>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

K 37

kcz18

Użytkownik
Może mi ktoś pomóc:&gt; Przy rejestracji wybrałem walutę PLN. Widzę, że moneybookers nie jest dostępne w Marathonie w tej walucie. Jak mogę i czy mogę ją zmienić?
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Mam pytanie na temat kreczu zawodnika w meczu tenisa
If a player retires or is disqualified bets on the match result will stand as long as one set has been completed, otherwise these bets will be void. Bets on other markets will be void unless a definitive result for that market has already been determined. The player that progresses to the next round or is awarded the victory after the first set has been completed will be deemed the winner.
Nie wiem czy w pełni zrozumiałem ...
Jeśli zawodnik zrezygnuje (skreczuje) to zakład zostanie unieważniony jeśli nie rozegrano pełnego seta, natomiast po rozegraniu przynajmniej jednego seta zwycięzcą takiego meczu jest zawodnik, którego rywal skreczował? dobrze wszystko sobie poprztłumaczałem?
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Móglby ktos mi wytłumaczyc jak wpłacić kase bo MArathonbet przez Mbank??? Bo gdy wpisałem wszystkie dane to odrzuca mi i pisze Bank Rejected.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Jeśli ktoś chce wpłacać przez MB musi grać w innej walucie niż PLN. Jeśli MB mamy w PLN to musimy liczyć na przewalutowanie.
Wczoraj wpłata przez MB (PLN) na Marathonbet (Euro) - 50 euro / 212 zł @ 4.24
Dziś wypłata na MB (- przewalutowanie euro-&gt; zł ) - 44.50 / 178 zł @ 4.00
A wypłata po 30 sekundach na koncie MB ????
Zobaczymy jak to bedzie z limitami...
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Z limitami jest DRAMAT. Wczoraj zalozylem konto. Postawilem wczoraj 50 EURO na 1 mecz tenisa ktory nie wszedl wiec przegralem 50 eur. ( To byl moj pierwszy zaklad ). Dzis patrze - limity na tenisa od 1 do 5 EURO :/
Skusilem sie kursami ale widze ze tam sie nie da grać...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Z limitami jest DRAMAT. Wczoraj zalozylem konto. Postawilem wczoraj 50 EURO na 1 mecz tenisa ktory nie wszedl wiec przegralem 50 eur. ( To byl moj pierwszy zaklad ). Dzis patrze - limity na tenisa od 1 do 5 EURO :/

Skusilem sie kursami ale widze ze tam sie nie da grać...
Co to był za mecz i o której godzinie grany?
 
majesticman 21

majesticman

Użytkownik
Dobra - kabaretu z Marathonbet ciąg dalszy. - Rozchodzi się o ten pierd@lony IBAN...



Wchodzę na Chat i kminie do upadłego baranów szukających problemów...
Cześć, wygląda na to że mam identyczny problem z wypłatą z marathonbetu. Podesłałem im wszystkie wymagane dokumenty i tak samo jak ciebie cofnęli mnie z zaświadczeniem bankowym twierdząc, że numery im się nie zgadzają (brakuje &quot;PL&quot; w numerze rachunku bo WBK nie podaje IBAN-u).

Jak udało ci się to załatwić?
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
wypłacał ktoś na bankowe ? ile idzie ? czy lepiej na MB a potem na bankowe
Lepiej na MB i potem na rachunek bankowy. Na LCH dobitnie mi wytłumaczyli, że lepiej zlecać na MB. Gdy zlecisz wypłatę na rach bank to kasa może dojść nawet po 2 tyg. Widać po wpisach w tym temacie jak ogarniają pewne kwestie związane z przelewami zagranicznymi ????
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Nie pamiętam już , wypłacilem cala kase i ucieklem od tego buka. Ale jakis mecz turnieju w Sydney czyli raczej nie niszowe rozgrywki.
Nie to że się czepiam, ale w kontekście obstawiania Sydney to niszowe rozgrywki i nie wszyscy &quot;porządni&quot; bukmacherzy popularni w naszym kraju mieli na to w ogóle ofertę.
 
T 9

theart

Użytkownik
Marathon nie nadaje się do obstawiania, kursy atrakcyjne ale limity bardzo szybko nakładane. W zeszłym roku grałem w panbet, to też ruscy i mieli większe limity ale widzę że ich Marathon wchłonął? Zna ktoś jakiegoś buka bez limitów obstawiania.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Marathon nie nadaje się do obstawiania, kursy atrakcyjne ale limity bardzo szybko nakładane.

Uwielbiam takie komentarze! ????
Zgadzam się ze wszystkim - mniejsza konkurencja, więcej dla mnie :grin:;)

Ze swojej strony mogę dodać, że wypłaty na MB trochę zwolniły w ich przypadku, tak jak kiedyś była to mniej niż minuta (:cool: ) tak teraz w moim przypadku trwa to około godziny (nigdy nie myślałem, że będę narzekał na to, że trwa to AŻ godzinę, taki &quot;słaby&quot; bukmacher właśnie ???? )
 
T 9

theart

Użytkownik
Uwielbiam takie komentarze! ????
Zgadzam się ze wszystkim - mniejsza konkurencja, więcej dla mnie :grin:;)
Byłeś jednym z pierwszych który narzekał na limity, zresztą jak ktoś chce i może grać za 1Euro na mecz to Marathon się nada, moim zdaniem to jednak nie obstawianie a zabawa.
 
devil02 0

devil02

Użytkownik
Dzisiaj dostałem limit na marthonbet max na wiekszosc zdarzeń 1 €. Grałem na value ale stawki max 5-10 € na zdarzenia. Pytanie moje jest takie moze głupie czy da się jakos anulowac limity z konta(za pewne ni ch***), co innego mozna zrobić? Ktos gdzies pisal zeby napisac do supportu zeby zamknęli konto z powodu tego ze chce inna walute... tylko czy na tym nowym koncie nie bedzie limitow skoro przeciez mają IP. Odpowiedz osob doświadczonych w tym fachu mile widziana!
 
Do góry Bottom