>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

M 5

monray03

Użytkownik
a jak to wyglada na gry live? Maja ciekawa oferte na tenis live &#39;kto zdobedzie nastepny punkt&#39; bo w wiekszosci bukow jest co drugi punkt a tutaj mozna obstawiac kazdy, teoretycznie idealnie pod progresje, ale moze sie zdarzyc ze grajac za male stawki dojdziemy gdzies do 128j i wtedy? Wiec orientuje sie ktos z limitami na live?
Nie chciałbym Cię zmylić ale na tenis live raczej nie będziesz wstanie dojść do tak wysokiej progresji stawiając na pojedyncze punkty. Generalnie limity na tenis są dość niskie. Sprawdziłem przed chwilą i mogłem jednorazowo postawić 16$ na takie zdarzenie. Nie wiem czy limity są robione odgórnie czy każdy ma korygowane indywidualnie ale raczej to pierwsze. Może to i lepiej dla Ciebie, bo to prawie jak ruletka...
 
C 2

curious

Użytkownik
śmieszny buk !
po dwóch dniach grania, stawki od kilkunastu do max 100EUR na O/U w LM dostałem limit. Oczywiście na dla większości graczy rekreacyjnych powinno być ok, ale jak ktoś chce się nastawić na sure lub poważne stawki poza podstawowymi rynkami, to niech
sobie odpuści.
A jeśli chodzi o tenis to już %^#@ jakiś żart:
Marathon to ruski buk, a dziś na Azarenka-Oprandi - podaję moje limity
Azarenka (kurs 1.06) - 180 EUR
Oprandi (kurs 13) - 1 EUR (słownie 1 EUR)
Handicapy i O/U w przedziale 4-7 EUR,
dla porównania w Pinnacle dla 1-2 można ponad 1500 EUR a O/u i HC po 400 EUR
tak więc fajne kursy, ale jak dla mnie (po limicie) to nawet bet365 jest łaskawszy.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Beck&#39;s z limitami u nich z dnia na dzien coraz gorzej
Ciezko z gory ustalic jak bukmacher limituje, wszystko zalezy jakimi stawkami operujesz i jaki glownie rynek chcesz grac.
Napisz jakie dyscypliny zamierzasz grac to Ci napisze jak z limitami
Marza znakomita, kursy zachecaja, problemow z weryfikacja wiekszych nie ma.
Ja u nich 4 konta stracilem w 2 tyg i limit do 0 - ale gralem duzo live i spore value takze sie nie dziwie
Pzdr
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wygląda na to że zrobili jednego buka, po wpisaniu panbet.com , panbet.ru przekierowuje na strone marathonbet
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Beck&#39;s z limitami u nich z dnia na dzien coraz gorzej
Ciezko z gory ustalic jak bukmacher limituje, wszystko zalezy jakimi stawkami operujesz i jaki glownie rynek chcesz grac.
Napisz jakie dyscypliny zamierzasz grac to Ci napisze jak z limitami
Marza znakomita, kursy zachecaja, problemow z weryfikacja wiekszych nie ma.
Ja u nich 4 konta stracilem w 2 tyg i limit do 0 - ale gralem duzo live i spore value takze sie nie dziwie
Pzdr
Rozumiem, kursy mają świetne, no ale ta ich zagrywka z limitami mnie przeraża.
Piszesz cztery konta - jak to robisz z IP? Masz zmienne czy jak ? ;)


Wygląda na to że zrobili jednego buka, po wpisaniu panbet.com , panbet.ru przekierowuje na strone marathonbet
Tak, jeden buk. Jakiś czas temu do tego się przymierzali i nawet chyba terminu dotrzymali tego połączenia ;)
 
firer 886

firer

Użytkownik
Mam dziwne spostrzeżenia co do tego buka, zaraz po otworzeniu konta byly limity na poziomie 50$, jako ze do surbetow to bylo za malo a kursy na siatke maja dobre to zacząłem tam regularnie puszczać kupony. W chwili obecnej rzadko na jaki typ mam limit ponizej 200$. W moim odczuciu to zabezpieczają sie na początku przed surbetowcami a z czasem mozna tam swobodnie pograc
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Witam
Potrzebuje takiej pomocy. Mam problem z wypłatą pieniedzy na MB. Konto założyłem w Euro, wpłacałem z MB i tak samo chce teraz wypłacić. Nic nie weryfikowałem itd.
Podczas wypłaty, oprócz kwoty musze wpisać... 2 litery nazwiska panieńskiego matki, przypuśćmy, 4 i 7 litere... gdzie moja matka nazwisko miała 3-literowe ???? nie wpisywałem zresztą nigdzie takich danych więc bez weryfikacji nie mogą tego i tak sprawdzić.
Co wpisać w tych 2 polach ?
http://i50.tinypic.com/6epv7d.jpg
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Problem rozwiazany.

W kazdym badz razie buk wyglada fajnie. Wyplata bez problemow potwierdzania itd, w kilka sekund. Poki co zadnych limitow a nawet chyba sie zwiekszaja... z kazdym wygranym kuponem.
Możliwe ze jest tak jak pisze firer, ja nie gram surebetow. Wale kupony AKO po niskich kursach po 25-50 euro. Poki co bez limitow. Zobaczymy jak dlugo.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
gram stawkami 50-100 euro, wypłaty błyskawiczne, limity takie, że w niczym mi nie przeszkadzają, super kursy, błyskawiczne wypłaty. Nic tylko polecać tego buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 0

szumek13

Użytkownik
U mnie po 10 zakładach ( stawki od 30 do 60 dolarów) limity masakryczne. Wczoraj na mecz Ferrer - Janowicz naszego mogłem zagrać za 4,83 dol. Dzisiaj już za 14 dol. Limit nie jest więc stały.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ale ja grając w Marathonie, nie mam jeszcze limitów. Gram najczęściej kupony ako 2 do 5 po stawkach od 10 do 50e, oraz troche singli najczesciej za 20-30e.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Nie wiem dlaczego ale ja grając w Marathonie, nie mam jeszcze limitów. Gram najczęściej kupony ako 2 do 5 po stawkach od 10 do 50e, oraz troche singli najczesciej za 20-30e.
osoby ktory się tu wypowiadały takie stawki uwazają za limit ;)
Zeby pograc surbety to stawki nie schodzą ponizej 100E, a u mnie 250E to taki standard
 
S 0

szumek13

Użytkownik
gram stawkami 50-100 euro, wypłaty błyskawiczne, limity takie, że w niczym mi nie przeszkadzają, super kursy, błyskawiczne wypłaty. Nic tylko polecać tego buka.
Niestety u mnie zupełnie odwrotnie. Wczoraj rano zleciłem pierwszą wypłatę na MB i kwota wciąż jest wyświetlana jako &quot;trwająca&quot;. Nie przechodziłem weryfikacji, ale chcąc wysłać im skany dokumentów nie mogłem odnaleźć jak to zrobić. Koło południa napisałem maila do supportu. Wcześniej odpisywali po 2 - 3 godzinach, a teraz cisza...
 
T 189

teesbor

Użytkownik
otworzylem konto w marathonbet i nie moge zrobic wplaty przez moneybookers. jest tylko wplata karta kredytowa. o co chodzi? nigdzie nie moge znalezc jak zmienic opcje wplaty,
czy to normalne przy pierwszej wplacie czy moze ja nie potrafie tego znalezc? moglby ktos pokierowac mnie?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Dales pewnie walute PLN a mozna w niej wplacic tylko poprzez karte kredytowa. Po lewej stronie w panelu, ponizej zakladow masz Live Chat i popros zeby zmienili Ci walute np. na Euro, wtedy bedziesz mogl wplacic przez MB. pozdro
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mnie jako tako limitu jeszcze nie założyli, jedynie jak jest jakiś tenis na live po wysokim kursie to np. max do zagrania to 12 € także to może trochę przeszkadać, a tak to grają stawkami w przedziale 50 € - 100 € nie mam problemów w Maratonie.Same plusy ma u mnie ten bukmacher, z tego co obserwowałem to mają najlepsze kursy na rynku, spora oferta i można pograć.Jeśli chodzi o wypłaty to poszło na MB w minutę i już hajs był, raz tak w Paddy tylko miałem bo u innych bukmacherów trzeba czekać.
Nie mniej jedno pytanie - zlecałem wypłaty w mniejszych kwotach to było ok, dziś zleciłem nieco większą i na razie nie ma hajsu mimo kilku godzin oczekiwania.Czy przy większych wypłatach Maratony robią problemy ? Dodam, że konto jest zweryfikowane.
 
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Witajcie
Mam mały problem.
Na oddsport znalazłem typ DNB na mecz Pogoń - Ruch

Natomiast na stronie Marathonbet nie mogę znaleźć tego zakładu. Gdzie go szukać ??
 
M 2

michol-barca

Użytkownik
witam,poraz kolejny mam problem z wpałata na maratonbet przez MB niby przy depozycie pisze mi ze mam 0 na MB ale na MB mam troche wiecej,niewiem jka wpalcic kase na maratonbet pomożcie,dodam ze kilka razy zle wpialem halo przy depozycie czy mogli mi zawiesic transakcie i co w takim wypadku zrobic?
 
Do góry Bottom