>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
T 30

themanimal

Użytkownik
Kwestia tego, że lepiej było i jest grać na kartki drużynowe, sprawdziło się wczoraj to w meczu City. Dwójka mogła się wykartkować, więc można było grać np. Over 1,5 kartki City po kursie ok. 1,7-1,8. Zakład wszedł, a nikt się nie wykartkował.
Jesli chodzi o obostrzenia UEFY, to dla mnie średni pomysł. Teraz mogą piłkarze po prostu faulować i jeszcze kończyć się może kontuzją np. A wcześniej pamiętam jak było choćby w polskiej lidze, gdy Arek Głowacki chciał się wykartkować parę lat temu przed ważniejszymi meczami, to po prostu wziął się za wykop z piątki i długo nie wznawiał gry, dostał kartkę za opóźnienie gry, podziękował sędziemu i gra toczyła się dalej, nikt nie ucierpiał, a to też element taktyki jest.
A jeśli chodzi o Aguero, to ciekawe, jakby z radości po bramce ściągnął koszulkę, to co? Uznane by to było za kalkulację? Równie dobrze mógłby to zrobić w emocjach, nie myśląc o kartce - nie do udowodnienia kwestia.
No pewnie, że lepiej, bo jest zawsze prawdopodobieństwo, że ktoś nieplanowany dostanie kartkę, też tak zagrałem po kursie około 2.0 To samo pomyślałem z Aguero i czekałem aż zdejmie koszulkę ;)
Januszy może i buki złapały na kursach 1.4, ale jeśli ktoś zagrał po 5 Aguero, czy Ramosa, to było to ogromne VALUE.
A to dzięki za info bo nawet nie wiedziałem, że jak zawodnik w ogóle nie wystąpi to też się czyści... No i po 2 teoretycznie to wciąż mogą się jeszcze wykartkować w ostatniej kolejce ? Jeśli tak to zagram na Ramosa... bo tak czy inaczej on się na pewno wyczyści. Jeśli by w ogóle nie grał to bet byłby rozliczony jako nieważny ?
Jeśli by nie zagrał tj. Otamendi wczoraj, to dostaniesz zwrot. Ja dostałem, bo postawiłem również na niego. A co do czyszczenia kartek w LM, to kasują się one dopiero PO ćwierćfinałach.
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj sroga wtopa na tych czyszczeniach w LM. Bardzo dziwne swoja droga to bylo bo w tamtym roku Carvajal sie wyczyscil i De Bruyne wiec zawodnicy z Realu i City. Dzisiaj bacznie bede sie przygladal Atletico bo tam jest az trzech do wyczyszczenia. Gimenez, Correa i Costa. Ten pierwszy chyba kontuzjowany ale dwoch kolejnych powinnismy zobaczyc od pierwszej minuty. W doliczonym jak schodzil Aguerro to mialem cicha nadzieje, ze przy schodzeniu z boiska cos odwali pokroju wiazanie buta po drodze itd i ostatecznie dostanie zoltko. Wcale bym sie nie zdziwil jakby Guardiola wlasnie po to ta zmiane wywolal zeby dac mu ostatnia szanse na zlapanie kartki ale Kun jakos tak sredno chyba mial pomysl jak to zrobic.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
A to dzięki za info bo nawet nie wiedziałem, że jak zawodnik w ogóle nie wystąpi to też się czyści... No i po 2 teoretycznie to wciąż mogą się jeszcze wykartkować w ostatniej kolejce ? Jeśli tak to zagram na Ramosa... bo tak czy inaczej on się na pewno wyczyści. Jeśli by w ogóle nie grał to bet byłby rozliczony jako nieważny ?
To nie tak Adamo. Pomylilem sie bo myslalem ze kartki kasuja sie na cwiercfinaly a tetaz sprawdzilem i kasuja sie po cwiercfinale. Myslalem ze wystarczy wytrzmac do konca fazy grupowej i kartki sie skasuja,dlatego mowilem ze wystarczy ze nie zagraja w istatniej kolejce. A teraz sprawdzilem jeszcze raz i kasuja sie po cwiercfinale a nie na cwiercfinal. Sory za wprowadzenie w blad. To tym bardziej nie rozumiemdlaczego wczoraj nie polapali tych kartek. Teraz wystarczy jeden blad i wypadaja z jednego meczy. A taki Aguero czy Ramos to beda duze straty dla trenera. Ciekawe jak to dzisiaj bedzie wygladac.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
