>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

martinspoker 20E free

Status
Zamknięty.
5 0

5k0cz3k

Użytkownik
promocja skonczyla sie w piatek wtedy gdy Ty jeszcze te konto dindek zrobiles takze nie wprowadzaj innych w blad a wyplata idzie gora dwa dni
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Ze mną jest tak. Mam na koncie w martinspoker 67 euro ugrane na zakładach sportowych. Nie mogę tego wypłacić, bo jak pisze mi support - nie mam ugrane 200 VIP punktów.
Problem w tym, ze ja w ogóle nie wiem jak grać w pokera, nie mówiąc o tym, że nie wiem co to są te VIP punkty.
Przyznaje popełniłem błąd wchodząc w tę promocje, ale myślałem, że można na niej wypłacać po grze na zakłady sportowe.
Może ktoś ma jakieś wyjście z tej sytuacji - dzielimy się po połowie.
Zainteresowani proszę pisać na priva.

To może inaczej - oddam 32 euro komuś kto zagra za mnie w pokera w tym martinspoker.
Zainteresowani gg 6135954
 
M 0

memfis23

Użytkownik
Wypłacił ktos wogule cos tej kasy?? A niewieście czy mozna nadwyżkę wypłacać ( to co sie zarobi w pokerze) bo to co sie w zakładach sportowych zarobi to niemożna a słyszałem ze to co w pokera to mozna. Wie ktos cos o tym??
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
kurde ludzie wezcie sie za gre, te 200 vip points wcale nie jest nie mozliwe ugrac, i wyplacicie sobie na legalu ta kase i bedzie po klopocie.. starajcie sie , nie podejmujcie glupich decyzji i bedzie ok
 
M 0

memfis23

Użytkownik
ja jestem poczatkujacym graczem w pokera Jak radzicie grac zeby szybko ugrac te 200vip point NA jakich stawkach?? mam narazie 1 vip point a na kocie 83 euro ugrane w zakładach i chyba nigdy nieuzbieram 200 :zy3ou:
 
M 0

memfis23

Użytkownik
babilon, niechce mi sie wiezyc ze grałes na 1/2 bo zadny doswiadczony gracz by tak niepostapił chyba ze miałes az takie szczescie ale to musiałes all in zagrac
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
graj na turniejach sit &amp; go , tam punkty lecą duuuzo szybciej. Np tueniej 6 osobowy , wstep 5 Euro i juz masz pare pktow
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
pytam po raz kolejny czy ta promo jeszcze aktualna bo wczoraj sie zarejestrowalem i kasy na koncie nie mam??????????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom