>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Da się u nich jakoś cofnąć zakład? Bo postawiłem przez przypadek 100 zł na Modene (liga włoska, siatkówka, jakby kogoś ciekawiło), a to raczej nie ma szans wejść.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Panowie. Ponownie potrzebuję pomocy. Dostałem takiego mejla:
Thank you for choosing Marathonbet.

We see that you have recently requested a withdrawal from your Marathonbet
account via Bank Transfer.

Before we will process this withdrawal, we need to inform you that fees for the
bank transfer will be 147.30 Polish Zloty. If you agree with this, so we can
process your withdrawal.

Rozumiem, że mam płacić za wypłatę przelewem bankowym w złotówkach na moje konto? Jak wypłacić pieniądze bez ponoszenia kosztów?
P.S. Kursy może i ten buk ma bardzo wysokie, ale wszystko inne na niskim poziomie. No, jeszcze na plus, że mają dużą ofertę.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Na mb idzie w kilka minut wypłata zazwyczaj, i jest za darmo, oczywiście by przelać z mb do banku musisz zapłacić 12.xx zł.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Na mb idzie w kilka minut wypłata zazwyczaj, i jest za darmo, oczywiście by przelać z mb do banku musisz zapłacić 12.xx zł.
Ala na mb nie można wypłacać złotówek. A na przewalutowaniu będę tracił. Serio za zwykły przelew bankowy trzeba płacić? Jak tak, to zwijam się z tego buka.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Chciałem wypłacić część środków z buka i przyszedł do mnie mail weryfikacyjny aby wysłał skan dowodu oraz wyciąg z banku i mam pytanie dotyczące tego wyciągu, czy wystarczy wysłać im pdf z wyciągiem dostępnym na koncie internetowym ?
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Chciałem wypłacić część środków z buka i przyszedł do mnie mail weryfikacyjny aby wysłał skan dowodu oraz wyciąg z banku i mam pytanie dotyczące tego wyciągu, czy wystarczy wysłać im pdf z wyciągiem dostępnym na koncie internetowym ?
Z reguły dobrze jest kiedy na wyciągu jest Twój adres, chociaż może niech wypowiedzą się osoby, które weryfikowały w ten sposób. Ja zamiast wyciągu podesłałem im rachunki i zweryfikowali mi następnego dnia.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
To prawda ze pobieraja oplate za wyplate na konto bankowe?? bo chce zmienic euro na zlotowki a chcialbym uniknac klopotow
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Tak i to dość sporą ja przypadkiem wcisnąłem żeby kasa poszła na konto, zażądali dokumentów i pisali że jest opłata, już nie pamiętam ile ale chyba 60 euro czy coś, to stwierdziłem, że chcę żeby ta kasa z powrotem wróciła na konto i przelałem na Skrilla, w regulaminie jest napisane &quot;Klient pokrywa koszty związane z dodatkowymi wpłatami lub wypłatami w kwocie poniżej £200.&quot; czyli musisz co najmniej tyle wypłacić żeby uniknąć tej opłaty, no i możesz tylko raz w miesiącu bezpłatnie wypłacać
 
D 570

duff999

Użytkownik
Tez macie tam takie limity ? Ja grałem tam może 2 kupony i max stawke jaką moglem postawic na tenis (dokladny wynik 2-0 kurs 3.50) to bylo 30 euro...
 
yam 93

yam

Użytkownik
Limituja okrutnie, wystarczy poczytac troche.
30e to i tak niezle, bo szybko limituja na 1e.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Tak i to dość sporą ja przypadkiem wcisnąłem żeby kasa poszła na konto, zażądali dokumentów i pisali że jest opłata, już nie pamiętam ile ale chyba 60 euro czy coś, to stwierdziłem, że chcę żeby ta kasa z powrotem wróciła na konto i przelałem na Skrilla, w regulaminie jest napisane &quot;Klient pokrywa koszty związane z dodatkowymi wpłatami lub wypłatami w kwocie poniżej £200.&quot; czyli musisz co najmniej tyle wypłacić żeby uniknąć tej opłaty, no i możesz tylko raz w miesiącu bezpłatnie wypłacać
dzieki to jednak zostane przy euro nawet tracac przy przewalutowaniu;)
 
A 226

adiqq

Użytkownik
jeśli chodzi ten limit 1e - dokładnie tak - a tym co chcą negocjować, piszą że decyzje te są nieodwołalne i powołują się na jakiś punkt regulaminu
 
T 9

theart

Użytkownik
Witajcie,
wcześniej wypłacałem z nich nawet 1000E i nie było gadki, 3 godzinki albo nawet kilkanaście minut i kasa byla na skrillu. Wczoraj wróciłem po dwóch latach i dałem withdrawal 500E to od razu dostałem spam o potwierdzenie danych. I jak to teraz zrobić, dowód im wysłałem ale nie posiadam żadnych rachunków na siebie ani za prąd ani za gaz, będą mnie gnebic o to czy wystarczy id. Napiszcie jak było u was.
 
J 18

joepike

Użytkownik
ja nie weryfikowałem konta, wczoraj czy przed wczoraj zostałem zlimitowany to zleciłem wypłatę, po kilkunastu sekundach pieniądze pojawiły się na koncie neteller (nie chcieli żadnych doxów)

na poprzednim koncie wydaje mi się że wystarczył skan dowodu i nie było problemu z realizacją wypłaty.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Coś dziwnego dzieje się z marathonem podnieśli mi limity i to znacznie. Na mecze szachów mogę stawiać max 1000 euro a wcześniej kilkadziesiąt. Limity w innych dyscyplinach też mam podniesione. Ogólny mój bilans u nich jest dodatni.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
ja także miałem bilans na plusie u nich i ku mojemu zdziwieniu nie mogę obecnie nawet się zalogować na konto gracza...reset hasła nie działa jedynie prośba o kontakt telefoniczny się pojawia...miał ktoś tak ?
 
Do góry Bottom