A to dzięki za info bo nawet nie wiedziałem, że jak zawodnik w ogóle nie wystąpi to też się czyści... No i po 2 teoretycznie to wciąż mogą się jeszcze wykartkować w ostatniej kolejce ? Jeśli tak to zagram na Ramosa... bo tak czy inaczej on się na pewno wyczyści. Jeśli by w ogóle nie grał to bet byłby rozliczony jako nieważny ?
Ale jak ma się wykartkować w ostatniej kolejce? Wtedy nie zagra w 1 meczu playoff?
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Teraz tak.. ci ktorzy wczoraj nie polapali kartek i tak na 99% nie beda grac w ostatnim meczu grupowym bo jak ma sie zapewniony awans to nie ma po co ryzykowac wiec zlapanie kartki byloby idealne bo i tak i tak grac ci Panowie nie beda. Zagrozeni przez 5 kolejnych meczow beda musieli uwazac zeby nie dostac zoltka bo bedzie to ich eliminowac z meczow 1/8 lub 1/4 (4 mecze w 1/8 i 1/4 plus jeden w fazie grupowej). Wg mnie w Atletico sie jednak powinni wykartkowac wiec trzeba patrzec na zachowanie zagrozonych zawodnikow pod koniec meczu. Jak przy bezpiecznym wyniku beda przejawiac nadmierna agresje do rywali lub dyskutowac z arbitrem to bedzie to znak ze chca otrzymac karteczke :] Dzisiaj do tego podchodze z wiekszym dystansem niz wczoraj ale reke na pulsie trzeba trzymac ????
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Dzis widze piękna masóweczka na Paryż.
Ja rozumiem ze neymar mbappe i reszta ale juz kursy kolo 1.85/1.9 na x2 to jest troche za duzo, w koncu psg co rok koncertowo daje dupy w pucharach a lfc to jest jednak finalista z zeszłego roku.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Dzis widze piękna masóweczka na Paryż.
Ja rozumiem ze neymar mbappe i reszta ale juz kursy kolo 1.85/1.9 na x2 to jest troche za duzo, w koncu psg co rok koncertowo daje dupy w pucharach a lfc to jest jednak finalista z zeszłego roku.
Mecz to typowy nobet. Tutaj zdarzyć się może wszystko. Jedynie co będzie się opłacać grać to kartki. Gdy Liverpool wyjdzie na prowadzenie będzie gorąco.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Teraz tak.. ci ktorzy wczoraj nie polapali kartek i tak na 99% nie beda grac w ostatnim meczu grupowym bo jak ma sie zapewniony awans to nie ma po co ryzykowac wiec zlapanie kartki byloby idealne bo i tak i tak grac ci Panowie nie beda. Zagrozeni przez 5 kolejnych meczow beda musieli uwazac zeby nie dostac zoltka bo bedzie to ich eliminowac z meczow 1/8 lub 1/4 (4 mecze w 1/8 i 1/4 plus jeden w fazie grupowej). Wg mnie w Atletico sie jednak powinni wykartkowac wiec trzeba patrzec na zachowanie zagrozonych zawodnikow pod koniec meczu. Jak przy bezpiecznym wyniku beda przejawiac nadmierna agresje do rywali lub dyskutowac z arbitrem to bedzie to znak ze chca otrzymac karteczke :] Dzisiaj do tego podchodze z wiekszym dystansem niz wczoraj ale reke na pulsie trzeba trzymac ????
Coś mi tu nie gra w tym roku że nie chcą się czyścić mając czystą sytuacje i bez ryzyka bo ryzyko przez 5 meczy nie dostać kartki jest spore Nie wierze w to że przynajmniej taki Ramos tak o bez powodu się nie wyczyścił. A jeśli on tego nie zrobił to coś tu nie gra, Aguero to napastnik tutaj ok mniejsza szansa na kartke ale Ramos? Jeśli on tego nie zrobił to i dziś raczej także nie warto. Warto wspomnieć że 2 lata temu ATL też miało dwóch do wyczyszczenia (Gabi,Luis Felipe) zapewniony awans i nie czyścili się. Dopiero w PO z Leverkusen po 1 meczu gdzie wygrali 4-2 na wyjezdzie Gabi dostał w 89min a Luis w 90. Porto tutaj może być inna sytuacja bo oni z tego co widzę w ostatnich latach kiedy była potrzeba zawsze stosowali się do wyczyszczenia się.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Zaczelo sie najgorzej jak moglo. Atletico prowadzi juz 2-0. Do tego dwoch zawodnikow do wykartkowania wogole nie zagra. Slabo widze kartki w tym meczu.
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Zaczelo sie najgorzej jak moglo. Atletico prowadzi juz 2-0. Do tego dwoch zawodnikow do wykartkowania wogole nie zagra. Slabo widze kartki w tym meczu.
Czy mi się wydawało, czy Correa specjalnie chamsko sfaulował i sędzia już chciał mu kartkę pokazać, ale jednak nie pokazał? Nie rozumiem co tam się stało.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Już dwie kartki dla Atletico, podobnie jak wczoraj w meczu City bardziej opłacało się zagrać over 1,5 kartki niż na poszczególnych graczy. Na wieczór trzeba Sue przypatrzeć na Porto ;) Choć oni rok temu się kartkowali, jak ktoś wcześniej zauważył ;) Ale to dla typu na drużynowe kartki lepiej ????
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Correa zmieniony, pracował kilka razy na kartkę, 70minuta i zmiana. Dziwna sprawa. 2 kartki dla ATL weszły, ale duża wtopa na zawodnikach. Chyba jednak trenerzy wzięli sobie do serca te zmiany FIFY i zaostrzenia dotyczące kartek.
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Widac ewidentnie, ze UEFA wziela sie za te kartkowania w 5 kolejce LM i trenerzy sie przestraszyli konsekwencji. W tamtym roku duzo zawodnikow sie specjalnie kartkowalo a teraz nikt i to nie jest przypadek. Coz pozostaje kalkulowac takie rzeczy tylko i wylacznie w meczach ligowych a szkoda bo co roku w LM mozna bylo fajnie na tym zarobic.
edit: Savic wlasnie pokazal jak zrobic tak zeby zolta kartka nie wliczala sie na jego konto.. Dwie zolte i w konsekwecji czerwo co oznacza ze zadne zoltko nie bedzie wliczac sie na jego konto. Sprytnie :] Oczywiscie on raczej nie chcial tak zrobic aczkolwiek na przyszlosc jest to dobry pomysl przy takim przebiegu meczu.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Marciniak i jego kumple to widać kibole The Reds. Drukują niemożliwie ????
Z tego co zauważyłem, to ogólnie sędziowie bardzo nie lubią PSG od czasu, gdy gra tam Neymar, więc ja bym powiedział, że nie są kibolami Liverpoolu, ale antyfanami PSG i Neymara. W LM wiele razy już ich skrzywdzili. Daleko szukać nie trzeba, bo przecież w ostatnim meczu z Napoli pod koniec powinien być karny dla PSG, a nie było.
 
K 0

koyot92

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja Liverpoolu, żeby wyjść z grupy (zakładając że PSG wygra) wyatarczy wygrać z Napoli 1-0 czy minimum dwoma bramkami?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Z tego co zauważyłem, to ogólnie sędziowie bardzo nie lubią PSG
Dobrze się stało, że PSG wygrało, bo było zespołem lepszym, a ponadto nie dostało ewidentnego karnego za faul na Neymarze. Liverpool zaś dostał karnego z d... , a powinna być kartka za symulkę dla gracza The Reds.
Teraz wszyscy mają los w swoich rękach (nogach).
Wygląda na to, że PSG i Liverpool przejdą, choć wolałbym PSG i &quot;polskie&quot; Napoli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom