>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

martinspoker 20E free

Status
Zamknięty.
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
nie wiem kto z was mowil ze ta promocja sie skonczyla ale sa to bzdury. Ja dzis wlasnie otrzymalem na konto 20euro. Trwalo to kilka dni ale kasa jest ???? a oto potwierdzenie:
Dear player,



We have now transfered €20 to your account.



We will apology that €20 is paid late.



We hope that you enjoy playing at Martinspoker.



If you have some promotional questions dont hesitate to contact us at [email protected] .

If you face any Technical or Transaction related problems dont hesitate to contact us at [email protected] .



Have a Great Day!





Customer Support, Martinspoker
 
F 0

frantic20

Użytkownik
boze ale ten poker jest bez sensowny 5 pk vip brakowalo do 200 39$ na koncie na rece AA 30$ w plecy koles kolor z kart 10 7... nastepne rozdanie kk 9$ w plecy 2 pary 6 4 nie rozumiem jak z takimi kartami ludzie wchadza ..... bezsens NIE NAWIDZE POKERA !!!!!
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
dokladnie. w 100% zgadzam sie z ironem ta siec jest do dupy. dadza mi na reke QQ a pozniej na stół 4 z jednego koloru oczyiwscie ja damy z tego koloru nie mam. wiele razy tak mialem i zdecydowanie nie polecam ????
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
Zgadzam sie z wami panowie ze tyle ile jest tu bad beatow to sie w glowie nie miesci. Wczoraj otrzymalem 20euro i zaczalem grac, Na poczatku szlo mi slabo przegralem do 10euro pozniej sie odbilem do 35, na rece mialem KK i przegralem do 18euro. Pozniej sie troche odbilem do 45euro i na rece znowu KK. Podbijam do 5euro gosciu mnie sprawdza, na flopie pojawia sie J 5 8. Mysle sobie dobra karta. Koles wchodzi all in za jakies 20euro sprawdzam go. Zgadnijcie co mial? A9 i A doszedl mu w riverze. LOL. W ciagu 30minut przegralem 2razy z KK na rece. Raz mialem BB ktory nwplynal na moja korzysc ???? na rece mam JJ na stole pojawia sie 10 10 J. 2 panow podbija ostro no wie ja ich przebijam. Jeden wchodzi all in drugi sprawdza. na turnie dochodzi 9. Kolega ktory mial jeszcze zetony wchodzi all in:_) Ja zadowolony sprawdzam go. Na riverze dochodzi 8. A wiec jest 10 10 J 9 8. Ja mialem JJ, jeden gracz mial 10 9 a drugi 10 5. Tyle ile mialem tu BB przez jedna noc to sie w glowie nie miesci. Ponizej zamieszczam scan mojego najgorszego BB w turnieju z wpisowym. Moge sie pocieszyc tym ze jeszcze nie przegralem pieniedzy. Mam na koncie 21,6euro ( hehe) i ponad 50VIP ugranych. Podzielcie sie swoimi najgorszymi BB w siedzi B2B
pozdro
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
screena nie mam , ale chyba na pierwszym sit&amp;go 1v1 jakiego tam gralem, mialem Q7 na stole QQ4 , to ciesze sie, turn 10 , river 7 to mysle no spoko, a on mi tu pokazuje Q10 :mrgreen: ale gorsze rozdania bywaja..
 
D 0

davidoff9

Użytkownik
Podobnie miałem w Everescie....

Już nie pamiętam dokładnie ale miałem fulla z flopa QQQ/1010 (Q/10 na ręce) i koleś zagrał all in za ok 20$ więc i ja przygrzałem:] (graliśmy na małych stawkach chyba 0,05/0,10 więc reszta chyba zawału dostała lol) i river siadł J, pokazał mi QQQ/JJ i pier**** tym roomem, zostały mi tam chyba 2$, ale już tam nie wchodzę nie mam nerwów tym bardziej ze przerżnąłem moją kasę :zy3ou:
 
hali 3

hali

Użytkownik
haha śmieszne te naliczanie pkt jest, miałem 196e w puli i dostałem 5pkt tylko :/ grałęm na 0,5/1 eh...
 
frans 0

frans

Użytkownik
Witam niechciałem zakładać nowego wątku więc spytam się w tym !

Dziś wygrałem 3 dolce w freerollu 200$ ugrałem z tej sumy 40$ zleciłem wypłate przez moneybookers i niewiem czy coś jest nie tak ? ponieważ wpisąć musiałem tylko adres e-mail z moneybookers i hasło na marinspoker ?
Co wy robilście kiedy wybieraliście kase z tego rooma ? Prosze o info !

PS. to moja pierwsza wypłata przez moneybookers

a i jeszcze 1 w caskier mama takie ifo :
An amount has been reserved due to either a failed transfer (please contact support in this case) or you have made a withdrawal which is still pending.

a obok na dole : Reserved Amount 40.00

pogubiłem się bo przy wypłacie mam coś takiego : Pending Withdrawals
Amount: € 40.00 View/Hide | Delete
i chyba wszytsko gra :-?

Proszę o fachowe informacje ?!
 
hali 3

hali

Użytkownik
An amount has been reserved due to either a failed transfer (please contact support in this case) or you have made a withdrawal which is still pending.
To zawsze się pojawia jak się zleci wyplatę. Jeśli korzystaleś wtedy z tej promocji 20E i nie dobiłeś do 200vip punktów to bedziesz musiał je zrobić. Ja maiłęm podobną sytuację, też wygrałem w tym freerollu 3e a bonus przewalilem. I sobie poobracałem a jak chciałem wypłacić to supportu dostałem info że musze zrobić 200vip. Ale jeśli masz ugrane to wszystko ok bedzie. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom