>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

astana 439

astana

Użytkownik
Tak praktycznie zakończyła się moja przygoda z Marathonem.Dear Roman,
Thank you for contacting Marathonbet Customer Service.

Your account has now been reviewed by our Analytics Department. I am
afraid they are not able to increase the bet limits on your account.
Your account has been restricted based on a commercial trading decision.
This means that we have placed limits on your account and restricted your
ability to place bets across certain markets. In some situations, where the
total liability we accept is small, that may result in your account not being
able to place bets of any value. Please note that larger markets such as
the Premier League or similar may allow you to have a small bet.
Please note that this is covered in our betting rules, which you accepted
when you registered an account with us. Please refer to
7.1.9 on http://www.marathonbet.co.uk/en/help/betting_rules.htm. This
does not impact your ability to use our other products.
I am sorry if you are unhappy with this decision, but we are within our
rights to do so.
If there is anything we can help you with in the future, please
let us know.
Kind Regards,
Marathonbet Customer Care Team
Edward
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Mam taki problem.
Założyłem konto bo widziałem że wśród dostępnych metod płatniczych był skrill.
Po zarejestrowaniu niestety nie mogę tak wpłacać. Tylko karta i click2pay.
Wiecie co trzeba zrobić żeby ze skrilla wpłacać ?

Z góry dzięki
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Mam taki problem.
Założyłem konto bo widziałem że wśród dostępnych metod płatniczych był skrill.
Po zarejestrowaniu niestety nie mogę tak wpłacać. Tylko karta i click2pay.
Wiecie co trzeba zrobić żeby ze skrilla wpłacać ?

Z góry dzięki
Temat wałkowany , nie możesz mieć konta w PLN zeby wplacac przez skrill, zagadaj na czacie moze zmienia ci walute na euro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
i średnie kursy.
Ale jajcarz z Ciebie, dawno tak się nie uśmiałem!

No nie, w marathonbet mają &quot;średnie kursy&quot; - ten Twój tekst to będzie jeden z hitów tego forum :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 15

polskigracz

Użytkownik
Tak średnie. Dużo lepsze oferuje np. Pinnacle. Poza tym co to za bukmacher który po kilku trafionych zakładach nakłada ŚMIESZNE LIMITY które uniemożliwiają dalszą grę.
Dobry bukmacher to może jest dla kogoś kto nie trafia nic i utrzymuje buków
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Co do zmiany waluty to podpowiem może komuś się kiedyś przyda. Jeśli założyliście konto w Marathonie &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;i bilans na koncie jest równy 0, nie ma oczekujących zakładów, ani oczekujących wypłat to walutę w prosty sposób można zmienić w ustawieniach (Services -&gt; Moje konto -&gt; Inne ustawienia).
i jeszcze jedno. Po rejestracji (jeśli macie skrzynkę na interii (nie wiem jak inne portale)) w moim przypadku ich mail został skierowany automatycznie do folderu Spam. Sprawdzajcie zawartość folderu Spam jeśli niedawno założyliście konto na Marathonie.
Co do kursów to aż takiego rozeznania nie mam, ale według mnie chyba tylko Pinnacle ma lepsze kursy. Marathon według mnie na rynku numer 2
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Co do zmiany waluty to podpowiem może komuś się kiedyś przyda. Jeśli założyliście konto w Marathonie &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;i bilans na koncie jest równy 0, nie ma oczekujących zakładów, ani oczekujących wypłat to walutę w prosty sposób można zmienić w ustawieniach (Services -&gt; Moje konto -&gt; Inne ustawienia).
i jeszcze jedno. Po rejestracji (jeśli macie skrzynkę na interii (nie wiem jak inne portale)) w moim przypadku ich mail został skierowany automatycznie do folderu Spam. Sprawdzajcie zawartość folderu Spam jeśli niedawno założyliście konto na Marathonie.
Co do kursów to aż takiego rozeznania nie mam, ale według mnie chyba tylko Pinnacle ma lepsze kursy. Marathon według mnie na rynku numer 2
W Services -&gt; Moje konto -&gt; Inne ustawienia nie ma możliwości zmiany waluty. Jak chcesz zmienić walutę musisz pisać do supportu.
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
W Services -&gt; Moje konto -&gt; Inne ustawienia nie ma możliwości zmiany waluty. Jak chcesz zmienić walutę musisz pisać do supportu.
Jak napisałem tylko i wyłącznie w przypadku gdy bilans na koncie wynosi 0, nie masz oczekujących zakładów, ani oczekujących wypłat. Informacja dla kogoś kto założył konto, wybrał walutę PLN, a chciałby zmienić np. na EURO czy USD. Sam zmieniłem na EURO i mam 12 możliwych opcji wpłaty (w przypadku waluty PLN występowała tylko jedna opcja).
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak napisałem tylko i wyłącznie w przypadku gdy bilans na koncie wynosi 0, nie masz oczekujących zakładów, ani oczekujących wypłat. Informacja dla kogoś kto założył konto, wybrał walutę PLN, a chciałby zmienić np. na EURO czy USD. Sam zmieniłem na EURO i mam 12 możliwych opcji wpłaty (w przypadku waluty PLN występowała tylko jedna opcja).
Mam 0 na koncie, nie mam oczekujących zakładów i nie mam opcji zmiany waluty. Konto mam w marathonbet.com
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Mam 0 na koncie, nie mam oczekujących zakładów i nie mam opcji zmiany waluty. Konto mam w marathonbet.com
Ja z kolei jak najbardziej takową mam. Zmieniałem walutę z PLN na EUR, z EUR na USD, z USD na GBP i tak dalej, aby sobie sprawdzić w przypadku, której waluty mam największą ilość opcji wykonania wpłaty (najlepiej wypada tutaj EUR i jest tych opcji 12).
 
J 18

joepike

Użytkownik
Nic tylko się cieszyć. U mnie limity bez zmian - okolice 1 EUR. Będę co jakiś czas logował się na konto, a nóż może mi również podwyższą limity.
 
Do góry Bottom