>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Powoli zniechęcam się do tego buka , strona muli niemiłosiernie , aby zobaczyć ofertę np. z piłki nożnej czekałem i czekałem i czekałem ..... i się doczekałem po 3 minutach, jak zaznaczyłem zdarzenie do kuponu to nie wiadomo co , kursy zniknęły, żenua
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Postawiłem Besiktas - Monaco over 1,75 gola za kurs 1,30. Mecz skończył się wynikiem 1:1 i Lvbet rozliczył mi &quot;wygrana połowa&quot; i kurs zmniejszony za 1,15. Czy ja coś pomyliłem czy oni w kulki lecą? Ktoś miał podobną sytuację?
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Dobrze Ci rozliczyli bo over 1,75 jest rozliczany tak, że połowa stawki rozliczana jest jako over 1,5, a połowa na over 2,0. Padły dwie bramki więc połowa stawki jest rozliczana jako wygrana, a połowa jako zwrot.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dobrze Ci rozliczyli bo over 1,75 jest rozliczany tak, że połowa stawki rozliczana jest jako over 1,5, a połowa na over 2,0. Padły dwie bramki więc połowa stawki jest rozliczana jako wygrana, a połowa jako zwrot.
Ok, dzięki, nie wiedziałem o tym
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jeśli ktoś próbował grać we wtorek wieczorem w LVbet i nie mógł przez problemy techniczne, spójrzcie na maila, ja dostałem od nich bonus w ramach rekompensaty:
Nie wiem, jak to jest z wysokością bonusu, czy każdy dostał 20zł, ale ja akurat próbowałem wtedy puścić parę razy kupon za 20zł, więc może to przypadek, a może po prostu rozdają bonusy w takiej wysokości, w jakiej stawiało się kupony i było to niemożliwe przez przerwę techniczną. Zachowali się w porządku trzeba przyznać, jednocześnie zakładając, że to było jednorazowe, a nie nowy trend, jaki teraz w STSie jest na porządku dziennym i tam o rekompensatach mowy nie ma.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To nie pierwszy i ostatni taki przypadek kiedy user kombinuje i to nie ważne z jaką firmą/bukiem. Dlatego każdą taką sprawę o zarzucanie oszustwa nie trzeba od razu brać na poważnie.
EOT proszę już nie rozmywać idei tematu.
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Czemu LVbet ma tak beznadziejną ofertę na NBA? Kilka bezużytecznych linii punktowych i handicapów. W porównaniu do innych buków mają zdecydowanie gorszą ofertę.
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Witam. Jestem miłośnikiem siatkówki na Live i jestem zawiedziony aktualizacją kursów po zdobyciu punktu. Główne kursy ( kto wygra seta, mecz ) się zmieniają , ale ja obstawiam linię punktowe na dany set i kursy po zdobyciu punktu nie aktualizyją się automatycznie, trzeba odświeżyć stronę co przy szybkiej grze jaką jest siatkówka jest strasznie uciążliwe. Zdarzyło mi się kilka razy, że chciałem coś obstawić - kurs na stornie głównej przykładowo 2,5, a na kuponie tuż przed wysłaniem zmienia się na 1,8 ( na stronie dalej jest 2,5) . Nie muszę mówić że przy dynamicznej grze to jest jakaś masakra. Niestety dużo brakuje do BWIN czy też BET365, których bardzo mi brakuje. Jeśli czyta to ktoś z LVBET ( a widzę że czytacie i staracie się) spróbujcie ulepszyć to o czym piszę, a na pewno zwiększy to liczbę klientów.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam. Jestem miłośnikiem siatkówki na Live i jestem zawiedziony aktualizacją kursów po zdobyciu punktu. Główne kursy ( kto wygra seta, mecz ) się zmieniają , ale ja obstawiam linię punktowe na dany set i kursy po zdobyciu punktu nie aktualizyją się automatycznie, trzeba odświeżyć stronę co przy szybkiej grze jaką jest siatkówka jest strasznie uciążliwe. Zdarzyło mi się kilka razy, że chciałem coś obstawić - kurs na stornie głównej przykładowo 2,5, a na kuponie tuż przed wysłaniem zmienia się na 1,8 ( na stronie dalej jest 2,5) . Nie muszę mówić że przy dynamicznej grze to jest jakaś masakra. Niestety dużo brakuje do BWIN czy też BET365, których bardzo mi brakuje. Jeśli czyta to ktoś z LVBET ( a widzę że czytacie i staracie się) spróbujcie ulepszyć to o czym piszę, a na pewno zwiększy to liczbę klientów.
Oj tak, z tym się zgadzam. Rzadko gram siatkówkę i dlatego może nie jest to dla mnie jakoś bardzo uciążliwe, ale ostatnio miałem sytuację, że chciałem pograć na siatkówkę po kursie bodajże 1,7 i kurs się nie zmienił, dałem postaw zakład, a potem się okazało, że kurs był 1,3. Zakład okazał się wygrany, ale po takim kursie bym go wtedy nie grał:

Także kwestia do poprawy ze strony lvbet ???? Choć można optymistycznie na to patrzeć, bo widać, że się starają.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Najlepsza opcja w @LVBET to handicapy azjatyckie. Tylko dlatego tam gram, mam nadzieję że zostaną. Plus bardzo szybkie wypłaty. ????
Niestety nie wyobrażam sobie jak firma bukmacherska może nie wypuścić aplikacji na telefon. Przecież to jest zatrudnienie kilku developerów i produkt gotowy ::zoltakartka:
 
B 0

budocnost

Użytkownik
Założyłem konto w LVbet kilka tygodni temu. Zainteresowała mnie głównie ich oferta dotycząca polityki (po jakimś czasie zorientowałem się, że jest ona kopiowana z 1xbet.com, po prostu &quot;analitycy&quot; nie przepisują wszystkich zdarzeń, a jedynie niektóre).
Postawiłem około 2000 zł na zwycięstwo Pinery w pierwszej turze wyborów prezydenckich w Chile. Tak jak przewidywałem - typ był trafny. Łączna wygrana wyniosła ok. 1000 zł na &quot;czysto&quot;.
Postawiłem następnie kilka typów koszykarskich i piłkarskich, przegrywając ok.500 zł.
Ponieważ firma oferowała kursy także na drugą turę wyborów w Chile, postawiłem znów na Pinerę. Jednocześnie miały miejsce wybory w australijskim stanie Queensland, gdzie uważałem za dość prawdopodobne zwycięstwo socjaldemokratów. Nie zdziwiły mnie limity dla mnie na te zdarzenia. Łącznie mogłem postawić po ok. 300 zł na każde z tych zdarzeń. Tak socjaldemokraci jak i Pinera wygrali wybory.
Z ciekawości sprawdziłem swoje obecne limity polityczne -
np. w zakładzie &quot;ile kobiet wystartuje w wyborach prezydenckich w Rosji&quot; (linia 1,5) mogę postawić maksymalnie 2 zł i 20 gr na &quot;powyżej 1,5&quot; i 3 zł 99 gr na &quot;poniżej 1,5&quot;.
Ok, stwierdziłem, na polityce się nie znają, boją się, nie ma sprawy, spróbuję sobie pograć co innego.
Jak się okazało, ta wspaniała firma postanowiła zlimitować mnie na wszystkie możliwe sporty ???? .
Postanowiłem sprawdzić jeszcze na koniec piłkarskie mistrzostwa świata - w końcu chyba w takiej &quot;konkurencji&quot; się mnie nie będą obawiać?!
Mecz otwarcia - Rosja-Arabia Saudyjska
Rosja (kurs 1.38) - maksymalna kwota 198 zł i 46 gr.
remis (4.74) - 20 zł 11 gr.
Arabia Saudyjska - (9.8) - 8 zł 57 gr.
Ta &quot;firma&quot; to kompletna parodia `bukmacherki`. Napisałem do ich `supportu` - brak reakcji ani zainteresowania takim zlimitowaniem (zacytowano mi artykuł, z którego wynikało, że mogę stanowić zagrożenie dla interesów firmy... faktycznie, przejrzeli mnie - właśnie zamierzałem z Putinem i znajomymi szejkami ustawić mecz otwarcia mistrzostw ???? ).
Żeby sytuacja była jasna - w pewnym momencie, zorientowawszy się, że na czym jak na czym, ale na polityce to oni się nie znają, napisałem im, że pracowałem przez pewien czas jako analityk i mogę im zaproponować współpracę w tworzeniu kursów na zdarzenia polityczne i parę egzotycznych sportów. W odpowiedzi dostałem tylko standardową formułkę: &quot;proszę przesłać swoje CV z krótką informacją jakim stanowiskiem jest Pan zainteresowany, bezpośrednio na adres: [email protected] &quot;... .
Podsumowując, LVbet prezentuje niestety poziom prawdziwych &quot;januszy&quot; biznesu bukmacherskiego (i to z pewną przewagą w tej kategorii nad konkurencją, która, jak wiecie, jest u nas duża ???? ).
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ale takie coś zdarzyłoby Ci się u każdego bukmachera przecież. Skoro ktoś gra takimi kwotami co by nie mówić egzotyczne wydarzenia polityczne, to zlimitowany by został w każdym bukmacherze i to też na wszystkie wydarzenia, myślisz, że na całorocznym nie limitowali? Oczywiście, że pozwalali za więcej grać, ale jednak kapitał takich bukmacherów jest zdecydowanie większy niż wszystkich polskich ;)
 
B 0

budocnost

Użytkownik
Na &quot;całorocznym&quot; nie limitują aż tak parodystycznie ???? . A jak zlimitowali to dało się z nimi ponegocjować bardziej normalne możliwości gry w popularnych dyscyplinach.
A LVbet... no sorry - co im się stanie jak za 20zł zagram zdarzenie polityczne? To swoją drogą polityka, a nie liga okręgowa Kazachstanu - wszystkie informacje są dla każdego dostępne w internecie.
 
Do góry Bottom