>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

T 11,9K

tadzin

Użytkownik
nie wiem co wy macie za problemy z maratonem, gram u nich z 2-3 miesiace, zdecydowanai wiekszosc to valuebty, czyli wiem ze kurs poleci, aktualnie jestem 400-500€ do przodu i nie ma żadnych limitów ani problemow ????
 
T 9

theart

Użytkownik
nie wiem co wy macie za problemy z maratonem, gram u nich z 2-3 miesiace, zdecydowanai wiekszosc to valuebty, czyli wiem ze kurs poleci, aktualnie jestem 400-500€ do przodu i nie ma żadnych limitów ani problemow ????
opowiadania bajeczek zostaw na wieczorynke, setki osób dostają limity a Ciebie valuebeciarza omijają. Świstak.
 
devil02 0

devil02

Użytkownik
czyli jak juz nałozyli mi limity po 1-2 €to konto juz w dupe czy z czasem troche zwiekszają limit? Jby powiekszyli limit na 10€ na kazde spotkanie to by bylo spoko...
 
maps 24

maps

Użytkownik
nie wiem co wy macie za problemy z maratonem, gram u nich z 2-3 miesiace, zdecydowanai wiekszosc to valuebty, czyli wiem ze kurs poleci, aktualnie jestem 400-500€ do przodu i nie ma żadnych limitów ani problemow ????
Limit dosięgnął mnie w tydzień, po około 15 zakładach średnio po 30 euro max 150 (single i jeden dubel). Na główne ligi piłkarskie mogę jeszcze coś postawić, ale hokej czeski, szwedzki, AHL itp limit ok 15 euro na 1x2, o/u lub azjany najczęściej limit około 1 euro. Potraktowali mnie wzorem standardowy limit na zdarzenie / 100.
Pozdr.
 
M 0

mightysc

Użytkownik
Witam, mam problem nastepujacy. Popelnilem blad przy rejestracji konta a mianowicie uzylem konta moneybookers mojej dziewczyny ( ona ma walute euro ja zl , a chcialem grac w euro) marathon bet zablokowal mi konto mowiac, ze mam wyslac im dowod osobisty moj, mojej dizewczyny i dowody na nasze adresy , skan rachunku za mieszkanie itp oraz wlasnorecznie napisany list ze pozwala ona na uzywanie przezemnie konta moneybookers, no i tu zaczynaja sie problemy, wyslalem wszystko ale minal tydzien a ja nadal mam zablokowane konto a pieniedzy niemam spowrotem, na live chacie pisza mi, ze mam czekac bo musze czekac na odpowiedz od moneybookers, pomyslalem spoko ale to trwa juz tydzien a ludzie z live chata mowia , ze mam czekac, na e-mail support w ogole nie odpowiada (masakara jakas) mial ktos z was kiedys problem z czyms takim?
ps. nie piszcie, ze sam jestem sobie winien czy cos bo to juz wiem, pytam w ile moneybookers odpowiada na takie zapytania od bukow.
 
maps 24

maps

Użytkownik
W związku z w/w limitami zleciłem wypłatę 80% salda na MB.
Weryfikacji nie było, kasa przyszła w 1 sekundę!
Pozdr.
 
M 0

marius09

Użytkownik
Proszę o pomoc bo wygląda na to, że chcą mnie zrobić w ......
Otworzyłem u nich konto w PLN, wpłaciłem pieniążki przez Kartę Kredytową. Chciałem teraz trochę wypłacić i tu zaczęły się schody. Anulowali transfer twierdząc, że robią tylko w EUR, GBP oraz USD co jest sprzeczne z informacjami, które mają na stronie. Dodatkowo nawet jak jestem skłonny założyć konto w EUR to nie mam jak wypłacić w EUR bo nie ma opcji zmiany waluty do wypłaty.
Co robić ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Można wypłacać na konto bankowe tudzież kartę debetową/kredytową w PLNach? Zaznaczam, że samo konto u bukmachera mam w złotówkach.
 
Do góry Bottom