>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marzec w nPower Championship

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Kolejny miesiąc zmagań na zapleczu Premier League ;) W najbliższy weekend rozegraną zostaną spoktania w ramach 34 kolejki. Sporo się dzieje ;) Mamy grupę ucieczkową Southampton i WHU i goniący ich peleton do którego zalicza się kilka ekip. Póki co Święci i Młoty mają 4 i 5 pkt przewagi nad 3 w tabeli Reading więc mały bufor bezpieczeństwa jest. Droga do Premier League prosta i klarowna.



Tak jak pisałem kolejna kolejka w weekend. Kilka ciekawych spotkań tradycyjnie się szykuje ;) Jest co stawiać , jest co analizować więc zachęcam do tego ;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Birmingham - Derby
Nie powiem tutaj nic co nie jest wiadome. Goście ostatnio nie grają nic. W ostatnich 6 meczach ligowych zdobyli dwa punkty i strzelili dwie bramki. Ponadto w meczu nie zagra napastnik Jamie Ward (29/4), który doznał kontuzji na treningu reprezentacji przed meczem z Norwegią i będzie kolejnym zawodnikiem, którym muszą zająć się lekarze. Gospodarze, po niespodziewanej i bolesnej porażce z Nottingham Forest będą podwójnie zmotywowani, tym bardziej, że w pierwszym meczu przegrali z Derby 1-2 i była to pierwsza ich porażka od 7 spotkań z nimi. Skład właściwie się nie zmieni, nawet Keith Fahey, który zszedł w trakcie meczu Irlandii z Czechami powinien zagrać. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie sporą niespodzianką.
Birmingham @ 1.50 /2-2, ale frajerzy
Birmingham -1 @ 1.85
Leicester - Coventry
Drugi z meczów, gdzie faworyt jest tylko jeden. Gra lisów od meczu ze Świętymi bardzo mi się podoba i mimo, że przegrali ostatnio m.in. z Watford, to ich miejsce w tabeli nie odzwierciedla możliwości. Jeśli się sprężą, to widzę ich nawet w playoffach lub tuż za. Do ich składu na ten mecz powraca napastnik Jeffrey Schlupp i prawdopodobnie pomocnik Neil Danns. W pierwszym meczu pewnie pokonali Coventry 1-0 i było to piąte spotkanie bez porażki z nimi. A goście... nie da się ukryć, że ich sytuacja jest nie do pozazdroszczenia. Mają wprawdzie przebłyski, ale grają lepiej u siebie i to widać po statystykach. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali i zremisowali raptem trzy mecze, a do tego zawsze tracili przynajmniej jedną bramkę. Nie ma co się zastanawiać. Stawiam 2-1 lub 3-1 dla gospodarzy.
Leicester @ 1.57 ✅ 2-0
Leicester -1 @ 1.925 ✅
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Championship
Spotkanie: Millwall - Reading
Typ: Reading
Kurs: 2.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Już jutro o godzinie 16:00 rozpocznie się na The Den mecz pomiędzy miejscowym Millwall, a zespołem Reading. Poniżej przedstawię parę argumentów, które pomogły mi w wytypowaniu zespołu gości na zwycięzców jutrzejszego spotkania. Przede wszystkim przemówiła za tym fenomenalna seria zwycięstw zespołu Reading, sięgająca już 5 meczy. Jak na warunki Championship oraz dość częste spotkania, jest to bardzo dobra passa. Na ogromny + przemawia także to, że w ostatnich 5 spotkaniach ekipa Briana McDermotta, uwaga, nie straciła ani jednej bramki, strzelając ich 7. Kolejnym atutem zespołu Reading może być brak Liama Trottera w zespole Lwów. Zawodnik po wyjazdowym zwycięstwie 3:1 z ekipą Burnley w zeszłą sobotę narzekał na uraz uda. Jego występ w jutrzejszym meczu jest niepewny. Nie zabraknie natomiast najlepszego strzelca Millwall i jednego z najskuteczniejszych snajperów Championship - Dariusa Hendersona. Nie wydaje mi się natomiast, by bez Trottera wiele zdziałał. Tych dwóch graczy to motor napędowy ekipy Lwów. W drużynie gospodarzy nie zagra również Alan Dunne. Niepewny jest występ Jacka Smitha, Ryana Masona i Hameura Bouazzy. Zespół gości jutro również z osłabieniem, lecz tylko jednym. Do składu powrócił Shaun Cummings, a także wracający z międzynarodowych potyczek Kaspars Gorkss i Jem Karacan. Cele obu zespołów są bardzo zróżnicowane. Dla jednych i drugich natomiast walka będzie toczyła się do ostatniej kolejki. Jedni będą walczyć o utrzymanie na zapleczu Premier League, natomiast drudzy o awans do jednej z lepszych lig na świecie. Zwycięstwo jutrzejszych gości nad ekipą Boro tydzień temu nie było dziełem przypadku, więc myślę, że jutro podtrzymają nie tylko passę meczów bez straconej bramki, ale także pewnie wygrają. Poniżej ostatnie 5 spotkań pomiędzy dwoma zespołami:

06/08/11 Reading - Millwall 2:2
22/02/11 Reading - Millwall 2:1
14/09/10 Millwall - Reading 0:0
26/07/10 Reading - Millwall 1:0
17/12/05 Millwall - Reading 0:2

Widzimy, choć to dość przeszłe statystyki, że z 5 ostatnich, bezpośrednich spotkań, ekipa z Londynu ani razu nie zaliczyła kompletu punktów, przegrywając 3 spotkania. Jeśli chodzi o obecną formę, zespół Millwall gra w kratkę, choć w poprzednim tygodniu wygrali z wyżej notowanym Burnley. Według mnie był to jednorazowy wyskok i zespół Reading jutro pewnie pokona niżej notowany zespół Millwall.
Mój typ z Typera.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Kolejne podejście pod mecz Pompey, tym razem znowu ( z oczywistych względów) typ przeciw nim, i znowu buki dają na takie rozwiązanie bardzo solidny kurs. Przy okazji poprzedniego meczu wspominałem już o kłopotach natury finansowej w Portsmouth, no i od tamtego czasu na lepsze nie zmieniło się nic, a wręcz jest jeszcze gorzej, bo z klubu odszedł na wypożyczenie kapitan zespołu - Liam Lawrence. Więc w tym okienku każda z formacji w tej drużynie straciła kluczowego zawodnika, do tego wypłaty od grudnia są wstrzymane i właśnie Lawrence w niedawnym wywiadzie przyznał, że gracze są mocno zaniepokojeni tą sytuacją. Middlesbrough druga drużyna ligi pod względem meczów na wyjeździe, może ostatnio nie idzie im wybitnie, ale taki już urok ligi. Ostatnie H2H też nie przekonuje, ale jeszcze podczas wcześniejszych meczów obu klubów sytuacja w PFC była zgoła odmienna, do tego ambicje Boro sięgają awansu do BPL, a wygrana jutro pozwoli być może na wskoczenie ponowne do TOP6. Bolączką gości jest defensywa, ale tak jak widać indolencję w tylnych szeregach byłego finalisty PUEFA, tak o linii ataku gospodarzy można powiedzieć to samo. W ostatnim meczu z Leeds dużo szczęścia, że zagrali na 0 z tyłu (chociaż Pawie ogólnie słaby mecz) a z przodu bez szału. Jutro oczywiście nie ma pewności, że typ wejdzie, ale w obliczu obecnych wydarzeń ~2,30 gości oceniam jako value i pobieram.


Middlesbrough @2,30 bet365

✅ 3:1
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia Championship

Reading FC - Portsmouth FC

handicap (0-1)
Typ: Reading
Kurs: 2,75

bwin

Dzisiaj czas na typ o niskim kursie. Choć niema stuprocentowych pewniaków to moim zdaniem Reading ma dzisiaj wielkie szanse na zwycięstwo w tym pojedynku. Gospodarze są ostatnio w znakomitej formie, wygrali sześć ostatnich spotkań ligowych i dzięki temu skoczyli na trzecie miejsce w tabeli. Na swoim obiekcie grają dobrze wygrali dziewięć z siedemnastu spotkań i strzelili rywalom aż dwadzieścia cztery bramki. Ich dzisiejszy rywal z Portsmouth znajduje się obecnie na drugim końcu tabeli a konkretnie na miejscu dwudziestym trzecim. Ostatni mecz wygrali pod koniec stycznia z Peterborough w następnych sześciu zgromadzili ledwie dwa punkty. Jeśli spojrzeć na wyjazdowe spotkania tej ekipy to widzimy tylko dwa zwycięstwa własnie z Peterborough trzy do zera i z Burnley jeden zero. Ja w tym meczu niewidzę innej opcji jak zwycięstwo gospodarzy.
 
S 16

swierszcz89

Użytkownik
West Ham - Watford
Typ: West Ham 1 (kurs 1,5)
West Ham (-1) (kurs 2,5)
W dniu dzisiejszym ekipa młotów podejmie na własnym terenie drużyne Watford. Myślę, że dzisiaj West Ham wykorzysta wczorajsze potknięcie Southampton i wskoczy na pozycje lidera Championship. W pierwszym meczu w tym sezonie West Ham rozbił na wyjeździe Watford aż 4-0 a w poprzedniej kolejce bardzo dobrze grające u siebie i zawsze niebezpieczne Cardiff City 2-0. Ponadto Młoty nie zaznały smaku porażki w lidze już od 5ciu spotkań. Co innego ekipa dzisiejszych gości. Legitymują się dopiero 20tym w lidze bilansem gier wyjazdowych (3-6-7) a trzy z pięciu ostatnich wycieczek na obce stadiony kończyli porażkami co najmniej dwoma bramkami:
18.02 Crystal Palace - Watford 4-0
21.01 Birmingham - Watford 3-0
02.01 Portsmouth - Watford 2-0
Dodatkową motywacją dla graczy West Hamu będzie na pewno fakt, że w ostatnich dwóch grach domowych pogubili punkty (2 remisy z rzędu) i będą chcieli w końcu dobrze zaprezentować się na Upton Park i dać kibicom możliwość radowania się zwycięstwem.
W Watfordzie zabraknie Rossa Jenkinsa (środkowy pomocnik 9/0), młodego napastnika Gavina Massey&#39;a (3/0) Stephen McGinn&#39;a (kolejny środkowy pomocnik), oraz obrońcy Martina Taylora (11/1)
W ekipie West Hamu wystę niepewny - Winston Reid ( obrońca 22/2), Julien Faubert (prawa pomoc 29/1/5) oraz John Carew (15/2/1)
Na pewno nie zagra natomiast tylko Papa Bouba Diop (Defensywny pomocnik 15/1/1)
Myślę, że mimo ewentualnych osłabień West Ham i tak posiada na tyle szeroką kadrę aby zwyciężyć w tym meczu. Być może wyżej niż jedną bramką.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Spotkanie: West Ham United - Watford FC
Typ: West Ham United -1, -1.5 AH
Kurs: 2,000
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Dziś kolejne spotkania Ligi Mistrzów. APOEL będzie podejmować Lyon, natomiast na Camp Nou swoje spotkanie rozegra Barcelona, której przeciwnikiem będzie Bayer Leverkusen. Ja jednak wybrałem znacznie (według mnie) ciekawsze spotkanie. W Londynie na Upton Park będziemy mogli być świadkami widowiska, w którym &quot;Młoty&quot; na własnym stadionie będą podejmować Watford. Dla gospodarzy będzie to idealna okazja by wskoczyć na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Obecny lider Southampton zremisował na własnym obiekcie z Ipswich Town, co dla &quot;The Hammers&quot; jest wręcz idealnym wynikiem. Gospodarze do lidera tracą w tej chwili jeden punkt, mając o dwa spotkania mniej od &quot;Świętych&quot;. West Ham United dąży dzielnie by powrócić do Premier League i wszystko wskazuje na to, że już w przyszłym sezonie będziemy oglądać kolejną ekipę z Londynu w najwyższej klasie rozgrywek w Anglii.
&quot;Młoty&quot; w poprzedniej kolejce pewnie pokonali Cadriff City - wygrywając na wyjeździe 2:0, jedną z bramek strzelił powracający po trzy meczowej banicji - Kevin Nolan, który jest motorem napędowym drużyny West Hamu.
Gospodarze na własnym stadionie przywykli nie oddawać zbyt często punktów w dotychczasowych 16 rozegranych spotkaniach na Upton Park - wygrali 9, zremisowali 4 i tylko 3 razy musieli uznać wyższość przeciwnika. Strzelając przy tym 25 bramek i tracąc 15.
Watford w 34. kolejce także wygrał swoje spotkanie, pokonując na własnej murawie Burnley - 3:2. Na wyjazdach nie spisują się najlepiej z pośród 16 spotkań na terenach innych niż Vicarage Road, Watford zdobył zaledwie 15 punktów, wygrywając 3 spotkania i odnosząc 6 remisów, aż 7 razy schodzili podopieczni Seana Dyche jako pokonani.
Sam Allardyce w tym pojedynku, nie będzie mógł skorzystać z usług norwega - Johna Carew, który ma problemy z kolanem. Julien Faubert leczy chorobę i także, nie zagra. Niepewny jest występ Winston Reid&#39;a.
U gości nie zagra Martin Taylor, który ma uraz ramienia i Stephen McGinn. Ross Jenkins i Gavin Massey także są poza składem.
W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami w sezonie 2011/2012 padł wynik 4:0 dla &quot;The Hammers&quot;, którzy pokonali rywala na Vicarage Road.
Trener gości zapowiada walkę do końca, jednak w mojej opinii Watford nie ma czego szukać na Upton Park. Zbyt dużą szanse, na przeskoczenie Southampton ma West Ham i musi dziś wygrać. Spodziewam się 3:0.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coventry - Birmingham
Spotkanie rozpocznie się najwcześniej bo o 13:30, Birmingham który jest moim cichym faworytem do baraży z których wyjdzie zwycięzcą zmierzy się z Coventry pogrążone w coraz większym kryzysie. Wiele osób powie że Coventry zdobyło 26 z 29 pkt u siebie jednak wtedy w kasie klubowej nie piszczało i zawodnicy mieli większą motywację w dodatku dziś zagrają bez Husseya, Wooda, Bella , Hreidarssona i wątpliwy jest występ Cranie. Także nie wygląda to za dobrze. Birmingham zagra bez Carra, Caldwella, Faheya oraz Murphego do gry wraca Zigic i raczej wystąpi od pierwszych minut tutaj widzę ogromną szansę ten rosły napastnik robi różnice. Ostatnich 7 wyjazdów Birmingham to pasmo powodzeń 5 zwycięstw , 2 remisy w dodatku z Chelsea :!:. Jeśli Hughtona chcą ten sezon zakończyć jeszcze lepiej to w dzisiejszym meczu powinni dać kibicom 3pkt teraz każde punkty już się liczą &#39;&#39;podwójnie&#39;&#39; sezon dobiega końca trzeba się skupić na lidze.

Win Birmingham @@ 2,05 ⛔:
Do tego dorzucam :
Sothampton @@ 1,45 i Handicap 0:1 @@ 2,00 ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Doncaster - Reading
Jestem pod wrażeniem zespołu Saundersa jednak problem polega na tym że Doncaster w tym sezonie jest w poważnych tarapatach i może opuścić Championship co prawda udało im się w ostatnim czasie zremisować z West Ham oraz zagrać ciekawy futbol z Nottingham problem polega w defensywie gdzie nie radzą sobie najlepiej nawet spektakularne transfery nie są raczej w tym sezonie w stanie im pomóc. Reading natomiast konsekwentnie kolejny sezon pod rząd stara się o awans do Premier League. Tym razem mają tyle samo punktów co West Ham i jest ogromna szansa na awans bezpośredni czego nie spodziewał by się nikt. Poprzedni mecz zakończył się zwycięstwem Reading 2:0. W jutrzejszym spotkaniu ciekawiej prezentuje się drużyna McDremotta. Ostatnie 4 spotkana wyjazdowe to 4 zwycięstwa z Watfordem, Derby, Boro oraz Millwall. Gospodarze Doncaster na własnym terenie nie wygrał od 5 spotkań. Patrząc na wszystkie aspekty i formy typuje zwycięstwo gości.
Win Reading @@ 2,00 ⛔
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Również sądzę, że win Reading to bardzo ciekawa opcja i po fajnym kursie. Co jest ciekawe, może ktoś też to zauważył.. buki na Reading wystawiają non-stop wysokie lub co najmniej przyzwoite kursy, a jak rzeczywistość weryfikuje bukmacherzy nie najlepiej na tym wychodzą. Myślę, że trzeba korzystać ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Co z tego, że nie zagra 4 zawodników z 1 jedenastki? To nie jest amatorska liga gdzie braki kadrowe łata się juniorami czy trampkarzami. Tutaj jest 42 osobowa kadra i na każdą pozycję po 3, 4 zawodników. Moim zdaniem zmiennicy godnie wypełnią lukę w pierwszej jedenastce.
Po za tym Doncaster nie przegrał od 4 spotkań. Ich bilans &quot;dom&quot; to 4:7:5. Jak dla mnie bardziej prawdopodobne od zwycięstwa Reading jest 1X.


Doncaster lub remis

1.80
Bet365
Wynik 1:1 ✅✅✅
 
maniol 0

maniol

Użytkownik
Nie wolno jednak zapominać, że gra pretendent nie tylko do awansu ale również do tytułu z ligowym outsiderem, który ze wszystkich swoich sił stara się wyjść ze strefy spadkowej. Według mnie Reading jeśli wygra to będzie to jednobramkowe zwycięstwo i jeśli ich grać to raczej z podpórką mimo, że mają tak fantastyczną passę.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Co z tego, że nie zagra 4 zawodników z 1 jedenastki? To nie jest amatorska liga gdzie braki kadrowe łata się juniorami czy trampkarzami. Tutaj jest 42 osobowa kadra i na każdą pozycję po 3, 4 zawodników. Moim zdaniem zmiennicy godnie wypełnią lukę w pierwszej jedenastce.
Po za tym Doncaster nie przegrał od 4 spotkań. Ich bilans &quot;dom&quot; to 4:7:5. Jak dla mnie bardziej prawdopodobne od zwycięstwa Reading jest 1X.
Doncaster lub remis
1.80
Bet365
Ok, jak w Barcelonie nie będzie Macherano, Iniesty, Cuenco czy też Xaviego, to uważasz, że nie jest to osłabienie, bo zastąpią te braki równie dobrymi graczami, ale jednak graczami z poza 11-tki? I że nie ma totalnie żadnej różnicy? Gratuluję dedukcji i analiz przedmeczowych. Totalna hipokryzja.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Paddy Day jutro i raczej na GAA i zielonym Guinnessie się skupię, ale w League Championship też się coś znajdzie.
Watford - Coventry
Odkąd gospodarze mają w drużynie Kuszczaka grają znacznie lepiej. A teraz na poważnie ???? -&gt; w ostatnich 9 meczach przegrali tylko 2 razy i zdobyli 17 punktów i pną się w górę tabeli - jednym słowem spięli się. Zostało 10 kolejek i ligowy byt na kolejny sezon mają już raczej zapewniony i co ciekawe bliżej im do playoff niż spadku. W najbliższym meczu zagrają nieco osłabieni - w meczu z West Ham wstrząsu mózgu doznał obrońca Dale Bennett i co zrozumiałe nie zagrał w poprzednim meczu z Derby i opuści również ten mecz. Do składu powraca za to obrońca Martin Taylor (13/1). W drużynie gości prawdopodobnie nie zagrają napastnicy Gary McSheffrey (31/7), Cody McDonald (14/2) i być może pomocnik David Bell (27/0). Z pewnością nie wystąpi inny pomocnik Carl Baker (24/1), który właściwie ten sezon ma już z głowy. Tyle o składach. Goście nie wygrali jeszcze w tym sezonie poza własnym stadionem i raczej nie ma widoku, żeby im się to udało i tym razem. W ostatnich trzech meczach to wprawdzie Coventry wywiozło korzystne rezultaty (2 remisy i zwycięstwo oraz czyste konto w 2 ostatnich), ale myślę, że gospodarze na fali tym razem sobie poradzą.
Watford -0,5 @ 1.9 0-0
Poza tym wezmę
Crystal Palace - Hull remis @ 3.2 ✅ 0-0
Portsmouth - Bristol City Bristol @ 3.25 i dla pewności x2 @ 1.57 ✅ 0-0
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Portsmouth - Bristol City
Typ: Bristol City strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,90
Bukmacher: Expekt
Stawka: 6/10
Rezultat:

Analiza: Wydaje mi się, że może to być najlepszy zakład na ten sobotni dzień... A więc zaczynamy, aby móc przybliżyć wam - czytającym tą analizę, dlaczego tak uważam. O godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie na Fratton Park, gdzie pogrążone w niemożliwie wielkim kryzysie Portsmouth będzie podejmować nieco wyżej znajdujące się Bristol City. Wszystko wskazuje na to, że &quot;The Pompey&quot; spadną z Championship i nie jest wykluczone, że nawet w League One będzie im ciężko się utrzymać... Dlaczego? Może dlatego, że w klubie nie dzieje się ciekawie... Dopóki w klubie grali zawodnicy z wypożyczeń, którzy stanowili jako taką siłę zespołu, o tyle teraz w wszyscy nagle jak grom z jasnego nieba wrócili do swoich klubów. Z wypożyczeń wrócili do swoich klubów między innymi pomocnik Hayden Mullins (34/1), ostatnie spotkanie dla &quot;The Pompeys&quot; rozegrał 6 marca tego roku w przegranym meczu 0:1 z Reading, ale to nie koniec... Do swoich klubów z wypożyczeń wrócili także - pomocnik Liam Lawrence (23/0), napastnik Erik Andre Huseklepp (27/6), w ostatnich dniach odszedł także podstawowy bramkarz ekipy z Fratton Park - Stephen Handerson (25/0). Pomimo tych braków, są także kontuzje - napastnik Kanu (10/0), kolejny napastnik Mwaruwari (18/1). Jak widać sytuacja Portsmouth wygląda coraz gorzej, ich skład z dnia na dzień staje się coraz mniejszy i bardziej kruchy... Nie wykluczone, że aż 5 graczy z Akademii będzie musiało zasiąść na rezerwie... Bristol City, także nie powala w tym sezonie 21 pozycja w lidze i ciągła walka o utrzymanie, a także zaledwie trzy punkty przewagi nad Doncaster Rovers, którzy znajdują się już w strefie spadkowej. Dla podopiecznych Michaela Appletona będzie to niewątpliwie szansa, by odskoczyć od strefy spadkowej gdyż Doncaster Rovers będzie się mierzyć w tej kolejcez Derby County i wszystko wskazuje na to, że także będzie im ciężko zdobyć pełną pulę w tym spotkaniu. Ale to opiszę w innej analizie spotkania. W pierwszej części sezonu Bristol City na własnym stadionie zremisowało 0:0 z Portsmouth, jednak wtedy w składzie był między innymi Mullins, Lawrence, Kanu teraz tych graczy zabraknie i nie tylko... o czym już pisałem.
Ciężko spodziewać się czegokolwiek po pogrążonej w kryzysie drużynie &quot;The Pompey&quot;. Myślę, że Bristol City stać na zwycięstwo i strzelenie przynajmniej dwóch bramek...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Peterborough United - Reading FC
Jutro w ramach kolejnej kolejki ligowej w Championship dojdzie do spotkania pomiędzy Peterborough a Reading. Sezon powoli dobiega końca także teraz już żarty się skończyły i drużyny muszą myśleć już tylko o celach ligowych. Goście mają jeden awans bezpośredni w tym sezonie :!:. Piłkarze McDermotta mają okazję niepowtarzalną zresztą mają 3pkt. przewagi nad trzecim West Ham tracą zaledwie 2pkt do świętych także jeśli ich forma będzie przypominała tę która jest od pięciu spotkań o awans tej drużyny jestem spokojny. W dodatku na sześć ostatnich wyjazdów pięć z nich zakończyło się zwycięstwem i jeden remisem. Poprzedni mecz zakończyłem się zwycięstwem Reading 3:2. Drużyna tworzy zgrany kolektyw i jutro zapewne to potwierdzą gospodarze mają 10 pkt przewagi nad strefą spadkową i tak na prawdę na ich korzyść nie przemawia nawet atut własnego boiska albowiem na ostatnie siedem spotkań wygrali zaledwie 2. W tym meczu typuje zwycięstwo Reading piłkarze na pewno potwierdzą swoje aspirację w tym sezonie.

Win Reading @@ 2,00
Inne typy z Npower Championship
Hull - Southapton 2 @@ 2,50
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Leeds - Nottm Forest
Nie ma co dużo się rozpisywać. Gospodarze wciąż liczą się w walce o play off - goście walczą o utrzymanie i grają w kratkę. Leeds zagra w takim samym składzie jak w ostatnim meczu i z pewnością mają spore szanse na dubla - w pierwszym meczu wygrali 4-0. Martwi fakt, że w pięciu ostatnich meczach pod wodzą nowego szkoleniowca zdobyli tylko trzy bramki, ale do tego stracili tylko dwie. W Nottm nie zagra napastnik Marcus Tudgay (30/6), który w ostatnim meczu obejrzał czerwoną kartkę i pauzuje jedno spotkanie. Zdarzają im się dobre mecze (tak jak miesiąc temu wygrana z Birmingham, czy ostatnio z Millwall), ale miejsce w tabeli odzwierciedla jak najbardziej ich stan i możliwości. Jak dla mnie wynik 4-0 raczej nie ma szans powodzenia. Stawiam 1-0 lub 2-0.
Leeds to win @ 1.90 ⛔ 3-7 //powariowali
poniżej 2,5 @ 1.80
Portsmouth - Birmingham 2 @ 1.90 ⛔ 4-1 //jw
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom