>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MŚ Japonia 2006 Mezczyzni

Status
Zamknięty.
M 0

mariankon

Użytkownik
oj nie pamiętam który to powiedział ( Szymański ? Kadziewicz ? )
na pytanie dziennikarzyny chyba jesteście mocni psychicznie ?
jesteś mocny fizycznie to jesteś mocny psychicznie :mrgreen:
i oto chodzi !
przecież oni byli zadowoleni po boju z ruskimi, ale cholernie spokojni, zero emocji !
nie ma w tym zespole pytań jak się czujesz (psychicznie) ?
tu jest jedna myśl trening, trening, trening !!!
nawet podczas meczu myślą ile wypompowali na siłowni na chali itp.
i nie pozwolą tego zepsuć nikomu !
trener klasa !


koń
 
W 2

wislak

Forum VIP
Polskich siatkarzy, przygotowujących się do sobotniego meczu z Bułgarią w półfinale mistrzostw świata, od przyjazdu do Tokio nie opuszczają problemy.
W czwartek czekali kilka godzin na zakwaterowanie w hotelu, a w piątek nie mogli trenować w hali Yoyogi, w której zmierzą się z Bułgarami.

Podopieczni trenera Raula Lozano odbyli godzinny trening w Hali Metropolitan Gymnasium. Mieli zaplanowane zajęcia w hali Yoyogi, ale jak się dowiedzieli, że trening ma być w sobotę o godzinie ósmej rano, to z niego zrezygnowali.

by Onet

kurde zeby sie to nie odbilo !!! :/ grrr

MOJ MEGA TYP NA JUTRO:

USA - KANADA

Kanada poza swietnym poczatkiem gra fatalnie. przegrali ze slabiutka Japonią 3:1 23:25, 25:21, 25:17, 25:22. Pozniej dostali baty od POLAKOW. Nastepnie przyszla klęska 3:0 25:22, 25:21, 25:16 z Portoryko. Na otarcie lez wygrali z Argentyna ku mojemu zdziwieniu 2:3 25:19, 25:18, 21:25, 20:25, 13:15
Mysle ze to pewniak na jutro bo Kanada to zadna potega, nie gra nic nadzwyczajnego. USA mogloby walczyc o wyzsze cele. mieli pecha bo trafili do mocniejszej grupy, gdyby byli w naszej to walczyliby o miejsca 5-8 anie 9-12. Ostatni mecz wygrali 0:3 22:25, 17:25, 22:25 z KUBA! Do tego wygrana wczesniej z Niemcami 2:3 28:30, 25:15, 26:24, 24:26, 13:15 i rownorzędna wlaka przegrana w tie breaku z Francuzami i no coment! mysle ze to pewniak jakich malo bo USA to jeden z lepszych teamow a Kanada -przecietniak. zobaczymy jutro kurs okolo 1.25. Wg mnie o wiele lepiej zagrac to nic np JAPONIA - FRANCJA z kursem 1.15 na Francuzów.

Ps. moje typy ktore wyzej podalem to pierwsze 4 gram za 44 zł systemem 3/4 :jezora:
pozdro



W GÓRĘ SERCA- POLSKA WYGRA MECZ, POLSKA WYGRA MECZ POLSKA WYGRA MECZ!!
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Bardzo boję się tego meczu. Polacy nie zagrali jeszcze slabego spotkania na tym turnieju. Wszystkie grali bardzo dobrze, moze tylko oprocz 2 setow z Rosjanami. A druzyny ktore graja w polfinalach rozegraly juz troche slabsze spotkania Brazylia z Francja 2-3, Serbia z Polska 0-3, Bułgaria z Brazylia 1-3.Nie wiem jak to wyjasnic ale mam poprostu zle przeczucia co do tego meczu.Poprostu gra moze nam sie jutro nie kleic, mam nadzieje ze bedzie inaczej ale czuje ze bedzie ciezko_Oczywiscie kazdy Polak ktory interesuje sie siatkówka chcialby zeby Bulgarzy zagrali taki mecz jak ostatnio w finale LŚ, gdzie zostali zmieceni z boiska pomimo wczesniejszej wygranej z Brazylia.Powodzenia POLSKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

:siata: Polska vs Bułgaria 1 1.65 (Gamebookers) ✅ :jupi:

*Polske czeka bardzo trudny mecz z wymagajacym rywalem, jak dotad nasi siatkarze spisywali sie bardzo dobrze na tych MŚ jak i Bułgarzy, my mamy &quot;bogatszą&quot; ławke rezerwowych... Mysle ze Bułgaria i tak jest za słaba na Nas i tego meczu nei wygra :!:
Lozano zbyt dobrze poukladal zespoł zeby przegrac jutro...Siła Polskiego zepsolu ukazala sie w meczu z Rosja gdzie przy stanie 2:0 dla Rosjan Polacy podniesli sie i zwyciezyli caly mecz, to jednak o czymś świadczy...

Pozostałe typy:

:siata: Rosja vs Włochy 1 1.55 ⛔ :zy3ou:
:siata: Brazylia vs Serbia 1 1.20 ✅ :jupi:
:siata: Japonia vs Francja 2 1.13 ✅ :jupi:

Niskie kursy , ale coz poradzić...
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Jest ogralismy Bułgarów. Przewidywałem wynik 3:1, ale było bardzo ciężko. Troche szkoda 2 seta, jednak liczy się rezultat konćowy. Znakomicie grał cały zespół. Jutro Brazylia, która już raz w tym turnieju przegrała, oby i jutro ???? Gogogo Polska :wink:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No pieknie Polska szkoda tego 2 seta gdzie powinniesmy spokojnie wyjsc na prowadzenie 2-0 w setach.No ale wazne ze jest zwyciestwo to cieszy a w finale bedzie bardzo ciezko ale bedziemy walczyc!!!!
 
L 237

lookash

Użytkownik
Final zapowiada sie bardzo emocjonujaco.Brazylijczycy juz przegrali w tym turnieju a my jeszcze nie i oby to sie nie zmienilo.Jezeli chcemy powalczyc z brazylia to nie mozemy miec takich przestojow kilku punktowych jak dzis bo z nimi to sie szybko zemsci.Jutro o 11.30 cala polska przed telewizory i kibicowac!!!POLSKA do boju!!!
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No pieeeeknie!!! Bravvoo POLSKAAA swietnie zarali chociaz zdazalo sie ze grali jeszcze lepiej. Szacunek dla Bulgarii bo naprawde napedzila nam kupe strachu!! Jak narazie jestesmy niepokonani i oby to pozostalo jeszcze przynajmniej do jutra ???? Jak kazdy polak jutro oczywiscie wierze w zwyciestwo, kursik na naszych dosc ladny wiec mozna ryzykowac ???? Nie mamy nic do stracenia teraz juz bo i tak osiagnelismy bardzo bardzo duzo i mamy srebro wiec czemu bynie powalczyc o ZLOTO?? ????
do boju POLSKOOOO
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
troszke na wlasne zyczenie nie wygralismy do zera, Bulgarzy byli dobrze rozpracowani, Kazijski i Konstandinow niewiele pograli, zaskoczyl nas troche Jordanow (ta jego lewa reka... ehm...) i rozgrywajacy Żekow swoja dobra gra, ale my mielismy to co bylo nasza sila w calym turnieju - ZESPÓŁ!! Świderski i Wlazły zagrali dobrze, ale nie wysmienicie, za to wg mnie wielkie brawa dla Winiarskiego, Kadziewiczai Plinskiego oraz Pana Profesora Zagumnego... WIELKIE BRAWA Panowie... czekam jutro na popis Was wszystkich, wiem ze stac Was na ogranie Brazylijczykow, tylko troche wiecej luzu i złoto będzie nasze
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Oczywiście że szkoda, tego jednego seta którego nasi siatkarze przegrali na własne życzenie. Wygrywali w drugim secie 15:9, i doprowadzili do nerowowej końcówki którą przegrali. Ale musimy się cieszyć z tego że gramy w finale z taką potęgą jak Brazylia. Myśle że będziemy walczyć do końca, i jeżeli nie przestraszymy się bardziej utytułowanego rywala Mistrzostwo Świata może być nasze.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Niepokojaca informacja z polskiego obozu przed wielkim finalem
Ciężka przeprawa polskiej drużyny z Bułgarami została okupiona kontuzją jednego z najważniejszych siatkarzy w zespole. W czwartym secie boleśnie skręcił kostkę libero, Piotr Gacek.
Po dwóch minutach jego noga była już spuchnięta. Grał do końca z wielkim bólem, to jest nasz bohater. Miejmy nadzieje, że nasi medycy zrobią co w ich mocy i że Piotrek zagra z nami finał. My liczyliśmy się z tym że mogą się wedrzeć jakieś kontuzje. Do tej pory udawało się nam tego uniknąć, zobaczymy jutro, a zapewne już dziś wieczorem jaka jest sytuacja Piotrka - powiedział Daniel Pliński.


by http://www.siatka.org
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
yo :!:

Dzisiejszy mecz Polska - Brazylia to bedzie piekne widowisko na najlepszym światowym poziomie :!: Szanse na zwyciestwo są 50% na 50% . Serce jest za Polakami, mysle ze dzisiejszym kluczem do zwyciestwa bedzie blok... Nawet sam Pan Andrzej Niemczyk jest tego samego zdania. Brazylijczycy graja siatkówke kombinacyjna i niekoniecznie siłową , ale takze techniczna.Wystarczy zablokować pare razy i juz sie beda obawiac, wiadomo ze tam glownymi gwiazdami sa Giba,Andre i Dante bo to oni najczęsciej punktuja! i sa motorem tego zespołu.

Myśle ze juz czas zmienic Mistrza Świata :!: :!: :!:

DO BOJU PANOWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLSKA POLSKA POLSKA !!!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Niestety Finał przegrany. Myśle że mogło sie to wszystko odwrócić jeżeli byśmy wygrali drugiego seta. Moim zdaniem w tym drugim secie zawinił Świderski który bał się w niektórych sytuacjach atakować. Nasz rozgrywający także rozegrał słaby mecz, nieumiał zgubić bloku. Zaiponował mi Bąkiewicz który moim zdaniem bronił rewelacyjnie. Ale i tak dobrze. Być drugim na świecie to ogromny sukces i trzeba się z tego cieszyć. Bravo dla naszych chłopaków i oby więcej takich powodów do radości. Bravo Bravo.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam :wink:

Miałem napisać tego tuz po zakonczeniu meczu, lecz dobrze ze sie wstrzymalem... emocje meczowe juz opadły i złośc kibica także, wiec teraz mozna napisac na chłodno. Mi w oczy rzuciło sie jedno i myśle ze przez to przegralismy 2 seta , bo przy stanie 21-20 (bodajże)mielismy kontraatak i piłke dosyć trudna dostał Sebastian Świderski i przebił ja na druga strone bez wiekszej sily,czyli splasowal ... i to był bład gdyby uderzył mocno wiekszy bylby pozytek... ale takie gdybanie... to juz po meczu ale szkoda... Mimo że iz przegrali i tak trzeba pochwalic Naszych Siatkarzy bo doszli bardzo daleko :wink: To co zrobił Trener Lozano a także zawonicy to jest coś wspaniałego.... oczywiscie nie zapominajmy o sztabie szkoleniowym itd...

Wielkie Słowa uznania dla Polaków

MAMY SREBRO
:!: :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom