>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marathonbet

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zarejestrowałem się chyba w czwartek (16.01), limit na live ok 20E jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu (ale to zależy od kursu im mniejszy tym &quot;więcej&quot; mozesz postawić). Również wpłacałem przez skrill. Także nie chcą już polskich graczy. Jedyny plus - wypłata bez weryfikacji w 2h (w sumie bez obrotu bo nie było jak tego osiągnać)
Napisz może lepiej na jaką dyscyplinę na nowym koncie miałeś taki limit. U mnie wypłaty na skrill idą max do jednej minuty.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
witam,
Mam taki problem zawarłem zakład na pojedynek Jennings - Szpila, stawiam na Szpilkę, chcę zawrzeć jeszcze raz taki zakład tylko za inną stawkę i nie mogę.
Wie ktoś o co kaman ?
edit/
Po kilkunastu minutach udało się, ;)
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
moja krótka przygoda (2 miesiące) z marathonem właśnie się zakończyła...po drugiej wypłacie (nie był to jakiś majątek) nałożyli limity na wszystkie zakłady 1,22 euro. Na czacie dowiedziałem się, że to decyzja odgórna i niestety nie ulegnie już zamianie.
Poza tym &quot;drobnym&quot; minusem fajny buk. Szkoda ze dłużej nie pogram. Może mogłem nie wypłacać, ale z drugiej strony jakbym nazbierał więcej i byłby problem z wypłatą...
Zrobię jeszcze jedno podejście może konto na żonę, a potem innych członków rodziny.
Kiedyś tak zrobił mi StanJames, ale tam nawet wypłaty nie zrobiłem...
Dlaczego tak postępują???
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
ZMIANA WALUTY W MARATHONBET Z EURO NA PLN​


Krótki opis jak to było w moim przypadku. - Chciałem przyciąc trochę i zmienic walutę z EURO na PLN aby nie płacic za przewalutowanie i wypłatę ze Skrilla na konto bankowe.

Skrilla mam w PLN (stąd przewalutowanie) a nie mam karty Skrill (czy jakiegoś tam konta VIP) więc muszę ze Skrilla lac hajs (12 PLN za prowizję) na konto bankowe i dopiero wtedy miec realny banknot.

A więc procedura zmiany waluty w tę stronę jest niezwykle prosta i szybka - zajęło mi to 5 minut. - Konto przez zmianą waluty musi byc puste, czyli 0.00 Euro.

Zmiana po 5 minutach - więc sympatycznie. Ale po zmianie na PLN są bardzo słabe opcje wpłaty. - Albo Karta Kredytowa (a ja mam zwykłą debetówkę chyba - więc gaz :cool: ) albo wpłata szmalu poprzez portal Click2Pay - czyli coś na wzór Skrilla.

Tak więc poświęciłem trochę czasu i zablokowałem sobie możliwosc wpłaty hajsu do Marathonbet.

Oczywiście najlepszą opcją byłoby miec 1) Konto na Marathonbet w Euro 2) Konto Skrill w Euro 3) Kartę Skrill (którą wypłacałoby się szmal prosto ze Skrilla chyba z bankomatu). - Plus tego wszystkiego byłby taki, że byłoby tylko jedno przewalutowanie - podczas wpłaty szmalu do Skrilla (przewalutowanie z PLN na Euro) i tyle, bo sama karta Skrill jest albo bezpłatna albo w miarę tania - nie wiem, nie znam - ale słyszałem, że ekipa z takiego rozwiązania jest zadowolona.

To tyle ode mnie - ku przestrodze jakby zwykłemu szaremu userowi przyszło na myśl zmieniac walutę na Marathonbet z Euro na PLN.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
ZMIANA WALUTY W MARATHONBET Z EURO NA PLN​

Krótki opis jak to było w moim przypadku. - Chciałem przyciąc trochę i zmienic walutę z EURO na PLN aby nie płacic za przewalutowanie i wypłatę ze Skrilla na konto bankowe.
Skrilla mam w PLN (stąd przewalutowanie) a nie mam karty Skrill (czy jakiegoś tam konta VIP) więc muszę ze Skrilla lac hajs (12 PLN za prowizję) na konto bankowe i dopiero wtedy miec realny banknot.
A więc procedura zmiany waluty w tę stronę jest niezwykle prosta i szybka - zajęło mi to 5 minut. - Konto przez zmianą waluty musi byc puste, czyli 0.00 Euro.
Zmiana po 5 minutach - więc sympatycznie. Ale po zmianie na PLN są bardzo słabe opcje wpłaty. - Albo Karta Kredytowa (a ja mam zwykłą debetówkę chyba - więc gaz :cool: ) albo wpłata szmalu poprzez portal Click2Pay - czyli coś na wzór Skrilla.
Tak więc poświęciłem trochę czasu i zablokowałem sobie możliwosc wpłaty hajsu do Marathonbet.
Oczywiście najlepszą opcją byłoby miec 1) Konto na Marathonbet w Euro 2) Konto Skrill w Euro 3) Kartę Skrill (którą wypłacałoby się szmal prosto ze Skrilla chyba z bankomatu). - Plus tego wszystkiego byłby taki, że byłoby tylko jedno przewalutowanie - podczas wpłaty szmalu do Skrilla (przewalutowanie z PLN na Euro) i tyle, bo sama karta Skrill jest albo bezpłatna albo w miarę tania - nie wiem, nie znam - ale słyszałem, że ekipa z takiego rozwiązania jest zadowolona.
To tyle ode mnie - ku przestrodze jakby zwykłemu szaremu userowi przyszło na myśl zmieniac walutę na Marathonbet z Euro na PLN.
A w przeciwną stronę nie możesz zmienić z powrotem z PLN na EURO.
Odnośnie przewalutowań najlepiej jest mieć wszystkie buki w tej samej walucie (najlepiej w euro), skrill w euro karta do skrill w euro. Płacimy za przewalutowanie tylko podczas wpłat na skrill oraz wypłat ze skrill.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dobra. Rozwiązałem problem. - Mam jednak kartę debetową tylko miałem na Niej limit dzienny i miesięczny na transakcje internetowe ustalony na poziomie 0.00 PLN.
Zmieniłem i wpłaciłem szmal normalnie - bezpłatnie. Wypłata także bezpłatna od 3 do 5 dni roboczych.
Wrócę z monitem jak będę wypłacał pierwszy raz szmal po zmianie waluty. Z reguły mi się nie śpieszy ze szmalem, więc dla mnie to najwygodniejsza opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
unique- 32

unique-

Użytkownik
Po otwarciu konta i wpłaceniu AŻ 100 zł limit na WSZYSTKIE zdarzenia to równowartość 1go EURO. Pytam support- dlaczego? TAKA PROCEDURA. Pozdro i nie polecam.
 
R 0

raf007

Użytkownik
Witam ponownie,
Gram surebety m.in na Marathonie (max 200 pln na zdarzenie gdzie limit wynosi kilkanaście tysięcy PLN) i jestem na tym buku 3000pln do przodu. Wczoraj mnie zlimitowali na wszystkie zakłady do 4pln, ale...trwało to może 2 godziny a później wszystko wróciło do normy. Miał już ktoś z was taki przypadek? może mam to potraktować jako ostrzeżenie?:p a może był to jakiś błąd techniczny?
Moje drugie pytanie jest takie czy jak teraz sobie wypłace np 2k PLN to czy tym bardziej nie narażę się na limyty ze strony tego bukmachera czy to raczej nie ma znaczenia?
 
K 0

konradin

Użytkownik
Mam pytanie, dogadam się z supportem marathona po polsku? Mam dosyć skomplikowany problem i dużo łatwiej byłoby, gdybym mógł z nimi porozmawiać po polsku. Wiem, że jeszcze kilka miesięcy temu był problem z &quot;polskim&quot; supportem, czasem odpisywali tak, jakby tłumaczyli wszystko przez translatora ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam pytanie, dogadam się z supportem marathona po polsku? Mam dosyć skomplikowany problem i dużo łatwiej byłoby, gdybym mógł z nimi porozmawiać po polsku. Wiem, że jeszcze kilka miesięcy temu był problem z &quot;polskim&quot; supportem, czasem odpisywali tak, jakby tłumaczyli wszystko przez translatora ????
Oni nie mają polskiego supportu, wszystko jest tłumaczone przez translatora.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Hah ;D To moje czwarte albo piąte konto w marathonie ale takiej sytuacji jeszcze nie miałem.
Wpłaciłem kasę i postawiłem TRZY zakłady, zakładów nawet nie zdążyli rozliczyć i już mam limit 1 euro. Nie muszę chyba dodawać, że konto założone zostało w innym domu i tam też zacząłem grać... Masakra
I moje pytanie - wypłacę bez problemu kasę czy będę musiał robić jakiś obrót? Wpłaciłem 450euro, zdązyłem postawić niecale 200
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Orientuje się, czy ktoś poza Alderney ich nadzoruje?
Mam problem z tym bukiem, ponieważ źle mi rozliczyli zakład i idą w zaparte.
Chodzi o parę Freund v Schlierenzauer w konkursie drużynowym.
skijumping.pl/wyniki.php?id_zawodow=2942
Wyniki są jasne i oczywiste jest, że Freund był lepszy. Jednak ci amatorzy (nie wiem jak ich nazwać) na wszystkie moje maile odpowiadając wklejając wyniki drugiej serii... Tyle, że zakład był na cały konkurs.
Doprawdy jestem bezradny. Kwota nie jest wielka i normalnie bym to popuścił, ale z racji tak bezczelnej postawy - po prostu nie mogę im darować.
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Ugrałem parę groszy, wypłaciłem część przez Skrill i nagle nie mogę się zalogować, piszą że błędne hasło, próbuje zmienić to wyskakuje że się nie da i każą dzwonić na jakiś tam numer. Co najlepsze tym samym hasłem dostaje się przez ich mobilną aplikację.. Nie polecam
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ugrałem parę groszy, wypłaciłem część przez Skrill i nagle nie mogę się zalogować, piszą że błędne hasło, próbuje zmienić to wyskakuje że się nie da i każą dzwonić na jakiś tam numer. Co najlepsze tym samym hasłem dostaje się przez ich mobilną aplikację.. Nie polecam
He he miałem dzisiaj to samo , logujesz się nie na tym url co trzeba , loguj się na tej stronie: https://www.marathonbet.com/pl
Natomiast mam inny problem , buk nie rozlicza mi zakładu
IO Soczi 2014 / Speed Skating / Team Pursuit / Women / Match-Ups / Canada Women vs Russia Women / Head To Head - Russia Women
Mimo że kilka razy pisałem im na chacie to jednak nadal ten zakład nie jest rozliczony. Czy może ktoś też tam postawił na to zdarzenie i mu rozliczyli ?
Czy to normalne u tego buka że nawet po 8-iu godzinach nie rozliczają mimo że wynik dawno zatwierdzony ?
 
R 0

raf007

Użytkownik
witam
chcialem wyplacic pieniadze, zapomnialem odpowiedzi do pytania Fauvorite Color, napisałem na czacie, podali mi mail id[at]marathonbet.com[/email] zeby tam wyslac id documents, oraz napisac z prosba o zmiane odpowiedzi.

napisalem w zeszłą sobotę, czekam już 9 dzień, 2x już pisałem na czacie jak przebiega ta zmiana odpowiedzi na pytanie itp, dostalem odpowiedz ze proszę czekac, dostane odpowiedź, czeka na weryfikacje.. jakieś jaja, 9 dni to za mało? co mogę w tej sprawie zrobić? żadnego odzewu z ich strony a ja mam na koncie dużo kasy zamrozonej..
A ja niedawno dostałem limit na Marathonie ( po pół roku grania) i 4000 zł mi bezproblemowo na kartę VISA wypłacili..
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Ja sie dziś niemilo zdziwiłem bo postawilem AKO na skoki narciarskie korzystajac z typu kolegi z forum ???? i okazalo sie ze w przypadku gdy jakis zawodnik nie wystartuje w zawodach bez wzgledu na przyczyne to wygrywa jego przeciwnik i zaklad jest automatycznie przegrany. Totalna porażka! Jaki ja mam wplyw na to czy dany zawodnik wystartuje czy nie? Nawiasem mowiac to niezle pole do naduzyc.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
i okazalo sie ze w przypadku gdy jakis zawodnik nie wystartuje w zawodach bez wzgledu na przyczyne to wygrywa jego przeciwnik i zaklad jest automatycznie przegrany.
Graj skoki u innego bukmachera, gdzie za takie sytuacje jest zwrot.
 
Do góry Bottom