciościan i to ,że jej podstawa jest poza linią nie znaczy,że cały jej obwód jest poza.
to prawda, ale trzeba przyznać, że powtórki mieli tragiczne na tym VAR`ze :p najlepiej gdyby była kamera typowo z góry, wtedy byłoby widać styczność z linią.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
oglądając real coraz bardziej się skłaniam by spróbować pograć awans ajaxu, brakujeg tego czegoś, a taki młody zespół z aspiracjami na pewno nie podda się bez walki, jestem bardzo ciekawy co się będzie działo w madrycie
Miałeś od początku rację z tym Realem... Gratuluję... Było po kursie 8, a oni na luzie wygrywają 4:1...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wcześniej wolałem tego nie pisać, bo pewnie uznalibyście mnie za jakiegoś nawiedzonego, ale za drobne spróbowałem typu na to, że Ajax wygra LM. Kurs był 360. Jeśli ten typ mi wejdzie, to nawet bardziej będę zadowolony z samego faktu trafienia takiego kursu niż z wygranej. Oczywiście do tego daleka droga, ale teraz szansa staje się nawet realna, aktualny kurs na wygranie LM przez Ajax to 25.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
pamiętaj co też mówiłem o Juventusie (;
To już bez znaczenia bo Juventus miałem pograny razem z Realem więc jeden kłopot mniej... ???? Natomiast po tym kursie 4,00 to może sobie jeszcze zagram singla... Zobaczymy... W każdym razie ten kurs 8 na Ajax to był duży błąd buków... Mocno to pograłeś ?
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Po pierwszym meczu twierdze, że nie można skreślić Ajaxu.
Przed pierwszym spotkaniem liczyłem, że Ajax utrze nosa Realowi i nie zabrakło jakos specjalnie dużo.
Jeżeli Ajax w dołku potrafił w pierwszym spotkaniu zagrać taki dobry ofensywny futbol to jest szansa, że nie poddadzą się tak szybko i powalczą o jakąś sensację.
Widać, że od momentu pierwszego spotkania znowu się rozpędzają (2 ligowe zwycięstwa oraz 1 w pucharze), natomiast Real 2 porażki i 1 zwyciestwo gdzie moim zdaniem przy wygranej z Levante troche pomógł sędzia przy karnym...
Chętnie pobiorę za drobne kurs 9 na awans Ajaxu.
Takie niespodzianki to my lubimy !!! Awans Ajaxu wyłapałem po kusie 8.50 dziisaj rano (na szczęście), bo później trochę poleciał.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
To już bez znaczenia bo Juventus miałem pograny razem z Realem więc jeden kłopot mniej... ???? Natomiast po tym kursie 4,00 to może sobie jeszcze zagram singla... Zobaczymy... W każdym razie ten kurs 8 na Ajax to był duży błąd buków... Mocno to pograłeś ?
nie pograłem mocno, mocniej pograłem te overy strzałów celnych Ajaxu i Borussi, które zresztą fartownie siadły bo Alcacer zrobił 2 celne w ciągu 2 minuty pod koniec meczu, ale satysfakcja że jednak coś tam się udało dobrze wydedukować też jest dla mnie sporo warta
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
nie pograłem mocno, mocniej pograłem te overy strzałów celnych Ajaxu i Borussi, które zresztą fartownie siadły bo Alcacer zrobił 2 celne w ciągu 2 minuty pod koniec meczu, ale satysfakcja że jednak coś tam się udało dobrze wydedukować też jest dla mnie sporo warta
Zgadza się - satysfakcja, że udało się dobrze wymyśleć lepsza od kasy... ???? Ale finansowa nagroda jako dodatek też jest miła...
No i co Taido nie grać tego awansu Juventusu ? Cały czas się zastanawiam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom