>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Marzec w nPower Championship

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Portsmouth - Birmingham City
Typ: Birmingham City strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Stawka: 8/10
Rezultat:

Spotkanie: Portsmouth - Birmingham City
Typ: Birmingham City strzeli powyżej 2,5 gola
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10
Rezultat:
Analiza: To co zabrało Portsmouth dwa dni temu zostanie dziś oddane z nawiązką...
Z wypożyczeń wrócili do swoich klubów między innymi pomocnik Hayden Mullins (34/1), ostatnie spotkanie dla &quot;The Pompeys&quot; rozegrał 6 marca tego roku w przegranym meczu 0:1 z Reading, ale to nie koniec... Do swoich klubów z wypożyczeń wrócili także - pomocnik Liam Lawrence (23/0), napastnik Erik Andre Huseklepp (27/6), w ostatnich dniach odszedł także podstawowy bramkarz ekipy z Fratton Park - Stephen Handerson (25/0). Pomimo tych braków, są także kontuzje - napastnik Kanu (10/0), kolejny napastnik Mwaruwari (18/1). Jak widać sytuacja Portsmouth wygląda coraz gorzej, ich skład z dnia na dzień staje się coraz mniejszy i bardziej kruchy...
W składzie jest 16 zawodników, którzy jutro mają szanse zagrać w tym dwóch młodziaków i jeden bramkarz (TYLKO!). Poza tym nie ma nowych braków.
Jeżeli chodzi o Birmingham, to wszyscy w drużynie myślą poważnie o powrocie do Premier League i o ile wyjście z dwóch pewnych premiowanych miejsc, jest raczej nikłe, to w Play Offach - Birmingham ma szanse powalczyć. Jednak każde punkty są teraz na wagę złota i nie wyobrażam sobie, żeby goście z Birmigham nawet pomimo braku Carr&#39;a (20/0) i Spectora (31/0) nie wygrali tego spotkania z tak osłabionym rywalem...
Po serii 11 spotkań bez ligowej porażki, w końcu zaczęło się źle dziać w szeregach Birmingham i przyszły 4 mecze bez zwycięstwa, zaledwie 2 punkty na 12 możłiwych i gdy wydawało się, że przeciwko Middlesbrough, Birmingham może znowu stracić punkty Ci wygrali 3:0. Nie chce mi się wierzyć, żeby Portsmouth postawiło się i stwarzało jakikolwiek opór, stawiam na powtórkę z sobotniej rozrywki, która miała miejsce na St. Andrew&#39;s Stadium.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Leeds - Nottm Forest

Nie ma co dużo się rozpisywać. Gospodarze wciąż liczą się w walce o play off - goście walczą o utrzymanie i grają w kratkę. Leeds zagra w takim samym składzie jak w ostatnim meczu i z pewnością mają spore szanse na dubla - w pierwszym meczu wygrali 4-0. Martwi fakt, że w pięciu ostatnich meczach pod wodzą nowego szkoleniowca zdobyli tylko trzy bramki, ale do tego stracili tylko dwie. W Nottm nie zagra napastnik Marcus Tudgay (30/6), który w ostatnim meczu obejrzał czerwoną kartkę i pauzuje jedno spotkanie. Zdarzają im się dobre mecze (tak jak miesiąc temu wygrana z Birmingham, czy ostatnio z Millwall), ale miejsce w tabeli odzwierciedla jak najbardziej ich stan i możliwości. Jak dla mnie wynik 4-0 raczej nie ma szans powodzenia. Stawiam 1-0 lub 2-0.

Leeds to win @ 1.90
poniżej 2,5 @ 1.80

Portsmouth - Birmingham 2 @ 1.90
Widzę,że ktoś mnie uprzedził bo właśnie miałem coś skrobnąć na temat tego spotkania. Nottingham przyznam się,że nie widziałem dawno w akcji,ale wyniki nie zachwycają. Leeds widziałem ostatnio 2 razy w meczach u siebie:przegranym 0-1 z Southampton i ostatnio w zremisowanym 1-1 z WH. W międzyczasie zremisowali jeszcze na ciężkim terenie w Hull i wygrali w Middlesborough. Leeds mimo zmiany trenera pozostaje dalej nieprzewidywalną ekipą,nastawioną zdecydowanie na atak. Ostatnio skuteczność mają straszną ale w obejrzanych przeze mnie meczach ze Świętymi i Młotami,Pawie miał naprawdę sporo świetnych okazji do strzelenia bramek.Co prawda kilka tygodni temu wyrwano im serce w postaci Howsona,jednak Snodgrass nadal walczy niesamowicie i potrafi poderwać cały zespół w ciężkich chwilach. Tak jak napisał kolega-w Leeds nadal realnie myślą o walce o awans do Premiership i taki mecz jak ten dziś muszą wygrać. Jako,że są dla mnie ekipą nieobliczalną to nie zagram czystego win,a po podobnym kursie:
Leeds over 1,5 @1,92 Betsafe✅✅ haha,niezły mecz;)
 
coper 0

coper

Użytkownik
Dziś teoretycznie najprostsze spotkanie przed drużyną Leeds odkąd tą ekipę przejął Neil Warnock. Nie miał prostego początku nowy szkoleniowiec po przyjściu do drużyny Pawii. Pięć ostatnich spotkań to konfrontacje z ścisłą czołówką ligi, która zacięcie walczy o awans do PL, dzięki czemu dobra dyspozycja drużyny nie koniecznie przekładała się na wyniki. Dziś dla odmiany przyjdzie im się zmierzyć z drużną Nottingham Forest, która walczy zupełnie o inne cele. Forest 4 punkty nad strefą spadkową, punkt więcej brakuje Leeds do znajdującej się na piątej lokacie drużynie Middlesbrough. Jeżeli dzisiejsi goście zagrają podobnie jak jak w ostatniej kolejce z Derby to nie widzę dla nich żadnych szans. Dwa celne strzały na bramkę to ich cały dorobek z poprzedniego spotkania. Dodatkowo NF dziś osłabione brakiem Marcus Tudgay, który w poprzednim spotkaniu otrzymał czerwona kartkę. Kurs i prawdopodobieństwo powodzenia zachęcają do gry.


Leeds United - Nottingham Forest ⚽
Typ: Leeds United
Kurs: 1.9
Expekt
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Bristol City - Watford

Dzisiaj typ w stronę gości, ryzykowny, aczkolwiek prawdopodobny. Watford ostatnio bdb run, aż 18 punktów w ostatnich 10 meczach no i Kuszczak zbiera świetne noty, gra bardzo pewnie w bramce i on też ma duży wkład w ten niewątpliwy sukces. Jego postawa ostatnio jest o tyle ważna, że napastnicy gospodarzy wykazują się niesamowitą indolencją strzelecką, niecały gol/mecz, co daje drugi najniższy wynik w całej lidze. Ze składu gospodarzy wypadnie prawdopodobnie obrońca Stephen McManus + ciągle kontuzjowany Lewin Nyatanga, zabraknie też pomocnika Seana Davisa. Wśród gości zabraknie podstawowego ostatnio skrzydłowego Alexa Kacaniklicia. Bristol City nie może pokonać Watfordu u siebie od 4 sezonów, co też jest ciekawe, to słaba ostatnio postawa w meczach u siebie defensywy The Robins, 12 goli straconych w 5 meczach, a wcześniej np. straconych tylko 15 goli w 13 meczach domowych. Widać wyraźny regres no i wspomniane wcześniej kontuzje podstawowych zawodników mogą nie być dziś też bez znaczenia, bo Szerszenie wyraźnie na przeciwnym biegunie z formą i mam nadzieję, że pokażą to dzisiaj, a kurs na pewno zachęca do lekkiego zagrania w stronę gości.

Watford @3,23 Pinnacle ; ewentualnie DNB @2,38 bet365

GL


0:2 FT
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Cardiff - Coventry
Mecz 38. kolejki angielskiej Championship. Zespół gospodarzy jest na 8. miejscu i traci do Blackpool (7) oraz Birmingham (6) po jednym punkcie, do Middlesbrough (5) dwa punkty, a do Brightonu (4 - jeden mecz więcej od reszty) trzy punkty. Jest więc bardzo realna szansa, że po zwycięskim meczu zespół zajmie miejsce gwarantujące udział w play-off. Cardiff gra w najmocniejszym składzie - w najmocniejszej jedenastce nie zabraknie nikogo, nie wiem jak to jest z drużyną przeciwną. Jedynym argumentem przemawiającym za Coventry jest to, że Cardiff nie jest w porażającej formie, lecz z kim ma się odbudować, jak nie z zespołem, który strzela 0,4 bramki/mecz wyjazdowy oraz nie wygrał jeszcze na wyjeździe. Coventry to najgorszy zespół wyjazdowy w całej lidze. Cardiff natomiast u siebie strzela średnio prawie dwa gole/mecz oraz wygrał 10 z 18 meczów (najwięcej bramek strzela w przedziale 60-75 min, z kolei w tym przedziale najwięcej traci Coventry). Cardiff musi walczyć, a Coventry jest naprawdę kompromitujące na wyjeździe (porażka z nie za dobrym Nottingham niedawno). Nie sądzę, żeby tutaj coś wielkiego pokazało Coventry, natomiast Cardiff u siebie musi wygrać - inaczej może się pożegnać z walką o awans.
Cardiff @ 1.6
Coventry under 1,5 @ 1.17
Cardiff DW 2:0 @ 7.00
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
vs.
Cardiff City - Coventry City 2:2 (1:0)
Typ na zwycięstwo gospodarzy to dla mnie &quot;pewniak dnia&quot;. Zespół z Walii pozostaje w grze o udział w fazie play off i awans do Premier League. Obecnie Cardiff zajmuje 8. lokatę w tabeli nPower Championship, ale zwycięstwo w dzisiejszym meczu ze znajdującymi się w strefie spadkowej Sky Blues wywindowałoby piłkarzy Malky&#39;ego Mackay&#39;a aż o 4 pozycje! Także stawka meczu dla gospodarzy jest wysoka. Panujący ścisk w czołówce nie pozwala na stratę punktów z rywalami pokroju Coventry. Coventry, które na wyjazdach legitymuje się bilansem: 0-4-14; 7:29 :!:
Sky Blues zawitają na Cardiff City Stadium bez kilku ważnych graczy. Andy Thorn będzie zmuszony poradzić sobie bez: Davida Bella (PO, 26/0), Carla Bakera (PO, 23/1), Chrisa Hussey&#39;a (OB, 20/0), Richarda Wooda (OB, 17/1), Cody&#39;ego McDonalda (NP, 14/2) i Hermanna Hreidarssona (OB, 2/0).
Z kolei menedżer Bluebirds nie może skorzystać jedynie ze Stephena McPhaila (PO, 11/0), mając do dyspozycji cały podstawowy skład.
Co prawda udało się gościom zremisować 3 ostatnie ligowe mecze (m.in. z mocnym Birmingham), ale dziś nie wróżę im sukcesu. Nie na terenie mocnego rywala i do tego z tak poważnymi osłabieniami.
Cardiff (-1.5) 7/10 @2.85 (bet365) ⛔
Cardiff 10/10 :!: @1.61 (bet365) ⛔
Biorąc pod uwagę średnią 0,38 gola na mecz (wyjazdy Coventry), warto pograć:
goście nie strzelą 6/10 :!: @2.20 (unibet) ⛔
BB: Ehh... :;/: Typy były dobre. Nie wiem, co się stało. Do tego jeszcze ta druga bramka dla Coventry w 95. minucie...
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Reading - Blackpool
Gospodarze wygryźli West Ham z miejsca premiowanego bezpośrednim awansem do Premiership i z pewnością łatwo nie odpuszczą. Oglądałem ich ostatnio w kliku meczach i gra jest poukładana i konsekwentna. Ostatnią porażkę w Peterborough traktuję jako małą wpadkę. W jutrzejszym meczu pod znakiem zapytania stoi występ wartościowego napastnika Jasona Robertsa (23/6), który nabawił się kontuzji w ostatnim meczu. Jeśli zagra, daje gospodarzom 8/10, że wygrają. Poza tym Reading na miesiąc wypożyczył młodego Benika Afobe z Arsenalu, który ma wzmocnić linię ataku. W drużynie gości nie zagra Roman Bednar i prawdopodobnie w jego miejscu pojawi się Stephen Dobbie wypożyczony ze Swansea. Blackpool słabiej gra na wyjeździe i m.in. tym motywuję mój typ. Poza tym na ostatnich 9 meczy ligowych zdobyli tylko 12 punktów (3/3/3) przy 22 Reading (7/1/1).
Reading @ 1.83 ✅ 3-1
Inne typy:
Derby - Crystal Palace =&gt; remis @ 3.25 / gram remisy regularnie przy Crystal ⛔ 3-2
Southampton - Doncaster =&gt; Southampton -1 @ 1.425 ✅ 2-0 i -2 @ 2.6 zwrot /nie trzeba komentować
Leicester - Hull =&gt; Leicester @ 2.00 ✅ 2-1 / obie drużyny z dziurami w pomocy, ale większe szanse daję gospodarzom
I mecz na deser:

Coventry - Portsmouth

Mecz drużyn z samego dołu. Wiem, że jednak jaskółka wiosny nie czyni, ale oglądałem skrót meczu Porstmouth z Birmingham i zagrali nieźle. Widać, że walczą mimo wszelkich trudności o ligowy byt. Do tego wypożyczyli właśnie dwóch graczy z M City -&gt; obrońcę i napastnika (Karim Rekik i Luca Scapuzzi), których najprawdopodobniej zobaczymy jutro na boisku. Poza tym innych zmian w obu drużynach nie powinno być. Stawiam na walkę i gole. Co do wyniku, to wg. statystyk Portsmouth nigdy nie zgarnęło dubla, a Coventry nie zremisowali nigdy z nimi u siebie. Ale zawsze jest ten pierwszy raz.
Portsmouth @ 3.20 //x2 @ 1.57 ⛔ 2-0
over 2,5 @ 2.25
 
legia 122

legia

Użytkownik
Prośba do typerów którzy &quot;siedzą&quot; w tej lidze o choćby parę słów na temat pojedynku Burnley - West Ham. Korci mnie żeby przyłożyć DNB na gości.
Buk zapłać ????
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Prośba do typerów którzy &quot;siedzą&quot; w tej lidze o choćby parę słów na temat pojedynku Burnley - West Ham. Korci mnie żeby przyłożyć DNB na gości.
Buk zapłać ????
Osobiście nie gram, bo w drużynie gości nie zagra znów kilku podstawowych graczy, a do tego nie są w formie. Wprawdzie u gospodarzy nie wiadomo czy wystąpią Danny Lafferty i Danny Ings. Skłaniałbym się ku remisowi, ale jak wiemy w tej lidze nigdy nic nie wiadomo, tym bardziej, że Burnley przecież w pierwszym meczu wygrało na wyjeździe 2-1.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Leicester - Hull

Jakkolwiek to zabrzmi, dla mnie Tygrysy zawsze były drużyną grającą efektywniej na wyjazdach, co pokazuje także ten sezon. Tracą bardzo mało bramek w meczach na obcym terenie, a na 18 meczów przegrali tylko 5. Co prawda ostatnio &#39;Święci&#39; z Southampton przerwali ich serię 11 meczów bez porażki, ale Hull zagrało baaardzo słaby mecz. Na dzisiaj wypadł im podstawowy pomocnik Robert Koren, kontuzjowany właśnie w meczu z liderami tabeli, ale i tak Nick Barmby ma mniejsze kłopoty kadrowe niż opiekun Leicesteru.

City boss Nigel Pearson has admitted that Richie Wellens, Neil Danns and
Danny Drinkwater will all need to be
assessed ahead of Saturday&#39;s visit of
the Tigers
Paul Gallagher, Darius Vassell, Martyn Waghorn, Adam King are all definitely out
Kłopoty, spore nawet w liniach ataku i pomocy, ale nie należy zapominać, że największą obecnie bolączką Lisów jest obrona, w 4 ostatnich meczach stracili aż 3 razy po 3 bramki. Wiadomo, mecz toczy się pozostanie w walce o PO ze strony gospodarzy, bo ewentualna porażka może ostatecznie ich pogrążyć, ale w moim odczuciu na ten moment w lepszej sytuacji i w lepszej formie są goście, którzy mają mniejsze ubytki kadrowe, są solidniejsi w obronie, w &#39;12 nie przegrali meczu na wyjeździe, a dwóch spotkań z rzędu nie przegrali od 2 stycznia. Więc więcej pozytywów po stronie gości, na pewno widzę tu value niezależnie od końcowego rozstrzygnięcia.

Hull @3,75 willhill
Hull DNB @2,69 Pinnacle

GL
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Birmingham - Cardiff (1-1)
over 2.5 gola
2.05
Bet365

Mecz bardzo ważny dla obu ekip, chociaż w lepszej sytuacji Birmingham,które ma o jeden mecz rozegrany mniej. Obie ekipy walczą o miejsca premiowane gra w play off. Birmingham zawiodło przegrywając 4-1 z Portsmouth a Cardiff remisując u siebie 2-2 z Coventry.
Obie ekipy ostatnio bardzo często pokrywają over 2.5.Birmingham aż 4 razy na 5 spotkań, Cardiff to samo. Duża ilość bramek nie idzie w parze z dużą ilością punktów zgarnianych przez obie ekipy.
Birmingham w ostatnich 5 meczach zgromadziło zaledwie 5 punktów. Cardiff zaledwie o 1 punkt więcej. Moim zdaniem typować wynik to trudna sprawa ale ja myślę,że wygra Birmingham ale łatwo im to nie przyjdzie i zobaczymy co najmniej 3 bramki w tym spotkaniu.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Na szybko bo zaraz mecze, więc sorki za wklejki po angielsku.

Portsmouth - Hull

Mecze między tymi drużynami zawsze przynoszą sporo emocji. Gospodarze zagrają z dwoma nowymi zawodnikami wypożyczonymi z MC Luca Scapuzzi and Karim Rekik, natomiast obrońca Aaron Mokoena (ankle) i napastnik Kanu (back) nie zagrają. U gości nie zagra tylko pomocnik Robert Koren. Wprawdzie ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 1-0 dla Hull, ale na boisku rywala (Portsmouth) ostatnio zawsze padało 5-6 bramek. Patrząc na składy i fakt, że obie drużyny potrzebują punktów po ostatnich wpadkach liczę właśnie na worek bramek.
1 połowa powyżej 1,5 @ 3.5 ✅ 2-0 ht
powyżej 3,5 @ 4,5 ⛔ 2-0 ft
do tego gram na lisy z Nottm, powodzenia
Leicester @ 1.83 ⛔ 0-0
edited...
i poza konkursem - zapomniałem o podaniu remisu na Crystal Palace, które jak zwykle gram ;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Doncaster - Birmingham
Przyznam, że długo wahałem się co do tego typu. Teoretycznie patrząc na tabelę faworyt jest tylko jeden, ale forma faworyta wcale nie zachwyca. Drużyna, która kilka kolejek temu miała realną szansę na walkę o miejsce premiowane bezpośrednim awansem, teraz musi walczyć o playoffy - a tu konkurencja jest naprawdę spora. 14 drużyna w tabeli ma tylko 6 punktów mniej od Birmingham i jeśli ci nie zaczną znów grać, to równie dobrze mogą zamienić się za kilka kolejek miejscami. Przeciwnik niemal idealny do dorzucenia trzech punktów. Gospodarze zagrają bez dwóch obrońców - Shelton Martis (14/0) i Pascal Chimbonda (15/0) leczą kontuzje. Oprócz tych dwóch świeżych problemów w piątek nie zagrają Brian Stock, Martin Woods i Tommy Spurr. Gospodarze są na ostatnim miejscu w tabeli i ciułają punkty na remisach (1/5/4) w ostatnich 10 meczach. Do składu gości powraca obrońca David Murphy (36/3), który jest bardzo ważnym ogniwem w obronie Birmingham. Jak już pisałem ostatnio Birmingham gra słabiej (2/3/3) - w ośmiu meczach zdobyli 9 punktów. Myślę, że sobie poradzą jednak. Stawiam 0-1.
Birmingham @ 1.90 ✅ 1-3
Birminham DNB @ 1.40 - jeśli ktoś ma wątpliwości ✅
under 2.5 @ 1.75 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Przed spaniem (reszta może jutro):
Ipswich - Barnsley
Gospodarze nie przegrali u siebie od 7 spotkań i ich seria zwycięstw została zatrzymana przed Middlesbrough w ostatnim meczu, który skończył się remisem. Do bramki powraca z przymusu Arran Lee-Barret, bo wypożyczony z Reading Alex McCarthy został zmuszony do powrotu do macierzystego klubu. Innych zmian w wyjściowej 11 nie będzie. W drużynie gości nie zagra pomocnik Nathan Doyle (24/0), który w ostatnim meczu z Peterborough ujrzał czerwony kartonik. Barnsley przerwało w ostatnim meczu serię 7 spotkań bez wygranej, kiedy pokonali u siebie słabiutkie Peterborough. W pierwszym meczu padł wynik 5-3 dla Ipswich i z pewnością są faworytem w tym meczu szczególnie, że ten mecz został wybrany jako okazja do uczczenia 50 rocznicy wygrania (jako beniaminek w sezonie 1961/62 - notabene wygrali Division Two sezon wcześniej) Division One, więc pewnie po meczu zapowiada się impreza i w minorowych nastrojach raczej nie może się ona odbywać. Dlatego stawiam znów na dużo goli i wygraną gospodarzy.
Ipswich @ 1.61 ✅ 1-0
Ipswich -1 @ 2 zwrot
over 2,5 @ 1.66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom