>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Marathonbet

majkel92 271

majkel92

Użytkownik
mam poważny problem nie mogę wysłać dokumentów do weryfikacji, ponieważ poczta wywala następujący komunikat &quot;Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy&quot; i dalej &quot;Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz
serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie.
Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej.&quot; Miał ktoś coś podobnego?
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Są dwa adresy na które można wysyłać dokumenty. [email protected] i [email protected] Ja na ten pierwszy próbowałem wysłać i też otrzymywałem jakąś wiadomość o niedoręczeniu. Zapytałem na czacie o inny adres i dostałem ten drugi. Tam wysłałem już bez problemu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
U mnie komedia trwa.
Odpisali dzisiaj, że dokumenty potwierdzające dane osobowe są ok.
Teraz potrzebują skanu karty kredytowej ( której ostatnio używałem 4 miesiące temu/ sic!).
Na nic gadka na czacie, że skoro ID w porządku, wpłacałem poprzez skrill i na skrill chcę wypłatę.
Mam czekać. Znowu poczekam z tydzień, gdyż &quot;Verication Team is very busy&quot;).
A wypłata dalej zamrożona. Z dodatkowej kasy na świąta nici :/.
Nareszcie proces weryfikacji zakończony.
Teraz czekam na wypłatę.
Wg supportu od 3 do 10 dni roboczych.
:/
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
jednak wszystko się udało, nawet cofnięcie transakcji po tym jak dowiedziałem się że pobierają za przelew grubą prowizję, 23.12 wysłane dokumenty, wczoraj dosłany wyciąg bo skan to było za mało i dziś e-mail że konto w pełni zweryfikowane więc zaledwie 5 dni ???? duży + dla Marathonbetu
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Witam mam kilka pytań co do tego bukmachera oto one:
-Czy po wpłacie Paysafecard wypłata może iść na konto bankowe ?
-Czy spokojnie można wypłacać i wypłacać pieniądze poprzez Skrilla walutą PLN ?
-Czy ten bukmacher nie robi jakiś problemów ?
Zainteresował mnie ten bukmacher poprzez wysokie kursy liczę na szybką odpowiedz pozdrawiam.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam mam kilka pytań co do tego bukmachera oto one:
-Czy po wpłacie Paysafecard wypłata może iść na konto bankowe ?
-Czy spokojnie można wypłacać i wypłacać pieniądze poprzez Skrilla walutą PLN ?
-Czy ten bukmacher nie robi jakiś problemów ?

Zainteresował mnie ten bukmacher poprzez wysokie kursy liczę na szybką odpowiedz pozdrawiam.
1. Prawdopodobnie tylko na konto bankowe w tym przypadku.
2. Nie, w PLN nie ma takiej możliwości.
3. Ostatnio są jakieś problemy z weryfikacjami itd. ogólnie jak grałem, to nie było innych problemów jak szybkie limity.
 
M 0

maring

Użytkownik
Problemy z marathonbet
Witam wszystkich. Chciałbym w tym temacie przedstawić sprawę, która przydarzyła mi się z marathonbet. Otóż wczoraj postawiłem taki oto kupon:
Accumulator @ €5.39 (€5.39)
Total Price: 5.758
05 sty 14:00 Sporty zimowe / Cross-country Skiing / Tour De Ski / Val di Fiemme / Men / 9 km. Pursuit. Free Style / Match-Ups / J.Duerr vs A.Legkov / Head To Head - Duerr, Johannes @ 1.31
05 sty 14:00 Sporty zimowe / Cross-country Skiing / Tour De Ski / Val di Fiemme / Men / 9 km. Pursuit. Free Style / Match-Ups / D.Rickardsson vs I.Babikov / Head To Head - Babikov, Ivan @ 1.85
05 sty 12:30 Sporty zimowe / Cross-country Skiing / Tour De Ski / Val di Fiemme / Women / 9 km. Pursuit. Free Style / Match-Ups / K.Lahteenmaki vs A.Kyllönen / Head To Head - Lahteenmaki, Krista @ 1.32
05 sty 12:30 Sporty zimowe / Cross-country Skiing / Tour De Ski / Val di Fiemme / Women / 9 km. Pursuit. Free Style / Match-Ups / J.Diggins vs R.Roponen / Head To Head - Roponen, Riita Liisa @ 1.80
Zakład według mnie rozliczony powinien zostać poprawnie, gdyż Roponen miała we wczorajszym biegu 4 sekundy przewagi, natomiast pozostała trójka ponad minutę szybciej ten odcinek przebiegła. Zakład jednak został rozliczony jest jako przegrany. Powód? Według osób odpowiedzialnych za rozliczanie zakładów ostatni zakład czyli head to head Diggins - Roponen powinien być rozliczony jako przegrany. Trudno mi zliczyć ile razy wysyłałem link z oficjalnymi wynikami wczorajszego biegu, bo jak popatrzycie jak byk jest napisane, że dane zdarzenia odnoszą się jedynie do dzisiejszego biegu a nie klasyfikacji łącznej. Nie wiem, trudno mi to ogarnąć dlaczego ktoś wziął się za rozliczanie zakładów w oparciu o to nagranie video (link pochodził ze strony eurosport yahoo, ale z powodu małej ilości postów nie mogę go tu wkleić)
Przynajmniej taką otrzymałem odpowiedź(poniżej wkleję cały zapis rozmowy wczorajszej na czacie). Według nich zakład powinien być rozliczony jako przegrany, ponieważ Diggins wbiegła szybciej na metę. Nikt chyba jednak nie pomyślał o tym, że zawodniczki startowały z różnicami/stratami sekundowymi lub minutowymi i to kto wbiegnie szybciej na metę podbiegu nie może być wyznacznikiem tego, kto był lepszy w tym ostatnim etapie. Moim argumentem, który zresztą został przesłany kilkukrotnie na czacie były wyniki, które wczoraj wysłał użytkownik psotnick w DNTB.
Jakby nie czytać tej tabelki widać wyraźnie Roponen na 19 miejscu, Diggins na 20 miejscu z różnicą 4 sekund.
Dziś miałem otrzymać odpowiedź i otrzymałem. &quot;
Thank you for contacting Marathonbet Customer Service.
Our result department has reviewed your bet number 316 but your bet was settled
according to marathonbet gaming rules. This is their final decision and they
provide this result link
...
If there is anything else we can help you with, please let us know.
Kind regards,
Adnan&quot;
w miejscu wykropkowanym niestety nie mogę umieścić linku, który dostałem, jednak jest to link z oficjalnej strony FIS-Ski po wejściu w zakładkę ostatniego biegu. Tam owszem widać tabelkę w której to Diggins wyprzedziła Roponen, jednak nikt nie wpadł na to, że startowały z różnymi czasami i według nich &quot;Tot. Time&quot; jest tym wynikiem.. A przecież na tej stronie jeśli ktoś ogarnięty by to rozliczał pojawia się lekki zgrzyt, bo samo to pokazanie trzech zawodniczek Johaug, Jacobsen i Stephen - które zajęły w takiej kolejności miejsca w biegu ma się inaczej niż kolejność Tot. Time.. zresztą czasy Johaug i Stephen są zupełnie różnie od tych w Tot. Time. Marathon jednak z uporem maniaka próbuje trzymać się swego i twierdzi, że ich rozliczenie jest w porządku. Chciałbym w tym momencie prosić kogoś o pomocą co w tym przypadku mogę zrobić? Myślę, że przedstawiłem dość jasno sprawę, sam jednak nie potrafię w wersji angielskiej tak dobrze wymienić swoich argumentów i pokazać błędy jakie popełnia w tym momencie bukmacher - tak więc jeśli byłby ktoś tak dobry, chciałbym również prosić o pomoc w napisaniu w wersji angielskiej z wszystkimi argumentami przemawiającymi za tym iż to bukmacher źle rozliczył zakład, gdyż korzystanie z jakiś translatorów nie do końca może oddać istotę problemu.
 
N 0

noxzi

Użytkownik
Witam
Mam taki problem, iż wysłałem pieniądze na tego buka nie z mojego skrila. Oczywiście właściciel tego Skrila wiedział o tym bo sam go poprosiłem. Podczas zlecenia wypłaty, napisałem do supportu, a oni zablokowali mi konto. Niby próba oszustwa, że nie posługuje się własnym Skillem, wysłałem w ten sam dzień potrzebne dokumenty i czekam. Już 6 dni czekam w kolejce na weryfikacje moich dokumentów, a wczoraj niby zajęli się przeglądaniem moich dokumentów. Ta 1 wypłata doszła do właściciela Skrilla konta. Co sądzicie o tym, moje konto zostanie odblokowane czy mam już się pożegnać z kasą ? Tym bardziej nigdzie w regulaminie nie było, że konto nie można zlecić wpłaty/wypłaty na obcy Skrill.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
Rejestruję się w marathonbet.com jako nowy użytkownik w nowym miejscu na na nowym laptopie i na adresie IP zupełnie nowym i DOPIERO po dokonanu jakiejkolwiek wpłaty przez Mooney Bookers od razu jestem zlimitowany do 5-7 euro na żywo.Może ktoś mi pomoże dlaczego tak jest ,będę bardzo wdzięczny ( WYDAJE MI SIE ŻE MAJĄ JAKĄS AKCJĘ W POLSCE I LIMITUJA WSZYSTKICH NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW WPŁACAJĄCYCH PRZEZ MB ,Muszą być nieźle w plecy )
pozdrawiam
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Ja sie rejestrowalem rok temu i mialem takie limity po 2 zakladach.
Po prostu nie jest to poważny buk i nie warto tam konta zakładać, dobry dla taśmowców i , nic więcej , już nie raz to było wałkowane tutaj.
 
1 3

1905

Użytkownik
witam
chcialem wyplacic pieniadze, zapomnialem odpowiedzi do pytania Fauvorite Color, napisałem na czacie, podali mi mail [email protected] zeby tam wyslac id documents, oraz napisac z prosba o zmiane odpowiedzi.
napisalem w zeszłą sobotę, czekam już 9 dzień, 2x już pisałem na czacie jak przebiega ta zmiana odpowiedzi na pytanie itp, dostalem odpowiedz ze proszę czekac, dostane odpowiedź, czeka na weryfikacje.. jakieś jaja, 9 dni to za mało? co mogę w tej sprawie zrobić? żadnego odzewu z ich strony a ja mam na koncie dużo kasy zamrozonej..
 
1 3

1905

Użytkownik
mb
witam
chcialem wyplacic pieniadze, zapomnialem odpowiedzi do pytania Fauvorite Color, napisałem na czacie, podali mi mail [email protected] zeby tam wyslac id documents, oraz napisac z prosba o zmiane odpowiedzi.

napisalem w zeszłą sobotę, czekam już 9 dzień, 2x już pisałem na czacie jak przebiega ta zmiana odpowiedzi na pytanie itp, dostalem odpowiedz ze proszę czekac, dostane odpowiedź, czeka na weryfikacje.. jakieś jaja, 9 dni to za mało? co mogę w tej sprawie zrobić? żadnego odzewu z ich strony a ja mam na koncie dużo kasy zamrozonej..
 
0 4

007donald

Użytkownik
witam
Rejestruję się w marathonbet.com jako nowy użytkownik w nowym miejscu na na nowym laptopie i na adresie IP zupełnie nowym i DOPIERO po dokonanu jakiejkolwiek wpłaty przez Mooney Bookers od razu jestem zlimitowany do 5-7 euro na żywo.Może ktoś mi pomoże dlaczego tak jest ,będę bardzo wdzięczny ( WYDAJE MI SIE ŻE MAJĄ JAKĄS AKCJĘ W POLSCE I LIMITUJA WSZYSTKICH NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW WPŁACAJĄCYCH PRZEZ MB ,Muszą być nieźle w plecy )
pozdrawiam
Zarejestrowałem się chyba w czwartek (16.01), limit na live ok 20E jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu (ale to zależy od kursu im mniejszy tym &quot;więcej&quot; mozesz postawić). Również wpłacałem przez skrill. Także nie chcą już polskich graczy. Jedyny plus - wypłata bez weryfikacji w 2h (w sumie bez obrotu bo nie było jak tego osiągnać)
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
witam
Rejestruję się w marathonbet.com jako nowy użytkownik w nowym miejscu na na nowym laptopie i na adresie IP zupełnie nowym i DOPIERO po dokonanu jakiejkolwiek wpłaty przez Mooney Bookers od razu jestem zlimitowany do 5-7 euro na żywo.Może ktoś mi pomoże dlaczego tak jest ,będę bardzo wdzięczny ( WYDAJE MI SIE ŻE MAJĄ JAKĄS AKCJĘ W POLSCE I LIMITUJA WSZYSTKICH NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW WPŁACAJĄCYCH PRZEZ MB ,Muszą być nieźle w plecy )

pozdrawiam
Jak wy szachy czy badmintona chcecie stawiać na żywo to nie dziwię się że jest taki limit. Ja na marathonie limitów jeszcze nie mam i gram rozsądnie aby ich nie dostać.
 
Do góry Bottom