>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

martinspoker 20E free

Status
Zamknięty.
M 0

memfis23

Użytkownik
przy wypłacie kasy trzeba im wysyłac scan dowodu i czy trzeba werefikowac konto moneybokrs dokonując depozytu w pokerze?????//
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
nie trzeba im wplacac, ja wysylalkem skan dowodu, ugralem 200vip points i 100ojro w 15min na moneybookers!
 
M 0

memfis23

Użytkownik
Dindek, jak grałes ze ugrałes te 200vip poit Sa jakies proste strategie, dobór stołu zeby szybko ugrac te 200vip point bo ja mam 100e które wygrałem na zakładach sportowych i teraz musze zajac sie gra w pokera a niechgce tego stracic grajac w pokera
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
gralem na stolach nolimit 0.5/1e badz 1/2 e;] mialem juz 208 euro, 100 wyplacilem a reszte przegralem,jak mam za duzo kasy to sie bawie a nie gram ????
 
M 0

memfis23

Użytkownik
a jak leca te vip pointy w turniejach Jelsi np. bym wystapił w turnieju z wpisowym 5$ to ile bym mógł tych pkt nazbierac i jak tam sie wogule je zlicza(za co) ???
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
a jak leca te vip pointy w turniejach Jelsi np. bym wystapił w turnieju z wpisowym 5$ to ile bym mógł tych pkt nazbierac i jak tam sie wogule je zlicza(za co) ???
zlicza Ci sie za sam udzial. czyli za udzial w turnieju z wpisowym 5 euro dostajesz iles tam tych pointow (3?? nie wiem dokladnie juz..) najlepiej zagraj w takim turnieju, zobacz ile dostaniesz punktow. Za turniej z daną stawką zawsze otrzymujesz jakąś stałą ilość vip pointow.
 
M 0

mkiller

Użytkownik
promocja zostala juz zakonczona, wczoraj moj kolega pisal do supportu czy kod E20 nadal obowiazuje i dostal odpowiedz ze ten kod nie bedzie juz nigdy aktualny.. szkoda bo to byla bardzo fajna promocja, ale pewnie duzo ludzi sie rzucilo na nia i z tad taki skutek..
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja tez 2 dni temu zalozylem konto i napisalem maila z prosbą o bonus to mi odpisali ze promo nie aktualne i ze wiecej go nie bedzie ale teraz patrze a tam jest 20 E :jupi:
 
R 0

rogaliszcz

Użytkownik
niech mi ktos powie ile trzeba grac zeby ugrac 1vip point chodzi tu o zarbiony hajs za granei w pokera czy o ilosc rozegranych gier?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom