>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Po jakim czasie dostałeś limity? Jeśli możesz napisz proszę za jakie stawki grałeś i za ile mogłeś grać po limitach. Przymierzam się tam wpłacić, gdyż kursy mają przyjemne
po kilkunastu kuponach granych po kilkadziesiąt - do 150euro na kombinacje... teraz mogę grać po kilka euro, tak że zysk na czysto to 3euro, choć czasami na niektóre zakłady limitu brak, ale nie wiem od czego to zależy...
zobaczymy jaki czas uzyskam w maratonie... ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
po kilkunastu kuponach granych po kilkadziesiąt - do 150euro na kombinacje... teraz mogę grać po kilka euro, tak że zysk na czysto to 3euro, choć czasami na niektóre zakłady limitu brak, ale nie wiem od czego to zależy...

zobaczymy jaki czas uzyskam w maratonie... ????
Dzięki, w takim razie nie wygląda to za ciekawie. Najpierw myślałem, że może łowiłeś u nich siurki stąd limity ale jak piszesz, że kombinacje to zmienia postać rzeczy.
Stawki, jakimi chcę grać oscylują właśnie w granicach tych, które podałeś więc obawiam się, że i mnie to czeka.
Jednak niebawem pewnie wystartuję w tym maratonie ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Najpierw myślałem, że może łowiłeś u nich siurki stąd limity ale jak piszesz, że kombinacje to zmienia postać rzeczy. Stawki, jakimi chcę grać oscylują właśnie w granicach tych, które podałeś więc obawiam się, że i mnie to czeka. Jednak niebawem pewnie wystartuję w tym maratonie
Kilka zwykłych kuponów, dosłownie parę surów, a przez kombinację rozumiem przedziały w tym stylu http://forum.bukmacherskie.com/f35/obserwator-m-typuje-rozdzial-ii-80601.html#post3085551
Teraz tak przejrzałem normalne rzeczy, tzn. np.liga angielska - limit na Everton 300euro, AV 80e, Bayer 170e, ale już np. mecz Posada-Ademar, czyli sure bet blisko 5%, to limit na gospodarzy niecałe 2euro...
Gdzieś czytałem(może nawet w tym temacie), że tam to idzie tak, że ktoś gra np.ww. Everton, to limit spada, następny, to znowu spada i dopiero jak ktoś zagra na przeciwnika to podskakuje, a że ja teraz tam patrzę przedziały, bo często mają inne linie, to rynki są ograniczone... Do normalnego grania śmiało można wpłacać.
Takie Fuchse mogę zagrać za 20e, ale już Flensburg w LM za raptem 10e... Patrzę tu - http://www.oddsportal.com/handball/europe/champions-league-2012-2013/flensburg-h-montpellier-1477343/ i widzę, że mają kurs wyższy o 0.07 od pozostałych, więc zapewne normalne granie u nich można śmiało uskuteczniać, a te limity biorą się właśnie z grania u nich najwyższych kursów...
Tak czy siak, jak widać na powyższych przykładach, na jedno można grać grosze, na inne spore stawki. Im bardziej ograniczony rynek i im większy kurs w porównaniu do innych tym mniejszy limit. Pzdr
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
bez weryfikacji, kasa na MB...
dziś zlecona kolejna wypłata i co ? weryfikacja. standardowo dokument i konto bankowe.
Od 1.października jakieś zmiany tam następują, jedno przejmuje drugie bodaj i zapewne stąd te zmiany w weryfikacji. Radzę dowiadywać się na LC
E; weryfikacja kilka minut i kasa od razu na MB✅
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Panowie są tam dostępne PLNY ?
Teoretycznie można grać w złotówkach, ale uważaj, bo możesz pozbawić się możliwości grania u tego buka tak jak ja to zrobiłem. Jeśli przy rejestracji jako walutę wybrałeś PLN, nie będziesz mógł robić depozytów przez MB. Takie wpłaty mogą robić tylko osoby, które wybrały na starcie inną walutę. Co ciekawsze, nie da się już tego zmienić. Próbowałem interweniować w supporcie, ale nie dostałem nawet odpowiedzi. Teraz konto mam praktycznie nieaktywne, bo u każdego buka do depozytów używam MB i nie zamierzam tego zmieniać.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Teoretycznie można grać w złotówkach, ale uważaj, bo możesz pozbawić się możliwości grania u tego buka tak jak ja to zrobiłem. Jeśli przy rejestracji jako walutę wybrałeś PLN, nie będziesz mógł robić depozytów przez MB. Takie wpłaty mogą robić tylko osoby, które wybrały na starcie inną walutę. Co ciekawsze, nie da się już tego zmienić. Próbowałem interweniować w supporcie, ale nie dostałem nawet odpowiedzi. Teraz konto mam praktycznie nieaktywne, bo u każdego buka do depozytów używam MB i nie zamierzam tego zmieniać.
mi tam zmienili walute z pln na € i odwrotnie...
pisalem na live chacie ???? i dali rade to zrobic
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli przy rejestracji jako walutę wybrałeś PLN, nie będziesz mógł robić depozytów przez MB. Takie wpłaty mogą robić tylko osoby, które wybrały na starcie inną walutę. Co ciekawsze, nie da się już tego zmienić. Próbowałem interweniować w supporcie, ale nie dostałem nawet odpowiedzi. Teraz konto mam praktycznie nieaktywne, bo u każdego buka do depozytów używam MB i nie zamierzam tego zmieniać
też się wpakowałem w PLNy... live chat, piszesz, że chcesz zmienić i automatycznie jest zmieniane. kończysz rozmowę z jakąś jeleną svetą itp i możesz działać z mb
 
rayu 32

rayu

Użytkownik
Teoretycznie można grać w złotówkach, ale uważaj, bo możesz pozbawić się możliwości grania u tego buka tak jak ja to zrobiłem. Jeśli przy rejestracji jako walutę wybrałeś PLN, nie będziesz mógł robić depozytów przez MB. Takie wpłaty mogą robić tylko osoby, które wybrały na starcie inną walutę. Co ciekawsze, nie da się już tego zmienić. Próbowałem interweniować w supporcie, ale nie dostałem nawet odpowiedzi. Teraz konto mam praktycznie nieaktywne, bo u każdego buka do depozytów używam MB i nie zamierzam tego zmieniać.
To wybrać PLNY i zamienić później na ojro, czy najpierw ojro i na chacie o zmianę prosić ?
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
To wybrać PLNY i zamienić później na ojro, czy najpierw ojro i na chacie o zmianę prosić ?
Jeśli chcesz robić depozyty przez MB, to nie możesz mieć waluty w złotówkach, więc najlepiej od razu przy rejestracji wybrać euro.
 
rayu 32

rayu

Użytkownik
Jeśli chcesz robić depozyty przez MB, to nie możesz mieć waluty w złotówkach, więc najlepiej od razu przy rejestracji wybrać euro.
No właśnie wolę MB. Czyli brać ojro i zamieniać na chacie? A z tymi limitami faktycznie tak ostro ? Ja gram z reguły stawkami 20-150 zł. Da radę ?
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
No właśnie wolę MB. Czyli brać ojro i zamieniać na chacie? A z tymi limitami faktycznie tak ostro ? Ja gram z reguły stawkami 20-150 zł. Da radę ?
Po co ty chcesz coś zmieniać? Napisałem przecież, że mając konto w złotówkach nie można robić depozytów przez MB. Wybierz euro i graj w tej walucie.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Panowie moze glupie pytanie ale bardzo pomocne , to jesli mam MB w zlotowkach i chce wplacic do tego buka to wplacam powiedzmy 400zl i oni automatycznie robią przewalutowanie na koncie na 100 euro czy jak to jest, nie smiac sie z gory dzięki za odp
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nawet na zlimitowanym koncie można pograc sporo na główne ligi oraz Puchary,
na Polską lige moge po 10-20e, na LM po 200-300 euro mogę dac
np. Real win z Ajaxem prawie 300, na X2 nawet 500e ????
 
N 0

ninjaspirit

Użytkownik
a jak to wyglada na gry live? Maja ciekawa oferte na tenis live &#39;kto zdobedzie nastepny punkt&#39; bo w wiekszosci bukow jest co drugi punkt a tutaj mozna obstawiac kazdy, teoretycznie idealnie pod progresje, ale moze sie zdarzyc ze grajac za male stawki dojdziemy gdzies do 128j i wtedy? Wiec orientuje sie ktos z limitami na live?
 
Do góry Bottom